Calendari de vegueries

 

BAIX LLOBREGAT (REGIÓ I)

MesDiaHoraEntitatAdreça reunió
Representant territorial: Lluís Solé Sugrañesregio1.baixllobregat@feec.cat
Gener 2019921SEASc/ Ateneu 17.
Sant Just Desvern
Febrer 2019621C. EXCTA. SANT LLORENÇTorres i Bages 13.
Sant Feliu de Llobregat
Març 2019621C. EXCTA. TORRELLENCParc de Can Sostres. Torrelles de Llobregat
Abril 2019321GELADEc/ Angel Guimerà 27-29. Esplugues de Llobregat
Maig 2019821C. EXCTA. ABRERAc/ Major 22, Abrera
Juny 2019521UEC PRAT DEL LLOBREGATAvda. del Canal, 176
Juliol 2019320UEC CORNELLAParc Can Mercader
Setembre 20191821C. EXCTA. ESPARRAGUERAc/ Llobregat 22. Piscines Municipals d'Estiu
Octubre 2019921ASS. ESP. ESPELEOCORBPassatge Piscina 2, Local 4. Corbera de Llobregat
Novembre 2019621C. EXCTA. BEGUESPetit Casal. Passeig de l'Esglèsia 1.
Begues
Desembre 20191121C. EXCTA. SANT BOICan Masarella, c/ Mallorca 30

 

BARCELONÈS (REGIÓ I)

MesDiaHoraEntitatAdreça reunió
Representant territorial: en procés electoralregio1.barcelones@feec.cat
Gener 20201520.00 hFOMENT EXCTA. MARTINENCProvença, 591 - Barcelona
Febrer 20201220.00 hCENTRE EXCTA. ELS BLAUSCornet i Mas, 15 - Barcelona
Març 20201120.00 hFOMENT EXCTA. BARCELONACreu de Molers, 6 - Barcelona
Abril 2020120.00 hAGRUP.EXCTA. CATALUNYACarrer Padilla 255 1er - Barcelona
Maig 2020620.00 hUEC BARCELONACarrer Calàbria 66 - Barcelona
Juny 20201020.00 hUNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA SANTSJocs Florals  51-53 baixos - Barcelona
Juliol 2020820.00 hAGRUP. EXCTA. MUNTANYAMontsec, 19 bxs - Barcelona
Setembre 2020920.00 hCLUB EXCTA. PIRENAICC/Duran i Bas, 16 - Barcelona
Octubre 2020720.00 hCLUB EXCTA. DE GRÀCIAPassatge Mulet, 4  Torre - Barcelona
Novembre 2020420.00 hCENTRE EXCTA. DE CATALUNYAParadís, 10 - Barcelona
Desembre 2020920.00 hUNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA DE GRÀCIAEncarnació 131-133 baixos - Barcelona

 

MARESME (REGIÓ I)

MesDiaHoraEntitatAdreça reunió
Representant territorial: Xavier Pallàsregio1.maresme@feec.cat
Gener 20192820.30 h.UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA MATARÓCarrer Nou, 29 - Mataró
Febrer 20192520.30 h.AGRUPACIÓ CIENTÍFICO- EXCTA. MATARÓPassatge del Pou d'Avall, 1 - Mataró
Març 20192520.30 h.UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA MATARÓCarrer Nou, 29 - Mataró
Abril 20192920.30 h.AGRUPACIÓ CIENTÍFICO- EXCTA. MATARÓPassatge del Pou d'Avall, 1 - Mataró
Maig 20192020.30 h.UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA MATARÓCarrer Nou, 29 - Mataró
Juny 20192420.30 h.AGRUPACIÓ CIENTÍFICO- EXCTA. MATARÓPassatge del Pou d'Avall, 1 - Mataró
Juliol 20192220.30 h.UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA MATARÓCarrer Nou, 29 - Mataró
Setembre 20192320.30 h.AGRUPACIÓ CIENTÍFICO- EXCTA. MATARÓPassatge del Pou d'Avall, 1 - Mataró
Octubre 20192820.30 h.UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA MATARÓCarrer Nou, 29 - Mataró
Novembre 20192520.30 h.AGRUPACIÓ CIENTÍFICO- EXCTA. MATARÓPassatge del Pou d'Avall, 1 - Mataró
Desembre 20191620.30 h.UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA MATARÓCarrer Nou, 29 - Mataró

 

VALLÈS (REGIÓ I)

