FEEC Federació d'Entitats Excursionistes de Catalunya

Agenda / Competició

Olla de Núria

Distància 21.5km
Desnivell 1900m +

Aquesta prova forma part de
Campionat de Catalunya Individual de Curses per Muntanya

Ripollès Curses per Muntanya

13 de juny 2021

Vall de Núria

Preu (a determinar)

Entitats organitzadores

UNIÓ EXCTA. VIC

Contacte

938855120 / secretaria@unioexcursionistavic.org

Classificació de la prova per categoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE CATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL
1 1 MARGARIT SOLE JAN Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 02:16:40 00:00:00 02:16:40
2 1027 RULLAN ESTARELLES PERE Home ABSOLUTA LA MOLINA CLUB DESPORTS 02:18:22 00:00:00 02:18:22
3 179 ROMANI RODES MARCEL Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. DE CATALUNYA DE GRACIA 02:22:00 00:00:00 02:22:00
4 268 BALLUS CASAS ALBERT Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. CALLDETENES 02:22:49 00:00:00 02:22:49
5 112 CARDONA COLL NIL Home ABSOLUTA SKI CLUB CAMPRODON 02:23:59 00:00:00 02:23:59
6 1016 BARTI SOLA ISAAC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DOLOT 02:23:59 00:00:00 02:23:59
7 1022 CASES DE MATIAS ARNAU Home ABSOLUTA ESPOT ESQUI CLUB VALLS DANEU 02:25:50 00:00:00 02:25:50
8 320 LAZARO CORDERO MARTI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. RIPOLL 02:27:08 00:00:00 02:27:08
9 123 BUTACI RAUL Home ABSOLUTA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 02:28:01 00:00:00 02:28:01
10 77 MORALES LOPEZ JOSEP Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 02:28:34 00:00:00 02:28:34
11 120 VIDAL CUGAT DAVID Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 02:28:45 00:00:00 02:28:45
12 1019 LOPEZ DE SAGREDO XICOTA FERNANDO Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 02:29:32 00:00:00 02:29:32
13 282 ROVIRA VALLEJO DAVID Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES 02:30:35 00:00:00 02:30:35
14 139 ROY BARALDES JORDI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLO 02:30:41 00:00:00 02:30:41
15 64 COLL TURRA PAU Home ABSOLUTA SKI CLUB CAMPRODON 02:31:28 00:00:00 02:31:28
16 290 FONT SEGU MARTI Home ABSOLUTA CLUB DESPORTS DE MUNTANYA CERDANYOLA 02:32:09 00:00:00 02:32:09
17 229 VIZCAINO MUNOZ MARC Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. RIPOLL 02:32:17 00:00:00 02:32:17
18 499 CUESTA SANTAMARIA JONATAN Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 02:34:22 00:00:00 02:34:22
19 296 ROVIRA DACHS JOSEP Home ABSOLUTA CENTRE ALPI GIRONELLA 02:35:40 00:00:00 02:35:40
20 1018 BOLET ARAGONES JORDI Home ABSOLUTA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 02:35:55 00:00:00 02:35:55
21 42 CAMES MALMIERCA OSCAR Home ABSOLUTA CLUB ESP. LARENY 02:36:49 00:00:00 02:36:49
22 697 TOMASA SERRANO XAVI Home ABSOLUTA CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA 02:37:02 00:00:00 02:37:02
23 12 REDORTA PEIX XAVIER Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 02:39:03 00:00:00 02:39:03
24 621 OLLE BERNADES MARC Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 02:39:25 00:00:00 02:39:25
25 36 BES GINESTA JORDI Home ABSOLUTA CLUB ESQUI GIRONA 02:39:48 00:00:00 02:39:48
26 121 VILA FIGUERAS JOAN POL Home ABSOLUTA CLUB ESP. LARENY 02:39:54 00:00:00 02:39:54
27 142 COSTA PUIGPELAT MARC Home ABSOLUTA CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 02:41:11 00:00:00 02:41:11
28 1034 LLADO HERNANDEZ WIFRED Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 02:41:57 00:00:00 02:41:57
29 32 BACARDIT TUDELA NIL Home ABSOLUTA FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA. SALLENTI 02:42:17 00:00:00 02:42:17
30 490 GALOBARDES MUÑOZ CARLOS Home ABSOLUTA CLUB ESP. TORDERA 02:42:44 00:00:00 02:42:44
31 457 CARDOZO MACHADO DIEGO Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 02:44:54 00:00:00 02:44:54
