FEEC Federació d'Entitats Excursionistes de Catalunya

Agenda / Competició

Ultra Barcelona by Grifone

Distància 82km
Desnivell 5035m+

Aquesta prova forma part de
9a Copa Catalana de Curses d'Ultraresistència

Solsonès Curses per Muntanya

8 de maig 2021 - 7h - 20h

Sant Llorenç de Morunys

Preu 50€ a 89€

Entitats organitzadores

CLUB ALPÍ VIRTUAL (VIRTUAL ALPINE CLUB)

Contacte

coliva@ocisport.net

​La Ultra Trail – UTBCN canvia de zona i estrena circuits! La Ultra es basa en el preciós traçat de la mítica Marató de la Vall de Lord fent una circular primer per la Serra del Verd i saltant després al Port del Comte per acabar pels barrancs del clot de Vilamala… brutal!

Us esperen cims emblemàtics com el Cap del Verd (2.282 metres), la Tossa Pelada (2.378 metres) o el Pedró dels Quatre Batlles (2.386 metres).

​Aquesta modalitat amb 82 kilómetres i +5.035 metres està destinada només a persones amb experiència en proves d’ultrafons, amants de la natura i de l’aventura!

La prova amb un traçat circular (sense bucles) és puntuable per l’Ultra-Trail du Montblanc (4 punts) i s’iniciarà a les 07:00 AM a Sant Llorenç de Morunys, al cor de la Vall de Lord.

En el recorregut trobareu 7 controls de pas – avituallaments (veure altimetria)

La Ultra Trail – UTBCN té un format de prova tipus autosuficiència individual entre els pk 36,8 (Refugi Bages) i 54,6 (Coll de Port)

​​SEGUIMENT DEL RECORREGUT

​El recorregut es trobarà completament marcat i senyalitzat. Tant de dia com de nit.

LÍMIT HORARI

20 hores

Tall horari 1 a les 13h00 al Coll de Jou pk 26,6

​Tall horari 2 a les 15h00 al Refugi Bages pk 36,8

Tall horari 3 a les 20h00 al Coll de Port pk 54,6

​AVITUALLAMENTS i CONTROLS

​​La Ultra Trail – UTBCN estableix 7 avituallaments sòlids i líquids al llarg del recorregut. De totes maneres, tenint en compte l’exigent orografia en alguns trams i les distàncies entre ells, es recomana portar algun tipus de suplement i / o barretes energètiques de reforç, igual que iniciar la prova amb almenys un litre de beguda.

​MATERIAL OBLIGATORI

  • DNI, passaport o carnet de conduir (amb foto)

  • Got o bidó de plàstic per abastir-se als avituallaments

  • Manta d’emergència. Mesures mínimes 100 cm. x 200 cm.

  • Llum davantera, llanterna o frontal encesa durant el període nocturn de la cursa.amb bateria de recanvi.

  • Llum del darrere color vermell, aquesta ha d’anar col·locada a la part posterior del corredor i encesa durant el període nocturn de la cursa.

  • Telèfon mòbil amb saldo i bateria suficients.

  • Reserva d’aigua útil de 1,5 litres de capacitat.

  • Aliment suficient per afrontar la prova.

  • Dorsal de competició col·locat a la part frontal del corredor i en lloc visible.

  • Jaqueta impermeable amb membrana transpirable.

  • Gorra, Mocador o similar.

  • Diners en metàl·lic (20 euros)

SERVEIS

​Serveis inclosos en la inscripció:

  • IVA 21%

  • Samarreta oficial UTBCN 2021

  • Avituallaments específics per celíacs, vegetarians i vegans.

  • Vestuaris, dutxes i WC.

  • Speaker  professional.

  • Servei de guarda roba a la sortida.

  • 25 Guies de muntanya en circuit (seguretat i control).

  • Marcatge/ repàs i desmarcatge del circuit.

  • 20 tècnics de village en l’atenció al corredor.

  • Medalla FINISHER UTBCN 2021 (reservada a qui ha completat el recorregut dins dels horaris fixats)

  • Servei de fisioterapeuta.

  • Trofeus pels tres primers de la classificació final general.

  • Classificació per categories (sense trofeu)

  • 7 avituallaments durant el recorregut + sortida i arribada.

  • Fotos i vídeo.

  • Guia del corredor (informació general) amb full de ruta (mapa i desnivells) del recorregut.

  • Mapes i perfils de les etapes.

  • Controls de pas.

  • Servei de cronometratge, amb informació del temps emprat.

  • Trasllat d’una bossa de vida al Refugi Bages.

  • Assistència sanitària

  • Evacuació en cas d’abandonament (consultar punts i horaris).

​Serveis opcionals no inclosos:

  • Assegurança d’accidents.

