FEEC Federació d'Entitats Excursionistes de Catalunya

Classificació acumulada

Patrocinadors

Punts per categoria

Posició Cognoms Nom Sexe Categoria Entitat Trencacims CEM la Cameta Coixa 6a Cames de Ferro al Puigsacalm Buff Epic Trail 26k Taga 2040 evo Punts categoria
1 LASALLE GRATACOS GABRIELA Dona CADET CLUB ESP. MINDUNDIS TEAM 100 100 100 100 88 488
1 GABARRO MORENTE GEORGINA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 88 72 100 100 100 460
1 CALERO MA¥AS ERIK Home JUNIOR CENTRE EXCTA. DEL PENEDÔS 68 78 78 88 78 390
2 CABALLERIA GOMEZ RAMON Home JUNIOR GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 78 0 100 100 100 378
1 GARCIA TERRONES SERGI Home ABSOLUTA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 100 100 88 0 88 376
3 JULVE LARA JOSEP M. Home JUNIOR CLUB EXCTA. MONTBLANC 20 100 88 78 88 374
1 GIBERT SOLE ORIOL Home JUVENIL CLUB EXCTA. MONTBLANC 66 78 68 72 88 372
1 VILANNA SENTIS NIL Home CADET ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 100 72 72 68 56 368
2 RAYA BONET CARLA Dona CADET CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA 78 68 78 78 66 368
2 PUJIULA COLOM ANIOL Home JUVENIL GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 78 0 100 88 100 366
2 BALCELLS SERRA CELIA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. QUERALT 58 68 72 78 88 364
2 CABRE SALSENCH JOAN Home CADET CLUB ESP. L'ARENY 0 100 78 88 88 354
3 ROSA NAVARRO GARCIA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 100 100 78 72 0 350
3 PUJOL CASELLAS RAMON Home CADET UNIà EXCTA. VIC 88 64 62 66 62 342
2 VIDAL CUGAT DAVID Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 42 78 72 78 66 336
3 ROY BARALDES JORDI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLà 62 62 66 72 72 334
4 OLLE BERNADES MARC Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 44 56 68 68 78 314
5 ROVIRA VALLEJO DAVID Home ABSOLUTA UNIà EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES 0 68 78 66 100 312
3 BAJADOR BATALLA ALEIX Home JUVENIL CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 64 66 58 64 58 310
1 NURIA TARRAGO CLOP Dona JUNIOR FOMENT ARQUEOLÒGIC EXCTA. SALLENTÍ 0 100 100 100 0 300
4 ALABART FERRE BLAI Home JUVENIL ASS. ESPORTIVA COTA 705 60 62 56 62 56 296
5 MIRABET ARDERIU PEP Home JUVENIL CENTRE EXCTA. REFALGARÖ 72 100 54 0 66 292
3 MARTIN RODRIGUEZ CLAUDIA Dona CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 72 78 72 0 68 290
4 FARGAS PADRENY CRISTINA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. D'ALCOVER 42 60 54 62 64 282
6 FORTUNYO LLEBERIA PAU Home JUVENIL CENTRE EXCTA. DE FLIX 68 0 72 78 64 282
1 ESCURA PERRIER LINA Dona JUVENIL CLUB EXCTA. MADTEAM 0 88 88 0 88 264
6 VILA FIGUERAS JOAN POL Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 66 64 60 0 68 258
7 BARRIOS SOLSONA EDUARD Home ABSOLUTA ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - A... 30 60 62 54 52 258
4 PLANS SAFORAS ALAITZ Dona CADET CLUB EXCTA. MOIANÔS INDEPENDENT 88 88 0 0 78 254
5 BANEGAS MORALES MARILI Dona ABSOLUTA CLUB ESP. BELLCAIRENC 60 62 66 2 62 252
7 FLORENCIO PUJOL MARC Home JUVENIL CLUB ESP. L'ARENY 0 72 66 0 78 216
6 CASTELLARNAU VILES LAURA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGOR€A 0 52 50 50 60 212
7 BARREDA BORT PATRICIA Dona ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 66 78 68 0 0 212
4 SANCHO SERRA ANDREU Home CADET CLUB EXCTA. ARÖTJOL 78 66 0 0 66 210
4 QUIRZE SAGUE SORS Home JUNIOR ASS. ESP. I CULT. CAPGIRELL 0 68 68 72 0 208
8 LLEIXA QUIROGA PAU Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 50 48 0 60 50 208
5 VILALTA GUITART POL Home JUNIOR UNIà EXCTA. VIC 64 0 0 68 72 204
8 MARGINET VIDAL MARC Home JUVENIL CLUB ESP. L'ARENY 0 0 62 68 72 202
5 PUIGVERT PALACIOS LLUIS Home CADET CLUB ESQUÖ GIRONA (SE) 0 0 100 0 100 200
2 AROA BERENGUEL SOTO Dona JUVENIL CLUB D'ESPORTS DE MUNTANYA CERDANYOLA 0 100 0 100 0 200
3 PLANAS SANCHEZ JOANA Dona JUVENIL ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 100 0 0 0 100 200
9 RAMON LLORENTE DAVID Home JUVENIL CLUB EXCTA. MADTEAM 62 68 0 0 62 192
6 MARTI COSTA YLLA Home CADET ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ 0 0 88 100 0 188
5 RECASENS SANCHEZ MIRIAM Dona CADET GRUP EXCTA. FORCES, FORTS I FERMS 0 0 0 88 100 188
10 IU NET Home JUVENIL ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 88 0 0 100 0 188
7 CIVIT MARCET ORIOL Home CADET CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT 0 68 58 0 58 184
9 MARCEL ROMANI RODES Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA DE GRÀCIA 68 54 0 62 0 184
8 ANNA GUIRADO SANCHEZ Dona ABSOLUTA ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 0 88 0 88 0 176
9 SIERRA BERNAT OLGA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. PICA D'ESTATS 10 40 40 36 50 176
8 AROON ALVAREZ Home CADET CLUB ESP. MINDUNDIS TEAM 0 88 0 78 0 166
11 TORNE LLUC Home JUVENIL CLUB EXCTA. UECANOIA 0 88 78 0 0 166
10 ROS CASTET ARAN Dona ABSOLUTA CLUB ESQUÖ VAL D'ARAN (SE) 0 0 44 60 58 162
11 BORRAS PI¤OL ANGELS Dona ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 26 32 32 24 48 162
12 ESTORACH ARSASA MIRIAM Dona ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 24 34 28 16 56 158
10 BARTI SOLA ISAAC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DOLOT 0 88 64 0 0 152
11 NIETO CERRILLO ANGEL Home ABSOLUTA CLUB "UNIà D'ESPORTS OBLIGATS I SOFERTS" (CU... 2 30 50 24 46 152
6 MARTINEZ CANTERAS LUCIA Dona CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 0 72 0 0 72 144
12 JORDI CORREA ORRI Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 2 46 48 48 0 144
13 CASTELLSAGUE BONADA ONA Dona ABSOLUTA AGRUP. CULT. ESP. BOMBERS DE BARCELONA (SE) 0 0 0 66 78 144
13 ARNAU CASES DE MATIAS Home ABSOLUTA ESPOT ESQUÍ CLUB VALLS D'ÀNEU 78 0 0 64 0 142
14 RUBIO BOBET IVAN RUBIO BOBET Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE ALPÖ "VALL DEL SEGADELL" 10 38 46 16 32 142
6 XIFRE GOMIS ARNAU Home JUNIOR AGRUP. EXCTA. CATALUNYA 66 72 0 0 0 138
9 BERTRAN BAREA OT Home CADET UNIà EXCTA. URGELLENCA 0 0 60 0 78 138
15 BUTACI RAUL Home ABSOLUTA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 72 66 0 0 0 138
10 MARTINEZ MARTINEZ MARC Home CADET CLUB EXCTA. MOIANÔS INDEPENDENT 0 78 0 0 60 138
7 REBULL DE LA VEGA ANNA Dona CADET CLUB DATLETISME TERRES DE LEBRE 68 66 0 0 0 134
7 ROIG FRANCESC Home JUNIOR ASS. D’ESP. DE MUNTANYA DE CAPELLADES 62 0 72 0 0 134
14 ORQUIOLA ROJAS FELICIANA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 64 66 0 0 0 130
16 SOLSONA NOVELL XAVIER Home ABSOLUTA CLUB "UNIà D'ESPORTS OBLIGATS I SOFERTS" (CU... 2 26 52 0 40 120
15 LETICIA TISCAR MATHEU Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ULLDECONA 30 42 0 48 0 120
17 MARINE CALERO DAVID Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 8 18 40 2 44 112
16 GISBERT ARNAU ANNA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 0 58 52 0 0 110
18 MARTIN CRUZADO ADRI Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. LLORENÇA 52 58 0 0 0 110
17 JESSICA SANCHEZ GONZALEZ Dona ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 0 54 0 54 0 108
19 BELTRAN SERGI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE LLEIDA 0 0 0 46 58 104
20 DANIEL CASTILLO FERNANDEZ Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 0 0 100 0 100
12 CASTILLO PAREDES JAN Home JUVENIL CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT 100 0 0 0 0 100
8 MIRET TOMAS JOSEP Home JUNIOR UNIO EXCTA. URGELLENCA 100 0 0 0 0 100
21 RULLAN ESTARELLES PERE Home ABSOLUTA LA MOLINA CLUB DESPORTS 0 0 100 0 0 100
4 CORDOBA MATIAS MAR Dona JUVENIL CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 0 0 100 0 0 100
18 SARA RICART BOADA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 44 0 0 56 0 100
2 LÜSCHER ALEMANY MIREIA Dona JUNIOR UNIO EXCTA. VIC 100 0 0 0 0 100
19 VALENZUELA MENA SANDRA MARIA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 0 50 42 0 0 92
22 GARCIA NUVIALA SAMUEL Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 36 52 0 0 0 88
20 DINA FRIAS GARRET Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 46 42 0 88
9 PUCHOL SOTERAS NIL Home JUNIOR CLUB EXCTA. MADTEAM 0 88 0 0 0 88
8 CORDOBA MATIAS RUT Dona CADET CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 0 0 88 0 0 88
23 SANTAMARIA MARTINEZ ENRIQUE Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 0 32 56 0 0 88
24 MARC PINSACH RUBIROLA Home ABSOLUTA COLLA EXCTA. CASSANENCA 0 0 0 88 0 88
13 ALVAREZ DEL VAL GAEL Home JUVENIL CLUB ESP. MINDUNDIS TEAM 0 0 88 0 0 88
21 HOSPITAL RAMON NURIA Dona ABSOLUTA CLUB CAMÍ DELS IBERS TRAIL RUNNING 0 0 88 0 0 88
10 JUAN SABATER ORIOL Home JUNIOR UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA MATARÓ 88 0 0 0 0 88
25 LARROYA PAIXA FERRAN Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 2 22 36 0 28 88
5 BRIOL LOLA Dona JUVENIL ALTRES FEDERACIONS 0 0 0 88 0 88
26 MORALES LOPEZ JOSEP Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ 88 0 0 0 0 88
27 PORRAS MELENDEZ DAVID Home ABSOLUTA ASS. ESP. BLANCAFORT 0 16 32 2 34 84
28 VILA FABRA PAU Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MONTBLANC 32 50 0 0 0 82
22 OBRERO CATALAN MARIA Dona ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 78 0 0 0 0 78
6 NORTIER ENEA Dona JUVENIL ALTRES FEDERACIONS 0 0 0 78 0 78
29 RIBA BURDO JOAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. BANDOLERS DE SANT FELIU SASSERRA 0 0 0 32 42 74
23 ESPAÑOL BADA ROSER Dona ABSOLUTA UNIO EXCURSIONISTA URGELLENCA 72 0 0 0 0 72
11 ZURITA I RUIZ ERIK Home CADET CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT 0 0 0 0 72 72
11 BELLA PIÑOL ROGER Home JUNIOR UNIÓ EXCTA. VIC 72 0 0 0 0 72
12 ARNAU BALCELLS PUYOL Home CADET CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGORÇA 0 0 0 72 0 72
24 MONTERO PINTU EVA Dona ABSOLUTA GRUP GRATANUVOLS DEL MONTSENY (SE) 0 0 0 0 72 72
9 IONA MONTOLIU PRIO Dona CADET SOCIETAT AMICS DE LA MUNTANYA 0 0 0 72 0 72
30 AURELL BOVE PERE Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 0 72 0 0 0 72
12 OLARIA MORENO POL Home JUNIOR CLUB EXCTA. ARITJOL 2 66 0 0 0 68
25 CATALINA CORCHIE Dona ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 4 24 0 40 0 68
10 BADIA HERNANZ MARIONA Dona CADET CLUB ESQUI GIRONA 0 0 68 0 0 68
13 TORRES CAPDEVILA GERARD Home JUNIOR CLUB EXCTA. RIPOLL 0 0 0 0 68 68
13 PARISE MARC Home CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 0 68 68
14 PUYAL MARTINEZ VICTOR Home JUVENIL CLUB ESP. PRORUNNERS 0 0 0 0 68 68
26 ESCLUSA BALLUS CARLA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ 68 0 0 0 0 68
14 COLOMER NEWMAN SAM Home CADET CLUB EXCTA. CALLDETENES 0 0 68 0 0 68
27 CAPDEVILA BACH ANNA Dona ABSOLUTA UNIà EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES 0 0 0 0 68 68
28 ANNA FERNANDEZ BONEL Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. PONTSICÀ 0 0 0 68 0 68
14 JORDI OLIVERAS PUIG Home JUNIOR UNIÓ EXCTA. VIC 0 0 0 66 0 66
29 MARTINEZ RASCON MARINA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 0 66 66
15 ARNAU MUNOZ MANCHA Home JUVENIL CLUB EXCTA. DE CALDES DE MALAVELLA 0 0 0 66 0 66
15 JULIA ROGER Home CADET CLUB ESQUI GIRONA 0 0 66 0 0 66
31 ESPA¥O ANICETO GERARD Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUED· 0 0 0 0 64 64
