FEEC Federació d'Entitats Excursionistes de Catalunya

Agenda / Competició

Taga 2040 evo

Distància 28km
Desnivell 2000m+

Aquesta prova forma part de
19a Copa Catalana de Curses per Muntanya

Ripollès Curses per Muntanya

19 de setembre 2021 - 9h - 14:45h

Sant Joan de les Abadesses

Passeig del Comte Guifré, Sant Joan de les Abadesses

Preu Entre 15€ a 33€ - depenen de la cursa a participar

Entitats organitzadores

UNIÓ EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES

Contacte

629674123 / taga2040@uesantjoan.cat

– DATA: 19 de setembre de 2021

– HORA: 9:00h (per tots els recorreguts i categories)

Zona de sortida/arribada: Passeig Comte Guifré de Sant Joan de les Abadesses.

– Característiques dels recorreguts:

Coll d’Art

9 Km

Can Camps

15 Km

Absolut

28 Km

Distància(Km) 9.74 Km 14.7 Km 27,65 Km
Desnivell positiu acum. (m) 500 m 823 m 2.000 m
Desnivell negatiu acum. (m) 500 m 823 m 2.000 m
Desnivell total acumulat (m) 1.000 m 1.646 m 4.000 m
Altura màxima (m) 1.153 m 1.250 m 2.040 m
Punt més alt Collet de Can Marxan Coll de Can Camps Taga
Altura mínima (m) 773 m 773 m 773 m
Percentatge asfalt 15% 15% 8%
Percentatge pista terra 22% 15% 10%
Percentatge corriol i camp a través 63% 70% 82%
Núm avituallaments líquids 1 2 6
Núm avituallaments sólids 1 1 4

– HORARIS:

Lliurament de dorsals: dissabte 18/09 de 17:00 a 18:30 h i diumenge 19/09 de 7:30 a 8:30 h.
Hora de sortida dels 4 recorreguts: 9:00 homes i dones.
Càmera de sortida i brífing: 8:30 dones i homes.
Temps màxim para completar la cursa: 5:45 hores.
Tancament de pas  Puig Estela:  2:15 hores de començar la cursa.
Tancament de pas Coll de Jou:  3:20 hores de començar la cursa.
Tancament de pas La Tuta:  4:20 hores de començar la cursa.
Tancament de la zona d’arribada: 5:45 hores de començar la cursa

Entrega de premis a la zona d’arribada.

  • Recorregut 9k i 15k: 12:00.
  • Recorregut absolut 28k: 13:30.

– ITINERARI:

Absolut: Sant Joan de les Abadesses,Ruta del Ferro, Coll d’Art, Collada de Can Camps, Runes de Maús, Cabana dels Escalers, Puig Estela, Coma d’Olla, La Portella, Taga (2.040 metres), Sant Amand, Plans de Cal Pagot, Can Coll , Còdol, Collet del Vent, Sant Joan de les Abadesses.

Can Camps: Sant Joan de les Abadesses,Ruta del Ferro, Coll d’Art, Collada de Can Camps, Can Coll , Còdol, Collet del Vent, Sant Joan de les Abadesses.

 

 

– PREUS:

* Categoria Absoluta – 28km

FEDERATS    NO FEDERATS   
31/05/21 A 31/07/21 25€ 30€
01/08/21 A 05/09/21 28€ 33€

 

* Categoria Júnior – 15km

FEDERATS   NO FEDERATS  
31/05/21 A 31/07/21 20€ 25€
01/08/21 A 05/09/21 23€ 28€

* Categoria Juvenil – 12km

FEDERATS   NO FEDERATS  
31/05/21 A 31/07/21 20€ 25€
01/08/21 A 05/09/21 23€ 28€

* Categoria Cadet – 9km

FEDERATS   NO FEDERATS  
31/05/21 A 31/07/21 15€ 20€
01/08/21 A 05/09/21 18€ 23€

En el cas d’ anulació d’inscripcions: Fins el 9 d’ agost es retornarà el 50% de l’import. Fins el 31 d’ agost es retornarà el 25% de l’import. A partir d’aquesta data no s’acceptaran anul·lacions. S’acceptaran canvis de dorsal fins una setmana abans de la prova (fins el dia 12 de setembre). (Formulari canvi de dorsal al web www.taga2040.com) Per realitzar el canvi de dorsal s’ha d’ enviar el formulari a la direcció taga2040@uesantjoan.cat. Les llicencies aptes per a la competició són: FEEC (mínim C), FEDME i altres federacions estrangeres adherides a la UIAA o la FSA


– CATEGORIES: Masculines i Femenines:

Recorregut Absolut (28km):

  • Sènior. Entre 21 a 39 anys.
  • Veterans. Entre 40 a 49 anys.
  • Màster. més de 50 anys

Recorregut Can Camps (15km): 

  • Júnior: 19 i 20 anys.
  • General: més de 20 anys.