  • Assegurança de reemborsament del 100% del cost de la inscripció.

PREUS

Les inscripcions s’’obriran el 01/04/2020 i es tancaran el 30/04/2021 o en acabar les 200 places disponibles.

Del 01/04/2020 al 31/12/2020: 50,00€ (IVA inclòs)

Del 01/01/2021 al 28/02/2020: 75,00€ (IVA inclòs)

Del 01/03/2021 al 30/04/2021: 89,00€ (IVA inclòs)

Tancament d’inscripcions 01/05/2021

Classificació de la prova per categoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE CATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL PUNTS CATEGORIA
1 1 AURELL BOVE PERE Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 09:03:25 00:00:00 09:03:25 1152
2 5 DUNAND PALLAZ AURELIEN Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 09:11:39 00:00:00 09:11:39 1102
3 160 MANOLE IONEL CRISTIAN Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 09:21:01 00:00:00 09:21:01 1062
4 9 GAMITO BAUS JORDI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. D'OLOT 09:28:05 00:00:00 09:28:05 1032
5 24 OLMEDO MARIO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 09:41:53 00:00:00 09:41:53 1012
6 3 CURMER GREGOIRE Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 10:13:20 00:00:00 10:13:20 992
1 50 DEBATS CATHELIJNE RAGNA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 10:27:33 00:00:00 10:27:33 1152
7 169 MATAS BAÑOS ADRIA Home ABSOLUTA AGRUP. EXCTA. MUNTANYA 10:35:56 00:00:00 10:35:56 972
8 103 DOMENECH ALVAREZ SAU Home ABSOLUTA CLUB ESP. D'ACTIVITATS DE MUNTANYA PARETS-CAM 10:39:40 00:00:00 10:39:40 952
9 15 JOYEUX BOUILLON ARTHUR Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 10:43:03 00:00:00 10:43:03 932
10 16 LOPEZ DOMENECH GIL Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. MONTMELL 10:55:19 00:00:00 10:55:19 912
11 228 SANVICENTE ROCHA LLUIS Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 11:05:16 00:00:00 11:05:16 902
12 249 VALERO ALARCON GABRIEL Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 11:06:17 00:00:00 11:06:17 892
13 10 GAPIHAN PIERRE Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 11:15:58 00:00:00 11:15:58 882
14 23 VILLALBA AGUILAR EDUARD Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 11:18:10 00:00:00 11:18:10 872
2 54 GOTZ KATHRIN Dona ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 11:22:29 00:00:00 11:22:29 1102
15 20 URBINA RUBIO ALEXANDRE Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 11:33:34 00:00:00 11:33:34 862
16 147 LASSERRE LORIS Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 11:38:11 00:00:00 11:38:11 852
17 48 BERROYA DEL CUETO GERARD Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 11:44:46 00:00:00 11:44:46 847
18 240 TORRICO GALVEZ JOSE MANUEL Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. LLORENÇÀ 11:47:53 00:00:00 11:47:53 842
19 233 SOLER ESPARBE JOAN Home ABSOLUTA ASS. MUNTANYENCS BERGUEDANS 11:52:24 00:00:00 11:52:24 837
20 2 CASABONNE DIEGO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 11:54:11 00:00:00 11:54:11 832
3 57 SOLANA SABRINA Dona ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 12:00:11 00:00:00 12:00:11 1062
21 110 EL HALLOUF GONZALEZ ISMAEL Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. CAMPDEVÀNOL 12:06:22 00:00:00 12:06:22 827
22 150 LLOBERA BALASCH NORBERT Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 12:07:02 00:00:00 12:07:02 822
23 27 AGUILAR GUILLEN HECTOR Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 12:10:44 00:00:00 12:10:44 817
4 58 MUIXI CASALDALIGA MARTA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. DIEDRE 12:22:03 00:00:00 12:22:03 1032
24 86 CODINA ASTALS PERE Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 12:22:16 00:00:00 12:22:16 812
25 71 CALAZA PEREDA JOSE Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 12:23:52 00:00:00 12:23:52 807
26 6 GRIMAU FERRER ALBERT Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ 12:24:34 00:00:00 12:24:34 802
27 129 GISBERT DOMENECH JORDI Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE SABADELL 12:30:49 00:00:00 12:30:49 797
28 216 RUIZ SANTIAGO LUCAS Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. PARETS 12:33:51 00:00:00 12:33:51 792
29 185 OLIVIER GRESSIER Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 12:39:45 00:00:00 12:39:45 787
30 200 PRIETO ALONSO XABIER Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 12:51:22 00:00:00 12:51:22 782
31 31 AMETLLER SAULA CARLES Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 12:51:56 00:00:00 12:51:56 777
32 213 RUIZ DUARTE CARLOS Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 12:54:45 00:00:00 12:54:45 772