30 AINA SISCART SERRA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 64 0 64
16 CRESPIERA PIELLA PAU Home JUVENIL CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 0 64 0 0 0 64
17 CAPDEVILA GARCIA ARAN Home JUVENIL ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 0 0 64 0 0 64
31 SOCIATS RAZQUIN ONA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE LA SEGARRA 0 64 0 0 0 64
32 ALEIX FERRE MATEU Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. MASPUJOLS 34 0 0 30 0 64
32 MARTINEZ VIZCAINO AIDA Dona ABSOLUTA CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS 0 0 64 0 0 64
11 MARGINET VIDAL LAIA Dona CADET CLUB ESP. LARENY 0 64 0 0 0 64
16 GÓMEZ DE LA TORRE I ARMENGOU MARTI Home CADET CLUB ESQUI GIRONA 0 0 64 0 0 64
17 LOPEZ VILAJUSANA ADRIA Home CADET CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 0 0 0 0 64 64
33 PRADES MONFORT DAVID Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 64 0 0 0 0 64
33 TAJADA VITALES CELIA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 62 0 0 62
34 GUARDIA COLOMER MARC Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 0 0 0 0 62 62
35 GENSANA FARRE DAVID Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGOR€A 0 0 26 0 36 62
34 ZAZPE EDURNE Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 62 0 0 0 0 62
18 PLANAS DOMENECH BERNAT Home JUVENIL CLUB ESQUÖ GIRONA (SE) 0 0 0 0 60 60
36 CUESTA SANTAMARIA JONATAN Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 58 2 0 0 0 60
35 GARCIA PUIGBO ARIADNA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. NAVAS 0 0 60 0 0 60
37 BOLET ARAGONES JORDI Home ABSOLUTA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 0 0 0 0 60 60
38 GINE CID ALBERT Home ABSOLUTA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 60 0 0 0 0 60
19 FRIGOLA SOLER ROGER Home JUVENIL ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 0 0 60 0 0 60
36 LÍDIA ESCAMILLA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 0 0 0 58 0 58
37 RUIZ MARTINEZ VANESSA Dona ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. MASDENVERGE 2 22 34 0 0 58
39 NIÑI SEGOVIA ALIAS Home ABSOLUTA CLUB POLIESPORTIU PUIGCERDÀ (SE) 0 0 0 58 0 58
40 NAVARRO LOPEZ ALBERT Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLO 0 0 58 0 0 58
38 MORENO MORATONA SUSANA Dona ABSOLUTA JOVENTUT ATLETICA MONTCADA 0 0 58 0 0 58
41 SALVAT FARGAS ISAAC Home ABSOLUTA AGRUP. CULT. VILA-SECA (SE) 56 0 0 0 0 56
42 DURAN PRADAS QUIM Home ABSOLUTA ASS. ESP. VIDABONA 0 0 0 0 56 56
39 CHIRVECHES DOMINGUEZ VANESA Dona ABSOLUTA CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA 0 0 56 0 0 56
43 RAMON NICOLAS SANCHEZ FERNANDEZ Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 0 0 0 56 0 56
40 CUSAC CARRERAS AIDA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 56 0 0 0 0 56
41 SOLE ARMORA LAIA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 0 56 0 0 0 56
44 HERRERA COSCOLLANO VICENT Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA 16 40 0 0 0 56
42 BRIONES GONZALEZ MIREIA Dona ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 54 0 0 0 0 54
43 CABALLE FABRA RAQUEL Dona ABSOLUTA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 18 36 0 0 0 54
45 LASOBRAS LLERA ALBERTO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 54 0 0 0 0 54
46 TORNE ENRICH JOAN Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. PONTSICA 0 0 54 0 0 54
18 GUITART FIGOLS PAU Home CADET ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUED· 0 0 0 0 54 54
44 LUQUE DAUDE ARIADNA Dona ABSOLUTA ATLETISME TERRES DE LEBRE 6 48 0 0 0 54
45 URRUTIA ALONSO MAITE Dona ABSOLUTA ASS. ESP. MUNTANYENCS D'ARENYS DE MUNT 0 0 0 0 54 54
47 PULIDO ESCRUELA JOAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 0 54 54
46 RIBERA LOMBARTE CRISTINA Dona ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2 20 30 0 0 52
47 ANNA SOLANICH SUCARRATS Dona ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. PRATS 0 0 0 52 0 52
48 SALAS LAURA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 52 0 0 0 0 52
48 MARC MARMOL Home ABSOLUTA CLUB ESPORTIU GARRAF RUNNERS 0 0 0 52 0 52
49 ALIAGA DAVID GEMMA Dona ABSOLUTA CLUB ATLÔTIC CALDERÖ 0 0 0 0 52 52
50 CAMARASA I LLOBERA NURIA Dona ABSOLUTA CLUB ALPÖ BELL-LLOC 0 0 0 4 46 50
51 ALBESA BURGUES MARINA Dona ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 50 0 0 0 0 50
49 DIEGO CARDOZO MACHADO Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 0 0 0 50 0 50
52 GALARZA NAVARRO AINARA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. REFALGARÍ 48 0 0 0 0 48
53 ESPUÑA TURON MONICA Dona ABSOLUTA CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS 0 0 48 0 0 48
50 PLATERO BELMONTE ORIOL Home ABSOLUTA CLUB DATLETISME TERRES DE L'EBRE 24 24 0 0 0 48
51 DEL AGUILA PELLICER VICTOR Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 48 0 0 0 0 48
52 GUARCH CUADRADO DAVID Home ABSOLUTA UNIà EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES 0 0 0 0 48 48
54 FLORENCIO NURIA Dona ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL 46 0 0 0 0 46
53 GALOBARDES MUÑOZ CARLOS Home ABSOLUTA CLUB ESP. TORDERA 46 0 0 0 0 46
55 GEMMA VILELLA SEGARRA Dona ABSOLUTA ASS. EXCTA. L'URGELL 0 0 0 46 0 46
56 ESPINACH CARBO PAULA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 0 46 0 0 0 46
54 ARRASTRARIA LLUCH XAVI Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 2 8 22 12 2 46
55 GAJA BALLARO NIL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 0 0 44 0 0 44
57 MARINA CANO RODRIGUEZ Dona ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA SANTS 0 0 0 44 0 44
58 CLARAVALL FARRAS ARIADNA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 0 44 0 0 0 44
56 XAVIER ESCRIG ESCODA Home ABSOLUTA SOCIETAT ATLÈTICA DE CORBERA (SE) 0 0 0 44 0 44
57 CARDOZO MACHADO DIEGO Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 0 44 0 0 0 44
58 CABALLE FABRA FRANCESC Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MONTBLANC 0 42 0 0 0 42
59 GEORGEL JUYCE COMANAS Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 0 0 42 0 0 42
60 URI MASSO GOMEZ Home ABSOLUTA CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 0 0 0 42 0 42
61 MARC VIZCAINO MUNOZ Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. RIPOLL 0 0 0 40 0 40
59 MOYANO RODRIGUEZ TERESA Dona ABSOLUTA CLUB NATACIÓ TERRASSA (SE) 40 0 0 0 0 40
60 MUR CERVELLO SORAYA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE FLIX 2 38 0 0 0 40
62 SOLEY ALBERT Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 40 0 0 0 0 40
63 FAZIO ZALANYI ZENO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2 10 14 2 10 38
64 VI¥AS VILARDEBO VALENTI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. HOSTALETS DE BALENYA 0 0 0 0 38 38
61 CAPDEVILA BARREDO CATERINA Dona ABSOLUTA UNIO EXCTA. DE CATALUNYA DE GRACIA 0 0 38 0 0 38
65 RIBO I ROCA FERRAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 0 0 38 0 0 38
66 CALVO VIGARA JULEN Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 38 0 0 0 0 38
62 MORENO CASTILLO MIRIAM Dona ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE ALPÍ "VALL DEL SEGADELL" 38 0 0 0 0 38
67 ROGER TARRES Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. EL SENDERÓ DE RIUDECOLS 0 0 0 38 0 38
63 MARIONA BLAHA I PLARROMANI Dona ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA MATARÓ 0 0 0 38 0 38
68 REQUENA JUAN ORIOL Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 0 36 0 0 0 36
64 SIMARRO BELEN Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 36 0 0 0 0 36
65 LI CHUNZI Dona ABSOLUTA CLUB NATACIO OLOT 0 0 36 0 0 36
69 JOAN FARNOS CANALDA Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE FLIX 0 0 0 36 0 36
70 COLS CAMPRUBI ADRIA Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 0 0 34 0 0 34
66 AINA FAURA CARRERA Dona ABSOLUTA ASS. LA MASSA, CENTRE DE CULT. VILASSARENC (S... 0 0 0 34 0 34
67 TALARN FERRANDO CRISTINA Dona ABSOLUTA CLUB D'ATLETISME TERRES DE L'EBRE 34 0 0 0 0 34
71 GUILLEM CAMPRUBI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 34 0 34
72 ARRUFAT VILAMAJO PAU Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. BORGES GARRIGUES 2 6 10 0 16 34
73 ARILLA SUBIAS NESTOR Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 34 0 0 0 34
68 MIREIA MARTINEZ GUARDIOLA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 32 0 32
69 FORN MUNNE TERESA Dona ABSOLUTA CLUB ESPORTIU CERDANYA PIRINEUS 32 0 0 0 0 32
74 PE¥A PUENTE SANTI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 0 30 30
70 MARIA NOVELLAS GRACIA Dona ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. LLANÇANENCA 0 0 0 30 0 30
71 PEGUEROLES CLEMENTE NURIA Dona ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 0 30 0 0 0 30
75 SALA MIARONS NIL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 30 0 0 30
72 CASES DILOY SARA Dona ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 28 0 0 0 0 28
73 LAIA PUJOL GALARZA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 0 0 0 28 0 28
74 VALERO EXPOSITO REYES Dona ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL 0 28 0 0 0 28
76 CABALLE ANDREU ENRIC Home ABSOLUTA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 28 0 0 0 0 28
77 GARCIA ARGENTO VICENT Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. AZIMUT 0 28 0 0 0 28
75 MARTA SOTOCA COLL Dona ABSOLUTA ELS XULIUS CENTRE SOCIAL RIBETÀ 0 0 26 2 0 28
78 ANDREU SIMON AYMERICH Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 0 0 0 28 0 28
79 DURAN SALA DAVID Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. CULT. ALPI. LLETISSONADA 0 0 28 0 0 28
80 GUIMERA MULLOR JOSEP Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 2 2 2 2 20 28
81 PASCUAL IBAÑEZ ANDRES Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 26 0 0 0 0 26
82 DOMENECH BOIRA CARLES Home ABSOLUTA ASS. ESP. VIDABONA 0 0 0 0 26 26
76 MARIA DEL VALLE DE TORRES GOMEZ Dona ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 14 0 0 12 0 26
83 JORDI FRANCO BAENA Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLÓ 0 0 0 26 0 26
77 NOELIA GUTIERREZ DOMENECH Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. CALLÚS 0 0 0 26 0 26
78 ZAPLANA ALCARAZ PAQUI Dona ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 26 0 0 0 26
84 VICENTE MAURI VICTOR HUGO Home ABSOLUTA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 0 0 0 0 24 24
85 NIELLA PITARCH DOMENEC Home ABSOLUTA ASS. ESP. CARA NORD 0 0 24 0 0 24
86 GARCIA LOPEZ JOSE Mª Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA 22 2 0 0 0 24
79 MARCELA VILLALOBOS MARTINEZ Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 0 0 0 22 0 22
87 ORAA OSCAR Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 0 2 18 2 0 22
88 BERNAT AZCONA FRANQUESA Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. L'URGELL 0 0 0 22 0 22
80 COLL MARIONA Dona ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 22 0 0 0 0 22
89 MARTIN ALONSO IVAN Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. D'OLOT 0 0 0 0 22 22
81 ÀURIA IGLESIAS MALAGARRIGA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. NAVÀS 0 0 0 20 0 20
82 SUBIRATS LLEIXA JENNIFER Dona ABSOLUTA CENTRE EXCURSIONISTA TRENCACIMS 20 0 0 0 0 20
83 CABALLE FABRA GEMMA Dona ABSOLUTA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 2 18 0 0 0 20
