FEEC Federació d'Entitats Excursionistes de Catalunya

Classificació acumulada

Patrocinadors

Punts per categoria

Posició Cognoms Nom Sexe Categoria Entitat Vertical Sobrepuny 12a Cara Amón 6a Vertikalm Punts categoria
1 PUIGVERT PALACIOS LLUIS Home CADET CLUB ESQUÍ GIRONA (SE) 100 100 100 300
1 CODINA MIRALLES POL Home JUNIOR CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 88 100 100 288
1 RULLAN ESTARELLES PERE Home ABSOLUTA LA MOLINA CLUB D'ESPORTS 88 100 100 288
1 CASTILLO PAREDES JAN Home JUVENIL CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT 88 100 78 266
2 NET PUIG ÏU Home JUVENIL ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 78 88 100 266
1 CORDOBA MATIAS RUT Dona CADET CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 88 88 88 264
1 GABARRO MORENTE GEORGINA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 72 88 100 260
2 PLANS SAFORAS ALAITZ Dona CADET CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT 78 78 100 256
2 LOPEZ VILAJUSANA ADRIA Home CADET CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 78 78 88 244
1 ESCURA PERRIER LINA Dona JUVENIL CLUB EXCTA. MADTEAM 68 72 100 240
2 SAGUE SORS QUIRZE Home JUNIOR ASS. ESP. I CULT. CAPGIRELL 72 72 88 232
3 PUJIULA COLOM ANIOL Home JUVENIL GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 72 72 88 232
2 BOLET ARAGONES JORDI Home ABSOLUTA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 78 72 78 228
3 RECASENS SANCHEZ MIRIAM Dona CADET GRUP EXCTA. FORCES, FORTS I FERMS 72 72 78 222
3 ROMANI RODES MARCEL Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA DE GRÀCIA 66 68 88 222
3 BELLA PINYOL ROGER Home JUNIOR CLUB ATLÈTIC ESPLUGUÍ (SE) 60 88 72 220
2 PLANAS SANCHEZ JOANA Dona JUVENIL ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 66 64 88 218
3 CORDOBA MATIAS MAR Dona JUVENIL CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 72 66 78 216
2 PUJOL VALENCIA ANNA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 66 78 68 212
3 VILANNA SENTIS NIL Home CADET ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 64 66 78 208
4 CALERO MAÑAS ERIK Home JUNIOR CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS 58 66 78 202
1 GONFAUS SELLES LAIA Dona JUNIOR ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 100 100 0 200
4 LASALLE GRATACOS GABRIELA Dona CADET CLUB ESP. MINDUNDIS TEAM 100 100 0 200
3 VILA TURA LAURA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 62 64 72 198
4 VIDAL CUGAT DAVID Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 68 66 64 198
4 MARTINEZ MARTINEZ MARC Home CADET CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT 56 62 72 190
4 GUITART BARRAL BERTA Dona JUVENIL ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 88 100 0 188
5 GONFAUS SELLES MARTINA Dona JUVENIL ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 100 88 0 188
4 DOMENECH MARTINEZ AITANA Dona ABSOLUTA CENTRE MUNTANYENC I DE RECERQUES OLESÀ 56 68 62 186
4 PLANAS DOMENECH BERNAT Home JUVENIL CLUB ESQUÍ GIRONA (SE) 58 60 66 184
5 JAUME AMETLLER IU Home JUVENIL ASS. ESP. I CULT. CAPGIRELL 100 78 0 178
5 OLLE BERNADES MARC Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 48 60 66 174
5 GOMEZ DE LA TORRE I ARMENGOU MARTI Home CADET CLUB ESQUÍ GIRONA (SE) 54 50 66 170
5 ROS CASTET ARAN Dona ABSOLUTA CLUB ESQUÍ VAL D'ARAN (SE) 48 58 64 170
2 TARRAGO CLOP NURIA Dona JUNIOR FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA. SALLENTI 72 88 0 160
6 SOLDEVILA BUSQUETS ARNAU Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 88 72 160
6 GUITERAS ANNA Dona ABSOLUTA CLUB ATLÈTIC L'ESPORTIU TORELLÓ 50 56 54 160
6 COSTA YLLA MARTI Home CADET ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 72 88 0 160
3 LUSCHER ALEMANY MIREIA Dona JUNIOR UNIO EXCTA. VIC 78 72 0 150
5 CABEZA PINTOR SERGI Home JUNIOR CLUB EXCTA. MADTEAM 66 78 0 144
7 ARMADAS SABATE TXIA Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 46 36 60 142
7 VILARNAU COMPTE CRISTINA Dona ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. LA VALL DEL TERRI 68 72 0 140
8 SANTAMARIA MARTINEZ ENRIQUE Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 36 48 56 140
9 GUARDIA COLOMER MARC Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 30 46 62 138
6 TORRELLA OLLER JAN Home JUVENIL UNIO EXCTA. DE CATALUNYA BAGA 68 68 0 136
5 MARTIN RODRIGUEZ CLAUDIA Dona CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 66 68 0 134
6 RAYA BONET CARLA Dona CADET CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA 68 66 0 134
7 ALVAREZ DEL VAL GAEL Home JUVENIL CLUB ESP. MINDUNDIS TEAM 66 66 0 132
10 ALIS SANCHEZ JORDI Home ABSOLUTA CLUB ESQUI CERDANYA SKIMO TEAM 54 78 0 132
7 BERTRAN BAREA OT Home CADET UNIO EXCTA. URGELLENCA 68 60 0 128
8 GUERID ANNA MAGDALENA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 36 36 56 128
9 PINTO BIESCAS AIDA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 62 66 128