33 97 DEJUAN MORA JORDI Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 12:55:56 00:00:00 12:55:56 767
34 180 MUMBARDO ADRIA Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE CASTELLAR 13:07:55 00:00:00 13:07:55 762
35 92 CUBERES MESTRE MARTI Home ABSOLUTA ASS. ESP. ULLASTRELL 13:08:00 00:00:00 13:08:00 757
36 191 PEREZ MILLAN OSCAR Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 13:09:46 00:00:00 13:09:46 752
37 82 CERCOS TRIVIÑO RUBEN Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. LLORENÇÀ 13:11:08 00:00:00 13:11:08 749
5 51 ESPAÑOL BADA ROSER Dona ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. URGELLENCA 11:42:07 01:30:00 13:12:07 1012
38 242 TRIEBEL NUÑEZ PAU Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 13:13:33 00:00:00 13:13:33 746
39 247 URRUTIA ZUBIKARAI AITOR Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 13:14:03 00:00:00 13:14:03 743
40 114 MARESMA FELIPO LLUC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ULLDECONA 13:20:21 00:00:00 13:20:21 740
41 78 CARRASCO SALA JORDI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. VILALLER 13:22:18 00:00:00 13:22:18 737
42 207 RIBA CAPDEVILA ALBERT Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARAN 13:22:18 00:00:00 13:22:18 734
43 163 MARMOL MARCO EDUARDO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 13:22:43 00:00:00 13:22:43 731
44 100 DI TRANA MARCO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 13:22:59 00:00:00 13:22:59 728
45 37 ARIAS HAUCK ROBIN Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 13:28:35 00:00:00 13:28:35 725
46 108 DURAN CASTAÑEDA RAFAEL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 13:28:39 00:00:00 13:28:39 722
47 143 JANINI AGUSTI Home ABSOLUTA CLUB D'ATLETISME TERRES DE L'EBRE 13:32:04 00:00:00 13:32:04 719
48 123 GARCIA CANDELA FRANCISCO JOSE Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 13:33:09 00:00:00 13:33:09 716
49 257 VILA ARIZA JORDI Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 13:35:43 00:00:00 13:35:43 713
50 220 SAEZ RIOS OSCAR Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE SABADELL 13:43:30 00:00:00 13:43:30 710
51 141 JAADI MOHAMED Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 13:44:10 00:00:00 13:44:10 707
52 148 LEIVA ROLDAN DAVID Home ABSOLUTA CLUB ESPORTIU GARRAF RUNNERS 13:45:34 00:00:00 13:45:34 704
53 168 MASES XIFRE ALEX Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. LINYOLA 13:49:25 00:00:00 13:49:25 701
54 152 LLOVERAS MASCARELL XAVIER Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE TERRASSA 13:51:41 00:00:00 13:51:41 698
55 145 JURADO CONTRERAS JONATAN Home ABSOLUTA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 13:51:55 00:00:00 13:51:55 695
56 226 SANJUAN FRANCISCO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 13:57:30 00:00:00 13:57:30 692
57 231 SERRA RODRIGUEZ MARC Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 14:00:13 00:00:00 14:00:13 689
58 175 MENDOZA YARZA GONZALO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 14:00:48 00:00:00 14:00:48 686
59 119 FONT PIÑOL JORDI Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE SABADELL 14:01:03 00:00:00 14:01:03 683
60 159 MAJADA RIBA MIQUEL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 14:10:55 00:00:00 14:10:55 680
61 264 YANEZ BEAS DANIEL Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 14:11:49 00:00:00 14:11:49 677
62 210 RODRIGUEZ ABAL MANUEL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. CARDONA 14:15:51 00:00:00 14:15:51 674
6 55 GUILERA SALA MONICA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS 14:18:39 00:00:00 14:18:39 992
63 176 MERCADE ALOY ROGER Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 14:32:00 00:00:00 14:32:00 671
64 239 TORRES ROVIRA GERARD Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. SOLSONÈS 14:33:40 00:00:00 14:33:40 668
65 280 VINAIXA ROSELLO RICARD Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. TIANA 14:39:56 00:00:00 14:39:56 665
66 269 ARASIL SALA CHRISTIAN Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 14:43:00 00:00:00 14:43:00 662
67 270 MOLINA VIDAL PABLO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 14:47:03 00:00:00 14:47:03 659
68 32 ANDRES MUNTADAS ABEL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. CALLDETENES 14:47:31 00:00:00 14:47:31 656
69 28 ALBERDI ERAUSKIN IÑIGO Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA 14:49:46 00:00:00 14:49:46 653
70 218 SABARIEGO JORDI Home ABSOLUTA JOVENTUT ATLÈTICA MONTCADA 14:51:44 00:00:00 14:51:44 650
