FEEC Federació d'Entitats Excursionistes de Catalunya

Agenda / Competició

Trepitja Garrotxa

Distància 84km
Desnivell 4700m+

Aquesta prova forma part de
Campionat de Catalunya de Curses Ultraresistència Individual i per equips

Garrotxa Curses per Muntanya

23 d'octubre 2021 - 8h - 14h

Oix

Preu Federats:60€ - 75€ No Federats: 75€ a 85€

Entitats organitzadores

CENTRE EXCTA. D'OLOT

Contacte

972260675 / ceo@ceolot.cat

Dissabte 23 d’Octubre.

La Cursa Trepitja Garrotxa Solidària de Ultraresistència 84m i 4700d+

Proposa una descoberta per camins i corriols per a tots els amants de la muntanya, ja sigui corrent o caminant.

Els beneficis obtinguts aniràn destinats a la Fundació Albert Bosch (càncer infantil).

Edat mínima per participar, 18 anys.

TRACK 84KM: (Aproximament)

ÉS OBLIGATORI adjuntar el certificat mèdic completat que adjuntem en els documents tècnics.

 

PREUS:

14/06/21 a 28/08/21 Federat 60€
29/08/21 a 17/10/21 Federat 70€
14/06/21 a 28/08/21 NO Federat 75€
29/06/21 a 17/10/21 NO Federat 85€

 

Podeu obtenir més informació si consulteu a la web de l’entitat organitzadora:

http://ceolot.cat/trepitja/ultra84km/

 

 

 

També es faran les curses de:

Diumenge 24 d’Octubre 

La Cursa Trepitja Garrotxa Solidària de 13km i 550d+

PREUS:

14/06/21 a 28/08/21 Federat 12€
29/08/21 a 17/10/21 Federat 17€
14/06/21 a 28/08/21 NO Federat 17€
29/06/21 a 17/10/21 NO Federat 22€

Diumenge, 24 d’Octubre

La Cursa Trepitja Garrotxa Solidària de 23m i 1200d+

PREUS:

14/06/21 a 28/08/21 Federat 20€
29/08/21 a 17/10/21 Federat 25€
14/06/21 a 28/08/21 NO Federat 25€
29/06/21 a 17/10/21 NO Federat 30€

Dissabte 23 d’Octubre.

La Cursa Trepitja Garrotxa Solidària de trail 53m i 2900d+

PREUS:

14/06/21 a 28/08/21 Federat 45€
29/08/21 a 17/10/21 Federat 55€
14/06/21 a 28/08/21 NO Federat 50€
29/06/21 a 17/10/21 NO Federat 60€