90 MASRAMON BALLUS MARC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TARADELL 0 0 20 0 0 20
91 JOSE GANAN CASTELLANO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 0 0 0 20 0 20
92 ROTA COLLELL MARC Home ABSOLUTA CLUB ATLETIC LESPORTIU TORELLO 0 20 0 0 0 20
84 PAOLA MADDALONI Dona ABSOLUTA CLUB ALPINO BARCELONA 0 0 0 18 0 18
93 BOIX BUFIAS CARLES Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. D'OLOT 0 0 0 0 18 18
94 RODRIGUEZ VALLS ORIOL Home ABSOLUTA CENTRE ALPÍ GIRONELLA 18 0 0 0 0 18
95 NANO LOPEZ DOMINGUEZ Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 0 0 0 18 0 18
96 ANDREU QUERALT QUERALT Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 0 4 0 14 0 18
97 JORDI JULIA TORRES Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. CAMBRILS 0 14 0 2 0 16
85 DOMINGO MASDEU ALICIA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 16 0 0 0 0 16
98 VILANOVA PINYOL JORDI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. VIA FORA  0 0 16 0 0 16
99 PARES ROCA JOAN Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 2 2 2 2 8 16
86 PORRES VALLES LAIA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MONTBLANC 0 16 0 0 0 16
87 SANCHEZ HURTADO CARMEN Dona ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 2 14 0 0 0 16
100 TOMAS BUITRAGO AITOR Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 14 0 0 0 0 14
101 ROURA COLLELL MARC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. FARNERS 0 0 0 0 14 14
88 JORDINA PICANYOL SOLE Dona ABSOLUTA CLUB ATLÈTIC ESPLUGUÍ (SE) 0 0 0 14 0 14
102 VILLALBA AGUILAR EDUARD Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 12 0 0 0 0 12
89 RODRIGUEZ PELAEZ RAQUEL Dona ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 12 0 0 0 0 12
103 ROCAS ALONSO PAU Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 12 0 0 12
104 OSETE BUSELLI QUIMET Home ABSOLUTA CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA 0 12 0 0 0 12
105 QUER GRAU JONATHAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. PALAUTORDERA 0 0 0 0 12 12
90 LAURA FRAILE MARTINEZ Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 10 0 10
106 THOMAS MARTIN COLVILLE Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2 0 0 8 0 10
107 JAVIER COCA PORCEL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. SANT VICENÇ 0 0 0 10 0 10
108 MORESO ABELLA VICTOR Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. REFALGARÖ 2 2 2 2 2 10
109 COLOME MONLLAO JUAN RAMON Home ABSOLUTA CLUB ESP. MONTASPRE 2 2 2 2 2 10
110 VERGES BOSCH DAVID Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. D'ALCOVER 2 2 2 2 2 10
111 AGUILAR TAUSTE JORDI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. CALLDETENES 0 0 8 0 0 8
112 PAGA SORRIBES FRANCESC Home ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 2 2 2 0 2 8
91 MONTSERRAT CASOLIVA CAROD Dona ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE SABADELL 0 0 0 8 0 8
92 CABANES BALANZA SOFIA Dona ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA 8 0 0 0 0 8
113 SUBIRANA SALABERT FRANCESC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. SERRAGRENYADA 0 2 2 2 2 8
114 JOSEP PUIG CARLES Home ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 2 2 2 2 0 8
115 BERENGUER SOLER XAVI Home ABSOLUTA CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 0 0 2 0 6 8
116 ROIGE SANS JOSEP MARIA Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARÖTJOL 0 2 2 2 2 8
117 RODRIGUEZ SALVADO GERARD Home ABSOLUTA UNIà EXCTA. DE CATALUNYA TORTOSA 2 2 2 0 2 8
118 GUINOVART TRAGUANY ROGER Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. D'ALCOVER 0 2 2 2 2 8
119 JOAN CARLES LIEBANAS RUIZ Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2 2 2 2 0 8
120 ALABART MARCH JOSEP RAMON Home ABSOLUTA ASS. ESPORTIVA COTA 705 0 2 2 2 2 8
93 NÚRIA MIRALLES Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 0 0 0 6 0 6
121 CALAFELL VEGAS UNAI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2 2 2 0 0 6
122 SEGURA SERRES MARC Home ABSOLUTA ASS. ESPORTIVA COTA 705 0 2 0 2 2 6
123 CEBOLLA BENITEZ JUAN DAVID Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 0 2 2 0 2 6
124 NUÑEZ OLLE ORIOL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. AZIMUT 2 2 2 0 0 6
125 MARRUECOS MESTRE MARC Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. MONTMELL 2 2 2 0 0 6
126 BERTOMEU BIELSA SALVADOR Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 6 0 0 0 0 6
127 GRABOLEDA GARRIGA ENRIC Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. EMPORDANES 0 0 6 0 0 6
128 SANGENIS VATHJE JOAQUIM Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 2 2 2 6
129 RAMON ESCURRIOLA NAVARRO Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA TORTOSA 2 2 0 2 0 6
130 SALADIE OLIVE CARLES Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2 0 2 0 2 6
131 AZORIN RODRIGUEZ ALEJANDRO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 2 2 2 0 0 6
132 JOSEP SUBIRATS GIL Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 2 2 0 2 0 6
133 OSCAR GOMEZ MARCOS Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 2 2 0 2 0 6
134 JORDI TORRELLES MONTANUY Home ABSOLUTA CLUB ESP. ROCKO D'ALMENAR 0 0 0 6 0 6
135 CASTILLO SOLANS JOAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 2 2 2 0 0 6
136 GIMENEZ LOPEZ DAVID Home ABSOLUTA UNIà EXCTA. DE CATALUNYA CORNELL· 0 0 0 2 2 4
137 RUIZ ENCABO DIEGO Home ABSOLUTA CLUB CAMÖ DELS IBERS TRAIL RUNNING 2 0 0 0 2 4
138 ALEX MARTIN COLVILLE Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2 0 0 2 0 4
139 CASTELL FABREGUES LLORENÇ Home ABSOLUTA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 2 2 0 0 0 4
140 MOISES DUBE ESCALA Home ABSOLUTA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 0 0 2 2 0 4
141 LUIS GARCIA CASCALLANA Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 2 0 0 2 0 4
142 BALADA SANCHEZ JORDI Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA 2 2 0 0 0 4
143 SANS FERRER ALBERT Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ULLDECONA 2 2 0 0 0 4
144 JORDI CAMBRA BAENA Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 2 0 0 2 0 4
145 MONTESO JIMENEZ DAVID Home ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 2 2 0 0 0 4
146 PORRES FURIO CLAUDIO Home ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 2 2 0 0 0 4
147 FERRER CABECERAN TOMAS Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2 2 0 0 0 4
148 ALCARRAZ ESPELTA JAUME Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL 2 2 0 0 0 4
149 GARRETA CLUSELLA JORDI Home ABSOLUTA ASS. ESP. ULLASTRELL 0 2 0 0 2 4
150 MANU OMANA ESPINOSA Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 0 2 0 2 0 4
151 EDUARD SICART GINE Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. "LA PICOSSA" 0 2 0 2 0 4
152 POVILL LLUIS ALBERT Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 2 2 0 0 0 4
153 TOMAS GREGORIO ILLAN Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 0 2 2 0 0 4
154 GARCIA MARQUES RUBEN Home ABSOLUTA CLUB "UNIà D'ESPORTS OBLIGATS I SOFERTS" (CU... 0 2 0 0 2 4
155 KIKO MATAS AGUILERA Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ESQUIROL 0 2 0 2 0 4
156 LLUIS SEGARRA TURULL Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. L'URGELL 0 2 0 2 0 4
157 GIMENO BALLESTER PAU Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. REFALGARI 0 2 2 0 0 4
158 JOSEP PALLARES MARTI Home ABSOLUTA ASS. ESPORTIVA COTA 705 0 2 0 2 0 4
159 OSCAR LOPEZ LOPEZ Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 2 0 0 2 0 4
160 GRADOS MARTINEZ DANIEL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 0 2 2 0 0 4
161 MENA CACERES JUAN MANEL Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 0 2 2 0 0 4
162 SALAT FERNANDEZ JORDI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. GUISSONENC 0 2 0 0 2 4
163 BERNAUS FERNANDEZ AARON Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARÍTJOL 0 0 0 4 0 4
164 JOAN SALVATELLA ROIJALS Home ABSOLUTA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 2 0 0 2 0 4
165 BERENGUER RIUS JOAN Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL 2 2 0 0 0 4
166 FRANCH TRILLA JORDI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 2 2 0 0 0 4
167 MIRANDA BERTRAN GERARD Home ABSOLUTA CLUB ALPÖ BELL-LLOC 0 0 0 2 2 4
168 SABATE MASIP ADRIA Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 2 2 0 0 0 4
169 MIKI PAGES PIFERRER Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. EMPORDANÈS 0 0 2 2 0 4
170 MUR CERVELLO ENRIC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE FLIX 2 2 0 0 0 4
171 GARRA SORIA CESAR Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 4 0 0 4
172 FARGAS NAVARRO ARNAU Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MONTBLANC 2 2 0 0 0 4
173 REVERTE MOYA MANEL Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA 2 2 0 0 0 4
174 AMADES MATEU JOSEP MARIA Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 2 2 0 0 0 4
175 GALEANO SABATE JOSE Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 2 2 0 0 0 4
176 VILANOVA ARDIT DAVID Home ABSOLUTA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 2 2 0 0 0 4
177 PUIG MASCARELL GABRIEL Home ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 2 2 0 0 0 4
178 GONZALEZ PUJOL DIDAC Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 2 2 0 0 0 4
179 VI¥AS SOLDEVILA ALBERT Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. RIPOLL 0 0 0 0 4 4
180 FRAN IBANEZ MARIN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2 0 0 2 0 4
181 QUIM VILA GUIMERA Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. REFALGARÍ 2 0 0 2 0 4
182 RALLO TOLOS FRANC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. REFALGARI 2 2 0 0 0 4
183 HERNANDEZ RUBIO DIEGO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2 2 0 0 0 4
184 PRATS FERRE IGNASI M Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 2 2 0 0 0 4
185 VICENTE SIMEON Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2 2 0 0 0 4
186 LAOUFI JORDAN OMAR Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 4 0 0 0 0 4
187 DURAN CASTAÑEDA RAFAEL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2 2 0 0 0 4
188 MOSEGUI TORA RAFEL Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 2 2 0 0 0 4
189 CATALA SALES SERGIO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2 2 0 0 0 4
190 ORTEGA CALERO MARCOS Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE LLEIDA 0 0 0 2 2 4
191 ANDREU LOPEZ AARON Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 2 2 0 0 0 4
192 JOSE ANTONIO GUZMAN SASTRE Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TARRAGONA 2 0 0 2 0 4
193 AYLLON ARAGONES ANDREU Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 2 2 0 0 0 4
194 LOPEZ MELENDEZ PABLO Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 2 0 0 0 0 2
195 GOMEZ PEREZ JOSE LUIS Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2 0 0 0 0 2
196 GARRIGUES MORENO FERNANDO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2 0 0 0 0 2
197 GABALDA FERRE ELOI Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 0 2 0 0 0 2
198 CUESTA MARTINEZ HUMBERTO Home ABSOLUTA CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 2 0 0 0 0 2
199 PACH CULLERE GUILLEM Home ABSOLUTA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 2 0 0 0 0 2
200 HARO MARTI EDUARDO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2 0 0 0 0 2