Recorregut Les Ayades (12km): 

  • Juvenil: 17 i 18 anys.
  • General: més de 18 anys.

Recorregut Coll d’Art (9km): 

  • Cadet: 15 i 16 anys.
  • General: més de 16 anys.

Per més informació podeu consultar la web de l’entitat organitzadora:

https://www.taga2040.com/

Classificació de la prova per categoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE CATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL PUNTS CATEGORIA
1 2 ROVIRA VALLEJO DAVID Home ABSOLUTA UNIà EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES 2:48:22 0:00:00 2:48:22 100
2 10 GARCIA TERRONES SERGI Home ABSOLUTA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 2:49:47 0:00:00 2:49:47 88
3 14 OLLE BERNADES MARC Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 2:52:45 0:00:00 2:52:45 78
4 238 ROY BARALDES JORDI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLà 2:54:00 0:00:00 2:54:00 72
5 230 VILA FIGUERAS JOAN POL Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 2:54:30 0:00:00 2:54:30 68
6 229 VIDAL CUGAT DAVID Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 2:56:06 0:00:00 2:56:06 66
7 9 ESPA¥O ANICETO GERARD Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUED· 2:56:14 0:00:00 2:56:14 64
8 4 GUARDIA COLOMER MARC Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 2:57:13 0:00:00 2:57:13 62
9 46 BOLET ARAGONES JORDI Home ABSOLUTA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 2:59:04 0:00:00 2:59:04 60
10 40 BELTRAN SERGI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE LLEIDA 2:59:34 0:00:00 2:59:34 58
11 85 DURAN PRADAS QUIM Home ABSOLUTA ASS. ESP. VIDABONA 3:07:25 0:00:00 3:07:25 56
12 177 PULIDO ESCRUELA JOAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 3:11:17 0:00:00 3:11:17 54
13 37 BARRIOS SOLSONA EDUARD Home ABSOLUTA ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET 3:11:38 0:00:00 3:11:38 52
14 126 LLEIXA QUIROGA PAU Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 3:14:26 0:00:00 3:14:26 50
15 108 GUARCH CUADRADO DAVID Home ABSOLUTA UNIà EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES 3:14:55 0:00:00 3:14:55 48
16 152 NIETO CERRILLO ANGEL Home ABSOLUTA CLUB "UNIà D'ESPORTS OBLIGATS I SOFERTS" (CUDOS) 3:19:16 0:00:00 3:19:16 46
17 134 MARINE CALERO DAVID Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 3:20:41 0:00:00 3:20:41 44
18 183 RIBA BURDO JOAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. BANDOLERS DE SANT FELIU SASSERRA 3:22:40 0:00:00 3:22:40 42
19 215 SOLSONA NOVELL XAVIER Home ABSOLUTA CLUB "UNIà D'ESPORTS OBLIGATS I SOFERTS" (CUDOS) 3:23:09 0:00:00 3:23:09 40
20 234 VI¥AS VILARDEBO VALENTI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. HOSTALETS DE BALENYA 3:24:11 0:00:00 3:24:11 38
21 237 GENSANA FARRE DAVID Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGOR€A 3:24:51 0:00:00 3:24:51 36
22 171 PORRAS MELENDEZ DAVID Home ABSOLUTA ASS. ESP. BLANCAFORT 3:25:14 0:00:00 3:25:14 34
23 195 RUBIO BOBET IVAN RUBIO BOBET Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE ALPÖ "VALL DEL SEGADELL" 3:25:26 0:00:00 3:25:26 32