71 4 MARSAL GONZALEZ JULIO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 14:52:15 00:00:00 14:52:15 647
72 95 DE GROOT FIBLA DAVID Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA 14:54:02 00:00:00 14:54:02 644
73 167 MARTINEZ ALTARRIBA CARLOS Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. RIPOLLET 14:54:25 00:00:00 14:54:25 641
74 166 MARTINEZ TONI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 14:55:31 00:00:00 14:55:31 638
75 137 GUELL VILLAR ORIOL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ULLDECONA 14:58:07 00:00:00 14:58:07 635
76 109 DURAN OLIVE CARLES Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 14:59:17 00:00:00 14:59:17 632
77 126 GARRASTAZU ABANDO XABIER Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 15:00:58 00:00:00 15:00:58 629
78 46 BEAS PIZARRO IVAN Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. RIPOLLET 15:01:56 00:00:00 15:01:56 626
79 25 ABAD CABRERA ALVARO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 15:03:05 00:00:00 15:03:05 623
80 223 SANCHEZ VILA JORDI Home ABSOLUTA CLUB ATLÈTIC SANTA FE 15:05:04 00:00:00 15:05:04 620
81 212 ROMERO MARTINEZ DANIEL Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 15:07:00 00:00:00 15:07:00 617
82 69 BRUSCA MANCHON LLUC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ULLDECONA 15:14:39 00:00:00 15:14:39 614
83 77 CARRASCO PASTOR JUAN Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. CAMPDEVÀNOL 15:18:25 00:00:00 15:18:25 611
84 130 GOMEZ GARCIA OSCAR Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 15:23:41 00:00:00 15:23:41 608
85 83 CHAMERO GARCIA ANGEL Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 15:23:52 00:00:00 15:23:52 605
86 164 MARTI MASES ANTONI Home ABSOLUTA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 15:24:06 00:00:00 15:24:06 602
87 162 MARCOS CARLOS Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 15:27:35 00:00:00 15:27:35 600
88 263 YANEZ BEAS CARLOS Home ABSOLUTA CENTRE MUNTANYENC SANT LLORENÇ 15:29:27 00:00:00 15:29:27 598
89 105 DONADEU PEPE Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 15:29:49 00:00:00 15:29:49 596
90 91 CORTES CASTAÑERA MARC Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 15:29:53 00:00:00 15:29:53 594
91 35 ARAMBURO VILCHES JORGE JOSE Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 15:31:53 00:00:00 15:31:53 592
92 111 ESCRIBANO PUJOL MIGUEL Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 15:32:16 00:00:00 15:32:16 590
93 84 CLOSA PACO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 15:34:28 00:00:00 15:34:28 588
94 208 RIGAU PEPE Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 15:34:33 00:00:00 15:34:33 586
95 252 VAN DROOGE BAREND Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. LILLET 15:35:06 00:00:00 15:35:06 584
96 68 BONET VANRELL BERNAT Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 15:35:45 00:00:00 15:35:45 582
97 179 MORA ROSELL IBAN JORDI Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 15:42:32 00:00:00 15:42:32 580
98 128 GIRAL ROYO FRANCESC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. PONTSICÀ 15:42:40 00:00:00 15:42:40 578
99 33 ANDREU ROGER Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 15:43:30 00:00:00 15:43:30 576
100 101 DIAZ GORDILLO KURRO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 15:44:29 00:00:00 15:44:29 574
101 178 MONTOYA ENRIQUEZ MARC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. COMARCA DE BAGES 15:47:37 00:00:00 15:47:37 572
102 34 ANDREU SUGRAÑES JORDI Home ABSOLUTA CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA 15:50:08 00:00:00 15:50:08 570
103 211 RODRIGUEZ PEINADO CONSTANTINO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 15:58:24 00:00:00 15:58:24 568
104 165 MARTI RETAMAR JAUME Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS 16:01:11 00:00:00 16:01:11 566
105 206 RAVENTOS MESTRES RAFEL Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 16:01:14 00:00:00 16:01:14 564
106 182 NADAL GOMEZ PACO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 16:03:13 00:00:00 16:03:13 562
107 74 CANCARINI GUIDO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 16:06:24 00:00:00 16:06:24 560
108 135 GRIMALTOS MIÑANA JUAN Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 16:06:26 00:00:00 16:06:26 558
7 52 FORN MUNNE TERESA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 16:07:29 00:00:00 16:07:29 972
109 188 PALLEJA ELIAS JOAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE GRÀCIA 16:16:03 00:00:00 16:16:03 556
110 189 PALUZIE PONS DE VALL ORIOL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. BEGUES 16:16:07 00:00:00 16:16:07 554