201 FIGUERAS VICENTE IGNACIO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2 0 0 0 0 2
202 ARMENTEROS RUIZ JUAN CARLOS Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 0 2 0 0 0 2
203 VIVES BLANC ADRIAN Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2 0 0 0 0 2
204 SOLE POYO JOSEP Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 0 2 0 0 0 2
205 RAFALES BARBERAN SERGIO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2 0 0 0 0 2
206 ANGEL BOVE SANS MIQUEL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 2 0 0 0 0 2
207 QUIROS PONFERRADA DAVID Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. LA PICOSSA 0 2 0 0 0 2
208 POVEDA URBANO JUANJO Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE SITGES 2 0 0 0 0 2
209 ALBESA AGUILO GERARD Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. LA PICOSSA 0 2 0 0 0 2
210 MENZINGER COLUNGA QUIM Home ABSOLUTA COLLSEROLA MOUNTAIN RUNNERS 0 0 2 0 0 2
211 LLOBERA BALASCH NORBERT Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. ALBESA 0 0 2 0 0 2
212 CORNADO ROYO ARCADI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TARRAGONA 0 2 0 0 0 2
213 MONTSALVATGE SERRA JORDI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. SANT FELIU CODINES 0 0 2 0 0 2
214 ROCA LLOBET JOSEP Home ABSOLUTA CLUB UNIO DESPORTS OBLIGATS I SOFERTS 0 2 0 0 0 2
215 BRESCOLI BADIA MARC Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 2 0 0 0 0 2
216 TOURIÑO NADAL MARCOS Home ABSOLUTA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 2 0 0 0 0 2
94 BRULL LLEIXA GEMMA Dona ABSOLUTA CLUB D'ATLETISME TERRES DE L'EBRE 2 0 0 0 0 2
217 SABATIER JEAN-PASCAL Home ABSOLUTA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 2 0 0 0 0 2
218 FERRAS ALTES JORDI Home ABSOLUTA ASS.ESP. CARA NORD 2 0 0 0 0 2
219 MORELL SOLER DAVID Home ABSOLUTA CLUB D'ATLETISME TERRES DE L'EBRE 2 0 0 0 0 2
220 ADELL QUEROL CHRISTIAN Home ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 2 0 0 0 0 2
221 CURTO SALVADO ALBERT Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 0 2 0 0 0 2
222 MARCH GONZALEZ XAVI Home ABSOLUTA CLUB CAMÍ DELS IBERS TRAIL RUNNING 0 0 2 0 0 2
223 VILANNA RIERA DAVID Home ABSOLUTA ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 2 0 0 0 0 2
224 ZURITA GIMENO NACHO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2 0 0 0 0 2
225 COMIN GIMENO NANDO Home ABSOLUTA ASS. ESPORTIVA COTA 705 0 2 0 0 0 2
226 PLANAGUMà BRUM LLUIS Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DOLOT 0 0 2 0 0 2
227 PARAROLS PALOMERAS FRANCESC TAVIL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DOLOT 0 0 2 0 0 2
228 SERRANO SERRA MIQUEL Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. VIC 0 0 2 0 0 2
229 FABREGA CORDONETS DAVID Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. CULT. ALPI. LLETISSONADA 0 0 2 0 0 2
230 MARTI SANZ DAVID Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. SALOUENC 0 2 0 0 0 2
231 GARCIA PINADELLA ALBERT Home ABSOLUTA CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS 0 0 2 0 0 2
232 PASCUAL GINOVART EDUARD Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. SALOUENC 0 2 0 0 0 2
233 GIL GALIANA ORIOL Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 2 0 0 0 0 2
234 ROS HOMS DAVID Home ABSOLUTA CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS 0 0 2 0 0 2
235 CASELLAS PUJOL GERARD Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 2 0 0 2
236 PASCUAL ANGLES ORIOL Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. PLANOLES 2 0 0 0 0 2
237 HERNANDO ROURA DAVID Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. LLORENCA 0 0 2 0 0 2
238 BERTA DIAZ JAUME Home ABSOLUTA CLUB ATLETIC PALAFRUGELL 0 0 2 0 0 2
239 LOPEZ MOLINA ALBERTO Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR 0 0 2 0 0 2
240 BAYER ALSINA TOTTI Home ABSOLUTA ELS PITJORS CORREDORS EUROPEUS 0 0 2 0 0 2
241 COLOMER ALTIMIRA JORDI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 0 2 0 0 0 2
242 TALARN CAUBET JOAQUIM Home ABSOLUTA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 0 2 0 0 0 2
243 ALORAS VERSTOEP VICTOR Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 2 0 0 0 2
244 GORCHS FONT MARIUS Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. PRATS 0 0 2 0 0 2
245 FONT FIERRO JAUME Home ABSOLUTA CLUB ESQUI GIRONA 0 0 2 0 0 2
246 ROYO REVERTER DIDAC Home ABSOLUTA AGRUP. EXCTA. ALCANAR 2 0 0 0 0 2
247 VILANOVA MARCO PAU Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DOLOT 0 0 2 0 0 2
248 CORNEJO XAVIER Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 2 0 0 2
249 GATON RODRIGUEZ CARLOS Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. DE SABADELL 0 0 2 0 0 2
250 MORENO SANTACANA CARLOS Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 0 2 0 0 0 2
251 FRANCO SMEETS CLAUDIO Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA TORTOSA 2 0 0 0 0 2
252 VIDAL CABRE JOSEP Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 0 2 0 0 0 2
253 RIGAT MUÑOZ IVAN Home ABSOLUTA CLUB TERRA DE VOLCANS 0 0 2 0 0 2
254 FARRE MASIP MIQUEL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE FLIX 2 0 0 0 0 2
255 ROVIRA PARIS GERARD Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 2 0 0 0 0 2
256 REVERTé MOYA ALBERT Home ABSOLUTA CLUB MONTSANT DE CURSES DORIENTACIO 0 0 2 0 0 2
257 CARCOLE SANS XAVI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 2 0 0 0 2
258 ESCURA ALBERT Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 2 0 0 2
259 BASART I SOLER PEP Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ANEM A CAMINAR 0 0 2 0 0 2
260 JULIBERT MOLINE JAUME Home ABSOLUTA CLUB ESP. KORRETONENCS 0 0 2 0 0 2
261 MONTOYA DOMINGUEZ IGNACIO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 2 0 0 2
262 PRATS FERRE GERARD Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 2 0 0 0 0 2
263 SORRIBES TRAVER VICENTE Home ABSOLUTA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 2 0 0 0 0 2
264 GLEZ GLEZ JOSEMA Home ABSOLUTA CLUB NATACIO OLOT 0 0 2 0 0 2
265 MURGA MOREJON DAVID Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. CULT. ALPI. LLETISSONADA  0 0 2 0 0 2
266 JORDI RIUS UTSET Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE SABADELL 0 0 0 2 0 2
267 COMELLAS VIDAL ADRIA Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 0 0 2 0 0 2
268 PALAU MIR MARC Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS 0 2 0 0 0 2
269 GRAU GUARDIA PACO Home ABSOLUTA CLUB D'ATLETISME TERRES DE L'EBRE 2 0 0 0 0 2
270 ARIMANY VENTURA ISAAC Home ABSOLUTA ASS. COLLA EXCTA. LISARD 0 0 2 0 0 2
271 DANI DOMINGO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 2 0 2
272 JORGE ROMERO CRISPIN Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. MONTMELL 0 0 0 2 0 2
273 GUILLEM SOLER SUBIRA Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. PRATS 0 0 0 2 0 2
274 GARCIA TOBAJAS OSCAR Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA TORTOSA 2 0 0 0 0 2
275 MORALES MARTINEZ ANTONIO Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. SERRALADA 2 0 0 0 0 2
276 COLL IBARS SERGIO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2 0 0 0 0 2
277 OLTRA GARRIDO QUIQUE Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 2 0 0 0 2
278 PUJO GUILLEM Home ABSOLUTA ASS. CENTRE EXCTA. DE LA LLACUNA (SE) 2 0 0 0 0 2
279 MOLINA VALVERDE JORDI Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 2 0 0 0 2
280 GÜELL VILLAR ORIOL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ULLDECONA 2 0 0 0 0 2
95 POCH GALISTEO CRISTINA Dona ABSOLUTA ASS. CENTRE EXCTA. DE LA LLACUNA (SE) 2 0 0 0 0 2
281 POVILL LLUIS MARC Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 0 2 0 0 0 2
282 BORONAT MERCADE ARCADI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 0 2 0 0 0 2
283 GARCIA CUESTA MARC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. REFALGARÍ 2 0 0 0 0 2
96 SOL LLOP OLGA Dona ABSOLUTA CLUB D'ATLETISME TERRES DE L'EBRE 2 0 0 0 0 2
284 VINYALS DOMINGO VICTOR Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2 0 0 0 0 2
285 GARCIA SANGUESA DAMIA Home ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 0 2 0 0 0 2
97 LLEDO WOLKOWICZ MARIA Dona ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL 2 0 0 0 0 2
98 ARIÑO BERNAD BEATRIZ Dona ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2 0 0 0 0 2
286 CASTELLVI HERRERO AGUSTI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2 0 0 0 0 2
287 GUIU SANZ MARIO Home ABSOLUTA ASS. ESP. EKKE LLEIDA 2 0 0 0 0 2
288 ISMAEL SANCHEZ JIMENEZ Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 2 0 2
289 ARCOS JIMENEZ PEPE Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2 0 0 0 0 2
290 ADRIÀ BUFORT ARDEVOL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 2 0 2
291 RUBIA GARCIA VICTOR Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. VALLIRANA 2 0 0 0 0 2
292 QUERALT ROIG DANIEL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. REFALGARI 0 2 0 0 0 2
293 AUSENSI JIMENEZ JOSEP Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ULLDECONA 0 2 0 0 0 2
294 BALLESTER SADURNI BERNAT Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR 0 2 0 0 0 2
295 DURAN RODRIGUEZ RAFA Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 2 0 0 0 2
296 ENRIC VERGES RABINAD Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 2 0 2
297 MARCOS MANEN Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA 0 0 0 2 0 2
298 VILA TEIXIDO ALBERT Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 0 2 0 0 0 2
299 PAU VERGES ALBAREDA Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. QUERALT 0 0 0 2 0 2
300 KILIAN BARBETA MOLINOS Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. LLANÇANENCA 0 0 0 2 0 2
301 MARC MUNTADAS BALLUS Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. VIA FORA 0 0 0 2 0 2
302 MARC PASCUAL ROIG Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 2 0 2
303 JOAQUIM ABELLAN DIAZ Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ESPARREGUERA 0 0 0 2 0 2
304 MARC FONT MARTINEZ Home ABSOLUTA CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA 0 0 0 2 0 2
305 LINDEZ RIPOLL ALBERT Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. LA PICOSSA 0 2 0 0 0 2
306 EDUARD FARRAN FARRE Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. L'URGELL 0 0 0 2 0 2
307 JORDI FREIXENET MACIA Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. ALBESA 0 0 0 2 0 2
308 CORTIADA COLL JORDI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 2 0 0 0 0 2
309 MONEDERO SOLANS XAVI Home ABSOLUTA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 2 0 0 0 0 2
310 RAMON BELTRAN MARTINEZ AGUADO Home ABSOLUTA AGRUP. EXCTA. ALCANAR 0 0 0 2 0 2
311 ARMAND VILAREGUT Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ESQUIROL 0 0 0 2 0 2
312 SANTI GARCIA TAPIA Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. SÚRIA 0 0 0 2 0 2
313 JORDI MERINO TANTINYA Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. CENTELLES 0 0 0 2 0 2
314 DAVID ALCONCHEL BASCOMPTE Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. SOLSONÈS 0 0 0 2 0 2
315 JORDI BRICOLLE SANCHO Home ABSOLUTA GRUP DE MUNTANYA SANT SADURNÍ 0 0 0 2 0 2
316 SORRIBES TRAVER JOSE JUAN Home ABSOLUTA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 2 0 0 0 0 2
317 VÍCTOR RUIZ CINTAS Home ABSOLUTA CLUB ESQUÍ GIRONA (SE) 0 0 0 2 0 2