24 164 PE¥A PUENTE SANTI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 3:25:32 0:00:00 3:25:32 30
25 121 LARROYA PAIXA FERRAN Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 3:25:42 0:00:00 3:25:42 28
26 83 DOMENECH BOIRA CARLES Home ABSOLUTA ASS. ESP. VIDABONA 3:28:46 0:00:00 3:28:46 26
27 228 VICENTE MAURI VICTOR HUGO Home ABSOLUTA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 3:28:56 0:00:00 3:28:56 24
28 136 MARTIN ALONSO IVAN Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. D'OLOT 3:30:38 0:00:00 3:30:38 22
1 97 GABARRO MORENTE GEORGINA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 3:32:03 0:00:00 3:32:03 100
29 111 GUIMERA MULLOR JOSEP Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 3:33:56 0:00:00 3:33:56 20
2 11 BALCELLS SERRA CELIA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. QUERALT 3:38:59 0:00:00 3:38:59 88
30 45 BOIX BUFIAS CARLES Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. D'OLOT 3:40:47 0:00:00 3:40:47 18
3 65 CASTELLSAGUE BONADA ONA Dona ABSOLUTA AGRUP. CULT. ESP. BOMBERS DE BARCELONA (SE) 3:41:01 0:00:00 3:41:01 78
31 24 ARRUFAT VILAMAJO PAU Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. BORGES GARRIGUES 3:42:01 0:00:00 3:42:01 16
32 193 ROURA COLLELL MARC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. FARNERS 3:45:08 0:00:00 3:45:08 14
33 178 QUER GRAU JONATHAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. PALAUTORDERA 3:45:18 0:00:00 3:45:18 12
4 146 MONTERO PINTU EVA Dona ABSOLUTA GRUP GRATANUVOLS DEL MONTSENY (SE) 3:45:19 0:00:00 3:45:19 72
34 92 FAZIO ZALANYI ZENO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 3:46:04 0:00:00 3:46:04 10
35 161 PARES ROCA JOAN Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 3:46:16 0:00:00 3:46:16 8
36 42 BERENGUER SOLER XAVI Home ABSOLUTA CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 3:46:45 0:00:00 3:46:45 6
37 233 VI¥AS SOLDEVILA ALBERT Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. RIPOLL 3:49:50 0:00:00 3:49:50 4
38 101 GARRETA CLUSELLA JORDI Home ABSOLUTA ASS. ESP. ULLASTRELL 3:51:28 0:00:00 3:51:28 2
39 23 ARRASTRARIA LLUCH XAVI Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 3:53:41 0:00:00 3:53:41 2
40 63 CASALS BARTES RAIMON Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. CAMPDEV·NOL 3:54:06 0:00:00 3:54:06 2
5 58 CAPDEVILA BACH ANNA Dona ABSOLUTA UNIà EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES 3:55:10 0:00:00 3:55:10 68
41 156 ORTEGA CALERO MARCOS Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE LLEIDA 3:58:27 0:00:00 3:58:27 2
42 163 PASTOR DOMINGO FERRAN Home ABSOLUTA UNIà EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES 3:58:54 0:00:00 3:58:54 2
43 98 GAMISSANS SALA MARIUS Home ABSOLUTA UNIà EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES 4:01:31 0:00:00 4:01:31 2
44 66 CEBOLLA BENITEZ JUAN DAVID Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 4:02:01 0:00:00 4:02:01 2
