FEEC Federació d'Entitats Excursionistes de Catalunya

Agenda / Competició

Taga 2040 – Copa

Distància 28km
Desnivell 2000m

Aquesta prova forma part de
20a Copa Catalana de Curses per Muntanya

Ripollès Curses per Muntanya

18 de setembre 2022 - 9h - 15h

Sant Joan de les Abadesses

Passeig del Comte Guifré, Sant Joan de les Abadesses

Preu a determinar

Entitats organitzadores

UNIÓ EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES

Contacte

taga2040@uesantjoan.cat

Classificació de la prova per categoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE CATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL PUNTS CATEGORIA
1 130 HERNANDEZ TEIXIDOR EDUARD Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 2:40:53 0:00:00 2:40:53 100
2 144 CALVO VIGARA IVAN Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 2:41:15 0:00:00 2:41:15 88
3 170 ROVIRA VALLEJO DAVID Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES 2:41:47 0:00:00 2:41:47 78
4 195 DEL AGUILA PELLICER VICTOR Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 2:41:53 0:00:00 2:41:53 72
5 239 VIZCAINO MU?OZ MARC Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. RIPOLL 2:42:59 0:00:00 2:42:59 68
6 136 ROY BARALDES JORDI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLO 2:45:17 0:00:00 2:45:17 66
7 132 MORA TRIBALDO JONATAN Home ABSOLUTA CLUB ATLETIC L'ESPORTIU TORELLO 2:47:23 0:00:00 2:47:23 64
8 143 MIRET TOMAS JOSEP Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. URGELLENCA 2:47:28 0:00:00 2:47:28 62
9 189 TODA MAS ALEIX Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 2:47:54 0:00:00 2:47:54 60
10 193 OLLE BERNADES MARC Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. OLIANA 2:48:05 0:00:00 2:48:05 58
11 289 CASTILLO FERNANDEZ DANIEL Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 2:49:07 0:00:00 2:49:07 56
12 127 MORALES LOPEZ JOSEP Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 2:49:46 0:00:00 2:49:46 54
13 281 PORQUERAS SIMO GENIS Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 2:50:16 0:00:00 2:50:16 52
14 176 TRASERRA PUJOL MARC Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 2:50:58 0:00:00 2:50:58 50
15 165 ESPA¥O ANICETO GERARD Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 2:53:00 0:00:00 2:53:00 48
16 272 ROTA COLLELL MARC Home ABSOLUTA CLUB ATLETIC L'ESPORTIU TORELLO 2:53:50 0:00:00 2:53:50 46
17 261 PAGES PUIGDEVALL JOSEP Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MA€ANETENC 2:53:59 0:00:00 2:53:59 44
18 230 BELTRAN SERGI Home ABSOLUTA ASS. ESP. EKKE LLEIDA 2:55:11 0:00:00 2:55:11 42
19 238 LLEIXA QUIROGA PAU Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 2:55:55 0:00:00 2:55:55 40
20 227 ARANDA ESCAMILLA ARNAU Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 2:57:22 0:00:00 2:57:22 38
21 232 VILA POL Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 2:59:30 0:00:00 2:59:30 36
22 137 LLADO HERNANDEZ WIFRED Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. SOLSONES 3:00:11 0:00:00 3:00:11 34
23 254 LLONCH EXPOSITO ALBERT Home ABSOLUTA CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS 3:01:24 0:00:00 3:01:24 32
24 280 VALLDEORIOLA BLANCAFORT XAVI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 3:04:05 0:00:00 3:04:05 30
25 55 SEBASTIA MIGUEL XAVIER Home ABSOLUTA CLUB ALPI VIRTUAL 3:04:16 0:00:00 3:04:16 28
26 225 GUARDIA COLOMER MARC Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 3:04:33 0:00:00 3:04:33 26
27 245 TARRES ARAGONES ROGER Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. EL SENDERO DE RIUDECOLS 3:04:45 0:00:00 3:04:45 24
28 138 CAMES MALMIERCA OSCAR Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 3:05:01 0:00:00 3:05:01 22
29 156 SANTAMARIA MARTINEZ ENRIQUE Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 3:05:10 0:00:00 3:05:10 20
30 242 LLAMAS BOZA XAVI Home ABSOLUTA ASS. ESP. I CULT. CAPGIRELL 3:05:20 0:00:00 3:05:20 18
31 169 DE ANTONIO COT GERARD Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 3:05:26 0:00:00 3:05:26 16
32 213 SUNYER MINGO CARLES Home ABSOLUTA FOMENT ARQUEOLãGIC EXCTA. SALLENTI 3:05:41 0:00:00 3:05:41 14
33 145 BARRIOS SOLSONA EDUARD Home ABSOLUTA ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL - AAEET 3:11:07 0:00:00 3:11:07 12
34 134 BARTRA GUAL DE TORRELLA GASPAR Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR 3:11:25 0:00:00 3:11:25 10
35 210 CODINA TOBIAS JOSEP MARIA Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 3:11:53 0:00:00 3:11:53 8