111 230 SEGURA CASTAÑEDA ANGEL Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 16:29:15 00:00:00 16:29:15 552
112 195 PINTO FULLA ENRIC Home ABSOLUTA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 16:30:43 00:00:00 16:30:43 550
113 131 GONZALEZ FRAGA OSCAR Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 16:34:30 00:00:00 16:34:30 548
114 133 GORDILLO ALVARIN OLIVER Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 16:35:54 00:00:00 16:35:54 546
115 88 COFFEY VINCENT Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 16:38:06 00:00:00 16:38:06 544
116 41 AUÑON GARRIDO PEDRO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA 16:39:37 00:00:00 16:39:37 542
117 70 BUENO FERNANDEZ DAN Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 17:03:10 00:00:00 17:03:10 540
118 198 PORCEL DE PERALTA BAUDRACCO ULISES DANIEL Home ABSOLUTA CLUB ALPÍ PALAMÓS 17:04:28 00:00:00 17:04:28 538
8 60 CODINA ALES NURIA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 17:04:30 00:00:00 17:04:30 952
119 87 CODINA VALLBONA FRANCESC Home ABSOLUTA ASS. ESP. MUNTANYENCS D'ARENYS DE MUNT 17:08:20 00:00:00 17:08:20 536
120 196 PONS COMELLES ORIOL Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 17:08:27 00:00:00 17:08:27 534
121 244 TUBAU ALEMANY VICENÇ Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 17:10:41 00:00:00 17:10:41 532
122 235 SOLIVERA RETCHAS CARLES Home ABSOLUTA CLUB ESQUÍ GIRONA (SE) 17:12:28 00:00:00 17:12:28 530
123 89 COLLS AVILA OSCAR Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. BAIX EMPORDÀ 17:15:34 00:00:00 17:15:34 528
124 117 FERRER PEREZ FRANCESC Home ABSOLUTA CLUB ESP. D'ACTIVITATS DE MUNTANYA PARETS-CAM 17:15:55 00:00:00 17:15:55 526
9 63 PUIG CID MARIA Dona ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 17:21:44 00:00:00 17:21:44 932
125 273 SAMA MUÑOZ BLAS Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA 17:33:09 00:00:00 17:33:09 524
126 85 CODERN CORTADA GUILLEM Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 17:37:02 00:00:00 17:37:02 522
127 194 PINELL HERNANDEZ JOSEP Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 17:39:06 00:00:00 17:39:06 520
128 275 AGUT ESCRIG JULEN Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 17:39:58 00:00:00 17:39:58 518
129 276 LOUIE ALFIERI RAUL Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 17:40:01 00:00:00 17:40:01 516
130 204 RAMON CAMI FERRAN Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE SABADELL 17:55:29 00:00:00 17:55:29 514
131 79 CASTAING BAPTISTE Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 18:20:59 00:00:00 18:20:59 512
132 214 RUIZ MARCHAL VICENTE Home ABSOLUTA CLUB D'ESPORTS DE MUNTANYA CERDANYOLA  18:22:38 00:00:00 18:22:38 510
133 120 FORMENTI PENIDO ERIC Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 18:25:46 00:00:00 18:25:46 508
134 66 BLAZQUEZ RODRIGUEZ PAU Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 18:27:50 00:00:00 18:27:50 506
135 197 PONS FONT JORDI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 18:31:30 00:00:00 18:31:30 504
136 90 CONANGLA ROSELLO XAVI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ESPARREGUERA 18:33:48 00:00:00 18:33:48 502
137 219 SABATE MUÑOZ ENRIC Home ABSOLUTA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 18:37:12 00:00:00 18:37:12 500
138 184 NUÑEZ GENESTOS JOAN AGUSTI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. REFALGARÍ 18:46:54 00:00:00 18:46:54 498
139 93 CUESTA BOTE DAVID Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 18:48:14 00:00:00 18:48:14 496
140 116 FERRER GIRON JOSE MARIA Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. MONTMELL 18:49:55 00:00:00 18:49:55 494
141 254 VEGA LOPEZ CALVO JUAN CARLOS Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. LLORENÇÀ 18:58:13 00:00:00 18:58:13 492
142 104 DOMINGUEZ MEDINA FRANCISCO JOSE Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 19:09:09 00:00:00 19:09:09 490
143 222 SAN ROMAN JIMENEZ ALVARO SAN Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 19:46:57 00:00:00 19:46:57 488
144 259 VILARDELL PEREZ ALBERT Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 19:47:44 00:00:00 19:47:44 486
145 149 LEZCANO HORNO ANDRES Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA BARCELONA 19:48:00 00:00:00 19:48:00 484
146 268 YLLERA OLEA MARIO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 19:50:01 00:00:00 19:50:01 482
10 65 UBACH FABREGA ISABEL Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 19:50:50 00:00:00 19:50:50 912
3 SEXE 4 CATEGORIA