45 227 VERGES BOSCH DAVID Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. D'ALCOVER 4:02:48 0:00:00 4:02:48 2
46 71 COMINO BAOS SERGIO RAUL Home ABSOLUTA PENYA FONDISTES BADALONA 4:04:09 0:00:00 4:04:09 2
47 18 ALABART MARCH JOSEP RAMON Home ABSOLUTA ASS. ESPORTIVA COTA 705 4:04:54 0:00:00 4:04:54 2
48 38 BARROSO BERMEJO DIEGO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 4:06:24 0:00:00 4:06:24 2
49 210 SERRA ORIOL SERGI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 4:06:41 0:00:00 4:06:41 2
50 139 MARTINEZ GIMENEZ TONI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 4:06:50 0:00:00 4:06:50 2
6 142 MARTINEZ RASCON MARINA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 4:08:49 0:00:00 4:08:49 66
7 91 FARGAS PADRENY CRISTINA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. D'ALCOVER 4:13:34 0:00:00 4:13:34 64
51 69 COLOME MONLLAO JUAN RAMON Home ABSOLUTA CLUB ESP. MONTASPRE 4:13:52 0:00:00 4:13:52 2
8 32 BANEGAS MORALES MARILI Dona ABSOLUTA CLUB ESP. BELLCAIRENC 4:15:23 0:00:00 4:15:23 62
52 187 RODRIGUEZ SALVADO GERARD Home ABSOLUTA UNIà EXCTA. DE CATALUNYA TORTOSA 4:16:00 0:00:00 4:16:00 2
53 218 TORRES TORRES MARIUS Home ABSOLUTA ASS. D'ESP. DE MUNTANYA DE CAPELLADES 4:17:28 0:00:00 4:17:28 2
54 99 GARCIA MARQUES RUBEN Home ABSOLUTA CLUB "UNIà D'ESPORTS OBLIGATS I SOFERTS" (CUDOS) 4:23:53 0:00:00 4:23:53 2
55 208 SEGURA SERRES MARC Home ABSOLUTA ASS. ESPORTIVA COTA 705 4:24:10 0:00:00 4:24:10 2
56 150 MURILLO FUENTES CARLOS MIGUEL Home ABSOLUTA AGRUP. EXCTA. MONTSANT 4:24:38 0:00:00 4:24:38 2
57 198 SALADIE OLIVE CARLES Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 4:28:22 0:00:00 4:28:22 2
58 200 SANCHEZ GARCIA EDUARD Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUED· 4:28:40 0:00:00 4:28:40 2
9 64 CASTELLARNAU VILES LAURA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGOR€A 4:30:10 0:00:00 4:30:10 60
59 59 CARBAJO RUIZ JOSE MANUEL Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA VALL DE CAMPRODON 4:32:11 0:00:00 4:32:11 2
60 112 GUINOVART TRAGUANY ROGER Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. D'ALCOVER 4:32:52 0:00:00 4:32:52 2
61 196 RUIZ ENCABO DIEGO Home ABSOLUTA CLUB CAMÖ DELS IBERS TRAIL RUNNING 4:33:10 0:00:00 4:33:10 2
62 216 SUBIRANA SALABERT FRANCESC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. SERRAGRENYADA 4:33:33 0:00:00 4:33:33 2
63 77 COSTA LINARES SANTI Home ABSOLUTA ASS. ESP. ULLASTRELL 4:33:50 0:00:00 4:33:50 2
10 191 ROS CASTET ARAN Dona ABSOLUTA CLUB ESQUÖ VAL D'ARAN (SE) 4:35:48 0:00:00 4:35:48 58
64 36 BARRENA GOMEZ EMILIANO Home ABSOLUTA UNIà EXCTA. DE CATALUNYA CORNELL· 4:36:53 0:00:00 4:36:53 2
11 89 ESTORACH ARSASA MIRIAM Dona ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 4:40:10 0:00:00 4:40:10 56
12 222 URRUTIA ALONSO MAITE Dona ABSOLUTA ASS. ESP. MUNTANYENCS D'ARENYS DE MUNT 4:40:17 0:00:00 4:40:17 54
65 68 COLOM FAJULA XAVIER Home ABSOLUTA UNIà EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES 4:41:58 0:00:00 4:41:58 2