36 285 VIDAL SUBINYA XEVI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. CALLDETENES 3:12:52 0:00:00 3:12:52 6
37 3 MORGADO RIBES GERARD Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 3:13:19 0:00:00 3:13:19 4
38 206 MAGRI¥A FONT ORIOL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 3:15:50 0:00:00 3:15:50 2
39 226 MARTIN PASCUAL JORDI Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. CAMPDEVANOL 3:16:36 0:00:00 3:16:36 2
40 279 REQUENA JUAN ORIOL Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 3:17:30 0:00:00 3:17:30 2
41 16 GUARCH CUADRADO DAVID Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 3:18:43 0:00:00 3:18:43 2
42 148 SEGURA CASTELLS JOSEP MARIA Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. OLIANA 3:20:12 0:00:00 3:20:12 2
43 243 COCH ELIAS ORIOL Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC L'HOSPITALET 3:21:20 0:00:00 3:21:20 2
44 209 LECINA RATERO JORDI Home ABSOLUTA ASS. LA MASSA CENTRE DE CULT. VILASSARENC 3:22:05 0:00:00 3:22:05 2
45 141 SUBIRANA DALMAU FABIA Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. CALLDETENES 3:22:24 0:00:00 3:22:24 2
46 224 RUBIO BOBET IVAN Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE ALPI VALL DEL SEGADELL 3:22:35 0:00:00 3:22:35 2
47 270 SALA PUIGDERRAJOLS ORIOL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLO 3:22:45 0:00:00 3:22:45 2
48 264 MARINE CALERO DAVID Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 3:23:34 0:00:00 3:23:34 2
49 236 LARROYA PAIXA FERRAN Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 3:26:33 0:00:00 3:26:33 2
50 235 JULVE LARA JOSEP M Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 3:26:58 0:00:00 3:26:58 2
51 233 SALSENCH CONSTANCIO CARLES Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 3:27:02 0:00:00 3:27:02 2
52 197 FERNANDEZ GUASCH JOAN ANTONI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. TIANA 3:27:35 0:00:00 3:27:35 2
53 258 SOLSONA NOVELL XAVIER Home ABSOLUTA CLUB UNIO D'ESPORTS OBLIGATS I SOFERTS 3:29:03 0:00:00 3:29:03 2
54 284 DORCA TARRUELLA JORDI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. HOSTALETS DE BALENYA 3:31:21 0:00:00 3:31:21 2
55 286 VI¥AS VILARDEBO VALENTI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. HOSTALETS DE BALENYA 3:31:48 0:00:00 3:31:48 2
56 175 AMBLAS ESTRADA DAVID Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. PRATS 3:33:11 0:00:00 3:33:11 2
57 202 BOSCH DOMINGO PAU Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. D'OLOT 3:34:02 0:00:00 3:34:02 2
58 275 VALLS CARLES Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. FORCES FORTS I FERMS 3:34:24 0:00:00 3:34:24 2
59 179 PINYOL EDGAT Home ABSOLUTA CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA 3:35:28 0:00:00 3:35:28 2
60 217 PEREZ GARCIA JOAN Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLO 3:39:15 0:00:00 3:39:15 2
61 278 CRUXENT CORT JORDI Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE ALPI VALL DEL SEGADELL 3:39:46 0:00:00 3:39:46 2
62 221 COROMINAS MASMITJA ORIOL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. RIPOLL 3:41:52 0:00:00 3:41:52 2
63 142 GIL ABADIA XAVIER Home ABSOLUTA AGRUP. EXCTA. CATALUNYA 3:44:41 0:00:00 3:44:41 2
64 146 ORTEGA CALERO MARCOS Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE LLEIDA 3:44:51 0:00:00 3:44:51 2
65 180 BRULL PEDRET JOAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. VINYOLS 3:45:15 0:00:00 3:45:15 2
66 263 PASCUAL ROIG MARC Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 3:45:47 0:00:00 3:45:47 2
67 265 CIRIA BONET MANEL Home ABSOLUTA CLOS PONS THAI RUNNERS ASS. ESP 3:48:32 0:00:00 3:48:32 2
68 260 ANTICH DRESAIRE ARNAU Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE GRACIA 3:48:50 0:00:00 3:48:50 2
69 207 PUIG COLLDERRAM POL Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. CALDES DE MONTBUI 3:54:26 0:00:00 3:54:26 2
70 177 MURILLO FUENTES CARLOS MIGUEL Home ABSOLUTA AGRUP. EXCTA. MONTSANT 3:56:32 0:00:00 3:56:32 2
71 201 SERRATOSA SOLA ENRIC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLO 3:58:00 0:00:00 3:58:00 2
72 219 BARROSO BERMEJO DIEGO Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE ALPI VALL DEL SEGADELL 3:59:02 0:00:00 3:59:02 2
73 266 MARTIN ALONSO IVAN Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. D'OLOT 3:59:41 0:00:00 3:59:41 2
74 161 PAGES PIFERRER MIQUEL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. EMPORDANES 3:59:43 0:00:00 3:59:43 2