11 FERRER CAMAÑES ALBERT Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 62 64 0 126
8 ESQUERDA AMEZCUA MARTI Home JUVENIL CENTRE EXCTA. DE TERRASSA 62 64 0 126
8 PUJOL CASELLAS RAMON Home CADET UNIO EXCTA. VIC 58 64 0 122
9 MITJANS PIJOAN MARTI Home CADET ASS. EXCTA. MONTMELL 62 58 0 120
6 OLARIA MORENO POL Home JUNIOR CLUB EXCTA. ARITJOL 56 64 0 120
10 JULIA MUJAL ROGER Home CADET CLUB ESQUI GIRONA 60 56 0 116
10 ROCA RIERA SILVIA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TARADELL 54 60 0 114
12 MORALES LOPEZ JOSEP Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 58 56 0 114
7 PEREZ ANGLES ALBERT Home JUNIOR CLUB ESQU� CERDANYA SKIMO TEAM 100 0 0 100
11 GUIRADO SANCHEZ ANNA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 100 0 0 100
4 PARIS SEGUI MIREIA Dona JUNIOR CLUB ESQUÍ GIRONA (SE) 0 0 100 100
13 MARGARIT SOLE JAN Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 100 0 0 100
12 CASTELLO NORIA ANGELA Dona ABSOLUTA CLUB ESQUI GIRONA 0 100 0 100
14 SOLER SUCARRATS DAVID Home ABSOLUTA CENTRE MUNTANYENC I DE RECERQUES OLESA 44 54 0 98
13 CASELLAS CUNILL MIREIA Dona ABSOLUTA UNIO EXCTA. VIC 44 52 0 96
15 CASTELLOTE BORRELL MIQUEL Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA DE GRÀCIA 2 34 58 94
14 PONS TORRES MIREIA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE RUBI 88 0 0 88
11 SOUSA MIRANDA GON�ALO Home CADET CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 88 0 0 88
15 LLAGOSTERA MAGRANS MARTA Dona ABSOLUTA 4000 PEUS ASS. EXCTA. COLLBATÓ 0 0 88 88
5 COSTA DIEZ MARIA Dona JUNIOR ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 88 0 0 88
16 CORNET AUGE CLARA Dona ABSOLUTA CLUB ESQUI BERGUEDA 40 48 0 88
16 PRUNA GALOCHA ENRIC Home ABSOLUTA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 10 32 42 84
6 TORRA GENDRAU ARES Dona JUVENIL ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 78 0 0 78
7 BUTXACA BRAU MARIA Dona JUVENIL ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 0 78 0 78
17 SABATA FONT CLAUDIA Dona ABSOLUTA CLUB ESQUI BERGUEDA 78 0 0 78
6 SANCHEZ GONZALEZ SHEILA Dona JUNIOR CLUB ESP. LARENY 0 78 0 78
8 MIRET TOMAS JOSEP Home JUNIOR UNIO EXCTA. URGELLENCA 78 0 0 78
18 PUIGARNAU COMA SILVIA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 0 0 78 78
17 FARGAS BUSQUETS SALVI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2 28 46 76
19 BERTRAN MASANES ELISABET Dona ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 34 42 0 76
20 HUGUET PEREZ ANNA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 22 50 72
12 MENENDEZ PERE Home CADET ALTRES FEDERACIONS 0 72 0 72
9 BARCONS COMAPOSADA LLEÏR Home JUVENIL ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ 0 0 72 72
18 BARTI SOLA ISAAC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DOLOT 72 0 0 72
19 SUNYER MINGO CARLES Home ABSOLUTA FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA. SALLENTI 26 44 0 70
8 BERENGUEL SOTO AROA Dona JUVENIL CLUB D’ESPORTS DE MUNTANYA CERDANYOLA 0 68 0 68
9 FIGULS CALVELO ROGER Home JUNIOR ASS. ESP. PALLARS (SE) 0 0 68 68
10 CASANOVAS RAIMON Home JUNIOR UNIO EXCTA. DE CATALUNYA MATARO 0 68 0 68
11 JUAN SABATER ORIOL Home JUNIOR UNIO EXCTA. DE CATALUNYA MATARO 68 0 0 68
13 ALVAREZ DEL VAL AARON Home CADET CLUB ESP. MINDUNDIS TEAM 0 68 0 68
14 GUITART FIGOLS PAU Home CADET ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ 0 0 68 68
7 SANLLEHY SELLART ZOE Dona JUNIOR CLUB ARANES DESPORTS DIUERN 68 0 0 68
20 DOMENECH GUIX ALEIX Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. D'OLOT 0 0 68 68
10 PUYAL MARTINEZ VICTOR Home JUVENIL CLUB ESP. PRORUNNERS 0 0 68 68
15 FONT MARTINEZ BIEL Home CADET CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA 66 0 0 66
21 ALBALAT SOLE ANNA Dona ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 66 0 66
22 HILL MOLINA SILVIA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 32 34 0 66
12 PUIGDOMENECH RIBELL BERNAT Home JUNIOR CENTRE EXCTA. GARRIGUENC 0 0 66 66
13 CABALLERIA GOMEZ RAMON Home JUNIOR GRUP EXCTA. CULT. ALPI. LLETISSONADA 64 0 0 64
11 TORNE LLUC Home JUVENIL CLUB EXCTA. UECANOIA 64 0 0 64
9 CRIBALLES CASALI LIDIA Dona JUVENIL CENTRE EXCTA. TORELLO 64 0 0 64
14 TORRES CAPDEVILA GERARD Home JUNIOR CLUB EXCTA. RIPOLL 0 0 64 64
21 PRADES MONTFORT DAVID Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 64 0 0 64
23 CRUXENT CORT JORDI Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 64 0 0 64
12 OBIOLS PUIG ROC Home JUVENIL CLUB EXCTA. VIA FORA 0 0 64 64
13 CANAL CUNILL PAU Home JUVENIL UNIO EXCTA. DE CATALUNYA BAGA 0 62 0 62
22 CASABELLA SIN SERGI Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 62 0 62
15 PORTA PRAT PERE Home JUNIOR UNIO EXCTA. VIC 62 0 0 62
23 BALLUS CASAS ALBERT Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. CALLDETENES 60 0 0 60
24 PLANA PUJOL JORDINA Dona ABSOLUTA GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 0 0 60 60