Classificació de la prova per subcategoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE SUBCATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL PUNTS SUBCATEGORIA
1 9 GAMITO BAUS JORDI Home VETERA CENTRE EXCTA. D'OLOT 09:28:05 00:00:00 09:28:05 1152
2 16 LOPEZ DOMENECH GIL Home VETERA ASS. EXCTA. MONTMELL 10:55:19 00:00:00 10:55:19 1102
3 249 VALERO ALARCON GABRIEL Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 11:06:17 00:00:00 11:06:17 1062
4 48 BERROYA DEL CUETO GERARD Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 11:44:46 00:00:00 11:44:46 1032
5 110 EL HALLOUF GONZALEZ ISMAEL Home VETERA GRUP EXCTA. CAMPDEVÀNOL 12:06:22 00:00:00 12:06:22 1012
6 150 LLOBERA BALASCH NORBERT Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 12:07:02 00:00:00 12:07:02 992
7 27 AGUILAR GUILLEN HECTOR Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 12:10:44 00:00:00 12:10:44 972
8 71 CALAZA PEREDA JOSE Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 12:23:52 00:00:00 12:23:52 952
9 129 GISBERT DOMENECH JORDI Home VETERA UNIÓ EXCTA. DE SABADELL 12:30:49 00:00:00 12:30:49 932
10 216 RUIZ SANTIAGO LUCAS Home VETERA CENTRE EXCTA. PARETS 12:33:51 00:00:00 12:33:51 912
11 185 OLIVIER GRESSIER Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 12:39:45 00:00:00 12:39:45 902
12 31 AMETLLER SAULA CARLES Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 12:51:56 00:00:00 12:51:56 892
13 213 RUIZ DUARTE CARLOS Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 12:54:45 00:00:00 12:54:45 882
14 97 DEJUAN MORA JORDI Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 12:55:56 00:00:00 12:55:56 872
15 191 PEREZ MILLAN OSCAR Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 13:09:46 00:00:00 13:09:46 862
16 242 TRIEBEL NUÑEZ PAU Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 13:13:33 00:00:00 13:13:33 852
17 114 MARESMA FELIPO LLUC Home VETERA CENTRE EXCTA. ULLDECONA 13:20:21 00:00:00 13:20:21 847
18 143 JANINI AGUSTI Home VETERA CLUB D'ATLETISME TERRES DE L'EBRE 13:32:04 00:00:00 13:32:04 842
19 141 JAADI MOHAMED Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 13:44:10 00:00:00 13:44:10 837
20 168 MASES XIFRE ALEX Home VETERA CLUB EXCTA. LINYOLA 13:49:25 00:00:00 13:49:25 832
21 226 SANJUAN FRANCISCO Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 13:57:30 00:00:00 13:57:30 827
22 231 SERRA RODRIGUEZ MARC Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 14:00:13 00:00:00 14:00:13 822
23 159 MAJADA RIBA MIQUEL Home VETERA CLUB EXCTA. UECANOIA 14:10:55 00:00:00 14:10:55 817
24 264 YANEZ BEAS DANIEL Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 14:11:49 00:00:00 14:11:49 812
25 210 RODRIGUEZ ABAL MANUEL Home VETERA CENTRE EXCTA. CARDONA 14:15:51 00:00:00 14:15:51 807
26 176 MERCADE ALOY ROGER Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 14:32:00 00:00:00 14:32:00 802
27 239 TORRES ROVIRA GERARD Home VETERA CENTRE EXCTA. SOLSONÈS 14:33:40 00:00:00 14:33:40 797
28 269 ARASIL SALA CHRISTIAN Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 14:43:00 00:00:00 14:43:00 792
29 270 MOLINA VIDAL PABLO Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 14:47:03 00:00:00 14:47:03 787
30 28 ALBERDI ERAUSKIN IÑIGO Home VETERA CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA 14:49:46 00:00:00 14:49:46 782
31 218 SABARIEGO JORDI Home VETERA JOVENTUT ATLÈTICA MONTCADA 14:51:44 00:00:00 14:51:44 777
32 4 MARSAL GONZALEZ JULIO Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 14:52:15 00:00:00 14:52:15 772
33 167 MARTINEZ ALTARRIBA CARLOS Home VETERA CENTRE EXCTA. RIPOLLET 14:54:25 00:00:00 14:54:25 767
34 126 GARRASTAZU ABANDO XABIER Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 15:00:58 00:00:00 15:00:58 762