75 212 GRAJALES GIRALDO ANDRES Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. D'OLOT 4:00:01 0:00:00 4:00:01 2
76 182 IZQUIERDO IZQUIERDO JAVIER Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 4:00:09 0:00:00 4:00:09 2
77 267 PRAT SOLER ANTONI Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. OLIANA 4:00:11 0:00:00 4:00:11 2
78 160 PENALVA SOLA JOSEP Home ABSOLUTA ASS. CULT. ESP. JONQUERENCA 4:00:40 0:00:00 4:00:40 2
79 129 PARRA FERNANDEZ SERGIO Home ABSOLUTA CLUB D'ESPORTS DE MUNTANYA CERDANYOLA 4:00:52 0:00:00 4:00:52 2
80 248 GARRETA CLUSELLA JORDI Home ABSOLUTA ASS. ESP. ULLASTRELL 4:01:43 0:00:00 4:01:43 2
81 203 ALABART MARCH JOSEP RAMON Home ABSOLUTA ASS. ESPORTIVA COTA 705 4:02:14 0:00:00 4:02:14 2
82 247 ARCAS JOAN Home ABSOLUTA CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS 4:02:30 0:00:00 4:02:30 2
83 149 OBIOLS HERNANDEZ SERGI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 4:03:45 0:00:00 4:03:45 2
84 215 PEROLIU CONDOM XEVI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLO 4:06:28 0:00:00 4:06:28 2
85 259 BELTRAN CUNI POL Home ABSOLUTA ASS. LA MASSA CENTRE DE CULT. VILASSARENC 4:06:49 0:00:00 4:06:49 2
86 244 SERRA DAVID Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. EMPORDANES 4:08:13 0:00:00 4:08:13 2
87 268 GALCERAN COLOMER MIQUEL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. BANYOLES 4:08:23 0:00:00 4:08:23 2
88 220 RUIZ CINTAS VICTOR Home ABSOLUTA CLUB ESQUI GIRONA 4:09:06 0:00:00 4:09:06 2
89 222 PEREZ MARCOS BERNARDO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. PICA D'ESTATS 4:09:06 0:00:00 4:09:06 2
90 140 VERGES BOSCH DAVID Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. D'ALCOVER 4:09:52 0:00:00 4:09:52 2
91 262 COMELLAS VIDAL ADRIA Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 4:10:07 0:00:00 4:10:07 2
92 211 JOANIQUET ESTRADA ALEX Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE GRACIA 4:13:52 0:00:00 4:13:52 2
93 231 FORNELL SOLA DAVID Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. PRATS 4:14:15 0:00:00 4:14:15 2
94 218 PRAT HUMA PEP Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. VIC 4:14:43 0:00:00 4:14:43 2
95 147 SANTOLARIA CLAVAGUERA JAUME Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. EMPORDANES 4:16:11 0:00:00 4:16:11 2
96 276 SERRA PORTULAS ARNAU Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE TERRASSA 4:16:37 0:00:00 4:16:37 2
97 208 GARCIA COLL JORDI PLAY Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE ALPI VALL DEL SEGADELL 4:20:07 0:00:00 4:20:07 2
98 157 MOYES MUNNE JORDI Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES 4:21:34 0:00:00 4:21:34 2
99 255 CARBAJO RUIZ JOSE MANUEL Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA VALL DE CAMPRODON 4:24:02 0:00:00 4:24:02 2
100 216 GONZALEZ MARTINEZ MIGUEL ANGEL Home ABSOLUTA LES GUILLES JUNTS PELS CAMINS 4:25:05 0:00:00 4:25:05 2
101 135 FERNANDEZ MIQUEL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. CAMINAIRES DE VILAMAJOR 4:27:21 0:00:00 4:27:21 2
102 199 LOPEZ SORIANOO PERE Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 4:28:11 0:00:00 4:28:11 2
103 123 CALLAVE FELIPE CARLES Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. LLAN€ANENCA 4:28:29 0:00:00 4:28:29 2
104 252 CARDIEL GELABERT OSCAR Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. BEGUES 4:30:51 0:00:00 4:30:51 2
105 191 BARAUT BACH JAUME Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. LLAN€ANENCA 4:36:52 0:00:00 4:36:52 2
106 154 MELERO VIGARA FERRAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. RIPOLL 4:37:10 0:00:00 4:37:10 2
107 250 POSTIGUILLO GALA DAVID Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. AMICS M. STA. COL. CERVELLO 4:37:44 0:00:00 4:37:44 2
108 183 MONTSERRAT CORDON JUAN Home ABSOLUTA JOVENTUT ATLETICA MONTCADA 4:38:03 0:00:00 4:38:03 2
109 126 RIERA CASELLAS JOAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MA€ANETENC 4:39:17 0:00:00 4:39:17 2
110 241 TRASSERRA SERRALLONGA PERE Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. SEVA 4:40:36 0:00:00 4:40:36 2
111 167 SANGENIS VATHJE JOAQUIM Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 4:43:45 0:00:00 4:43:45 2
112 204 PARDO NIETO MARC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLO 4:48:09 0:00:00 4:48:09 2
113 153 GUILLEN PASTOR MARCO Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. CAMPDEVANOL 4:52:01 0:00:00 4:52:01 2
114 152 PARERA VILLACAMPA ROGER Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 5:08:43 0:00:00 5:08:43 2