14 CAPDEVILA GARCIA ARAN Home JUVENIL ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 60 0 0 60
25 CASTELLSAGUE BONADA ONA Dona ABSOLUTA AGRUP. CULT. ESP. BOMBERS DE BARCELONA 60 0 0 60
26 PUIG RICH NURIA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. I CULT. CAPGIRELL 0 0 58 58
24 LOPEZ DE SAGREDO XICOTA FERNANDO Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 0 58 0 58
27 PUYALS BOIX LIDIA Dona ABSOLUTA UNIO EXCTA. URGELLENCA 58 0 0 58
15 CRESPIERA PIELLA PAU Home JUVENIL CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 56 0 0 56
25 VILA FIGUERAS JOAN POL Home ABSOLUTA CLUB ESP. LARENY 56 0 0 56
28 MARTINEZ RASCON MARINA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 54 0 54
26 RODRIGUEZ SALVADOR POL Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA D'OLESA DE MONTSE... 0 0 54 54
16 JIMENEZ ISABAL ALBERT Home JUVENIL CLUB ESP. PRORUNNERS 54 0 0 54
16 XIFRE GOMIS ARNAU Home JUNIOR AGRUP. EXCTA. CATALUNYA 54 0 0 54
16 BALCELLS ARNAU Home CADET CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGORÇA 0 54 0 54
27 PALAU ABELLO MARCEL Home ABSOLUTA CASP ANTICS ALUMNES ASSOCIATS 52 0 0 52
28 SERENA MIRANDA RAUL Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 52 0 52
29 ABELENDA SERRAMITJANA MARC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. BANYOLES 0 0 52 52
29 FERNANDEZ OLIVER NURIA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLO 52 0 0 52
17 MERIDA ALBALADEJO ADRIA Home JUNIOR CENTRE MUNTANYENC SANT LLOREN� 52 0 0 52
17 VELAZQUEZ GRAU POL Home CADET CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 0 52 0 52
18 ALONSO NICO Home CADET ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 52 0 0 52
30 CAÑAS RUIZ HELENA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 52 52
30 BOTINES PUERTAS AMAT Home ABSOLUTA AGRUP. EXCTA. "CATALUNYA" 0 0 50 50
31 MARIN I LLUCH PAU Home ABSOLUTA CLUB ESQU� CERDANYA SKIMO TEAM 50 0 0 50
31 RUIZ GARCIA MARTA Dona ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 50 0 50
32 BUTACI RAUL Home ABSOLUTA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 0 50 0 50
33 FERRE HUGUET JOSEP Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. PRIORAT 18 30 0 48
34 SALA MIARONS NIL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 48 48
32 DOMENE DELGADO IRENE Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 48 48
19 GOMEZ YAT XAVIER Home CADET ALTRES FEDERACIONS 0 48 0 48
33 CORBELLA ALCANTARA CARLOTA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA 46 0 0 46
34 RIBERA SEGALES SARA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. SANT FELIU CODINES 0 0 46 46
20 PONS RODRIGUEZ ARAN Home CADET CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 0 46 0 46
35 LARREGOLA LAURA Dona ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 46 0 46
36 MATEOS SANCHEZ ANNA M Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 44 44
35 OLIVA TARTAJADA DAVID Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. VIC 28 16 0 44
37 PEREZ AYALA MONTSERRAT Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 44 0 44
21 GELPI SEGURO JAN Home CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 0 44 0 44
36 ANTICH DRESAIRE ARNAU Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE GRÀCIA 0 0 44 44
38 CALVELO CORONADO NEUS Dona ABSOLUTA ASS. ESP. PALLARS (SE) 0 0 42 42
39 AIZCORBE MARGINET MAR Dona ABSOLUTA UNIO EXCTA. DE CATALUNYA BARCELONA 42 0 0 42
37 CANTENYS VILALTA MARC Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 20 22 0 42
38 GUIMERA MULLOR JOSEP Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 2 2 38 42
22 RANEA VILA ROGER Home CADET CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 0 42 0 42
39 ROSET ROJO JOSEP Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. NAVAS 42 0 0 42
40 ETXEBERRIA ANARTZ Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 42 0 42
41 BELTRAN FONT SERGI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE LLEIDA 0 40 0 40
42 PARAROLS PALOMERAS FRANCESC TAVIL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. D'OLOT 0 0 40 40
40 CAPDEVILA BARREDO CATERINA Dona ABSOLUTA UNIO EXCTA. DE CATALUNYA DE GRACIA 0 40 0 40
43 GELONCH AZNAR ADRIA Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. PRIORAT 40 0 0 40
44 CARDONA COLL NIL Home ABSOLUTA SKI CLUB CAMPRODON 38 0 0 38
41 URBANO EVA MARIA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. SANT QUIRZE DEL VALLES 0 38 0 38
42 AGUT FUENTES SILVIA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 38 0 0 38
45 CARDONA CHAMORRO JAUME Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. FORCES, FORTS I FERMS 2 0 36 38
46 HERRERO CASAS ALBERT Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 0 38 0 38
47 VIDAL GARCIA JORDI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MONTBLANC 34 0 0 34
48 ROQUET SAQUES LLUIS Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLÓ 0 0 34 34