Classificació de la prova per categoria

?LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE CATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL
1 34 MARC OLLE BERNADES Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 9:34:22 0:00:00 9:34:22
2 4 ALBERT LLONCH EXPOSITO Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA VALL DE CAMPRODON 10:09:53 0:00:00 10:09:53
3 32 MARC ABELENDA SERRAMITJANA Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. BANYOLES 10:16:05 0:00:00 10:16:05
4 5 XAVI LLAMAS BOZA Home ABSOLUTA CABIROLS ASS. EXCTA. DE ROSES 10:41:11 0:00:00 10:41:11
5 54 RAMON NICOLAS SANCHEZ FERNANDEZ Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 10:54:44 0:00:00 10:54:44
1 38 ROSER ESPAÑOL BADA Dona ABSOLUTA UNIO EXCTA. URGELLENCA 12:17:15 0:00:00 12:17:15
6 20 ROGER BAIG PUJOL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. BESALU 12:18:18 0:00:00 12:18:18
7 10 MARC PORTET FREIXA Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. VOLTREGANES ARS 12:35:04 0:00:00 12:35:04
8 70 JORDI PALOUZIE IBAÑEZ Home ABSOLUTA CASP ANTICS ALUMNES ASSOCIATS 12:48:37 0:00:00 12:48:37
9 67 LORENZO AGUADO FERNANDEZ Home ABSOLUTA CLUB ALPI PALAMOS 13:01:31 0:00:00 13:01:31
10 1 AGUSTI JANINI GONZALEZ Home ABSOLUTA CLUB D'ATLETISME TERRES DE L'EBRE 13:05:42 0:00:00 13:05:42
11 41 ENRIC GRABOLEDA GARRIGA Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. EMPORDANES 13:14:35 0:00:00 13:14:35
12 58 MINGO RUIZ VELEZ Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 13:27:03 0:00:00 13:27:03
13 14 JORDI CALLAU ANGUERA Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 13:39:45 0:00:00 13:39:45
2 39 COVI ROBLES PUJALS Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 13:43:04 0:00:00 13:43:04
14 9 OSCAR LOPEZ LOPEZ Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 13:49:41 0:00:00 13:49:41
15 68 PERE PINEL GARCIA Home ABSOLUTA CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA 13:58:17 0:00:00 13:58:17
16 56 EDGAR PINYOL CIVIT Home ABSOLUTA CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA 13:58:17 0:00:00 13:58:17
17 83 RAFAEL BERTOMEU CARRASCOSA Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DEL PENEDES 14:13:19 0:00:00 14:13:19
18 80 JORDI PEDRET RODES Home ABSOLUTA GRUP DE MUNTANYA ARGENTONA 14:13:27 0:00:00 14:13:27
19 27 JOSEP BRASE LOPEZ Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR 14:28:02 0:00:00 14:28:02
20 23 NORBERT LLOBERA BALASCH Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. ALBESA 14:36:51 0:00:00 14:36:51
21 11 LLUIS ESPINAL SACRISTAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 14:39:34 0:00:00 14:39:34
3 82 ELISA MAS PICANYOL Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 14:50:34 0:00:00 14:50:34
22 30 MIQUEL MAJADA RIBA Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 14:56:42 0:00:00 14:56:42
23 48 PAU BUSQUETS I FIGUERES Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. OLOT 15:14:49 0:00:00 15:14:49
24 78 XAVIER JUANOLA BECERRA Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. OLOT 15:15:09 0:00:00 15:15:09
4 2 OLGA SIERRA BERNAT Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. PICA D'ESTATS 15:16:12 0:00:00 15:16:12
25 86 ANTONI MASSAGUE PALAU Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. VIC 15:16:34 0:00:00 15:16:34
26 17 JOSEP SANGLAS AYATS Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. SERRAGRENYADA 15:19:37 0:00:00 15:19:37
27 21 JOSEP ORIOL MORERA VALLS Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. BANYOLES 15:19:47 0:00:00 15:19:47
28 43 DAVID HARRISON Home ABSOLUTA CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA 15:36:51 0:00:00 15:36:51
29 35 DAVID GUBERN DOMINGUEZ Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UEC ANOIA 15:45:57 0:00:00 15:45:57
30 19 JOAN PALLEJA ELIAS Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE GRACIA 15:50:02 0:00:00 15:50:02
31 57 MARCOS OCAÑA COANO Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. BAIX EMPORDÀ 16:08:44 0:00:00 16:08:44
32 69 SANTI CASTAÑO GIL Home ABSOLUTA ASSOCIACIO BESCANÓ CORRE 16:17:29 0:00:00 16:17:29
33 53 XAVIER PEREZ ALONSO Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. D'OLOT 16:46:05 0:00:00 16:46:05
34 44 JOAN OLIVE LOPEZ Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. CENTELLES 16:54:30 0:00:00 16:54:30
35 72 PERE DALMAU LLORCA Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. DE CATALUNYA TORTOSA 16:55:08 0:00:00 16:55:08
36 65 JOSE MATEU RIBES Home ABSOLUTA CLUB D'ATLETISME TERRES DE L'EBRE 16:55:09 0:00:00 16:55:09
37 81 ANTONIO GUERRERO FERNÁNDEZ Home ABSOLUTA ASS. ESP. GRUP EXCTA. BELL MATI 17:50:50 0:00:00 17:50:50
38 15 ANGEL RUIZ DIEZ Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. EL PAPIOL 18:15:39 0:00:00 18:15:39
39 33 DANIEL RODRIGUEZ RAMELLS Home ABSOLUTA CLUB ALPI PALAMOS 18:16:28 0:00:00 18:16:28
40 52 XAVI ALVAREZ ESTANY Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 18:26:46 0:00:00 18:26:46
41 75 JORDI PONS FONT Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 18:26:53 0:00:00 18:26:53
3 SEXE 4 CATEGORIA