115 198 AVENDA¤O MORALES FCO JAVIER Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE ALPI VALL DEL SEGADELL 5:13:40 0:00:00 5:13:40 2
116 37 MOLIST CODINACHS SANTI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TARADELL 5:22:17 0:00:00 5:22:17 2
1 128 GIL CLAPERA NURIA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 3:11:30 0:00:00 3:11:30 100
2 192 GABARRO MORENTE GEORGINA Dona ABSOLUTA GRUP EXCTA. OLIANA 3:15:16 0:00:00 3:15:16 88
3 171 HOSPITAL RAMON NURIA Dona ABSOLUTA CLUB CAMI DELS IBERS TRAIL RUNNING 3:19:25 0:00:00 3:19:25 78
4 271 LLAGOSTERA MAGRANS MARTA Dona ABSOLUTA GRUP EXCTA. OLIANA 3:22:45 0:00:00 3:22:45 72
5 282 PUJOL VALENCIA ANNA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 3:29:09 0:00:00 3:29:09 68
6 181 ESCLUSA BALLUS CARLA Dona ABSOLUTA CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA 3:29:31 0:00:00 3:29:31 66
7 173 GONZALEZ BARRACHINA NATALIA Dona ABSOLUTA ASS. DEPORTIVA RUNNING VIGIA 3:30:51 0:00:00 3:30:51 64
8 125 MERCADER LLOBERA HELENA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLO 3:32:00 0:00:00 3:32:00 62
9 205 ARTELLS DE JORGE NURIA Dona ABSOLUTA CLUB ESQUI GIRONA 3:35:30 0:00:00 3:35:30 60
10 240 VALLES DE LANUZA CLARA Dona ABSOLUTA UNIO EXCTA. VIC 3:40:13 0:00:00 3:40:13 58
11 186 RIUS HERNANDEZ CAROLINA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 3:40:46 0:00:00 3:40:46 56
12 166 BALCELLS SERRA CELIA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. QUERALT 3:42:00 0:00:00 3:42:00 54
13 162 BANEGAS MORALES MARILI Dona ABSOLUTA CLUB ESP. BELLCAIRENC 3:45:26 0:00:00 3:45:26 52
14 234 FLORENCIO CABRE NURIA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 3:53:04 0:00:00 3:53:04 50
15 133 FERRER CRUSELLAS NURIA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. SERRAGRENYADA 4:08:07 0:00:00 4:08:07 48
16 256 CASTELLA MORILLO SONIA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE ALPI VALL DEL SEGADELL 4:10:33 0:00:00 4:10:33 46
17 273 DOVAL SANMARTIN LAIA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLO 4:10:40 0:00:00 4:10:40 44
18 163 ROS CASTET ARAN Dona ABSOLUTA CLUB ESQUI VAL D'ARAN 4:13:32 0:00:00 4:13:32 42
19 214 GRACIA PUIGDOMENECH MONTSE Dona ABSOLUTA LES GUILLES JUNTS PELS CAMINS 4:25:28 0:00:00 4:25:28 40
20 246 MEDINA ALCOJOR JULIA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE ALPI VALL DEL SEGADELL 4:34:19 0:00:00 4:34:19 38
21 229 ALONSO RAMOS CARME Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. CAMINAIRES DE VILAMAJOR 4:34:20 0:00:00 4:34:20 36
22 185 HILL SILVIA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. BORGES GARRIGUES 4:40:33 0:00:00 4:40:33 34
23 274 RUIZ GARCIA MARTA Dona ABSOLUTA GRUP EXCTA. FORCES FORTS I FERMS 4:42:14 0:00:00 4:42:14 32
24 168 FRIAS GARRET DINA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 4:44:06 0:00:00 4:44:06 30
25 159 SIERRA BERNAT OLGA Dona ABSOLUTA GRUP EXCTA. OLIANA 4:47:06 0:00:00 4:47:06 28
26 190 URE¥A ANTOLIN PILI Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. FARNERS 4:59:35 0:00:00 4:59:35 26
27 164 RODICIO HERAS ROSA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 5:09:02 0:00:00 5:09:02 24
28 223 MORENO ZAZO BELEN Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 5:09:16 0:00:00 5:09:16 22
29 292 GRAU ALIS ELENA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 5:09:24 0:00:00 5:09:24 20
30 139 GARCIA VALENCIA MELI Dona ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE ALPI VALL DEL SEGADELL 5:25:29 0:00:00 5:25:29 18
31 200 GARCIA MOLINA SONIA Dona ABSOLUTA CLUB D'ESPORTS DE MUNTANYA CERDANYOLA 5:28:33 0:00:00 5:28:33 16
1 410 PUJIULA COLOM ANIOL Home JUNIOR GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 1:16:11 0:00:00 1:16:11 100
2 430 CABALLERIA GOMEZ RAMON Home JUNIOR GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 1:18:00 0:00:00 1:18:00 88
3 400 VILALTA GUITART POL Home JUNIOR UNIO EXCTA. VIC 1:18:10 0:00:00 1:18:10 78
4 424 MIRABET ARDERIU PEP Home JUNIOR CENTRE EXCTA. REFALGARI 1:21:27 0:00:00 1:21:27 72
5 425 MARGINET VIDAL MARC Home JUNIOR CLUB ESP. L'ARENY 1:28:44 0:00:00 1:28:44 68
1 494 LUSCHER ALEMANY MIREIA Dona JUNIOR UNIO EXCTA. VIC 1:44:46 0:00:00 1:44:46 100
1 600 CASTILLO PAREDES JAN Home JUVENIL CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 0:43:17 0:00:00 0:43:17 100
2 616 MENENDEZ PERE Home JUVENIL CLUB MUNTANYENC DE TERRASSA 0:44:51 0:00:00 0:44:51 88
3 623 PUIGVERT PALACIOS LLUIS Home JUVENIL CLUB ESQUI GIRONA 0:46:15 0:00:00 0:46:15 78