43 SOLER COZAR MIREIA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 0 32 0 32
49 DUARRI GUILA ADRIA Home ABSOLUTA AGRUP. CULT. ESP. BOMBERS DE BARCELONA 32 0 0 32
50 PATIÑO UBIA DAVID Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 2 2 28 32
51 PONT TORNE FRANCESC Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 2 0 30 32
52 CALDERO BALAÑA GENIS Home ABSOLUTA ESPOT ESQUI CLUB VALLS DANEU 22 10 0 32
53 ROURA COLL POL Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. AMERENC ESQUELLES 0 0 32 32
44 CASTELLARNAU VILES LAURA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGORÇA 0 30 0 30
54 MARSE VIDAL PERE Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 2 2 26 30
55 BACARDIT TUDELA NIL Home ABSOLUTA FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA. SALLENTI 4 26 0 30
56 MASSO GOMEZ ORIOL Home ABSOLUTA CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 6 24 0 30
57 CABRERA MONTAÑA GUILLEM Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 16 12 0 28
45 DOMINGO MASDEU ALICIA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 0 28 0 28
58 SUBIRANA DALMAU FABIA Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. VIC 8 18 0 26
46 SANCHEZ GONZALEZ JESSICA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. LARENY 0 26 0 26
59 CIURANA MARTI Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 2 0 24 26
47 RUIZ MARTINEZ VANESSA Dona ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. MASDENVERGE 0 24 0 24
60 REQUENA JUAN ORIOL Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 24 0 0 24
61 FIGULS TORREBADELLA LLUIS Home ABSOLUTA ASS. ESP. PALLARS (SE) 2 2 20 24
62 BOIX BUFIAS CARLES Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. D'OLOT 0 0 22 22
63 PATIñO UBIA XAVIER Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 2 2 16 20
48 LARREGOLA MONICA Dona ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 20 0 20
64 REDOLAD GARCIA POL MAKURI Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 20 0 20
65 CAMARA PERALES TONI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2 2 14 18
49 COLL HUGAS JUDIT Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. BANYOLES 0 18 0 18
66 FABREGA CORDONETS DAVID Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 0 0 18 18
67 TOMAS UBEDA ARISTARCO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2 2 12 16
50 GARCIA GARCIA NURIA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. EKKE LLEIDA 0 16 0 16
68 BARCELO BADIA FERRAN Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. DE CATALUNYA BARCELONA 14 0 0 14
51 SANCHEZ REDONDO ANAIS Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. CALLDETENES 0 14 0 14
69 FERRER BACARDIT ALBERT Home ABSOLUTA CLUB EXCURSIONISTA UECANOIA 0 14 0 14
70 RIBA BURDO JOAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. BANDOLERS DE SANT FELIU SASSERRA 12 0 0 12
71 PARCERISAS BRUGAROLA LLUIS Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 2 2 8 12
52 TORTOSA TUA MA FRANCESCA Dona ABSOLUTA ESPOT ESQUI CLUB VALLS DANEU 0 12 0 12
72 ESTEVEZ ALVAREZ RAUL Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 2 8 0 10
73 SALADIE OLIVE CARLES Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2 2 6 10
74 LOPEZ MORAL GERARD Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 10 10
53 CERVANTES MICHELLE Dona ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 10 0 10
75 MARTINEZ G JOSEP Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT 2 2 2 6
76 PEREZ GRISO LLUIS Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 6 0 6
77 BANCELLS BORRAS FRANCESC D'ASSIS Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE RUBÍ 2 2 2 6
78 ROVIRO PARAREDA PERE Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 2 2 2 6
79 SOLER CASTELLTORT EMILI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 2 2 2 6
80 NUÑEZ PUJOL DAVID Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 2 2 2 6
81 MARLES DIAZ SANTI Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ 2 2 2 6
82 GENSANA FARRE DAVID Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGORÇA 0 4 0 4
83 GOAR BARBOSA PABLO Home ABSOLUTA JOVENTUT ATLETICA MONTCADA 2 2 0 4
84 SANCHEZ GONZALEZ MIQUEL MIVASAGO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 2 2 0 4
85 LLOBET ESQUIUS FRANCESC Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 2 2 0 4
86 LLEIXA TAL MARIA BLAI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. XERTA 2 2 0 4
87 CASTILLO SOLANS JOAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 2 2 0 4
88 LOPEZ VARGAS CARLOS Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. PI TALLAT 2 2 0 4
89 SERRA PARAREDA EDUARD Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TARADELL 2 2 0 4
90 ELVIRA COLOM XAVIER Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2 2 0 4
91 PUJIULA RAMISA LLUIS Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. D'OLOT 0 0 4 4
92 AZAROLA PRESTAMERO PEDRO MARIA Home ABSOLUTA UNIO MUNTANYENCA ERAMPRUNYA 2 2 0 4