32 1001 GUARDIA COLOMER MARC Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 02:45:32 00:00:00 02:45:32
1 2 GIL CLAPERA NURIA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. LARENY 02:46:54 00:00:00 02:46:54
33 674 SEGOVIA ALIAS ANTONIO Home ABSOLUTA CLUB POLIESPORTIU PUIGCERDA 02:48:12 00:00:00 02:48:12
34 605 BARRIOS SOLSONA EDUARD Home ABSOLUTA ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL 02:49:12 00:00:00 02:49:12
35 513 MASSO GOMEZ ORIOL Home ABSOLUTA CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 02:49:58 00:00:00 02:49:58
36 349 VILA ARIZA JORDI Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 02:50:38 00:00:00 02:50:38
37 591 SANTAMARIA MARTINEZ ENRIQUE Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 02:51:46 00:00:00 02:51:46
38 1009 ARMADAS SABATE JOSEP Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 02:52:36 00:00:00 02:52:36
39 651 RUBIO BOBET IVAN Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE ALPI VALL DEL SEGADELL 02:52:57 00:00:00 02:52:57
40 539 MARIN I LLUCH PAU Home ABSOLUTA CLUB ESQUICERDANYA SKIMO TEAM 02:53:01 00:00:00 02:53:01
41 423 PINYOL MASANA JORDI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DEL PENEDES 02:53:26 00:00:00 02:53:26
42 210 CASTELLOTE BORRELL MIQUEL Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. DE CATALUNYA DE GRACIA 02:54:17 00:00:00 02:54:17
43 461 SUNYER MINGO CARLES Home ABSOLUTA FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA. SALLENTI 02:54:40 00:00:00 02:54:40
44 245 CLARELLA PEIRO ARNAU Home ABSOLUTA CLUB D'ESQUI LA POBLA DE SEGUR 02:54:53 00:00:00 02:54:53
45 534 AZCONA FRANQUESA BERNAT Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. LURGELL 02:55:15 00:00:00 02:55:15
46 135 PUJOL RUBIO JORDI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. CALLDETENES 02:55:16 00:00:00 02:55:16
47 161 REQUENA JUAN ORIOL Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 02:55:49 00:00:00 02:55:49
48 24 SARRA FERRER ANDREU Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 02:56:48 00:00:00 02:56:48
49 421 BORRALLERAS ESTRUCH JORDI Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. PRATS 02:58:02 00:00:00 02:58:02
50 345 CAMPS CASTELLANOS NIL Home ABSOLUTA AGRUP. EXCTA. CATALUNYA 02:58:14 00:00:00 02:58:14
51 157 COCA PORCEL JAVIER Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. SANT VICENÇ 02:58:16 00:00:00 02:58:16
52 44 GENSANA FARRE DAVID Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGORÇA 03:00:35 00:00:00 03:00:35
53 393 ROSA PADROS MIQUEL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ESQUIROL 03:01:35 00:00:00 03:01:35
54 172 CASAS PRADES ALBERT Home ABSOLUTA AGRUP. EXCTA. PALAFRUGELL 03:01:47 00:00:00 03:01:47
55 613 LLORA CODINA GERARD Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 03:02:17 00:00:00 03:02:17
2 598 GABARRO MORENTE GEORGINA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 03:02:27 00:00:00 03:02:27
56 341 CALONGE BARRIO ALBERT Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. SEVA 03:02:52 00:00:00 03:02:52
57 276 PRATS LOPEZ NIL Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. PRATS 03:03:02 00:00:00 03:03:02
3 1017 GUIRADO SANCHEZ ANNA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 03:03:03 00:00:00 03:03:03
58 550 SUBIRANA DALMAU FABIA Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 03:03:06 00:00:00 03:03:06
59 538 IBARRA DELGADO JOSEP Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. CAMINAIRES DE VILAMAJOR 03:03:57 00:00:00 03:03:57
4 703 CASTELLO NORIA ANGELA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 03:04:01 00:00:00 03:04:01
60 437 ARRUFAT VILAMAJO PAU Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. BORGES GARRIGUES 03:05:18 00:00:00 03:05:18
61 163 GRABOLEDA GARRIGA ENRIC Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. EMPORDANES 03:05:19 00:00:00 03:05:19