4 640 ZURITA I RUIZ ERIK Home JUVENIL CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT 0:48:20 0:00:00 0:48:20 72
5 601 PLANAS DOMENECH BERNAT Home JUVENIL CLUB ESQUI GIRONA 0:49:52 0:00:00 0:49:52 68
6 634 CABRE SALSENCH JOAN Home JUVENIL CLUB ESP. L'ARENY 0:49:53 0:00:00 0:49:53 66
7 621 URGELES ROURA OLEGUER Home JUVENIL UNIO EXCTA. DE CATALUNYA MATARO 0:49:55 0:00:00 0:49:55 64
8 630 PARISE MARC Home JUVENIL CLUB EXCTA. MADTEAM 0:50:01 0:00:00 0:50:01 62
9 656 FONT MARTINEZ BIEL Home JUVENIL ALTRES FEDERACIONS 0:51:01 0:00:00 0:51:01 60
10 635 FLORENCIO PUJOL MARC Home JUVENIL CLUB ESP. L'ARENY 0:51:11 0:00:00 0:51:11 58
11 625 MARTINEZ MARC Home JUVENIL CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 0:52:13 0:00:00 0:52:13 56
12 603 GOMEZ DE LA TORRE I ARMENGOU MARTI Home JUVENIL CLUB ESQUI GIRONA 0:54:00 0:00:00 0:54:00 54
13 607 ESQUERDA MARTI Home JUVENIL CENTRE EXCTA. DE TERRASSA 0:56:29 0:00:00 0:56:29 52
14 631 GUITART FIGOLS PAU Home JUVENIL ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 1:00:15 0:00:00 1:00:15 50
15 627 ALABART FERRE BLAI Home JUVENIL ASS. ESPORTIVA COTA 705 1:00:44 0:00:00 1:00:44 48
16 628 JIMENEZ ISABAL ALBERT Home JUVENIL CLUB ESP. PRORUNNERS 1:06:46 0:00:00 1:06:46 46
1 612 CORDOBA MATIAS MAR Dona JUVENIL CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 0:59:07 0:00:00 0:59:07 100
2 639 ESCURA PERRIER LINA Dona JUVENIL CLUB EXCTA. MADTEAM 0:59:48 0:00:00 0:59:48 88
3 605 GONFAUS SELLES MARTINA Dona JUVENIL ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 1:00:15 0:00:00 1:00:15 78
4 606 PLANAS SANCHEZ JOANA Dona JUVENIL ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 1:04:08 0:00:00 1:04:08 72
5 666 VILARDELL JIMENEZ MARINA Dona JUVENIL CLUB CENTRE EXCTA. CALDES DE MONTBUI 1:04:27 0:00:00 1:04:27 68
6 647 MARTINEZ CANTERAS LUCIA Dona JUVENIL CLUB EXCTA. MADTEAM 1:05:01 0:00:00 1:05:01 66
7 602 BADIA HERNANZ MARIONA Dona JUVENIL CLUB ESQUI GIRONA 1:05:31 0:00:00 1:05:31 64
1 614 SOLER CAPDEVILA ALBERT Home CADET CLUB CENTRE EXCTA. LLOREN€A 0:44:59 0:00:00 0:44:59 100
2 626 SAGUES ROVIRA BIEL Home CADET CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 0:47:34 0:00:00 0:47:34 88
3 608 MORAL MONELL ALEX Home CADET CENTRE EXCTA. DE TERRASSA 0:48:00 0:00:00 0:48:00 78
4 609 CANYADA RUIZ ALEX Home CADET CENTRE EXCTA. DE TERRASSA 0:48:34 0:00:00 0:48:34 72
5 604 PUIGVERT PALACIOS JAN Home CADET CLUB ESQUI GIRONA 0:48:45 0:00:00 0:48:45 68
6 641 DOMINGUEZ ORFILA MANUEL Home CADET CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT 0:49:52 0:00:00 0:49:52 66
7 648 PUJOL CASELLAS RAMON Home CADET UNIO EXCTA. VIC 0:50:14 0:00:00 0:50:14 64
8 638 ROVIRA MORATIN NIL Home CADET UNIO EXCTA. DE CATALUNYA DE GRACIA 0:51:59 0:00:00 0:51:59 62
9 642 VILANNA SENTIS NIL Home CADET ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 0:52:46 0:00:00 0:52:46 60
10 615 SANCHO SERRA ANDREU Home CADET CLUB EXCTA. ARITJOL 0:56:42 0:00:00 0:56:42 58
11 643 CAMBREDO AGORRETA SANDRO Home CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 0:58:14 0:00:00 0:58:14 56
12 618 VALLBONA YLLACATALA MARTI Home CADET UNIO EXCTA. VIC 0:58:19 0:00:00 0:58:19 54
13 644 SALAT GUARDIET ORIOL Home CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 0:59:25 0:00:00 0:59:25 52
14 620 RAMIREZ PERXACHS POL Home CADET ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 1:02:00 0:00:00 1:02:00 50
15 624 CAPDEVILA REYES ORIOL Home CADET CLUB ESQUI FONTALBA 1:06:54 0:00:00 1:06:54 48
16 632 RASERO SAURA BIEL Home CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 1:08:23 0:00:00 1:08:23 46
1 613 LASALLE GRATACOS GABRIELA Dona CADET ASS. ESP. LA MITJA DEL CASTELL 0:50:41 0:00:00 0:50:41 100
2 636 PLANS SAFORAS UMA Dona CADET CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 0:59:07 0:00:00 0:59:07 88
3 619 RECASENS SANCHEZ MIRIAM Dona CADET GRUP EXCTA. FORCES FORTS I FERMS 0:59:53 0:00:00 0:59:53 78
4 611 CORDOBA MATIAS RUT Dona CADET CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 1:03:34 0:00:00 1:03:34 72
5 629 TORRENTBO MACIA BRUNA Dona CADET UNIO EXCTA. VIC 1:04:18 0:00:00 1:04:18 68
6 637 PLANS SAFORAS ALAITZ Dona CADET CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 1:08:29 0:00:00 1:08:29 66
7 617 MARTIN RODRIGUEZ CLAUDIA Dona CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 1:09:25 0:00:00 1:09:25 64
8 645 DE HARO SANCHEZ ZOE Dona CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 1:44:45 0:00:00 1:44:45 62
3 SEXE 4 CATEGORIA