66 147 MORALES LOZANO JAUME Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ESPARREGUERA 4:45:42 0:00:00 4:45:42 2
13 20 ALIAGA DAVID GEMMA Dona ABSOLUTA CLUB ATLÔTIC CALDERÖ 4:46:04 0:00:00 4:46:04 52
67 189 ROIGE SANS JOSEP MARIA Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARÖTJOL 4:46:47 0:00:00 4:46:47 2
68 132 LOPEZ SORIANOO PERE Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 4:50:37 0:00:00 4:50:37 2
69 235 YEBRA FONT ALBERT Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLà 4:51:01 0:00:00 4:51:01 2
70 202 SANGENIS VATHJE JOAQUIM Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 4:51:35 0:00:00 4:51:35 2
14 211 SIERRA BERNAT OLGA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. PICA D'ESTATS 4:51:56 0:00:00 4:51:56 50
71 236 LACIANA SIMARRO DAVID Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR 4:55:42 0:00:00 4:55:42 2
15 47 BORRAS PI¤OL ANGELS Dona ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 4:55:52 0:00:00 4:55:52 48
72 28 BAIXAS MORALES ORIOL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. PUIGCASTELLAR 5:03:29 0:00:00 5:03:29 2
73 131 LOPEZ SERRANO ESTEBAN Home ABSOLUTA ASS. D'ESP. DE MUNTANYA DE CAPELLADES 5:03:31 0:00:00 5:03:31 2
74 127 LOPEZ GARCIA XAVI Home ABSOLUTA UNIà EXCTA. DE SABADELL 5:14:35 0:00:00 5:14:35 2
75 78 D'ARMENGOL I PARRA ORIOL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MA€ANETENC 5:16:22 0:00:00 5:16:22 2
76 128 LOPEZ MARFIL JUAN MANUEL Home ABSOLUTA UNIà EXCTA. DE CATALUNYA DEL PRAT DE LLOBREGAT 5:21:39 0:00:00 5:21:39 2
77 148 MORESO ABELLA VICTOR Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. REFALGARÖ 5:22:52 0:00:00 5:22:52 2
78 157 PAGA SORRIBES FRANCESC Home ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 5:22:57 0:00:00 5:22:57 2
79 39 BELLIDO CABRETOSA JOAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 5:29:00 0:00:00 5:29:00 2
16 55 CAMARASA I LLOBERA NURIA Dona ABSOLUTA CLUB ALPÖ BELL-LLOC 5:36:15 0:00:00 5:36:15 46
80 145 MIRANDA BERTRAN GERARD Home ABSOLUTA CLUB ALPÖ BELL-LLOC 5:36:19 0:00:00 5:36:19 2
81 199 SALAT FERNANDEZ JORDI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. GUISSONENC 5:37:10 0:00:00 5:37:10 2
82 56 CANCER MERCADO FREDERIC Home ABSOLUTA UNIà EXCTA. DE CATALUNYA D'HORTA 5:46:58 0:00:00 5:46:58 2
83 105 GIMENEZ LOPEZ DAVID Home ABSOLUTA UNIà EXCTA. DE CATALUNYA CORNELL· 6:07:46 0:00:00 6:07:46 2
1 307 CABALLERIA GOMEZ RAMON Home JUNIOR GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 1:20:21 0:00:00 1:20:21 100
2 323 JULVE LARA JOSEP M. Home JUNIOR CLUB EXCTA. MONTBLANC 1:26:59 0:00:00 1:26:59 88
3 308 CALERO MA¥AS ERIK Home JUNIOR CENTRE EXCTA. DEL PENEDÔS 1:32:40 0:00:00 1:32:40 78
4 365 VILALTA GUITART POL Home JUNIOR UNIà EXCTA. VIC 1:33:57 0:00:00 1:33:57 72
5 361 TORRES CAPDEVILA GERARD Home JUNIOR CLUB EXCTA. RIPOLL 1:41:11 0:00:00 1:41:11 68
1 411 PUJIULA COLOM ANIOL Home JUVENIL GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 1:05:05 0:00:00 1:05:05 100