318 ROGER TORRES RICARTE Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. LES ESCLETXES 0 0 0 2 0 2
319 SAM CAMPANERO SALA Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. XERTA 0 0 0 2 0 2
320 OSCAR FERRERA VELARDO Home ABSOLUTA CLUB ARANÈS D'ESPORTS D'IUERN (SE) 0 0 0 2 0 2
321 JOEL TARRE CALDERO Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. L'URGELL 0 0 0 2 0 2
322 DANIEL MANZANO TORRE Home ABSOLUTA CLUB D'ESPORTS DE MUNTANYA CERDANYOLA 0 0 0 2 0 2
323 JORDI RIBERA RIBERA Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. GUISSONENC 0 0 0 2 0 2
324 SERGIO HERRERO GOMEZ Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 2 0 2
325 XAVIER SERRES COLELL Home ABSOLUTA ASS. ESPORTIVA COTA 705 0 0 0 2 0 2
326 ALBERT CAMPUZANO LOPEZ Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE BLANES 0 0 0 2 0 2
327 ALBERT SERRA RODRIGUEZ Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. CENTELLES 0 0 0 2 0 2
328 MARC BALCELLS DELGADO Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. L'URGELL 0 0 0 2 0 2
329 XAVI PIRO GINE Home ABSOLUTA CLUB ALPÍ BELL LLOC 0 0 0 2 0 2
330 ANIOL COLLADO ROURA I HERNANDEZ Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 2 0 2
331 RAMON CABALLE PLANAS Home ABSOLUTA CLUB ESQUÍ BERGUEDÀ (SE) 0 0 0 2 0 2
332 MARTÍ SALVANY GARCIA Home ABSOLUTA ASS. ESP. PALLARS (SE) 0 0 0 2 0 2
333 PABLO ESCAMILLA GARCIA Home ABSOLUTA CLUB D'ESP. DE MUNTANYA CAPAFONTS 0 0 0 2 0 2
334 PUIGARNAU CASTELLÓ FELIP Home ABSOLUTA CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 0 0 0 2 0 2
335 FERRAN DOMENECH FAGEDA Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. CALLÚS 0 0 0 2 0 2
336 ARMAND VILAR PEREZ Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 0 0 0 2 0 2
337 ARNAU CIRERA VALL Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 0 0 0 2 0 2
338 SALVADOR VALERI SALA Home ABSOLUTA CLUB CAMÍ DELS IBERS TRAIL RUNNING 0 0 0 2 0 2
339 RAMON ESTEVE Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE LA SEGARRA 0 0 0 2 0 2
340 MIQUEL CARBONELL PRAT Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 2 0 2
341 MIGUEL ARBELOA IBERO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 2 0 2
342 ORIOL SANCHEZ CAPELLA Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 2 0 2
343 ROGER FABREGAS VAZQUEZ Home ABSOLUTA AGRUP. CIENTIFICO EXCTA. MATARÓ 0 0 0 2 0 2
344 GENÍS PIELLA VILARDELL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. CALLDETENES 0 0 0 2 0 2
345 FRAN TORREGROSA CARMONA Home ABSOLUTA CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA 0 0 0 2 0 2
346 ANTON CHAKHNAZAROV Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 0 0 0 2 0 2
347 RUBEN HERNANDEZ GARRIDO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 2 0 2
348 MARTINEZ ROSELL POL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA 0 2 0 0 0 2
349 SALLAS ALARCON FRANCESC Home ABSOLUTA FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA. SALLENTI 0 0 2 0 0 2
350 SALA ALONSO SERGIO Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE SITGES 2 0 0 0 0 2
99 BRULL LLEIXA MARIA JOSE Dona ABSOLUTA CLUB D'ATLETISME TERRES DE L'EBRE 2 0 0 0 0 2
351 JAUME ESTARLICH GIMENEZ Home ABSOLUTA ATENEU D'ACCIÓ CULTURAL (SE) 0 0 0 2 0 2
352 OSCAR CALZON Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGORÇA 0 0 0 2 0 2
353 TONI OTERO MITJANS Home ABSOLUTA CLUB ALPÍ ARANÈS 0 0 0 2 0 2
354 DAVID BARCELO VIDAL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ANOIA 0 0 0 2 0 2
355 RICARD RECASENS RIBE Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. L'URGELL 0 0 0 2 0 2
356 RUBEN TRILLO PEROY Home ABSOLUTA ESPOT ESQUÍ CLUB VALLS D'ÀNEU 0 0 0 2 0 2
357 RAMON LOPEZ TIDOR Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE BALAGUER 0 0 0 2 0 2
358 EDUARD GIRIBET SOLSONA Home ABSOLUTA ASS. LA MASSA, CENTRE DE CULT. VILASSARENC (S... 0 0 0 2 0 2
359 OFERIL HUMBERT Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TARADELL 0 0 0 2 0 2
360 ORIOL VALLS GAMBUS Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. SANT VICENÇ 0 0 0 2 0 2
361 XAVIER FABA CAMATS Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. L'URGELL 0 0 0 2 0 2
362 BERANT SOLE MAJORAL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE LA SEGARRA 0 0 0 2 0 2
363 DAVID SANCHO CEPERO Home ABSOLUTA CLUB ESCALADA I MUNTANYA PARDINYES 0 0 0 2 0 2
364 JEROM TOMAS Home ABSOLUTA CLUB ESP. PRORUNNERS 0 0 0 2 0 2
365 LLUIS RUIZ PI Home ABSOLUTA CLUB ESP. MINDUNDIS TEAM 0 0 0 2 0 2
366 JUAN FERRE ARAGONES Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 0 0 0 2 0 2
367 DAVID PIMENTEL DIAS Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA MATARÓ 0 0 0 2 0 2
368 RAFA COLAS MONTOLIO Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA D'HORTA 0 0 0 2 0 2
369 SEBASTIÀ POY ALEGRET Home ABSOLUTA CLUB ALPÍ K2 0 0 0 2 0 2
370 TONI DOMINGO Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE LA SEGARRA 0 0 0 2 0 2
371 SISCO SALVADO RODRIGUEZ Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE BALAGUER 0 0 0 2 0 2
372 SERRA ORIOL SERGI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 0 0 0 0 2 2
373 BRUT TORRES ERIC THADEE Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. "LA PICOSSA" 2 0 0 0 0 2
374 MARGINET ROBAS JAIME Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 2 0 0 0 2
375 DAVID ROIG ARGEMI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. BADALONA 0 0 0 2 0 2
376 DANIEL VALENZUELA SANCHEZ Home ABSOLUTA GRUP DE RECERCA OLESA RURAL(SE) 0 0 0 2 0 2
377 FRANCESC XAVIER SALVADOR RINCON Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 2 0 2
378 ROGER GILI OLMEDA Home ABSOLUTA 4000 PEUS ASS. EXCTA. COLLBATÓ 0 0 0 2 0 2
379 MARCOS GRAU RALLLO Home ABSOLUTA ASS. ESP. CARA NORD 0 0 0 2 0 2
380 JOSEP MARIA BALASCH VILARO Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. GUISSONENC 0 0 0 2 0 2
381 DANIEL REVIDIEGO HERNANDEZ Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. D'OLOT 0 0 0 2 0 2
382 JUAN FCO FERNANDEZ HUELVA Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 2 0 2
383 ALBERT GARCIA NADAL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 2 0 2
384 MARC SANJUAN SAEZ Home ABSOLUTA CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 0 0 0 2 0 2
385 DAVID MUNOZ BLAS Home ABSOLUTA CLUB ALPINO BARCELONA 0 0 0 2 0 2
386 RODRIGUEZ MORALES RAFA Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. TIANA 2 0 0 0 0 2
387 JOEL GONZALEZ PALOMINO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 2 0 2
388 PAU COHI FORNELL Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT 0 0 0 2 0 2
389 EDUARD TARRAGO PONS Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE SABADELL 0 0 0 2 0 2
390 CARBAJO RUIZ JOSE MANUEL Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA VALL DE CAMPRODON 0 0 0 0 2 2
391 JORDI COLL Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. I CULT. ORIGEN GIRONA 0 0 0 2 0 2
392 MARC VELA RODINO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 2 0 2
393 JORDI NAVARRO CONSUL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. SANT FELIU CODINES 0 0 0 2 0 2
394 MARC TORRES BELTRAN Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 0 0 0 2 0 2
395 ALEJANDRO YOLDI BALLARIN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. PICA D'ESTATS 0 0 0 2 0 2
396 JOAN JIMENEZ CANALS Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 2 0 2
397 PEP SERRA BAYES Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TARADELL 0 0 0 2 0 2
398 OSCAR POLO MARTIN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 2 0 2
399 GERARD ESQUERDA RIBERA Home ABSOLUTA ESPOT ESQUÍ CLUB VALLS D'ÀNEU 0 0 0 2 0 2
400 LLIBEROS REQUESENS RUBEN Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 2 0 0 0 2
401 AMMIEL LACASA RIBERA Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 0 0 0 2 0 2
402 FERRAN BURGAYA ROMA Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. VOLTREGANÈS ARS 0 0 0 2 0 2
403 SEBASTIÀ ORO BENAVENT Home ABSOLUTA CLUB CICLISTA I EXCTA. ALMATRET 0 0 0 2 0 2
404 GUILLERMO FONT DE MATAS OLIVELLA Home ABSOLUTA ASS. ESP. DIEDRE 0 0 0 2 0 2
405 ALESSIO SARINA Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. SANTFELIUENC 0 0 0 2 0 2
406 SIMÓ NAVARRO BRIA Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA SANTS 0 0 0 2 0 2
407 XAVIER GRANYO PLA Home ABSOLUTA CLUB ESP. PRORUNNERS 0 0 0 2 0 2
408 ORIOL MASFARRER MESA Home ABSOLUTA ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 0 0 0 2 0 2
409 FERRUS JORNET MIQUEL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE FLIX 0 2 0 0 0 2
410 MIQUEL SOUSA Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. SANTFELIUENC 0 0 0 2 0 2
411 MORGADO RIBES GERARD Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2 0 0 0 0 2
412 SERGI FERNANDEZ TORRES Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA 0 0 0 2 0 2
413 XAVI LOZANO MARTI Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. PI TALLAT 0 0 0 2 0 2
414 FRANCESC RAMIO MIER Home ABSOLUTA CLUB ESQUÍ GIRONA (SE) 0 0 0 2 0 2
415 ENRIQUE CANO AYESA Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 2 0 2
416 JORGE BLANQUERA CLUSELLS Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. AMERENC ESQUELLES 0 0 0 2 0 2
417 FORTUÑO CALDUCH JOAN Home ABSOLUTA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 0 2 0 0 0 2
418 CARDENAS CAÑADAS RAUL Home ABSOLUTA ASS. ESP. PALLARS (SE) 2 0 0 0 0 2
419 EMILI PASCUAL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ESPARREGUERA 0 0 0 2 0 2
420 PELAY GUINJOAN JORDI Home ABSOLUTA AGRUP. EXCTA. GRANOLLERS 2 0 0 0 0 2
421 COLLELL NADAL ERNEST Home ABSOLUTA CLUB CAMÍ DELS IBERS TRAIL RUNNING 2 0 0 0 0 2
422 LUIS CALERO TORTOSA Home ABSOLUTA CLUB ALPINO BARCELONA 0 0 0 2 0 2
100 RUFI CASTELL MARIA Dona ABSOLUTA CLUB D'ATLETISME TERRES DE L'EBRE 2 0 0 0 0 2
423 ÓSCAR SANCHO QUEIPO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. LA CANONJA 0 0 0 2 0 2
424 VILANOVA ARDIT JOSEP Home ABSOLUTA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 0 2 0 0 0 2
425 BARRIENDOS NAVALES SANTIAGO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2 0 0 0 0 2
426 ALSO CASALS XAVI Home ABSOLUTA CLUB D'ATLETISME TERRES DE L'EBRE 2 0 0 0 0 2
427 ARTUR USED TREPAT Home ABSOLUTA CLUB ALPÍ BELL LLOC 0 0 0 2 0 2
428 COSTA LINARES SANTI Home ABSOLUTA ASS. ESP. ULLASTRELL 0 0 0 0 2 2
429 SANCHEZ GARCIA EDUARD Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUED· 0 0 0 0 2 2
430 COSO GARCIA MANUEL Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 0 0 2 0 0 2
431 ARRUEBO XAVIER Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE SABADELL 2 0 0 0 0 2
432 LOPEZ SANCHO ALFONSO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2 0 0 0 0 2
433 ESCAMILLA ROJAS ALBERT Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT 2 0 0 0 0 2
101 INES GONZALEZ LAZARO Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. DONAALPINA 0 0 0 2 0 2
102 AMANDA ROCABRUNA MARTINEZ Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. CAMINAIRES DE VILAMAJOR 0 0 0 2 0 2
434 HEREDIA BERMUDEZ JUAN Home ABSOLUTA CLUB ATLETIC ESPLUGUI 0 2 0 0 0 2
435 XAVIER CAUFAPE LLAVERO Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE BALAGUER 0 0 0 2 0 2
436 TODA CALLAU MARC Home ABSOLUTA CLUB ESP. LARENY 0 2 0 0 0 2
103 ANNA VENDRELL DURAN Dona ABSOLUTA GRUP DE MUNTANYA SANT SADURNÍ 0 0 0 2 0 2