Classificació de la prova per subcategoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE SUBCATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL PUNTS SUBCATEGORIA
1 130 HERNANDEZ TEIXIDOR EDUARD Home VETERA ASS. ESP. MATXACUCA 2:40:53 0:00:00 2:40:53 100
2 254 LLONCH EXPOSITO ALBERT Home VETERA CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS 3:01:24 0:00:00 3:01:24 88
3 280 VALLDEORIOLA BLANCAFORT XAVI Home VETERA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 3:04:05 0:00:00 3:04:05 78
4 156 SANTAMARIA MARTINEZ ENRIQUE Home VETERA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 3:05:10 0:00:00 3:05:10 72
5 145 BARRIOS SOLSONA EDUARD Home VETERA ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL - AAEET 3:11:07 0:00:00 3:11:07 68
6 285 VIDAL SUBINYA XEVI Home VETERA CLUB EXCTA. CALLDETENES 3:12:52 0:00:00 3:12:52 66
7 16 GUARCH CUADRADO DAVID Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 3:18:43 0:00:00 3:18:43 64
8 148 SEGURA CASTELLS JOSEP MARIA Home VETERA GRUP EXCTA. OLIANA 3:20:12 0:00:00 3:20:12 62
9 209 LECINA RATERO JORDI Home VETERA ASS. LA MASSA CENTRE DE CULT. VILASSARENC 3:22:05 0:00:00 3:22:05 60
10 224 RUBIO BOBET IVAN Home VETERA ASS. ESP. CENTRE ALPI VALL DEL SEGADELL 3:22:35 0:00:00 3:22:35 58
11 264 MARINE CALERO DAVID Home VETERA CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 3:23:34 0:00:00 3:23:34 56
12 258 SOLSONA NOVELL XAVIER Home VETERA CLUB UNIO D'ESPORTS OBLIGATS I SOFERTS 3:29:03 0:00:00 3:29:03 54
13 284 DORCA TARRUELLA JORDI Home VETERA CENTRE EXCTA. HOSTALETS DE BALENYA 3:31:21 0:00:00 3:31:21 52
14 217 PEREZ GARCIA JOAN Home VETERA CENTRE EXCTA. TORELLO 3:39:15 0:00:00 3:39:15 50
15 278 CRUXENT CORT JORDI Home VETERA ASS. ESP. CENTRE ALPI VALL DEL SEGADELL 3:39:46 0:00:00 3:39:46 48
16 201 SERRATOSA SOLA ENRIC Home VETERA CENTRE EXCTA. TORELLO 3:58:00 0:00:00 3:58:00 46
17 219 BARROSO BERMEJO DIEGO Home VETERA ASS. ESP. CENTRE ALPI VALL DEL SEGADELL 3:59:02 0:00:00 3:59:02 44
18 266 MARTIN ALONSO IVAN Home VETERA CENTRE EXCTA. D'OLOT 3:59:41 0:00:00 3:59:41 42
19 161 PAGES PIFERRER MIQUEL Home VETERA CLUB EXCTA. EMPORDANES 3:59:43 0:00:00 3:59:43 40
20 244 SERRA DAVID Home VETERA CLUB EXCTA. EMPORDANES 4:08:13 0:00:00 4:08:13 38
21 220 RUIZ CINTAS VICTOR Home VETERA CLUB ESQUI GIRONA 4:09:06 0:00:00 4:09:06 36
22 222 PEREZ MARCOS BERNARDO Home VETERA CLUB EXCTA. PICA D'ESTATS 4:09:06 0:00:00 4:09:06 34
23 140 VERGES BOSCH DAVID Home VETERA CLUB EXCTA. D'ALCOVER 4:09:52 0:00:00 4:09:52 32
24 231 FORNELL SOLA DAVID Home VETERA UNIO EXCTA. PRATS 4:14:15 0:00:00 4:14:15 30
25 218 PRAT HUMA PEP Home VETERA UNIO EXCTA. VIC 4:14:43 0:00:00 4:14:43 28
26 147 SANTOLARIA CLAVAGUERA JAUME Home VETERA CLUB EXCTA. EMPORDANES 4:16:11 0:00:00 4:16:11 26