2 407 GIBERT SOLE ORIOL Home JUVENIL CLUB EXCTA. MONTBLANC 1:05:42 0:00:00 1:05:42 88
3 404 FLORENCIO PUJOL MARC Home JUVENIL CLUB ESP. L'ARENY 1:10:41 0:00:00 1:10:41 78
4 408 MARGINET VIDAL MARC Home JUVENIL CLUB ESP. L'ARENY 1:11:38 0:00:00 1:11:38 72
5 412 PUYAL MARTINEZ VICTOR Home JUVENIL CLUB ESP. PRORUNNERS 1:12:34 0:00:00 1:12:34 68
6 409 MIRABET ARDERIU PEP Home JUVENIL CENTRE EXCTA. REFALGARÖ 1:12:38 0:00:00 1:12:38 66
7 405 FORTUNYO LLEBERIA PAU Home JUVENIL CENTRE EXCTA. DE FLIX 1:12:39 0:00:00 1:12:39 64
8 413 RAMON LLORENTE DAVID Home JUVENIL CLUB EXCTA. MADTEAM 1:14:30 0:00:00 1:14:30 62
9 410 PLANAS DOMENECH BERNAT Home JUVENIL CLUB ESQUÖ GIRONA (SE) 1:14:31 0:00:00 1:14:31 60
10 402 BAJADOR BATALLA ALEIX Home JUVENIL CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 1:18:08 0:00:00 1:18:08 58
1 415 PLANAS SANCHEZ JOANA Dona JUVENIL ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 1:20:39 0:00:00 1:20:39 100
11 401 ALABART FERRE BLAI Home JUVENIL ASS. ESPORTIVA COTA 705 1:20:56 0:00:00 1:20:56 56
2 403 ESCURA PERRIER LINA Dona JUVENIL CLUB EXCTA. MADTEAM 1:28:45 0:00:00 1:28:45 88
1 528 PUIGVERT PALACIOS LLUIS Home CADET CLUB ESQUÖ GIRONA (SE) 0:48:07 0:00:00 0:48:07 100
2 504 CABRE SALSENCH JOAN Home CADET CLUB ESP. L'ARENY 0:51:01 0:00:00 0:51:01 88
3 503 BERTRAN BAREA OT Home CADET UNIà EXCTA. URGELLENCA 0:51:07 0:00:00 0:51:07 78
4 543 ZURITA I RUIZ ERIK Home CADET CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT 0:52:52 0:00:00 0:52:52 72
5 525 PARISE MARC Home CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 0:52:59 0:00:00 0:52:59 68
6 534 SANCHO SERRA ANDREU Home CADET CLUB EXCTA. ARÖTJOL 0:54:23 0:00:00 0:54:23 66
7 517 LOPEZ VILAJUSANA ADRIA Home CADET CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 0:54:35 0:00:00 0:54:35 64
8 529 PUJOL CASELLAS RAMON Home CADET UNIà EXCTA. VIC 0:55:13 0:00:00 0:55:13 62
9 521 MARTINEZ MARTINEZ MARC Home CADET CLUB EXCTA. MOIANÔS INDEPENDENT 0:55:21 0:00:00 0:55:21 60
10 506 CIVIT MARCET ORIOL Home CADET CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT 0:59:12 0:00:00 0:59:12 58
1 531 RECASENS SANCHEZ MIRIAM Dona CADET GRUP EXCTA. FORCES, FORTS I FERMS 1:03:46 0:00:00 1:03:46 100
11 541 VILANNA SENTIS NIL Home CADET ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 1:06:08 0:00:00 1:06:08 56
2 514 LASALLE GRATACOS GABRIELA Dona CADET CLUB ESP. MINDUNDIS TEAM 1:06:08 0:00:00 1:06:08 88
12 513 GUITART FIGOLS PAU Home CADET ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUED· 1:06:15 0:00:00 1:06:15 54
3 526 PLANS SAFORAS ALAITZ Dona CADET CLUB EXCTA. MOIANÔS INDEPENDENT 1:06:56 0:00:00 1:06:56 78
4 520 MARTINEZ CANTERAS LUCIA Dona CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 1:08:45 0:00:00 1:08:45 72
5 519 MARTIN RODRIGUEZ CLAUDIA Dona CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 1:12:56 0:00:00 1:12:56 68
6 530 RAYA BONET CARLA Dona CADET CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA 1:14:52 0:00:00 1:14:52 66
3 SEXE 4 CATEGORIA