437 FUMADO ARASA DIRK Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. REFALGARI 0 2 0 0 0 2
104 ARACELI BELMONTE GALVEZ Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 2 0 2
105 EVA RODRIGUEZ GOMEZ Dona ABSOLUTA CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA 0 0 0 2 0 2
106 ÍNGRID GIMENEZ FIGUERA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. GUISSONENC 0 0 0 2 0 2
107 MERITXELL BONET COSTA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 2 0 2
108 MARTA MIR IZARD Dona ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE SABADELL 0 0 0 2 0 2
109 STEPHANIE CLARK Dona ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA D'HORTA 0 0 0 2 0 2
110 IMMA FORNELLS BARBERA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. EKKE LLEIDA 0 0 0 2 0 2
438 BALBIN AZNAR SERGIO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2 0 0 0 0 2
439 ESPINAL SACRISTAN LLUIS Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 0 2 0 0 0 2
111 CARLA GARCIA FONT Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. VOLTREGANÈS ARS 0 0 0 2 0 2
112 EMMA FOSSES Dona ABSOLUTA GRUP EXCTA. CAMPDEVÀNOL 0 0 0 2 0 2
440 PLANAS SERRA ALBERT Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DOLOT 0 0 2 0 0 2
441 MARTINEZ SANCHEZ JOSE Home ABSOLUTA CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 0 0 2 0 0 2
442 EDUARD CAAMANO PALAU Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 0 0 0 2 0 2
443 DAVID GALLARDO Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA SANTS 0 0 0 2 0 2
444 JORDI BEL CASANOVAS Home ABSOLUTA CLUB ATLÈTIC ESPLUGUÍ (SE) 0 0 0 2 0 2
113 OLGA MARTINEZ MOLINA Dona ABSOLUTA CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS 0 0 0 2 0 2
114 MILVIA MORERA FORTUNY Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 2 0 2
115 CONCEPCION BALVI Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE CALDES DE MALAVELLA 0 0 0 2 0 2
445 GUTIERREZ CORRAL BORJA Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2 0 0 0 0 2
446 LLINARES LLORCA PERE Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 2 0 0 0 2
447 VIDAL GARCIA JORDI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MONTBLANC 2 0 0 0 0 2
448 BACA MATAS TONI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DEL PENEDES 0 2 0 0 0 2
116 ETHEL AMAT REINA Dona ABSOLUTA ASS. LA MASSA, CENTRE DE CULT. VILASSARENC (S... 0 0 0 2 0 2
449 RUIZ GARCIA JAVIER Home ABSOLUTA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 2 0 0 0 0 2
450 CASTELLOTE BORRELL MIQUEL Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA DE GRÀCIA 2 0 0 0 0 2
451 BENAIGES TORIJA EUGENI Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. LA PICOSSA 0 2 0 0 0 2
452 GARCIA PRIETO JESUS Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 2 0 0 0 0 2
117 ANDREA PEREZ GARCIA Dona ABSOLUTA CLUB ALPÍ K2 0 0 0 2 0 2
118 BRIDGET EHLINGER Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 0 0 0 2 0 2
453 MURILLO FUENTES CARLOS MIGUEL Home ABSOLUTA AGRUP. EXCTA. MONTSANT 0 0 0 0 2 2
454 SERRET JARDI MARC Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2 0 0 0 0 2
455 BELLIDO CABRETOSA JOAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 0 2 2
456 GIMENEZ ALONSO LUCAS Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2 0 0 0 0 2
457 COLOM FAJULA XAVIER Home ABSOLUTA UNIà EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES 0 0 0 0 2 2
458 BARRENA GOMEZ EMILIANO Home ABSOLUTA UNIà EXCTA. DE CATALUNYA CORNELL· 0 0 0 0 2 2
459 SAGRISTA NOE JOSEP Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. MASDENVERGE 2 0 0 0 0 2
460 DIAZ DAVID Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 2 0 0 0 0 2
461 CASALS BARTES RAIMON Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. CAMPDEV·NOL 0 0 0 0 2 2
462 PASTOR DOMINGO FERRAN Home ABSOLUTA UNIà EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES 0 0 0 0 2 2
463 CODINA MEJON JAUME Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ALPICAT 2 0 0 0 0 2
464 GAMISSANS SALA MARIUS Home ABSOLUTA UNIà EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES 0 0 0 0 2 2
465 COMINO BAOS SERGIO RAUL Home ABSOLUTA PENYA FONDISTES BADALONA 0 0 0 0 2 2
466 ANTOLIN ANDREU ANGEL Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2 0 0 0 0 2
467 BARROSO BERMEJO DIEGO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 0 2 2
468 MARTINEZ GIMENEZ TONI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 0 2 2
469 BERNAL LAYNEZ ALFONSO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2 0 0 0 0 2
470 TORRES TORRES MARIUS Home ABSOLUTA ASS. D'ESP. DE MUNTANYA DE CAPELLADES 0 0 0 0 2 2
471 MUÑOZ GONZALEZ ALEJANDRO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2 0 0 0 0 2
472 BIELSA GALICIA VICTOR Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2 0 0 0 0 2
119 PATRICIA SAEZ BRAVO Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 0 0 0 2 0 2
473 LACIANA SIMARRO DAVID Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR 0 0 0 0 2 2
120 ANNA ESPONELLA NOGUES Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 2 0 2
474 INSA ARRUFAT LOREN Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2 0 0 0 0 2
475 OLIVE MARTI FRAN Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 0 2 0 0 0 2
476 RALFAS PERALES SERGIO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 2 0 0 0 2
477 ANTOLIN ANDREU MARIO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2 0 0 0 0 2
478 LOPEZ SORIANOO PERE Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 0 0 0 0 2 2
479 YEBRA FONT ALBERT Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLà 0 0 0 0 2 2
480 BAIXAS MORALES ORIOL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. PUIGCASTELLAR 0 0 0 0 2 2
481 GONZALEZ BASTIDA SEBAS Home ABSOLUTA STAT. CORAL OB. LA GLÒRIA SENTMENAT(SE) 2 0 0 0 0 2
482 LOPEZ SERRANO ESTEBAN Home ABSOLUTA ASS. D'ESP. DE MUNTANYA DE CAPELLADES 0 0 0 0 2 2
483 LOPEZ GARCIA XAVI Home ABSOLUTA UNIà EXCTA. DE SABADELL 0 0 0 0 2 2
484 D'ARMENGOL I PARRA ORIOL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MA€ANETENC 0 0 0 0 2 2
485 MORALES LOZANO JAUME Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ESPARREGUERA 0 0 0 0 2 2
486 LOPEZ MARFIL JUAN MANUEL Home ABSOLUTA UNIà EXCTA. DE CATALUNYA DEL PRAT DE LLOBREG... 0 0 0 0 2 2
487 CANCER MERCADO FREDERIC Home ABSOLUTA UNIà EXCTA. DE CATALUNYA D'HORTA 0 0 0 0 2 2
488 PALLAS FERRANDO ARNAU Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 2 0 0 0 0 2
489 FERNANDEZ OLIVER DAVID Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE SABADELL 2 0 0 0 0 2
490 RUBEN CASALS RENALES Home ABSOLUTA CLOS PONS THAI RUNNERS ASS. ESP 0 0 0 2 0 2
Sexe Categoria

Punts per subcategoria

Posició Cognoms Nom Sexe Subcategoria Entitat Trencacims CEM la Cameta Coixa 6a Cames de Ferro al Puigsacalm Buff Epic Trail 26k Taga 2040 evo Punts subcategoria
1 BARRIOS SOLSONA EDUARD Home VETERA ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - A... 78 100 100 88 88 454
1 PARES ROCA JOAN Home MASTER 50 CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 88 88 72 88 88 424
1 GARCIA TERRONES SERGI Home PROMESA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 100 100 100 0 100 400
1 ROSA NAVARRO GARCIA Dona VETERA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 100 100 100 100 0 400
1 BALCELLS SERRA CELIA Dona PROMESA CENTRE EXCTA. QUERALT 88 88 100 0 100 376
1 ROIGE SANS JOSEP MARIA Home MASTER 60 CLUB EXCTA. ARÖTJOL 0 100 88 100 88 376
2 SUBIRANA SALABERT FRANCESC Home MASTER 60 CENTRE EXCTA. SERRAGRENYADA 0 88 100 78 100 366
2 NIETO CERRILLO ANGEL Home PROMESA CLUB "UNIà D'ESPORTS OBLIGATS I SOFERTS" (CU... 62 72 78 66 78 356
2 MARINE CALERO DAVID Home VETERA CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 68 68 68 72 72 348
2 SIERRA BERNAT OLGA Dona VETERA CLUB EXCTA. PICA D'ESTATS 48 72 62 68 68 318
3 ESTORACH ARSASA MIRIAM Dona VETERA CLUB BTT MONTBIKE 56 68 56 58 78 316
3 ARRASTRARIA LLUCH XAVI Home VETERA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 62 66 64 78 46 316
3 LLEIXA QUIROGA PAU Home PROMESA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 72 78 0 78 88 316
4 CASTELLARNAU VILES LAURA Dona VETERA CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGOR€A 0 78 66 78 88 310
5 BORRAS PI¤OL ANGELS Dona VETERA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 58 66 58 60 66 308
4 GUIMERA MULLOR JOSEP Home VETERA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 52 60 50 68 56 286
5 SOLSONA NOVELL XAVIER Home VETERA CLUB "UNIà D'ESPORTS OBLIGATS I SOFERTS" (CU... 60 72 78 0 68 278
2 ORAA OSCAR Home MASTER 50 CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 0 100 100 78 0 278
3 JOAN CARLES LIEBANAS RUIZ Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 72 68 68 68 0 276
4 ALABART MARCH JOSEP RAMON Home MASTER 50 ASS. ESPORTIVA COTA 705 0 78 64 66 68 276
4 ARRUFAT VILAMAJO PAU Home PROMESA CENTRE EXCTA. BORGES GARRIGUES 56 66 72 0 72 266
2 ROS CASTET ARAN Dona PROMESA CLUB ESQUÖ VAL D'ARAN (SE) 0 0 78 88 88 254
6 BARREDA BORT PATRICIA Dona VETERA ALTRES FEDERACIONS 72 88 88 0 0 248
6 VERGES BOSCH DAVID Home VETERA CLUB EXCTA. D'ALCOVER 38 40 38 46 44 206
3 ANNA GUIRADO SANCHEZ Dona PROMESA ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 0 100 0 100 0 200
5 CEBOLLA BENITEZ JUAN DAVID Home PROMESA CLUB ESP. L'ARENY 0 60 68 0 66 194
5 SALADIE OLIVE CARLES Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 64 0 54 0 64 182
6 BARTI SOLA ISAAC Home PROMESA CENTRE EXCTA. DOLOT 0 88 88 0 0 176
7 SANTAMARIA MARTINEZ ENRIQUE Home VETERA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 0 88 88 0 0 176
6 SANGENIS VATHJE JOAQUIM Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 58 58 58 174
7 NUÑEZ OLLE ORIOL Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. AZIMUT 58 58 56 0 0 172
7 RUIZ MARTINEZ VANESSA Dona VETERA CLUB CENTRE EXCTA. MASDENVERGE 46 64 60 0 0 170
8 COLOME MONLLAO JUAN RAMON Home VETERA CLUB ESP. MONTASPRE 20 38 32 42 38 170
7 SEGURA SERRES MARC Home PROMESA ASS. ESPORTIVA COTA 705 0 58 0 48 62 168
8 ARNAU CASES DE MATIAS Home PROMESA ESPOT ESQUÍ CLUB VALLS D'ÀNEU 78 0 0 88 0 166
1 SANCHEZ HURTADO CARMEN Dona MASTER 50 CLUB BTT MONTBIKE 78 88 0 0 0 166
3 JOSEP PALLARES MARTI Home MASTER 60 ASS. ESPORTIVA COTA 705 0 78 0 88 0 166
9 JOSEP SUBIRATS GIL Home PROMESA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 50 56 0 54 0 160
4 JESSICA SANCHEZ GONZALEZ Dona PROMESA CLUB ESP. L'ARENY 0 72 0 78 0 150
8 GARRETA CLUSELLA JORDI Home MASTER 50 ASS. ESP. ULLASTRELL 0 72 0 0 78 150
10 PLATERO BELMONTE ORIOL Home PROMESA CLUB DATLETISME TERRES DE L'EBRE 68 68 0 0 0 136
8 DINA FRIAS GARRET Dona VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 64 72 0 136
9 GENSANA FARRE DAVID Home VETERA CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGOR€A 0 0 66 0 66 132
10 JOSEP PUIG CARLES Home VETERA CLUB BTT MONTBIKE 32 26 30 44 0 132
11 ORTEGA CALERO MARCOS Home PROMESA CENTRE EXCTA. DE LLEIDA 0 0 0 60 68 128
11 GARCIA LOPEZ JOSE Mª Home VETERA CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA 72 54 0 0 0 126
12 FARGAS NAVARRO ARNAU Home PROMESA CLUB EXCTA. MONTBLANC 58 64 0 0 0 122
12 KIKO MATAS AGUILERA Home VETERA CENTRE EXCTA. ESQUIROL 0 58 0 64 0 122
13 AZORIN RODRIGUEZ ALEJANDRO Home VETERA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 44 42 36 0 0 122