93 ESTEBAN QUERENCIA OSCAR Home ABSOLUTA CLUB POLIESPORTIU PUIGCERDA 2 2 0 4
94 INFANTE LAGUNILLA CARMELO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2 2 0 4
95 PLA PERRAMON PERE Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2 2 0 4
96 FERRANDEZ CANYADELL DAVID Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. VIC 2 2 0 4
97 ROURA FARRARONS JOSEP Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. FORCES FORTS I FERMS 2 2 0 4
98 AYLLON ARAGONES ANDREU Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 2 2 0 4
99 LOOMANS GUARDIA BERNAT Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. GUISSONENC 2 2 0 4
100 TURA MORALES EDUARD Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. CALDES DE MONTBUI 2 2 0 4
101 RUBIO BOBET IVAN Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE ALPI 2 2 0 4
102 RIBA PUIGORIOL JOAN Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. PRATS 2 2 0 4
103 GONFAUS CASTAÑO ALBERT Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 2 2 0 4
104 ABELLA CALLARISA JOAN Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. REFALGARI 2 2 0 4
105 GRAS VIVES JOSEP Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 2 2 0 4
106 RIBES BORRÀS JOAQUIM Home ABSOLUTA CLOS PONS THAI RUNNERS ASS. ESP 0 2 0 2
107 GARCIA RINCON MIGUEL ANGEL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARAN 0 2 0 2
108 IGUAL CORDOBA AVELINO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 2 0 2
109 ANDUJAR FRAN Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 2 0 2
110 MESAS BROSA JORDI Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 2 0 2
111 GARCIA ANTONI IVAN Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 2 0 2
112 MORILLO MARTIN DIEGO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 2 0 2
113 MENENDEZ OLCINA XAVIER Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 2 0 2
114 GRANE DE DALMAU MARC Home ABSOLUTA AGRUP. CIENTIFICO EXCTA. MATARO 2 0 0 2
115 BONET GUITART IGNASI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 2 0 2
116 RUIZ GARCIA JAVIER Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGORÇA 0 2 0 2
117 GONGORA MARTIN RAUL Home ABSOLUTA CLUB D’ESPORTS DE MUNTANYA CERDANYOLA 0 2 0 2
118 BAJONA SANTAMARIA RICARD Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE TERRASSA 0 2 0 2
119 ALABART MARCH JOSEP RAMON Home ABSOLUTA ASS. ESPORTIVA COTA 705 0 2 0 2
120 NAVARRO CASTELL BERNAT Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 2 0 2
121 COCA JAVIER Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. SANT VICEN� 2 0 0 2
122 GARRA SORIA CESAR Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2 0 0 2
123 SERDA FERRER ESTEVE Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2 0 0 2
124 PUJOL RUBIO JORDI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. CALLDETENES 2 0 0 2
125 CABALLE PLANAS RAMON Home ABSOLUTA CLUB ESQUI BERGUEDA 2 0 0 2
126 TORELLO CADENA MARC Home ABSOLUTA CLUB ALPINO BARCELONA 0 2 0 2
127 IBAñEZ MARIN FRAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 2 0 2
128 PALLARES MARTI JOSEP Home ABSOLUTA ASS. ESPORTIVA COTA 705 0 2 0 2
129 RIBA GORINA ANGEL Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. PRATS 0 2 0 2
130 ARCOS ZAFRA MERCEDES Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT 2 0 0 2
131 LóPEZ BONCOMPTE JAUME Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE BALAGUER 0 2 0 2
132 COSTA CANALS FERRAN Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 2 0 2
133 BORONAT RIGOL ARNAU Home ABSOLUTA CLUB DESQUI LA POBLA DE SEGUR 0 2 0 2
134 GUIU SANZ MARIO Home ABSOLUTA ASS. ESP. EKKE LLEIDA 0 2 0 2
135 SAIZ BONET ROBERT Home ABSOLUTA AGRUP. EXCTA. GRANOLLERS 0 2 0 2
136 LAMBEA GARCIA JAVIER Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 2 0 2
137 CAPDEVILA ARP GERARD Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. GARRIGUENC 0 2 0 2
138 VALLES DOMINGO JORDI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. QUERALT 0 2 0 2
139 TOURIÑO NADAL MARCOS Home ABSOLUTA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 0 2 0 2
140 ARMENTEROS RUIZ JUAN CARLOS Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 0 2 0 2
141 SIVILL PASCUAL ORIOL SIVILL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 2 0 2
142 MARTI FERRAN ALBERT Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 2 0 2
143 ASTOR SELLARES ALBERT Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE TERRASSA 0 2 0 2
144 FONTANESMOLINA POL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE TERRASSA 0 2 0 2
145 RENALES ALEJANDRO Home ABSOLUTA CLOS PONS THAI RUNNERS ASS. ESP 0 2 0 2
146 PACH CULLERE GUILLEM Home ABSOLUTA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 0 2 0 2
147 CASANOVAS GARCIA XAVIER Home ABSOLUTA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 0 2 0 2
148 ESCURA BOSNASTRE ALBERT Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 2 0 2