MesDiaHoraEntitatAdreça reunió
 Representant territorial: Maria Teresa Feliu Ferrando

regio1.valles@feec.cat

Febrer 2020320.30 hCOMISSIÓ SANT ANTONI ABAT (SE)Local parroquial de Sant Feliu de Canovelles
Març 2020220.30 hCENTRE EXCURSIONISTA CASTELLARColom s/n (Ateneu) - Castellar del Vallès
Abril 20202720.30 hCLUB EXCURSIONISTA INDEPENDENT DE CATALUNYACasino de La Floresta - Auditori c/ Casino, 27 - Sant Cugat del Vallès
Juny 2020120.30 hCLUB MUNTANYENC DE TERRASSAAlexandre Galí 4 soterrani - Terrassa
Juliol 2020620.30 hCLUB MUNTANYENC MOLLETPineda Fosca 6 - Casal de la República - Mollet del Vallès
Setembre 20202820.30 hAGRUPACIÓ EXCURSIONISTA GRANOLLERSCorró 10 - Granollers
Octubre 20202620.30 hASSOCIACIÓ EXCURSIONISTA LLEURE MONTORNÈSBlas Infante 7 - Hotelet d'entitats Montornès del Vallès
Novembre 20202320.30 hCLUB MUNTANYENC SANT CUGATSant Bartomeu, 11 - Sant Cugat del Vallès
Desembre 20202120.30 hCENTRE EXCURSIONISTA LLINARS DEL VALLÈSPlaça dels Països Catalans s/n - Llinars del Vallès

 

REGIÓ II (Alt Empordà, Baix Empordà, Garrotxa, Pla de l’Estany, Gironès i La Selva)

MesDiaHoraEntitatAdreça reunió
Representant territorial: Francesc Francès Àvilaregio2@feec.cat
Gener 20201720:30CLUB CENTRE EXCTA. LA VALL DEL TERRIJacint Verdaguer 5 - Ajuntament - Cornellà del terri
Febrer 20201420:30CENTRE EXCURSIONISTA BANYOLESC. del Puig 4-6 - Banyoles
Març 20202020:30CENTRE EXCURSIONISTA DE BLANESPetit de Raval, 5 - Blanes
Abril 20201720:30CLUB EXCURSIONISTA AMERENC ESQUELLESPlaça del Monestir 5 (Can Boles) - Amer
Maig 20201520:30ASS. COLLA EXCURSIONISTA L'ISARDHotel d'Entitats de Bescanó - carrer de dalt 12 - Bescanó
Juny 20201220:30CENTRE EXCURSIONISTA D'OLOTPasseig d'en Miquel Blay 5 - Olot
Setembre 20201820:30CLUB ALPÍ PALAMÓSPlaça Vila-Romà, s/n Pavelló d'Esports - Palamós
Octubre 20201620:30CENTRE EXCURSIONISTA FARNERS Malva 53, 1r - Santa Coloma de Farners
Novembre 20201320:30GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA (GECA)Sant Josep 3, planta 2a - Sant Esteve d'en Bas

 

REGIÓ III (Alt Penedès, Baix Penedès i Garraf)

MesDiaHoraEntitatAdreça reunió
Gener 20192921hASSOCIACIÓ EXCURSIONISTA MONTMELLC. Mestre González 6.
Llorenç del Penedès
Febrer 20192621hSENDERISTES BISBALENCSPl. Major 11-13.
La Bisbal del Penedès
Març 20192621hASSOCOACIÓ EXCURSIONISTA CAMPI QUI PUGUILa Joncosa del Montmell
Abril 20193021hGrup de Muntanya de LA LIRA VENDRELLENCAC. Sant Jordi 7 (La Lira).
El Vendrell
Maig 20192121hFAUNA CUBELLES CAMINA (SE)C. de Joan Roig Piera 3-5. Cubelles
Juny 20192521hAGRUPACIÓ EXCURSIONISTA TALAIAC. del Comerç 4. Vilanova i la Geltrú
Juliol 20192321hELS XULIUS CENTRE SOCIAL RIBETÀC. Major 13. Sant Pere de Ribes
Setembre 20192421hGRUP DE MUNTANYA DE SANT SADURNÍC. de Marc Mir 15 (Casal d'Entitats). Sant Sadurní d'Anoia
Octubre 20192921hCENTRE EXCTA. DE SITGESPoliesportiu Pins Bens, c. de Vidal i Barraquer s/n. Sitges
Novembre 20192621hCLUB EXCURSIONISTA DE GELIDAC. del Mossèn Jaume Via 17. Gelida
Desembre 20191721hGRUP EXCURSIONSITA DEL CENTRE AGRÍCOLA DE SANT PAUCentre Agrícola Sant Pau d'Ordal
Representant territorial: Joan Raventós i Hillregio3@feec.cat

 

REGIÓ IV (Alt Camp, Baix Camp, Conca de Barberà, Priorat, Ribera d’Ebre, Tarragonès)