35 46 BEAS PIZARRO IVAN Home VETERA CENTRE EXCTA. RIPOLLET 15:01:56 00:00:00 15:01:56 757
36 212 ROMERO MARTINEZ DANIEL Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 15:07:00 00:00:00 15:07:00 752
37 77 CARRASCO PASTOR JUAN Home VETERA GRUP EXCTA. CAMPDEVÀNOL 15:18:25 00:00:00 15:18:25 749
38 263 YANEZ BEAS CARLOS Home VETERA CENTRE MUNTANYENC SANT LLORENÇ 15:29:27 00:00:00 15:29:27 746
39 105 DONADEU PEPE Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 15:29:49 00:00:00 15:29:49 743
40 91 CORTES CASTAÑERA MARC Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 15:29:53 00:00:00 15:29:53 740
41 35 ARAMBURO VILCHES JORGE JOSE Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 15:31:53 00:00:00 15:31:53 737
42 111 ESCRIBANO PUJOL MIGUEL Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 15:32:16 00:00:00 15:32:16 734
43 84 CLOSA PACO Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 15:34:28 00:00:00 15:34:28 731
44 208 RIGAU PEPE Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 15:34:33 00:00:00 15:34:33 728
45 252 VAN DROOGE BAREND Home VETERA ASS. EXCTA. LILLET 15:35:06 00:00:00 15:35:06 725
46 128 GIRAL ROYO FRANCESC Home VETERA CENTRE EXCTA. PONTSICÀ 15:42:40 00:00:00 15:42:40 722
47 33 ANDREU ROGER Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 15:43:30 00:00:00 15:43:30 719
48 178 MONTOYA ENRIQUEZ MARC Home VETERA CENTRE EXCTA. COMARCA DE BAGES 15:47:37 00:00:00 15:47:37 716
49 211 RODRIGUEZ PEINADO CONSTANTINO Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 15:58:24 00:00:00 15:58:24 713
50 165 MARTI RETAMAR JAUME Home VETERA CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS 16:01:11 00:00:00 16:01:11 710
51 206 RAVENTOS MESTRES RAFEL Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 16:01:14 00:00:00 16:01:14 707
52 135 GRIMALTOS MIÑANA JUAN Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 16:06:26 00:00:00 16:06:26 704
53 189 PALUZIE PONS DE VALL ORIOL Home VETERA CLUB EXCTA. BEGUES 16:16:07 00:00:00 16:16:07 701
54 230 SEGURA CASTAÑEDA ANGEL Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 16:29:15 00:00:00 16:29:15 698
55 195 PINTO FULLA ENRIC Home VETERA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 16:30:43 00:00:00 16:30:43 695
56 133 GORDILLO ALVARIN OLIVER Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 16:35:54 00:00:00 16:35:54 692
57 41 AUÑON GARRIDO PEDRO Home VETERA CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA 16:39:37 00:00:00 16:39:37 689
58 87 CODINA VALLBONA FRANCESC Home VETERA ASS. ESP. MUNTANYENCS D'ARENYS DE MUNT 17:08:20 00:00:00 17:08:20 686
59 89 COLLS AVILA OSCAR Home VETERA CENTRE EXCTA. BAIX EMPORDÀ 17:15:34 00:00:00 17:15:34 683
60 117 FERRER PEREZ FRANCESC Home VETERA CLUB ESP. D'ACTIVITATS DE MUNTANYA PARETS-CAM 17:15:55 00:00:00 17:15:55 680
61 273 SAMA MUÑOZ BLAS Home VETERA CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA 17:33:09 00:00:00 17:33:09 677
62 276 LOUIE ALFIERI RAUL Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 17:40:01 00:00:00 17:40:01 674
63 66 BLAZQUEZ RODRIGUEZ PAU Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 18:27:50 00:00:00 18:27:50 671
64 90 CONANGLA ROSELLO XAVI Home VETERA CLUB EXCTA. ESPARREGUERA 18:33:48 00:00:00 18:33:48 668
65 184 NUÑEZ GENESTOS JOAN AGUSTI Home VETERA CENTRE EXCTA. REFALGARÍ 18:46:54 00:00:00 18:46:54 665
66 104 DOMINGUEZ MEDINA FRANCISCO JOSE Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 19:09:09 00:00:00 19:09:09 662
67 259 VILARDELL PEREZ ALBERT Home VETERA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 19:47:44 00:00:00 19:47:44 659
1 50 DEBATS CATHELIJNE RAGNA Dona VETERA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 10:27:33 00:00:00 10:27:33 1152
2 54 GOTZ KATHRIN Dona VETERA ALTRES FEDERACIONS 11:22:29 00:00:00 11:22:29 1102