149 VIDAL PEREZ JORDI Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. MASDENVERGE 0 2 0 2
150 MURILLO FUENTES CARLOS MIGUEL Home ABSOLUTA AGRUP. EXCTA. MONTSANT 2 0 0 2
151 GARCIA GARCIA JOAN Home ABSOLUTA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 0 2 0 2
152 RAMADA NIL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE GRACIA 2 0 0 2
153 LAGRESA COMBRIU MARTI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MAÇANETENC 0 0 2 2
154 REÑE PUJAL JORDI Home ABSOLUTA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 0 2 0 2
155 SALAT FERNANDEZ JORDI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. GUISSONENC 0 2 0 2
156 GRAU LOPEZ JAUME Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 2 2
157 RANEA ARROYO MIQUEL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 0 2 0 2
158 ESCALONA MENA JUAN Home ABSOLUTA CENTRE MUNTANYENC SANT LLORENC 0 2 0 2
159 SALA OLIVERAS JAUME Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. OLÓ 0 0 2 2
160 CESAR PEREZ ISMAEL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 2 0 2
161 AMOROS BORRELL XAVIER Home ABSOLUTA CLUB ALPÍ BELL-LLOC 0 0 2 2
162 NAVARRO MARTIN OMAR Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. CALLDETENES 0 2 0 2
163 DURAN SALA MARTI Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 0 0 2 2
164 FUMADO ARASA DIRK Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. REFALGARI 0 2 0 2
165 FEIXAS FEIXAS MOISES Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 0 0 2 2
166 BOVE SANS MIQUEL ANGEL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 0 2 0 2
167 TORRAS MARTI JOSEP Home ABSOLUTA AGRUP. EXCTA. GRANOLLERS 0 2 0 2
168 PUIGFERRAT I OLIVA ENRIC Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. SEVA 0 2 0 2
169 GOMEZ VILA MIKE Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 2 2
170 GHEORGHE VIRLAN Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 2 0 2
171 EL MAHMOUDI CARRERAS DAVID Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. FARNERS 0 0 2 2
172 GOSALVES JORDI Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 0 0 2 2
173 CARDEÑOSA ARRAYAS GABRIEL Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. DE SABADELL 0 2 0 2
174 SOLLA ESPELETA ALEJANDRO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 2 0 2
175 RAYMOND DE LA NOUGARED MARQUES ANDREU Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2 0 0 2
176 ESPINAL SACRISTAN LLUIS Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 2 0 0 2
177 SANVICENTE LLUIS Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0 2 0 2
178 NEILA PEREZ DAVID Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE RUBI 2 0 0 2
179 FORCADA TUBAU JOAN Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 2 0 0 2
180 TAPIAS PLANAS ALBERT Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. SANT QUIRZE DEL VALLES 2 0 0 2
181 RELATS MOLINA XEVI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TARADELL 2 0 0 2
182 RIUS HERNANDEZ CAROLINA Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2 0 0 2
183 DE LA VIUDA AGUILAR CARLES Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 0 2 0 2
184 VILLAR YANEZ PAU Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. DE CATALUNYA BARCELONA 2 0 0 2
185 ANGLES TALLADA JOAQUIM Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 2 0 0 2
186 ORTEGA CALERO MARCOS Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE LLEIDA 0 2 0 2
187 FRANCH NADAL JULIA Home ABSOLUTA CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 0 2 0 2
188 IZQUIERDO JORDI Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. DE CATALUNYA BARCELONA 2 0 0 2
189 LEON CUELLAS JORDI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE BALAGUER 0 2 0 2
190 ROSICH LLORACH JOAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 0 2 0 2
191 JULIA TORRES JORDI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. CAMBRILS 0 2 0 2
192 LIEBANAS RUIZ JOAN CARLES Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2 0 0 2
193 SOLE DUOCASTELLA FRANCESC Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 0 2 0 2
194 GIRON LLESERA ALBERT Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 0 2 0 2
195 CENTENERA GARCON JOSEP MARIA Home ABSOLUTA CLUB ESQUI GIRONA 0 2 0 2
196 CORTES LLACER XAVIER Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. DE SABADELL 0 2 0 2
197 MONEDERO SOLANS XAVIER Home ABSOLUTA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 0 2 0 2
1 0 0 0 0 0 0 2 2
Sexe Categoria

Punts per subcategoria

Posició Cognoms Nom Sexe Subcategoria Entitat Vertical Sobrepuny 12a Cara Amón 6a Vertikalm Punts subcategoria
1 FARGAS BUSQUETS SALVI Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 100 100 100 300
1 ROS CASTET ARAN Dona PROMESA CLUB ESQUÍ VAL D'ARAN (SE) 100 100 88 288
1 SOLER CASTELLTORT EMILI Home MASTER 60 CLUB EXCTA. UECANOIA 100 88 100 288
1 GUITERAS ANNA Dona MASTER 50 CLUB ATLÈTIC L'ESPORTIU TORELLÓ 88 100 88 276