MesDiaHoraEntitatAdreça reunió
Representant Territorial: Esther Llorens i Garrigaregio4@feec.cat
Gener 20192821:30REUS DEPORTIU (SE)Carrer Gaudí, 66, instal·lacions esportives - Reus
Febrer 20192521:30CENTRE EXCURSIONISME VINYOLSRaval Sant Joan, Centre Cultural - Vinyols
Març 20192521:30CENTRE EST. RIUDOMENCS ARNAU PALOMAR (SE) - CERAPAvinguda Pau Casals, 84. - Riudoms
Abril 20192921:30ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEETMuralla de Sant Antoni 35, Baixos. - Valls
Maig 20192021:30ASS.EXCTA. "LA PICOSSA"Teatre La Llanterna - C/ Miquel Rojals, 1 - Mora D'Ebre
Juliol 2019521:30CLUB EXCURSIONISTA ARÍTJOLRefugi La Morera del Montsant
Juliol 20192921:30ASS. ESP. EXTREM TEAM TIVISSAMarçà de Dalt, 19 - Tivissa
Setembre 20193021:30CLUB EXCTA. REDDISCtra.Tarragona Partida Mas Tallapedra s/n (instal·lacions esportives) -Reus
Octubre 20192821:30ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUSCarrer Orient, 17 bxs - Reus
Novembre 20192521:30CLUB ESP. MUNTANYENC CREIXELLAv. Dr. Pujol, 15 Casal Municipal - Creixell
Desembre 20191621:30CLUB MONTSANT DE CURSES D'ORIENTACIÓc/ Pi i Maragall, 32 4t 1a - Tarragona
Gener 2020Pendent21:30REUS DEPORTIU (SE)Carrer Gaudí, 66, instal·lacions esportives - Reus

 

REGIÓ V (Montsià, Baix Ebre, Terra Alta)

MesDiaHoraEntitatAdreça reunió
Representant territorial: Joan Mitjavila i Abellaregio5@feec.cat
Gener 20192820hTRAIL ROQUETES AECC/Santa Candia,1 - Roquetes
Febrer 20192520hCLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA - LA RÀPITAEl Maset - Sant Carles de la Ràpita
Març 20192520hCLUB ESP. MONTASPRE - BITEMC/ Joventut, 19 - Bitem
Abril 20192920hTRENCACIMS PAULSPer concretar - Pauls
Maig 20192720hAGRUP. EXCTA. ALCANARRonda del Remei, 68- Alcanar
Juliol 2019120hROCA MILOCA - LA GALERAEdifici Ajuntament
Juliol 20192620hCENTRE EXCTA. REFALGARÍ - LA SÉNIAAvinguda Generalitat, 3 Aula 2 - La Sénia
Setembre 20193020hMONT-BIKE AMPOSTACentre de Tecnificació - Amposta
Octubre 20192820hUEC TORTOSALlarga de Sant Vicent,10 - Tortosa
Desembre 2019220hASS. EXCTA. LO PASSADOR - DELTEBREEspai puntual - Deltebre

 

REGIÓ VI (Cerdanya, Ripollès, Osona)

MesDiaHoraEntitatAdreça reunió
Representant territorial: Noemí Gonzáles i Masregio6@feec.cat
Febrer 2019121hUNIÓ EXCTA. VIC Carrer de la Riera, 22 baixos - Vic 
Març 20192921hUNIÓ EXCTA. VICCarrer de la Riera, 22 baixos - Vic
Maig 20192421hUNIÓ EXCTA. VIC Carrer de la Riera, 22 baixos - Vic
Juliol 20191221hASS. ESP. CENTRE ALPÍ "VALL DEL SEGADELL"Carrer Mestre Isern 24 (Purgatori)  - Pardines
Setembre 20192721hUNIÓ EXCTA. VICCarrer de la Riera, 22 baixos - Vic
Novembre 20192921hUNIÓ EXCTA. VICCarrer de la Riera, 22 baixos - Vic

 

REGIÓ VII (Anoia, Bages, Berguedà, Solsonès, Moianès)

MesDiaHoraEntitatAdreça reunió
Representant territorial: Pau Pintado Boixadòsregio7@feec.cat
Març 20191320:15 hCENTRE EXCURSIONISTA NAVÀSCtra de Berga 81 1r - Navàs
Abril 20192520:15hCENTRE EXCURSIONISTA MONTSERRATVilanova 24. pral. 08240 Manresa
Juliol 201917 (nova data)20:15 hFOMENT ARQUEOLÒGIC EXCTA. SALLENTÍ (FAES)Torres i Amat, 37 - Sallent
Octubre 2019220:15 hCLUB ESQUÍ BERGUEDÀ (SE)Pío Baroja 6 - Berga

 

REGIÓ VIII (Garrigues, Noguera, Pla d’Urgell, Segarra, Segrià, Urgell)

MesDiaHoraEntitatAdreça reunió
Representant territorial: Joan Ramon Amoros regio8@feec.cat
Febrer 2019121hALFAVENTURSenyoretes de l'Aser, 16 E - Alfarràs
Març 20192921hCENTRE EXCTA. VALLFOGONAPasseig Sant Jordi, 26 - Vallfogona de Balaguer
Juny 20192821hCENTRE EXCTA. DE LLEIDACarrer Comerç 25 - Lleida
Setembre 20192721hCENTRE EXCTA. DE BALAGUERCasal Lapallavacara, c/ Francesc Borràs, 19 - Balaguer
Novembre 20192921hCLUB EXCTA. LINYOLACarrer Major, 1, Cal Foriguera - Linyola

 

REGIÓ IX (Alta Ribagorça, Alt Urgell, Pallars Jussà, Pallars Sobirà, Val d’Aran)

MesDiaHoraEntitatAdreça reunió
Representant territorial: Lluís Florit i Molinaregio9@feec.cat