27 255 CARBAJO RUIZ JOSE MANUEL Home VETERA CLUB ESP. DE MUNTANYA VALL DE CAMPRODON 4:24:02 0:00:00 4:24:02 24
28 199 LOPEZ SORIANOO PERE Home VETERA CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 4:28:11 0:00:00 4:28:11 22
29 252 CARDIEL GELABERT OSCAR Home VETERA CLUB EXCTA. BEGUES 4:30:51 0:00:00 4:30:51 20
30 126 RIERA CASELLAS JOAN Home VETERA CLUB EXCTA. MA€ANETENC 4:39:17 0:00:00 4:39:17 18
31 204 PARDO NIETO MARC Home VETERA CENTRE EXCTA. TORELLO 4:48:09 0:00:00 4:48:09 16
32 198 AVENDA¤O MORALES FCO JAVIER Home VETERA ASS. ESP. CENTRE ALPI VALL DEL SEGADELL 5:13:40 0:00:00 5:13:40 14
1 234 FLORENCIO CABRE NURIA Dona VETERA CLUB ESP. L'ARENY 3:53:04 0:00:00 3:53:04 100
2 133 FERRER CRUSELLAS NURIA Dona VETERA CENTRE EXCTA. SERRAGRENYADA 4:08:07 0:00:00 4:08:07 88
3 214 GRACIA PUIGDOMENECH MONTSE Dona VETERA LES GUILLES JUNTS PELS CAMINS 4:25:28 0:00:00 4:25:28 78
4 246 MEDINA ALCOJOR JULIA Dona VETERA ASS. ESP. CENTRE ALPI VALL DEL SEGADELL 4:34:19 0:00:00 4:34:19 72
5 168 FRIAS GARRET DINA Dona VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 4:44:06 0:00:00 4:44:06 68
6 159 SIERRA BERNAT OLGA Dona VETERA GRUP EXCTA. OLIANA 4:47:06 0:00:00 4:47:06 66
7 139 GARCIA VALENCIA MELI Dona VETERA ASS. ESP. CENTRE ALPI VALL DEL SEGADELL 5:25:29 0:00:00 5:25:29 64
1 239 VIZCAINO MU?OZ MARC Home PROMESA CLUB EXCTA. RIPOLL 2:42:59 0:00:00 2:42:59 100
2 143 MIRET TOMAS JOSEP Home PROMESA UNIO EXCTA. URGELLENCA 2:47:28 0:00:00 2:47:28 88
3 289 CASTILLO FERNANDEZ DANIEL Home PROMESA ALTRES FEDERACIONS 2:49:07 0:00:00 2:49:07 78
4 238 LLEIXA QUIROGA PAU Home PROMESA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 2:55:55 0:00:00 2:55:55 72
5 227 ARANDA ESCAMILLA ARNAU Home PROMESA ASS. ESP. MATXACUCA 2:57:22 0:00:00 2:57:22 68
6 213 SUNYER MINGO CARLES Home PROMESA FOMENT ARQUEOLãGIC EXCTA. SALLENTI 3:05:41 0:00:00 3:05:41 66
7 235 JULVE LARA JOSEP M Home PROMESA CLUB ESP. L'ARENY 3:26:58 0:00:00 3:26:58 64
8 146 ORTEGA CALERO MARCOS Home PROMESA CENTRE EXCTA. DE LLEIDA 3:44:51 0:00:00 3:44:51 62
9 263 PASCUAL ROIG MARC Home PROMESA CLUB EXCTA. MADTEAM 3:45:47 0:00:00 3:45:47 60
10 260 ANTICH DRESAIRE ARNAU Home PROMESA CLUB EXCTA. DE GRACIA 3:48:50 0:00:00 3:48:50 58
1 181 ESCLUSA BALLUS CARLA Dona PROMESA CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA 3:29:31 0:00:00 3:29:31 100
2 240 VALLES DE LANUZA CLARA Dona PROMESA UNIO EXCTA. VIC 3:40:13 0:00:00 3:40:13 88
3 166 BALCELLS SERRA CELIA Dona PROMESA CENTRE EXCTA. QUERALT 3:42:00 0:00:00 3:42:00 78
4 163 ROS CASTET ARAN Dona PROMESA CLUB ESQUI VAL D'ARAN 4:13:32 0:00:00 4:13:32 72
1 242 LLAMAS BOZA XAVI Home MASTER 50 ASS. ESP. I CULT. CAPGIRELL 3:05:20 0:00:00 3:05:20 100
2 226 MARTIN PASCUAL JORDI Home MASTER 50 GRUP EXCTA. CAMPDEVANOL 3:16:36 0:00:00 3:16:36 88