1 ARMADAS SABATE TXIA Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 100 72 100 272
2 SANTAMARIA MARTINEZ ENRIQUE Home VETERA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 88 88 88 264
2 ROVIRO PARAREDA PERE Home MASTER 60 UNIÓ EXCTA. VIC 88 72 88 248
2 FIGULS TORREBADELLA LLUIS Home MASTER 50 ASS. ESP. PALLARS (SE) 68 78 78 224
3 PRUNA GALOCHA ENRIC Home VETERA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 68 68 78 214
3 TOMAS UBEDA ARISTARCO Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 64 68 72 204
1 SOLDEVILA BUSQUETS ARNAU Home PROMESA ALTRES FEDERACIONS 0 100 100 200
1 VILARNAU COMPTE CRISTINA Dona VETERA CLUB CENTRE EXCTA. LA VALL DEL TERRI 100 100 0 200
4 SALADIE OLIVE CARLES Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 62 62 66 190
4 GUIMERA MULLOR JOSEP Home VETERA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 64 52 68 184
5 PATIÑO UBIA DAVID Home VETERA CLUB EXCTA. UECANOIA 62 56 62 180
5 PARCERISAS BRUGAROLA LLUIS Home MASTER 50 UNIÓ EXCTA. VIC 58 48 68 174
6 MARTINEZ G JOSEP Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT 60 52 60 172
2 ROCA RIERA SILVIA Dona VETERA CENTRE EXCTA. TARADELL 78 88 0 166
6 MARSE VIDAL PERE Home VETERA CLUB EXCTA. UECANOIA 58 48 60 166
7 GRAS VIVES JOSEP Home MASTER 50 ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 78 88 0 166
2 MORALES LOPEZ JOSEP Home PROMESA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 88 78 0 166
8 PONT TORNE FRANCESC Home MASTER 50 ASS. ESP. MATXACUCA 72 0 88 160
9 GONFAUS CASTAÑO ALBERT Home MASTER 50 ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 88 72 0 160
10 NUÑEZ PUJOL DAVID Home MASTER 50 CLUB EXCTA. UECANOIA 52 46 62 160
7 PATIñO UBIA XAVIER Home VETERA CLUB EXCTA. UECANOIA 54 38 56 148
3 SANCHEZ GONZALEZ MIQUEL MIVASAGO Home MASTER 60 CLUB EXCTA. ARITJOL 78 68 0 146
8 FERRE HUGUET JOSEP Home VETERA CLUB EXCTA. PRIORAT 78 66 0 144
11 MARLES DIAZ SANTI Home MASTER 50 ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ 46 38 56 140
3 SUNYER MINGO CARLES Home PROMESA FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA. SALLENTI 66 72 0 138
12 FERRANDEZ CANYADELL DAVID Home MASTER 50 UNIO EXCTA. VIC 66 64 0 130
4 RIBA PUIGORIOL JOAN Home PROMESA UNIO EXCTA. PRATS 62 68 0 130
9 ESTEVEZ ALVAREZ RAUL Home VETERA ASS. ESP. MATXACUCA 66 62 0 128
10 CARDONA CHAMORRO JAUME Home VETERA GRUP EXCTA. FORCES, FORTS I FERMS 60 0 66 126
5 AYLLON ARAGONES ANDREU Home PROMESA CLUB EXCTA. ARITJOL 60 64 0 124
13 INFANTE LAGUNILLA CARMELO Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 56 60 0 116
11 BANCELLS BORRAS FRANCESC D'ASSIS Home VETERA CENTRE EXCTA. DE RUBÍ 32 24 52 108
6 BARTI SOLA ISAAC Home PROMESA CENTRE EXCTA. DOLOT 100 0 0 100
2 PUIG RICH NURIA Dona MASTER 50 ASS. ESP. I CULT. CAPGIRELL 0 0 100 100
3 MATEOS SANCHEZ ANNA M Dona VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 100 100
1 TORTOSA TUA MA FRANCESCA Dona MASTER 60 ESPOT ESQUI CLUB VALLS DANEU 0 100 0 100
12 SERENA MIRANDA RAUL Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 0 100 0 100
2 LLAGOSTERA MAGRANS MARTA Dona PROMESA 4000 PEUS ASS. EXCTA. COLLBATÓ 0 0 100 100
3 FERNANDEZ OLIVER NURIA Dona MASTER 50 CENTRE EXCTA. TORELLO 100 0 0 100
4 VALLES DOMINGO JORDI Home MASTER 60 CENTRE EXCTA. QUERALT 0 100 0 100
13 ESTEBAN QUERENCIA OSCAR Home VETERA CLUB POLIESPORTIU PUIGCERDA 46 50 0 96
14 PLA PERRAMON PERE Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 50 46 0 96
15 ROURA FARRARONS JOSEP Home VETERA GRUP EXCTA. FORCES FORTS I FERMS 52 44 0 96
16 GOAR BARBOSA PABLO Home VETERA JOVENTUT ATLETICA MONTCADA 48 42 0 90
4 CRUXENT CORT JORDI Dona VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 88 0 0 88
4 PEREZ AYALA MONTSERRAT Dona MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 0 88 0 88
3 SANCHEZ GONZALEZ JESSICA Dona PROMESA CLUB ESP. LARENY 0 88 0 88
14 AZAROLA PRESTAMERO PEDRO MARIA Home MASTER 50 UNIO MUNTANYENCA ERAMPRUNYA 48 40 0 88
7 ANTICH DRESAIRE ARNAU Home PROMESA CLUB EXCTA. DE GRÀCIA 0 0 88 88
8 CASABELLA SIN SERGI Home PROMESA ALTRES FEDERACIONS 0 88 0 88
5 RIBERA SEGALES SARA Dona MASTER 50 CENTRE EXCTA. SANT FELIU CODINES 0 0 78 78
6 DOMINGO MASDEU ALICIA Dona MASTER 50 CLUB EXCTA. ARITJOL 0 78 0 78
5 PALLARES MARTI JOSEP Home MASTER 60 ASS. ESPORTIVA COTA 705 0 78 0 78
17 ETXEBERRIA ANARTZ Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 0 78 0 78
6 GOSALVES JORDI Home MASTER 60 GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 0 0 78 78
9 LOPEZ MORAL GERARD Home PROMESA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 78 78
5 CASTELLARNAU VILES LAURA Dona VETERA CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGORÇA 0 78 0 78
4 CAÑAS RUIZ HELENA Dona PROMESA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 78 78
7 AGUT FUENTES SILVIA Dona MASTER 50 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 78 0 0 78
