Organigrama

Junta Directiva de la FEEC

  • President: Jordi Merino i Urbano
  • Vicepresident primer: Lluís Simó i Martínez
  • Vicepresident segon: Josep Casanovas i Redondo
  • Vicepresident tercer: Miquel Fernández i Azconegui
  • Secretària: Carme Delgado i Canalejo
  • Tresorer: Josep D. Balagueró i Bernaus
  • Director tècnic esportiu: Antoni Massagué i Palau

Vocals:

  • Marcial Alemán i Ventura
  • Silvano Bendinelli
  • Joan Huertos i Ferrer
  • Bernat Macià i Molinero
  • Jordi Magrinyà i Güell
  • Carme Oró i Farnós
  • Carles Xavier Pons i Pérez
  • Antoni Ricart i Serena
  • Josep Maria Silvestre i Casas
  • Meritxell Soler i Val

Col·laboradors:

  • Jordi Quera i Garcia
  • Joan Jover i Garcia 
  • Cóncep Miró i Carrera
  • Jordi Gassiot i Pintori 
  • Josep Pérez i Lluch 
  • Joan Presseguer i Grau 
  • Domingo Curto i Subirats
  • Mariano Morera i Casas 

Organigrama funcional de la FEEC

Document en PDF


Organigrama professional de la FEEC

Document en PDF


Representació territorial

  • Regió primera (el Baix Llobregat): Lluís Solé Sugrañés
  • Regió primera (el Barcelonès): Ramon Tornero i Masip
  • Regió primera (el Maresme): Xavier Pallás i Sanabria
  • Regió primera (el Vallès Occidental i el Vallès Oriental): Lluís Mas i Pi
  • Regió segona (l’Alt Empordà, el Baix Empordà, la Garrotxa, el Gironès, el Pla de l’Estany i la Selva): Francesc Francès i Ávila
  • Regió tercera (l’Alt Penedès, el Baix Penedès i el Garraf): Joan Raventós i Hill
  • Regió quarta (l’Alt Camp, el Baix Camp, la Conca de Barberà, el Priorat, la Ribera d’Ebre i el Tarragonès): Esther Llorens i Garriga
  • Regió cinquena (el Baix Ebre, el Montsià i la Terra Alta): Joan Mitjavila i Abella
  • Regió sisena (la Cerdanya, Osona i el Ripollès): Noemí González Mas
  • Regió setena (l’Anoia, el Bages, el Berguedà i el Solsonès): Pau Pintado Boixadòs
  • Regió vuitena (les Garrigues, la Noguera, el Pla d’Urgell, la Segarra, el Segrià i l’Urgell): Joan Ramon Amorós
  • Regió novena (l’Alt Urgell, l’Alta Ribagorça, el Pallars Jussà, el Pallars Sobirà i la Val d’Aran): Lluís Florit Molina

Representació a l’assemblea de la FEDME

Representació d’entitats:

Representació d’esportistes de Catalunya:

  • Manel Fontanet Menéndez

Anotació: als estaments tècnics de la FEDME (àrbitres i jutges) els representants són triats per circumscripció estatal.


Membre d’organitzacions internacionals


Membre d’organitzacions de Catalunya


Representació als patronats de parcs i espais protegits