3 51 ESPAÑOL BADA ROSER Dona VETERA UNIÓ EXCTA. URGELLENCA 11:42:07 01:30:00 13:12:07 1062
4 55 GUILERA SALA MONICA Dona VETERA CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS 14:18:39 00:00:00 14:18:39 1032
5 60 CODINA ALES NURIA Dona VETERA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 17:04:30 00:00:00 17:04:30 1012
6 63 PUIG CID MARIA Dona VETERA ALTRES FEDERACIONS 17:21:44 00:00:00 17:21:44 992
7 65 UBACH FABREGA ISABEL Dona VETERA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 19:50:50 00:00:00 19:50:50 972
1 233 SOLER ESPARBE JOAN Home MASTER 50 ASS. MUNTANYENCS BERGUEDANS 11:52:24 00:00:00 11:52:24 1152
2 86 CODINA ASTALS PERE Home MASTER 50 ALTRES FEDERACIONS 12:22:16 00:00:00 12:22:16 1102
3 100 DI TRANA MARCO Home MASTER 50 ALTRES FEDERACIONS 13:22:59 00:00:00 13:22:59 1062
4 123 GARCIA CANDELA FRANCISCO JOSE Home MASTER 50 ALTRES FEDERACIONS 13:33:09 00:00:00 13:33:09 1032
5 148 LEIVA ROLDAN DAVID Home MASTER 50 CLUB ESPORTIU GARRAF RUNNERS 13:45:34 00:00:00 13:45:34 1012
6 119 FONT PIÑOL JORDI Home MASTER 50 UNIÓ EXCTA. DE SABADELL 14:01:03 00:00:00 14:01:03 992
7 280 VINAIXA ROSELLO RICARD Home MASTER 50 CLUB EXCTA. TIANA 14:39:56 00:00:00 14:39:56 972
8 166 MARTINEZ TONI Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 14:55:31 00:00:00 14:55:31 952
9 25 ABAD CABRERA ALVARO Home MASTER 50 ALTRES FEDERACIONS 15:03:05 00:00:00 15:03:05 932
10 130 GOMEZ GARCIA OSCAR Home MASTER 50 ALTRES FEDERACIONS 15:23:41 00:00:00 15:23:41 912
11 83 CHAMERO GARCIA ANGEL Home MASTER 50 ALTRES FEDERACIONS 15:23:52 00:00:00 15:23:52 902
12 164 MARTI MASES ANTONI Home MASTER 50 CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 15:24:06 00:00:00 15:24:06 892
13 162 MARCOS CARLOS Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 15:27:35 00:00:00 15:27:35 882
14 101 DIAZ GORDILLO KURRO Home MASTER 50 ALTRES FEDERACIONS 15:44:29 00:00:00 15:44:29 872
15 182 NADAL GOMEZ PACO Home MASTER 50 ALTRES FEDERACIONS 16:03:13 00:00:00 16:03:13 862
16 198 PORCEL DE PERALTA BAUDRACCO ULISES DANIEL Home MASTER 50 CLUB ALPÍ PALAMÓS 17:04:28 00:00:00 17:04:28 852
17 244 TUBAU ALEMANY VICENÇ Home MASTER 50 ALTRES FEDERACIONS 17:10:41 00:00:00 17:10:41 847
18 235 SOLIVERA RETCHAS CARLES Home MASTER 50 CLUB ESQUÍ GIRONA (SE) 17:12:28 00:00:00 17:12:28 842
19 194 PINELL HERNANDEZ JOSEP Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 17:39:06 00:00:00 17:39:06 837
20 204 RAMON CAMI FERRAN Home MASTER 50 UNIÓ EXCTA. DE SABADELL 17:55:29 00:00:00 17:55:29 832
21 214 RUIZ MARCHAL VICENTE Home MASTER 50 CLUB D'ESPORTS DE MUNTANYA CERDANYOLA  18:22:38 00:00:00 18:22:38 827
22 116 FERRER GIRON JOSE MARIA Home MASTER 50 ASS. EXCTA. MONTMELL 18:49:55 00:00:00 18:49:55 822
23 254 VEGA LOPEZ CALVO JUAN CARLOS Home MASTER 50 CLUB CENTRE EXCTA. LLORENÇÀ 18:58:13 00:00:00 18:58:13 817
24 268 YLLERA OLEA MARIO Home MASTER 50 ALTRES FEDERACIONS 19:50:01 00:00:00 19:50:01 812
1 152 LLOVERAS MASCARELL XAVIER Home MASTER 60 CENTRE EXCTA. DE TERRASSA 13:51:41 00:00:00 13:51:41 1152
2 34 ANDREU SUGRAÑES JORDI Home MASTER 60 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA 15:50:08 00:00:00 15:50:08 1102
3 188 PALLEJA ELIAS JOAN Home MASTER 60 CLUB EXCTA. DE GRÀCIA 16:16:03 00:00:00 16:16:03 1062
4 197 PONS FONT JORDI Home MASTER 60 CLUB EXCTA. UECANOIA 18:31:30 00:00:00 18:31:30 1032
5 219 SABATE MUÑOZ ENRIC Home MASTER 60 CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 18:37:12 00:00:00 18:37:12 1012
6 149 LEZCANO HORNO ANDRES Home MASTER 60 UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA BARCELONA 19:48:00 00:00:00 19:48:00 992
1 52 FORN MUNNE TERESA Dona MASTER 60 CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 16:07:29 00:00:00 16:07:29 1152
SEXE CATEGORIA