Classificació de la prova per subcategoria

?LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE SUBCATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL
1 4 ALBERT LLONCH EXPOSITO Home VETERANA CLUB ESP. DE MUNTANYA VALL DE CAMPRODON 10:09:53 0:00:00 10:09:53
2 5 XAVI LLAMAS BOZA Home VETERANA CABIROLS ASS. EXCTA. DE ROSES 10:41:11 0:00:00 10:41:11
3 54 RAMON NICOLAS SANCHEZ FERNANDEZ Home VETERANA CLUB EXCTA. UECANOIA 10:54:44 0:00:00 10:54:44
4 20 ROGER BAIG PUJOL Home VETERANA CENTRE EXCTA. BESALU 12:18:18 0:00:00 12:18:18
5 70 JORDI PALOUZIE IBAÑEZ Home VETERANA CASP ANTICS ALUMNES ASSOCIATS 12:48:37 0:00:00 12:48:37
6 1 AGUSTI JANINI GONZALEZ Home VETERANA CLUB D'ATLETISME TERRES DE L'EBRE 13:05:42 0:00:00 13:05:42
7 58 MINGO RUIZ VELEZ Home VETERANA CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 13:27:03 0:00:00 13:27:03
8 14 JORDI CALLAU ANGUERA Home VETERANA CLUB ESP. L'ARENY 13:39:45 0:00:00 13:39:45
9 68 PERE PINEL GARCIA Home VETERANA CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA 13:58:17 0:00:00 13:58:17
10 80 JORDI PEDRET RODES Home VETERANA GRUP DE MUNTANYA ARGENTONA 14:13:27 0:00:00 14:13:27
11 27 JOSEP BRASE LOPEZ Home VETERANA ASS. ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR 14:28:02 0:00:00 14:28:02
12 23 NORBERT LLOBERA BALASCH Home VETERANA GRUP EXCTA. ALBESA 14:36:51 0:00:00 14:36:51
13 30 MIQUEL MAJADA RIBA Home VETERANA CLUB EXCTA. UECANOIA 14:56:42 0:00:00 14:56:42
14 48 PAU BUSQUETS I FIGUERES Home VETERANA CENTRE EXCTA. OLOT 15:14:49 0:00:00 15:14:49
15 78 XAVIER JUANOLA BECERRA Home VETERANA CENTRE EXCTA. OLOT 15:15:09 0:00:00 15:15:09
16 21 JOSEP ORIOL MORERA VALLS Home VETERANA CENTRE EXCTA. BANYOLES 15:19:47 0:00:00 15:19:47
17 35 DAVID GUBERN DOMINGUEZ Home VETERANA CLUB EXCTA. UEC ANOIA 15:45:57 0:00:00 15:45:57
18 57 MARCOS OCAÑA COANO Home VETERANA CENTRE EXCTA. BAIX EMPORDÀ 16:08:44 0:00:00 16:08:44
19 53 XAVIER PEREZ ALONSO Home VETERANA CENTRE EXCTA. D'OLOT 16:46:05 0:00:00 16:46:05
20 72 PERE DALMAU LLORCA Home VETERANA UNIO EXCTA. DE CATALUNYA TORTOSA 16:55:08 0:00:00 16:55:08
21 65 JOSE MATEU RIBES Home VETERANA CLUB D'ATLETISME TERRES DE L'EBRE 16:55:09 0:00:00 16:55:09
22 81 ANTONIO GUERRERO FERNÁNDEZ Home VETERANA ASS. ESP. GRUP EXCTA. BELL MATI 17:50:50 0:00:00 17:50:50
23 33 DANIEL RODRIGUEZ RAMELLS Home VETERANA CLUB ALPI PALAMOS 18:16:28 0:00:00 18:16:28
24 52 XAVI ALVAREZ ESTANY Home VETERANA CLUB EXCTA. MADTEAM 18:26:46 0:00:00 18:26:46
1 38 ROSER ESPAÑOL BADA Dona VETERANA UNIO EXCTA. URGELLENCA 12:17:15 0:00:00 12:17:15
2 39 COVI ROBLES PUJALS Dona VETERANA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 13:43:04 0:00:00 13:43:04
3 2 OLGA SIERRA BERNAT Dona VETERANA CLUB EXCTA. PICA D'ESTATS 15:16:12 0:00:00 15:16:12
1 41 ENRIC GRABOLEDA GARRIGA Home MASTER 50 CLUB EXCTA. EMPORDANES 13:14:35 0:00:00 13:14:35
2 56 EDGAR PINYOL CIVIT Home MASTER 50 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA 13:58:17 0:00:00 13:58:17
3 86 ANTONI MASSAGUE PALAU Home MASTER 50 UNIO EXCTA. VIC 15:16:34 0:00:00 15:16:34
4 69 SANTI CASTAÑO GIL Home MASTER 50 ASSOCIACIO BESCANÓ CORRE 16:17:29 0:00:00 16:17:29
5 44 JOAN OLIVE LOPEZ Home MASTER 50 CLUB CENTRE EXCTA. CENTELLES 16:54:30 0:00:00 16:54:30
6 15 ANGEL RUIZ DIEZ Home MASTER 50 GRUP EXCTA. EL PAPIOL 18:15:39 0:00:00 18:15:39
1 17 JOSEP SANGLAS AYATS Home MASTER 60 CENTRE EXCTA. SERRAGRENYADA 15:19:37 0:00:00 15:19:37
2 43 DAVID HARRISON Home MASTER 60 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA 15:36:51 0:00:00 15:36:51
3 19 JOAN PALLEJA ELIAS Home MASTER 60 CLUB EXCTA. DE GRACIA 15:50:02 0:00:00 15:50:02
4 75 JORDI PONS FONT Home MASTER 60 CLUB EXCTA. UECANOIA 18:26:53 0:00:00 18:26:53
SEXE CATEGORIA