9 CAMARASA I LLOBERA NURIA Dona VETERA CLUB ALPÖ BELL-LLOC 0 0 0 54 64 118
14 LUIS GARCIA CASCALLANA Home VETERA ASS. ESP. MATXACUCA 58 0 0 58 0 116
13 AYLLON ARAGONES ANDREU Home PROMESA CLUB EXCTA. ARITJOL 48 62 0 0 0 110
15 GIMENO BALLESTER PAU Home VETERA CENTRE EXCTA. REFALGARI 0 62 48 0 0 110
10 MARIA DEL VALLE DE TORRES GOMEZ Dona VETERA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 52 0 0 56 0 108
16 BERENGUER SOLER XAVI Home VETERA CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 0 0 58 0 50 108
17 MANU OMANA ESPINOSA Home VETERA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 0 44 0 62 0 106
9 PRATS FERRE IGNASI M Home MASTER 50 CLUB EXCTA. ARITJOL 54 52 0 0 0 106
18 GUINOVART TRAGUANY ROGER Home VETERA CLUB EXCTA. D'ALCOVER 0 16 28 30 28 102
10 SALAT FERNANDEZ JORDI Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. GUISSONENC 0 48 0 0 54 102
1 FORN MUNNE TERESA Dona MASTER 60 CLUB ESPORTIU CERDANYA PIRINEUS 100 0 0 0 0 100
14 DANIEL CASTILLO FERNANDEZ Home PROMESA ALTRES FEDERACIONS 0 0 0 100 0 100
19 DURAN PRADAS QUIM Home VETERA ASS. ESP. VIDABONA 0 0 0 0 100 100
4 BARRIENDOS NAVALES SANTIAGO Home MASTER 60 ALTRES FEDERACIONS 100 0 0 0 0 100
11 VINYALS DOMINGO VICTOR Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 100 0 0 0 0 100
5 ESCLUSA BALLUS CARLA Dona PROMESA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ 100 0 0 0 0 100
12 JOAN FARNOS CANALDA Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. DE FLIX 0 0 0 100 0 100
20 NIÑI SEGOVIA ALIAS Home VETERA CLUB POLIESPORTIU PUIGCERDÀ (SE) 0 0 0 100 0 100
21 GINE CID ALBERT Home VETERA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 100 0 0 0 0 100
11 MONTERO PINTU EVA Dona VETERA GRUP GRATANUVOLS DEL MONTSENY (SE) 0 0 0 0 100 100
13 VI¥AS VILARDEBO VALENTI Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. HOSTALETS DE BALENYA 0 0 0 0 100 100
2 VALERO EXPOSITO REYES Dona MASTER 50 CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL 0 100 0 0 0 100
3 DOMINGO MASDEU ALICIA Dona MASTER 50 CLUB EXCTA. ARITJOL 100 0 0 0 0 100
4 MONTSERRAT CASOLIVA CAROD Dona MASTER 50 UNIÓ EXCTA. DE SABADELL 0 0 0 100 0 100
22 CATALA SALES SERGIO Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 50 50 0 0 0 100
14 BERENGUER RIUS JOAN Home MASTER 50 CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL 52 46 0 0 0 98
23 GALOBARDES MUÑOZ CARLOS Home VETERA CLUB ESP. TORDERA 88 0 0 0 0 88
5 STEPHANIE CLARK Dona MASTER 50 UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA D'HORTA 0 0 0 88 0 88
12 LÍDIA ESCAMILLA Dona VETERA ASS. ESP. MATXACUCA 0 0 0 88 0 88
13 OBRERO CATALAN MARIA Dona VETERA ALTRES FEDERACIONS 88 0 0 0 0 88
6 BRULL LLEIXA GEMMA Dona MASTER 50 CLUB D'ATLETISME TERRES DE L'EBRE 88 0 0 0 0 88
6 GARCIA PUIGBO ARIADNA Dona PROMESA CENTRE EXCTA. NAVAS 0 0 88 0 0 88
15 AGUILAR TAUSTE JORDI Home MASTER 50 CLUB EXCTA. CALLDETENES 0 0 88 0 0 88
15 MORALES LOPEZ JOSEP Home PROMESA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ 88 0 0 0 0 88
24 QUIM VILA GUIMERA Home VETERA CENTRE EXCTA. REFALGARÍ 26 0 0 56 0 82
7 SOLE ARMORA LAIA Dona PROMESA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 0 78 0 0 0 78
25 GARCIA ARGENTO VICENT Home VETERA CENTRE EXCTA. AZIMUT 0 78 0 0 0 78
16 GRABOLEDA GARRIGA ENRIC Home MASTER 50 CLUB EXCTA. EMPORDANES 0 0 78 0 0 78
14 ESPAÑOL BADA ROSER Dona VETERA UNIO EXCURSIONISTA URGELLENCA 78 0 0 0 0 78
15 TAJADA VITALES CELIA Dona VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 78 0 0 78
26 GUARCH CUADRADO DAVID Home VETERA UNIà EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES 0 0 0 0 78 78
17 GOMEZ PEREZ JOSE LUIS Home MASTER 50 ALTRES FEDERACIONS 78 0 0 0 0 78
5 CANCER MERCADO FREDERIC Home MASTER 60 UNIà EXCTA. DE CATALUNYA D'HORTA 0 0 0 0 78 78
7 INES GONZALEZ LAZARO Dona MASTER 50 CLUB EXCTA. DONAALPINA 0 0 0 78 0 78
6 MONTOYA DOMINGUEZ IGNACIO Home MASTER 60 CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 78 0 0 78
18 JORDI FREIXENET MACIA Home MASTER 50 GRUP EXCTA. ALBESA 0 0 0 72 0 72
16 RAMON NICOLAS SANCHEZ FERNANDEZ Home PROMESA CLUB EXCTA. UECANOIA 0 0 0 72 0 72
27 GEORGEL JUYCE COMANAS Home VETERA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 0 0 72 0 0 72
8 OLGA MARTINEZ MOLINA Dona MASTER 50 CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS 0 0 0 72 0 72
16 MORENO MORATONA SUSANA Dona VETERA JOVENTUT ATLETICA MONTCADA 0 0 72 0 0 72
8 GEMMA VILELLA SEGARRA Dona PROMESA ASS. EXCTA. L'URGELL 0 0 0 72 0 72
17 URRUTIA ALONSO MAITE Dona VETERA ASS. ESP. MUNTANYENCS D'ARENYS DE MUNT 0 0 0 0 72 72
19 CASALS BARTES RAIMON Home MASTER 50 GRUP EXCTA. CAMPDEV·NOL 0 0 0 0 72 72
7 SEBASTIÀ POY ALEGRET Home MASTER 60 CLUB ALPÍ K2 0 0 0 72 0 72
28 RAMON ESCURRIOLA NAVARRO Home VETERA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA TORTOSA 18 24 0 28 0 70
18 ZAZPE EDURNE Dona VETERA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 68 0 0 0 0 68
9 PATRICIA SAEZ BRAVO Dona PROMESA CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 0 0 0 68 0 68
19 CHIRVECHES DOMINGUEZ VANESA Dona VETERA CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA 0 0 68 0 0 68
8 RAFA COLAS MONTOLIO Home MASTER 60 UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA D'HORTA 0 0 0 68 0 68
17 MARC VIZCAINO MUNOZ Home PROMESA CLUB EXCTA. RIPOLL 0 0 0 68 0 68
29 MARRUECOS MESTRE MARC Home VETERA ASS. EXCTA. MONTMELL 10 34 24 0 0 68
20 GUIU SANZ MARIO Home MASTER 50 ASS. ESP. EKKE LLEIDA 68 0 0 0 0 68
20 FLORENCIO NURIA Dona VETERA CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL 66 0 0 0 0 66
21 AINA FAURA CARRERA Dona VETERA ASS. LA MASSA, CENTRE DE CULT. VILASSARENC (S... 0 0 0 66 0 66
21 BERTA DIAZ JAUME Home MASTER 50 CLUB ATLETIC PALAFRUGELL 0 0 66 0 0 66
22 LINDEZ RIPOLL ALBERT Home MASTER 50 ASS. EXCTA. LA PICOSSA 0 66 0 0 0 66
30 JOAQUIM ABELLAN DIAZ Home VETERA CLUB EXCTA. ESPARREGUERA 0 0 0 66 0 66
23 VILANNA RIERA DAVID Home MASTER 50 ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 66 0 0 0 0 66
18 RODRIGUEZ VALLS ORIOL Home PROMESA CENTRE ALPÍ GIRONELLA 66 0 0 0 0 66
31 MENA CACERES JUAN MANEL Home VETERA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 0 32 34 0 0 66
24 MARTINEZ GIMENEZ TONI Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 0 66 66
19 GATON RODRIGUEZ CARLOS Home PROMESA UNIO EXCTA. DE SABADELL 0 0 66 0 0 66
32 LOPEZ SANCHO ALFONSO Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 66 0 0 0 0 66
22 MARIA NOVELLAS GRACIA Dona VETERA UNIÓ EXCTA. LLANÇANENCA 0 0 0 64 0 64
33 OLIVE MARTI FRAN Home VETERA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 0 64 0 0 0 64
25 BALLESTER SADURNI BERNAT Home MASTER 50 ASS. ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR 0 64 0 0 0 64
20 JOSE GANAN CASTELLANO Home PROMESA CLUB EXCTA. UECANOIA 0 0 0 64 0 64
34 PE¥A PUENTE SANTI Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 0 64 64
21 SERRA ORIOL SERGI Home PROMESA CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 0 0 0 0 64 64
23 MOYANO RODRIGUEZ TERESA Dona VETERA CLUB NATACIÓ TERRASSA (SE) 64 0 0 0 0 64
26 SANTI GARCIA TAPIA Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. SÚRIA 0 0 0 64 0 64
22 BERTOMEU BIELSA SALVADOR Home PROMESA ALTRES FEDERACIONS 64 0 0 0 0 64
35 SALA ALONSO SERGIO Home VETERA CENTRE EXCTA. DE SITGES 64 0 0 0 0 64
27 CODINA MEJON JAUME Home MASTER 50 CLUB EXCTA. ALPICAT 62 0 0 0 0 62
24 NOELIA GUTIERREZ DOMENECH Dona VETERA CLUB EXCTA. CALLÚS 0 0 0 62 0 62
28 SALVADOR VALERI SALA Home MASTER 50 CLUB CAMÍ DELS IBERS TRAIL RUNNING 0 0 0 62 0 62
29 COSTA LINARES SANTI Home MASTER 50 ASS. ESP. ULLASTRELL 0 0 0 0 62 62
36 DOMENECH BOIRA CARLES Home VETERA ASS. ESP. VIDABONA 0 0 0 0 62 62
30 GARCIA SANGUESA DAMIA Home MASTER 50 CLUB BTT MONTBIKE 0 62 0 0 0 62
25 MORENO CASTILLO MIRIAM Dona VETERA ASS. ESP. CENTRE ALPÍ "VALL DEL SEGADELL" 62 0 0 0 0 62
37 MASRAMON BALLUS MARC Home VETERA CENTRE EXCTA. TARADELL 0 0 62 0 0 62
23 MARCOS MANEN Home PROMESA CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA 0 0 0 62 0 62
31 GORCHS FONT MARIUS Home MASTER 50 UNIO EXCTA. PRATS 0 0 62 0 0 62
32 COLOM FAJULA XAVIER Home MASTER 50 UNIà EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES 0 0 0 0 60 60
33 GIMENEZ ALONSO LUCAS Home MASTER 50 ALTRES FEDERACIONS 60 0 0 0 0 60
38 GARRA SORIA CESAR Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 60 0 0 60
26 SIMARRO BELEN Dona VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 60 0 0 0 0 60
34 COLOMER ALTIMIRA JORDI Home MASTER 50 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 0 60 0 0 0 60
39 VICENTE MAURI VICTOR HUGO Home VETERA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 0 0 0 0 60 60
35 GLEZ GLEZ JOSEMA Home MASTER 50 CLUB NATACIO OLOT 0 0 60 0 0 60
36 MIQUEL CARBONELL PRAT Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 60 0 60
40 OSCAR FERRERA VELARDO Home VETERA CLUB ARANÈS D'ESPORTS D'IUERN (SE) 0 0 0 60 0 60
24 VIDAL GARCIA JORDI Home PROMESA CLUB EXCTA. MONTBLANC 60 0 0 0 0 60
25 MARC PASCUAL ROIG Home PROMESA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 58 0 58
41 MARTIN ALONSO IVAN Home VETERA CENTRE EXCTA. D'OLOT 0 0 0 0 58 58
26 RUBEN CASALS RENALES Home PROMESA CLOS PONS THAI RUNNERS ASS. ESP 0 0 0 56 0 56
37 PEP SERRA BAYES Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. TARADELL 0 0 0 56 0 56
38 BRUT TORRES ERIC THADEE Home MASTER 50 ASS. EXCTA. "LA PICOSSA" 56 0 0 0 0 56
42 LLOBERA BALASCH NORBERT Home VETERA GRUP EXCTA. ALBESA 0 0 56 0 0 56
43 BACA MATAS TONI Home VETERA CENTRE EXCTA. DEL PENEDES 0 56 0 0 0 56
39 CURTO SALVADO ALBERT Home MASTER 50 CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 0 56 0 0 0 56
40 BELLIDO CABRETOSA JOAN Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 0 56 56
44 MORALES MARTINEZ ANTONIO Home VETERA GRUP EXCTA. SERRALADA 56 0 0 0 0 56
27 COLL IBARS SERGIO Home PROMESA ALTRES FEDERACIONS 54 0 0 0 0 54
45 PLANAGUMà BRUM LLUIS Home VETERA CENTRE EXCTA. DOLOT 0 0 54 0 0 54
41 XAVIER GRANYO PLA Home MASTER 50 CLUB ESP. PRORUNNERS 0 0 0 54 0 54
27 COLL MARIONA Dona VETERA CLUB BTT MONTBIKE 54 0 0 0 0 54
46 JORGE ROMERO CRISPIN Home VETERA ASS. EXCTA. MONTMELL 0 0 0 54 0 54
42 PASCUAL GINOVART EDUARD Home MASTER 50 CLUB EXCTA. SALOUENC 0 54 0 0 0 54
47 ROURA COLLELL MARC Home VETERA CENTRE EXCTA. FARNERS 0 0 0 0 54 54
48 MONEDERO SOLANS XAVI Home VETERA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 54 0 0 0 0 54
49 JOAN SALVATELLA ROIJALS Home VETERA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 14 0 0 40 0 54
50 PARAROLS PALOMERAS FRANCESC TAVIL Home VETERA CENTRE EXCTA. DOLOT 0 0 52 0 0 52
28 ARMAND VILAREGUT Home PROMESA CENTRE EXCTA. ESQUIROL 0 0 0 52 0 52
43 FRANCESC XAVIER SALVADOR RINCON Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 52 0 52
51 LLINARES LLORCA PERE Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 0 52 0 0 0 52
28 EVA RODRIGUEZ GOMEZ Dona VETERA CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA 0 0 0 52 0 52
52 VÍCTOR RUIZ CINTAS Home VETERA CLUB ESQUÍ GIRONA (SE) 0 0 0 52 0 52
29 PASCUAL ANGLES ORIOL Home PROMESA ASS. EXCTA. PLANOLES 52 0 0 0 0 52
53 QUER GRAU JONATHAN Home VETERA CLUB EXCTA. PALAUTORDERA 0 0 0 0 52 52