3 286 VI¥AS VILARDEBO VALENTI Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. HOSTALETS DE BALENYA 3:31:48 0:00:00 3:31:48 78
4 179 PINYOL EDGAT Home MASTER 50 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA 3:35:28 0:00:00 3:35:28 72
5 142 GIL ABADIA XAVIER Home MASTER 50 AGRUP. EXCTA. CATALUNYA 3:44:41 0:00:00 3:44:41 68
6 265 CIRIA BONET MANEL Home MASTER 50 CLOS PONS THAI RUNNERS ASS. ESP 3:48:32 0:00:00 3:48:32 66
7 177 MURILLO FUENTES CARLOS MIGUEL Home MASTER 50 AGRUP. EXCTA. MONTSANT 3:56:32 0:00:00 3:56:32 64
8 182 IZQUIERDO IZQUIERDO JAVIER Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 4:00:09 0:00:00 4:00:09 62
9 267 PRAT SOLER ANTONI Home MASTER 50 GRUP EXCTA. OLIANA 4:00:11 0:00:00 4:00:11 60
10 160 PENALVA SOLA JOSEP Home MASTER 50 ASS. CULT. ESP. JONQUERENCA 4:00:40 0:00:00 4:00:40 58
11 248 GARRETA CLUSELLA JORDI Home MASTER 50 ASS. ESP. ULLASTRELL 4:01:43 0:00:00 4:01:43 56
12 203 ALABART MARCH JOSEP RAMON Home MASTER 50 ASS. ESPORTIVA COTA 705 4:02:14 0:00:00 4:02:14 54
13 247 ARCAS JOAN Home MASTER 50 CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS 4:02:30 0:00:00 4:02:30 52
14 268 GALCERAN COLOMER MIQUEL Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. BANYOLES 4:08:23 0:00:00 4:08:23 50
15 211 JOANIQUET ESTRADA ALEX Home MASTER 50 CLUB EXCTA. DE GRACIA 4:13:52 0:00:00 4:13:52 48
16 208 GARCIA COLL JORDI PLAY Home MASTER 50 ASS. ESP. CENTRE ALPI VALL DEL SEGADELL 4:20:07 0:00:00 4:20:07 46
17 157 MOYES MUNNE JORDI Home MASTER 50 UNIO EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES 4:21:34 0:00:00 4:21:34 44
18 123 CALLAVE FELIPE CARLES Home MASTER 50 UNIO EXCTA. LLAN€ANENCA 4:28:29 0:00:00 4:28:29 42
19 191 BARAUT BACH JAUME Home MASTER 50 UNIO EXCTA. LLAN€ANENCA 4:36:52 0:00:00 4:36:52 40
20 154 MELERO VIGARA FERRAN Home MASTER 50 CLUB EXCTA. RIPOLL 4:37:10 0:00:00 4:37:10 38
21 250 POSTIGUILLO GALA DAVID Home MASTER 50 ASS. EXCTA. AMICS M. STA. COL. CERVELLO 4:37:44 0:00:00 4:37:44 36
22 167 SANGENIS VATHJE JOAQUIM Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 4:43:45 0:00:00 4:43:45 34
23 37 MOLIST CODINACHS SANTI Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. TARADELL 5:22:17 0:00:00 5:22:17 32
1 190 URE¥A ANTOLIN PILI Dona MASTER 50 CENTRE EXCTA. FARNERS 4:59:35 0:00:00 4:59:35 100
2 164 RODICIO HERAS ROSA Dona MASTER 50 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 5:09:02 0:00:00 5:09:02 88
3 200 GARCIA MOLINA SONIA Dona MASTER 50 CLUB D'ESPORTS DE MUNTANYA CERDANYOLA 5:28:33 0:00:00 5:28:33 78
1 135 FERNANDEZ MIQUEL Home MASTER 60 CLUB EXCTA. CAMINAIRES DE VILAMAJOR 4:27:21 0:00:00 4:27:21 100
2 241 TRASSERRA SERRALLONGA PERE Home MASTER 60 CLUB EXCTA. SEVA 4:40:36 0:00:00 4:40:36 88
SEXE CATEGORIA