Classificació de la prova per subcategoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE SUBCATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL PUNTS SUBCATEGORIA
1 10 GARCIA TERRONES SERGI Home PROMESA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 2:49:47 0:00:00 2:49:47 100
2 126 LLEIXA QUIROGA PAU Home PROMESA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 3:14:26 0:00:00 3:14:26 88
3 152 NIETO CERRILLO ANGEL Home PROMESA CLUB "UNIà D'ESPORTS OBLIGATS I SOFERTS" (CUDOS) 3:19:16 0:00:00 3:19:16 78
4 24 ARRUFAT VILAMAJO PAU Home PROMESA CENTRE EXCTA. BORGES GARRIGUES 3:42:01 0:00:00 3:42:01 72
5 156 ORTEGA CALERO MARCOS Home PROMESA CENTRE EXCTA. DE LLEIDA 3:58:27 0:00:00 3:58:27 68
6 66 CEBOLLA BENITEZ JUAN DAVID Home PROMESA CLUB ESP. L'ARENY 4:02:01 0:00:00 4:02:01 66
7 210 SERRA ORIOL SERGI Home PROMESA CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 4:06:41 0:00:00 4:06:41 64
8 208 SEGURA SERRES MARC Home PROMESA ASS. ESPORTIVA COTA 705 4:24:10 0:00:00 4:24:10 62
1 11 BALCELLS SERRA CELIA Dona PROMESA CENTRE EXCTA. QUERALT 3:38:59 0:00:00 3:38:59 100
2 191 ROS CASTET ARAN Dona PROMESA CLUB ESQUÖ VAL D'ARAN (SE) 4:35:48 0:00:00 4:35:48 88
1 85 DURAN PRADAS QUIM Home VETERA ASS. ESP. VIDABONA 3:07:25 0:00:00 3:07:25 100
2 37 BARRIOS SOLSONA EDUARD Home VETERA ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET 3:11:38 0:00:00 3:11:38 88
3 108 GUARCH CUADRADO DAVID Home VETERA UNIà EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES 3:14:55 0:00:00 3:14:55 78
4 134 MARINE CALERO DAVID Home VETERA CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 3:20:41 0:00:00 3:20:41 72
5 215 SOLSONA NOVELL XAVIER Home VETERA CLUB "UNIà D'ESPORTS OBLIGATS I SOFERTS" (CUDOS) 3:23:09 0:00:00 3:23:09 68
6 237 GENSANA FARRE DAVID Home VETERA CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGOR€A 3:24:51 0:00:00 3:24:51 66
7 164 PE¥A PUENTE SANTI Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 3:25:32 0:00:00 3:25:32 64
8 83 DOMENECH BOIRA CARLES Home VETERA ASS. ESP. VIDABONA 3:28:46 0:00:00 3:28:46 62
9 228 VICENTE MAURI VICTOR HUGO Home VETERA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 3:28:56 0:00:00 3:28:56 60
10 136 MARTIN ALONSO IVAN Home VETERA CENTRE EXCTA. D'OLOT 3:30:38 0:00:00 3:30:38 58
11 111 GUIMERA MULLOR JOSEP Home VETERA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 3:33:56 0:00:00 3:33:56 56
12 193 ROURA COLLELL MARC Home VETERA CENTRE EXCTA. FARNERS 3:45:08 0:00:00 3:45:08 54
13 178 QUER GRAU JONATHAN Home VETERA CLUB EXCTA. PALAUTORDERA 3:45:18 0:00:00 3:45:18 52
14 42 BERENGUER SOLER XAVI Home VETERA CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 3:46:45 0:00:00 3:46:45 50
15 233 VI¥AS SOLDEVILA ALBERT Home VETERA CLUB EXCTA. RIPOLL 3:49:50 0:00:00 3:49:50 48
16 23 ARRASTRARIA LLUCH XAVI Home VETERA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 3:53:41 0:00:00 3:53:41 46
17 227 VERGES BOSCH DAVID Home VETERA CLUB EXCTA. D'ALCOVER 4:02:48 0:00:00 4:02:48 44
18 71 COMINO BAOS SERGIO RAUL Home VETERA PENYA FONDISTES BADALONA 4:04:09 0:00:00 4:04:09 42
19 38 BARROSO BERMEJO DIEGO Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 4:06:24 0:00:00 4:06:24 40
20 69 COLOME MONLLAO JUAN RAMON Home VETERA CLUB ESP. MONTASPRE 4:13:52 0:00:00 4:13:52 38
21 218 TORRES TORRES MARIUS Home VETERA ASS. D'ESP. DE MUNTANYA DE CAPELLADES 4:17:28 0:00:00 4:17:28 36