44 PRATS FERRE GERARD Home MASTER 50 CLUB EXCTA. ARITJOL 50 0 0 0 0 50
45 MARCOS GRAU RALLLO Home MASTER 50 ASS. ESP. CARA NORD 0 0 0 50 0 50
29 ÍNGRID GIMENEZ FIGUERA Dona VETERA CENTRE EXCTA. GUISSONENC 0 0 0 50 0 50
30 RODRIGUEZ PELAEZ RAQUEL Dona VETERA ALTRES FEDERACIONS 50 0 0 0 0 50
30 RAMON BELTRAN MARTINEZ AGUADO Home PROMESA AGRUP. EXCTA. ALCANAR 0 0 0 50 0 50
54 SAM CAMPANERO SALA Home VETERA CENTRE EXCTA. XERTA 0 0 0 50 0 50
46 ARMENTEROS RUIZ JUAN CARLOS Home MASTER 50 CLUB EXCTA. ARITJOL 0 50 0 0 0 50
47 SABATIER JEAN-PASCAL Home MASTER 50 TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 48 0 0 0 0 48
55 TODA CALLAU MARC Home VETERA CLUB ESP. LARENY 0 48 0 0 0 48
31 ETHEL AMAT REINA Dona VETERA ASS. LA MASSA, CENTRE DE CULT. VILASSARENC (S... 0 0 0 48 0 48
56 ZURITA GIMENO NACHO Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 48 0 0 0 0 48
48 JORDI NAVARRO CONSUL Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. SANT FELIU CODINES 0 0 0 48 0 48
57 DANIEL MANZANO TORRE Home VETERA CLUB D'ESPORTS DE MUNTANYA CERDANYOLA 0 0 0 48 0 48
58 VI¥AS SOLDEVILA ALBERT Home VETERA CLUB EXCTA. RIPOLL 0 0 0 0 48 48
59 MOISES DUBE ESCALA Home VETERA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 0 0 14 32 0 46
60 FABREGA CORDONETS DAVID Home VETERA GRUP EXCTA. CULT. ALPI. LLETISSONADA 0 0 46 0 0 46
31 DAVID BARCELO VIDAL Home PROMESA CLUB EXCTA. ANOIA 0 0 0 46 0 46
32 EMMA FOSSES Dona VETERA GRUP EXCTA. CAMPDEVÀNOL 0 0 0 46 0 46
49 SEBASTIÀ ORO BENAVENT Home MASTER 50 CLUB CICLISTA I EXCTA. ALMATRET 0 0 0 46 0 46
32 VIVES BLANC ADRIAN Home PROMESA ALTRES FEDERACIONS 46 0 0 0 0 46
50 ANGEL BOVE SANS MIQUEL Home MASTER 50 CLUB EXCTA. ARITJOL 46 0 0 0 0 46
61 MARGINET ROBAS JAIME Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 0 46 0 0 0 46
62 FERRAS ALTES JORDI Home VETERA ASS.ESP. CARA NORD 46 0 0 0 0 46
33 LLEDO WOLKOWICZ MARIA Dona VETERA CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL 44 0 0 0 0 44
33 PALLAS FERRANDO ARNAU Home PROMESA CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 44 0 0 0 0 44
51 OSCAR POLO MARTIN Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 44 0 44
34 CONCEPCION BALVI Dona VETERA CLUB EXCTA. DE CALDES DE MALAVELLA 0 0 0 44 0 44
63 MENZINGER COLUNGA QUIM Home VETERA COLLSEROLA MOUNTAIN RUNNERS 0 0 44 0 0 44
34 ORIOL VALLS GAMBUS Home PROMESA CLUB EXCTA. SANT VICENÇ 0 0 0 44 0 44
35 SOL LLOP OLGA Dona VETERA CLUB D'ATLETISME TERRES DE L'EBRE 42 0 0 0 0 42
35 SIMÓ NAVARRO BRIA Home PROMESA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA SANTS 0 0 0 42 0 42
64 COMINO BAOS SERGIO RAUL Home VETERA PENYA FONDISTES BADALONA 0 0 0 0 42 42
65 REVERTé MOYA ALBERT Home VETERA CLUB MONTSANT DE CURSES DORIENTACIO 0 0 42 0 0 42
36 BALBIN AZNAR SERGIO Home PROMESA ALTRES FEDERACIONS 42 0 0 0 0 42
52 ENRIQUE CANO AYESA Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 42 0 42
66 POVEDA URBANO JUANJO Home VETERA CENTRE EXCTA. DE SITGES 42 0 0 0 0 42
67 BARROSO BERMEJO DIEGO Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 0 40 40
68 FRANCH TRILLA JORDI Home VETERA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 4 36 0 0 0 40
53 JORGE BLANQUERA CLUSELLS Home MASTER 50 GRUP EXCTA. AMERENC ESQUELLES 0 0 0 40 0 40
69 FIGUERAS VICENTE IGNACIO Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 40 0 0 0 0 40
36 BRULL LLEIXA MARIA JOSE Dona VETERA CLUB D'ATLETISME TERRES DE L'EBRE 40 0 0 0 0 40
70 LOPEZ MOLINA ALBERTO Home VETERA ASS. ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR 0 0 40 0 0 40
71 PABLO ESCAMILLA GARCIA Home VETERA CLUB D'ESP. DE MUNTANYA CAPAFONTS 0 0 0 38 0 38
72 PUIG MASCARELL GABRIEL Home VETERA CLUB BTT MONTBIKE 6 30 0 0 0 36
73 PUIGARNAU CASTELLÓ FELIP Home VETERA CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 0 0 0 36 0 36
74 HARO MARTI EDUARDO Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 36 0 0 0 0 36
75 TORRES TORRES MARIUS Home VETERA ASS. D'ESP. DE MUNTANYA DE CAPELLADES 0 0 0 0 36 36
76 TOURIÑO NADAL MARCOS Home VETERA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 34 0 0 0 0 34
77 MURILLO FUENTES CARLOS MIGUEL Home VETERA AGRUP. EXCTA. MONTSANT 0 0 0 0 34 34
78 FERRAN DOMENECH FAGEDA Home VETERA CLUB EXCTA. CALLÚS 0 0 0 34 0 34
79 SANCHEZ GARCIA EDUARD Home VETERA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUED· 0 0 0 0 32 32
80 CARBAJO RUIZ JOSE MANUEL Home VETERA CLUB ESP. DE MUNTANYA VALL DE CAMPRODON 0 0 0 0 30 30
81 ESCAMILLA ROJAS ALBERT Home VETERA CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT 30 0 0 0 0 30
82 DIAZ DAVID Home VETERA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 28 0 0 0 0 28
83 DURAN RODRIGUEZ RAFA Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 0 28 0 0 0 28
84 RUIZ ENCABO DIEGO Home VETERA CLUB CAMÖ DELS IBERS TRAIL RUNNING 2 0 0 0 26 28
85 GONZALEZ PUJOL DIDAC Home VETERA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 8 18 0 0 0 26
86 RUBEN HERNANDEZ GARRIDO Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 26 0 26
87 FONT FIERRO JAUME Home VETERA CLUB ESQUI GIRONA 0 0 26 0 0 26
88 DANI DOMINGO Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 24 0 24
89 GONZALEZ BASTIDA SEBAS Home VETERA STAT. CORAL OB. LA GLÒRIA SENTMENAT(SE) 24 0 0 0 0 24
90 LOPEZ SORIANOO PERE Home VETERA CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 0 0 0 0 24 24
91 XAVIER CAUFAPE LLAVERO Home VETERA CENTRE EXCTA. DE BALAGUER 0 0 0 22 0 22
92 QUERALT ROIG DANIEL Home VETERA CENTRE EXCTA. REFALGARI 0 22 0 0 0 22
93 YEBRA FONT ALBERT Home VETERA CENTRE EXCTA. TORELLà 0 0 0 0 22 22
94 AMADES MATEU JOSEP MARIA Home VETERA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 2 20 0 0 0 22
95 MARTINEZ SANCHEZ JOSE Home VETERA CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 0 0 22 0 0 22
96 GARCIA PRIETO JESUS Home VETERA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 22 0 0 0 0 22
97 CORNEJO XAVIER Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 20 0 0 20
98 CASTILLO SOLANS JOAN Home VETERA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 2 2 16 0 0 20
99 LACIANA SIMARRO DAVID Home VETERA ASS. ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR 0 0 0 0 20 20
100 JORDI BEL CASANOVAS Home VETERA CLUB ATLÈTIC ESPLUGUÍ (SE) 0 0 0 20 0 20
101 ÓSCAR SANCHO QUEIPO Home VETERA CLUB EXCTA. LA CANONJA 0 0 0 18 0 18
102 COSO GARCIA MANUEL Home VETERA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 0 0 18 0 0 18
103 LOPEZ SERRANO ESTEBAN Home VETERA ASS. D'ESP. DE MUNTANYA DE CAPELLADES 0 0 0 0 18 18
104 ADELL QUEROL CHRISTIAN Home VETERA CLUB BTT MONTBIKE 16 0 0 0 0 16
105 EMILI PASCUAL Home VETERA CLUB EXCTA. ESPARREGUERA 0 0 0 16 0 16
106 GIMENEZ LOPEZ DAVID Home VETERA UNIà EXCTA. DE CATALUNYA CORNELL· 0 0 0 2 14 16
107 LOPEZ GARCIA XAVI Home VETERA UNIà EXCTA. DE SABADELL 0 0 0 0 16 16
108 ALESSIO SARINA Home VETERA GRUP EXCTA. SANTFELIUENC 0 0 0 14 0 14
109 MOLINA VALVERDE JORDI Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 0 14 0 0 0 14
110 MORENO SANTACANA CARLOS Home VETERA CLUB EXCTA. ARITJOL 0 12 0 0 0 12
111 JUAN FCO FERNANDEZ HUELVA Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 12 0 12
112 CUESTA MARTINEZ HUMBERTO Home VETERA CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 12 0 0 0 0 12
113 GARCIA PINADELLA ALBERT Home VETERA CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS 0 0 12 0 0 12
114 SANS FERRER ALBERT Home VETERA CENTRE EXCTA. ULLDECONA 2 8 0 0 0 10
115 SERGI FERNANDEZ TORRES Home VETERA CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA 0 0 0 10 0 10
116 ESCURA ALBERT Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 10 0 0 10
117 TALARN CAUBET JOAQUIM Home VETERA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 0 10 0 0 0 10
118 BASART I SOLER PEP Home VETERA CENTRE EXCTA. ANEM A CAMINAR 0 0 8 0 0 8
119 EDUARD GIRIBET SOLSONA Home VETERA ASS. LA MASSA, CENTRE DE CULT. VILASSARENC (S... 0 0 0 8 0 8
120 JULIBERT MOLINE JAUME Home VETERA CLUB ESP. KORRETONENCS 0 0 6 0 0 6
121 ALORAS VERSTOEP VICTOR Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 6 0 0 0 6
122 JAUME ESTARLICH GIMENEZ Home VETERA ATENEU D'ACCIÓ CULTURAL (SE) 0 0 0 6 0 6
123 RIGAT MUÑOZ IVAN Home VETERA CLUB TERRA DE VOLCANS 0 0 4 0 0 4
124 REVERTE MOYA MANEL Home VETERA CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA 2 2 0 0 0 4
125 JOSE ANTONIO GUZMAN SASTRE Home VETERA CENTRE EXCTA. TARRAGONA 2 0 0 2 0 4
126 CARCOLE SANS XAVI Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 4 0 0 0 4
127 JEROM TOMAS Home VETERA CLUB ESP. PRORUNNERS 0 0 0 4 0 4
128 VICENTE SIMEON Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 2 2 0 0 0 4
129 ALCARRAZ ESPELTA JAUME Home VETERA CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL 2 2 0 0 0 4
130 GRAU GUARDIA PACO Home VETERA CLUB D'ATLETISME TERRES DE L'EBRE 2 0 0 0 0 2
131 FERNANDEZ OLIVER DAVID Home VETERA UNIÓ EXCTA. DE SABADELL 2 0 0 0 0 2
132 GERARD ESQUERDA RIBERA Home VETERA ESPOT ESQUÍ CLUB VALLS D'ÀNEU 0 0 0 2 0 2
133 JOAN JIMENEZ CANALS Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 2 0 2
134 ALEJANDRO YOLDI BALLARIN Home VETERA CLUB EXCTA. PICA D'ESTATS 0 0 0 2 0 2
135 MARC VELA RODINO Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 0 2 0 2
136 PELAY GUINJOAN JORDI Home VETERA AGRUP. EXCTA. GRANOLLERS 2 0 0 0 0 2
137 COLLELL NADAL ERNEST Home VETERA CLUB CAMÍ DELS IBERS TRAIL RUNNING 2 0 0 0 0 2
138 DAVID PIMENTEL DIAS Home VETERA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA MATARÓ 0 0 0 2 0 2
139 LLUIS RUIZ PI Home VETERA CLUB ESP. MINDUNDIS TEAM 0 0 0 2 0 2
140 ROS HOMS DAVID Home VETERA CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS 0 0 2 0 0 2
141 DAVID SANCHO CEPERO Home VETERA CLUB ESCALADA I MUNTANYA PARDINYES 0 0 0 2 0 2
142 ARIMANY VENTURA ISAAC Home VETERA ASS. COLLA EXCTA. LISARD 0 0 2 0 0 2
143 DAVID ROIG ARGEMI Home VETERA CENTRE EXCTA. BADALONA 0 0 0 2 0 2
144 DANIEL VALENZUELA SANCHEZ Home VETERA GRUP DE RECERCA OLESA RURAL(SE) 0 0 0 2 0 2
145 ARRUEBO XAVIER Home VETERA UNIÓ EXCTA. DE SABADELL 2 0 0 0 0 2
146 ROGER GILI OLMEDA Home VETERA 4000 PEUS ASS. EXCTA. COLLBATÓ 0 0 0 2 0 2
147 DANIEL REVIDIEGO HERNANDEZ Home VETERA CENTRE EXCTA. D'OLOT 0 0 0 2 0 2
148 BIELSA GALICIA VICTOR Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 2 0 0 0 0 2
149 JOSEP MARIA BALASCH VILARO Home VETERA CENTRE EXCTA. GUISSONENC 0 0 0 2 0 2
150 MURGA MOREJON DAVID Home VETERA GRUP EXCTA. CULT. ALPI. LLETISSONADA  0 0 2 0 0 2
151 GUILLERMO FONT DE MATAS OLIVELLA Home VETERA ASS. ESP. DIEDRE 0 0 0 2 0 2
152 SISCO SALVADO RODRIGUEZ Home VETERA CENTRE EXCTA. DE BALAGUER 0 0 0 2 0 2
153 ARCOS JIMENEZ PEPE Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 2 0 0 0 0 2
154 ROCA LLOBET JOSEP Home VETERA CLUB UNIO DESPORTS OBLIGATS I SOFERTS 0 2 0 0 0 2
155 VIDAL CABRE JOSEP Home VETERA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 0 2 0 0 0 2
156 RUBIA GARCIA VICTOR Home VETERA CENTRE EXCTA. VALLIRANA 2 0 0 0 0 2
157 QUIROS PONFERRADA DAVID Home VETERA ASS. EXCTA. LA PICOSSA 0 2 0 0 0 2
158 CORTIADA COLL JORDI Home VETERA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 2 0 0 0 0 2
159 GARRIGUES MORENO FERNANDO Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 2 0 0 0 0 2
Sexe Subcategoria
Som muntanya | FEEC

Som muntanya