10 MARIN I LLUCH PAU Home PROMESA CLUB ESQU� CERDANYA SKIMO TEAM 78 0 0 78
5 LARREGOLA MONICA Dona PROMESA ALTRES FEDERACIONS 0 78 0 78
6 RUIZ MARTINEZ VANESSA Dona VETERA CLUB CENTRE EXCTA. MASDENVERGE 0 72 0 72
11 LAGRESA COMBRIU MARTI Home PROMESA CLUB EXCTA. MAÇANETENC 0 0 72 72
18 BARCELO BADIA FERRAN Home VETERA UNIO EXCTA. DE CATALUNYA BARCELONA 72 0 0 72
12 GELONCH AZNAR ADRIA Home PROMESA CLUB EXCTA. PRIORAT 72 0 0 72
8 CALVELO CORONADO NEUS Dona MASTER 50 ASS. ESP. PALLARS (SE) 0 0 72 72
19 PARAROLS PALOMERAS FRANCESC TAVIL Home VETERA CENTRE EXCTA. D'OLOT 0 0 72 72
15 LLEIXA TAL MARIA BLAI Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. XERTA 42 28 0 70
20 LOPEZ VARGAS CARLOS Home VETERA CLUB CENTRE EXCTA. PI TALLAT 36 34 0 70
7 COLL HUGAS JUDIT Dona VETERA CENTRE EXCTA. BANYOLES 0 68 0 68
13 VIDAL GARCIA JORDI Home PROMESA CLUB EXCTA. MONTBLANC 68 0 0 68
14 ORTEGA CALERO MARCOS Home PROMESA CENTRE EXCTA. DE LLEIDA 0 66 0 66
16 ALABART MARCH JOSEP RAMON Home MASTER 50 ASS. ESPORTIVA COTA 705 0 66 0 66
17 PUJIULA RAMISA LLUIS Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. D'OLOT 0 0 64 64
21 ROQUET SAQUES LLUIS Home VETERA CENTRE EXCTA. TORELLÓ 0 0 64 64
22 FERRER BACARDIT ALBERT Home VETERA CLUB EXCURSIONISTA UECANOIA 0 64 0 64
15 RAMADA NIL Home PROMESA CLUB EXCTA. DE GRACIA 64 0 0 64
16 ANDUJAR FRAN Home PROMESA ALTRES FEDERACIONS 0 62 0 62
23 GENSANA FARRE DAVID Home VETERA CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGORÇA 0 60 0 60
18 MARTI FERRAN ALBERT Home MASTER 50 ALTRES FEDERACIONS 0 58 0 58
19 SALA OLIVERAS JAUME Home MASTER 50 CLUB EXCTA. OLÓ 0 0 58 58
24 FABREGA CORDONETS DAVID Home VETERA GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 0 0 58 58
17 VILLAR YANEZ PAU Home PROMESA UNIO EXCTA. DE CATALUNYA BARCELONA 58 0 0 58
25 MONEDERO SOLANS XAVIER Home VETERA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 0 58 0 58
26 ARCOS ZAFRA MERCEDES Home VETERA CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT 56 0 0 56
27 LLOBET ESQUIUS FRANCESC Home VETERA CLUB EXCTA. UECANOIA 38 18 0 56
20 RIBA GORINA ANGEL Home MASTER 50 UNIO EXCTA. PRATS 0 56 0 56
21 LAMBEA GARCIA JAVIER Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 0 54 0 54
28 GIRON LLESERA ALBERT Home VETERA CLUB EXCTA. ARITJOL 0 54 0 54
22 LIEBANAS RUIZ JOAN CARLES Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 54 0 0 54
23 AMOROS BORRELL XAVIER Home MASTER 50 CLUB ALPÍ BELL-LLOC 0 0 54 54
29 FEIXAS FEIXAS MOISES Home VETERA GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 0 0 54 54
30 GRAU LOPEZ JAUME Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 0 50 50
24 RAYMOND DE LA NOUGARED MARQUES ANDREU Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 50 0 0 50
25 GUIU SANZ MARIO Home MASTER 50 ASS. ESP. EKKE LLEIDA 0 50 0 50
31 CASTILLO SOLANS JOAN Home VETERA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 34 16 0 50
32 SERDA FERRER ESTEVE Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 44 0 0 44
26 IZQUIERDO JORDI Home MASTER 50 UNIO EXCTA. DE CATALUNYA BARCELONA 44 0 0 44
27 RIBES BORRÀS JOAQUIM Home MASTER 50 CLOS PONS THAI RUNNERS ASS. ESP 0 44 0 44
28 GARCIA RINCON MIGUEL ANGEL Home MASTER 50 CLUB EXCTA. ARAN 0 42 0 42
33 GARRA SORIA CESAR Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 42 0 0 42
34 DE LA VIUDA AGUILAR CARLES Home VETERA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 0 40 0 40
35 MURILLO FUENTES CARLOS MIGUEL Home VETERA AGRUP. EXCTA. MONTSANT 40 0 0 40
29 ARMENTEROS RUIZ JUAN CARLOS Home MASTER 50 CLUB EXCTA. ARITJOL 0 36 0 36
36 TOURIÑO NADAL MARCOS Home VETERA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 0 36 0 36
30 PUIGFERRAT I OLIVA ENRIC Home MASTER 50 CLUB EXCTA. SEVA 0 34 0 34
37 LóPEZ BONCOMPTE JAUME Home VETERA CENTRE EXCTA. DE BALAGUER 0 32 0 32
31 BOVE SANS MIQUEL ANGEL Home MASTER 50 CLUB EXCTA. ARITJOL 0 32 0 32
38 CASANOVAS GARCIA XAVIER Home VETERA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 0 30 0 30
32 SALAT FERNANDEZ JORDI Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. GUISSONENC 0 30 0 30
39 ESCURA BOSNASTRE ALBERT Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 28 0 28
40 BONET GUITART IGNASI Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 0 26 0 26
33 RANEA ARROYO MIQUEL Home MASTER 50 CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 0 26 0 26
41 MENENDEZ OLCINA XAVIER Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 0 22 0 22
42 GARCIA ANTONI IVAN Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 0 20 0 20
43 VIDAL PEREZ JORDI Home VETERA CLUB CENTRE EXCTA. MASDENVERGE 0 14 0 14
44 GONGORA MARTIN RAUL Home VETERA CLUB D’ESPORTS DE MUNTANYA CERDANYOLA 0 12 0 12
45 SOLLA ESPELETA ALEJANDRO Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 0 10 0 10
46 CARDEÑOSA ARRAYAS GABRIEL Home VETERA UNIO EXCTA. DE SABADELL 0 8 0 8
Sexe Subcategoria
Som muntanya | FEEC

Som muntanya