22 150 MURILLO FUENTES CARLOS MIGUEL Home VETERA AGRUP. EXCTA. MONTSANT 4:24:38 0:00:00 4:24:38 34
23 200 SANCHEZ GARCIA EDUARD Home VETERA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUED· 4:28:40 0:00:00 4:28:40 32
24 59 CARBAJO RUIZ JOSE MANUEL Home VETERA CLUB ESP. DE MUNTANYA VALL DE CAMPRODON 4:32:11 0:00:00 4:32:11 30
25 112 GUINOVART TRAGUANY ROGER Home VETERA CLUB EXCTA. D'ALCOVER 4:32:52 0:00:00 4:32:52 28
26 196 RUIZ ENCABO DIEGO Home VETERA CLUB CAMÖ DELS IBERS TRAIL RUNNING 4:33:10 0:00:00 4:33:10 26
27 132 LOPEZ SORIANOO PERE Home VETERA CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 4:50:37 0:00:00 4:50:37 24
28 235 YEBRA FONT ALBERT Home VETERA CENTRE EXCTA. TORELLà 4:51:01 0:00:00 4:51:01 22
29 236 LACIANA SIMARRO DAVID Home VETERA ASS. ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR 4:55:42 0:00:00 4:55:42 20
30 131 LOPEZ SERRANO ESTEBAN Home VETERA ASS. D'ESP. DE MUNTANYA DE CAPELLADES 5:03:31 0:00:00 5:03:31 18
31 127 LOPEZ GARCIA XAVI Home VETERA UNIà EXCTA. DE SABADELL 5:14:35 0:00:00 5:14:35 16
32 105 GIMENEZ LOPEZ DAVID Home VETERA UNIà EXCTA. DE CATALUNYA CORNELL· 6:07:46 0:00:00 6:07:46 14
1 146 MONTERO PINTU EVA Dona VETERA GRUP GRATANUVOLS DEL MONTSENY (SE) 3:45:19 0:00:00 3:45:19 100
2 64 CASTELLARNAU VILES LAURA Dona VETERA CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGOR€A 4:30:10 0:00:00 4:30:10 88
3 89 ESTORACH ARSASA MIRIAM Dona VETERA CLUB BTT MONTBIKE 4:40:10 0:00:00 4:40:10 78
4 222 URRUTIA ALONSO MAITE Dona VETERA ASS. ESP. MUNTANYENCS D'ARENYS DE MUNT 4:40:17 0:00:00 4:40:17 72
5 211 SIERRA BERNAT OLGA Dona VETERA CLUB EXCTA. PICA D'ESTATS 4:51:56 0:00:00 4:51:56 68
6 47 BORRAS PI¤OL ANGELS Dona VETERA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 4:55:52 0:00:00 4:55:52 66
7 55 CAMARASA I LLOBERA NURIA Dona VETERA CLUB ALPÖ BELL-LLOC 5:36:15 0:00:00 5:36:15 64
1 234 VI¥AS VILARDEBO VALENTI Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. HOSTALETS DE BALENYA 3:24:11 0:00:00 3:24:11 100
2 161 PARES ROCA JOAN Home MASTER 50 CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 3:46:16 0:00:00 3:46:16 88
3 101 GARRETA CLUSELLA JORDI Home MASTER 50 ASS. ESP. ULLASTRELL 3:51:28 0:00:00 3:51:28 78
4 63 CASALS BARTES RAIMON Home MASTER 50 GRUP EXCTA. CAMPDEV·NOL 3:54:06 0:00:00 3:54:06 72
5 18 ALABART MARCH JOSEP RAMON Home MASTER 50 ASS. ESPORTIVA COTA 705 4:04:54 0:00:00 4:04:54 68
6 139 MARTINEZ GIMENEZ TONI Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 4:06:50 0:00:00 4:06:50 66
7 198 SALADIE OLIVE CARLES Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 4:28:22 0:00:00 4:28:22 64
8 77 COSTA LINARES SANTI Home MASTER 50 ASS. ESP. ULLASTRELL 4:33:50 0:00:00 4:33:50 62
9 68 COLOM FAJULA XAVIER Home MASTER 50 UNIà EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES 4:41:58 0:00:00 4:41:58 60
10 202 SANGENIS VATHJE JOAQUIM Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 4:51:35 0:00:00 4:51:35 58
11 39 BELLIDO CABRETOSA JOAN Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 5:29:00 0:00:00 5:29:00 56
12 199 SALAT FERNANDEZ JORDI Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. GUISSONENC 5:37:10 0:00:00 5:37:10 54
1 216 SUBIRANA SALABERT FRANCESC Home MASTER 60 CENTRE EXCTA. SERRAGRENYADA 4:33:33 0:00:00 4:33:33 100
2 189 ROIGE SANS JOSEP MARIA Home MASTER 60 CLUB EXCTA. ARÖTJOL 4:46:47 0:00:00 4:46:47 88
3 56 CANCER MERCADO FREDERIC Home MASTER 60 UNIà EXCTA. DE CATALUNYA D'HORTA 5:46:58 0:00:00 5:46:58 78
SEXE CATEGORIA