62 337 CASANOVAS GARCIA XAVIER Home ABSOLUTA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 03:05:42 00:00:00 03:05:42
5 34 ANDREU TRIAS LAIA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. CALLUS 03:05:47 00:00:00 03:05:47
63 596 GIBERT ESTUDILLO GUILLEM Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 03:05:52 00:00:00 03:05:52
64 212 CODINA TOBIAS JOSEP MARIA Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 03:06:01 00:00:00 03:06:01
65 143 AGUILAR TAUSTE JORDI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. CALLDETENES 03:06:11 00:00:00 03:06:11
66 424 TAPIAS PLANAS ALBERT Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. SANT QUIRZE DEL VALLES 03:07:12 00:00:00 03:07:12
67 1030 ESTEVEZ ALVAREZ RAUL Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 03:07:37 00:00:00 03:07:37
6 223 CUSI BATLLE AINA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. I CULT. CAPGIRELL 03:07:50 00:00:00 03:07:50
68 488 LOZANO TIRADO FERNANDO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 03:08:56 00:00:00 03:08:56
7 620 BALCELLS SERRA CELIA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. QUERALT 03:09:27 00:00:00 03:09:27
69 444 ANTICH DRESAIRE ARNAU Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE GRACIA 03:10:56 00:00:00 03:10:56
70 313 VILANOVA PINYOL JORDI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. VIA FORA 03:11:25 00:00:00 03:11:25
71 454 RUSIÑOL GUITERAS QUIM Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 03:11:41 00:00:00 03:11:41
72 409 PORRAS MELENDEZ DAVID Home ABSOLUTA ASS. ESP. BLANCAFORT 03:12:07 00:00:00 03:12:07
73 358 BALAÑA AVILA JOAN Home ABSOLUTA CLUB ATLETIC ESPLUGUI 03:12:18 00:00:00 03:12:18
8 47 BISQUERT PARES EROLA Dona ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 03:13:02 00:00:00 03:13:02
74 165 SENTMARTI SOLA ORIOL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TARADELL 03:13:09 00:00:00 03:13:09
75 511 PARES ROCA JOAN Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 03:13:47 00:00:00 03:13:47
76 359 DE CAMPO JIMENEZ DANIEL Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 03:14:12 00:00:00 03:14:12
9 526 ESCLUSA BALLUS CARLA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 03:14:22 00:00:00 03:14:22
77 562 GARRA SORIA CESAR Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 03:14:55 00:00:00 03:14:55
78 200 PUJOL CODERCH ORIOL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. CALLDETENES 03:15:05 00:00:00 03:15:05
79 21 CIURANA SALES MARTÍ Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 03:15:14 00:00:00 03:15:14
10 575 ONGARO FONGARO ANNA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. PRORUNNERS 03:15:46 00:00:00 03:15:46
11 433 PARES RIERA SILVIA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 03:15:50 00:00:00 03:15:50
80 497 RAMADA MUÑOZ NIL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE GRACIA 03:16:15 00:00:00 03:16:15
81 518 ROCAS ALONSO PAU Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 03:16:47 00:00:00 03:16:47
12 319 RIBA HERNANDEZ QUERALT Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. RIPOLL 03:17:51 00:00:00 03:17:51
82 321 DONAIRE BIFET OSCAR Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. MATADEPERA 03:19:17 00:00:00 03:19:17
83 429 PARETAS FERRER JORDI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE SITGES 03:20:07 00:00:00 03:20:07
84 649 COLL CULEBRAS SERGI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DOLOT 03:20:31 00:00:00 03:20:31
85 493 RODRIGUEZ VALLS ORIOL Home ABSOLUTA CENTRE ALPI GIRONELLA 03:20:55 00:00:00 03:20:55
86 645 CAMARASA SANSA ALBERT Home ABSOLUTA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 03:21:52 00:00:00 03:21:52
87 166 QUIÑONES CODO MARC Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 03:22:20 00:00:00 03:22:20
88 561 CASTELL FABREGUES LLORENÇ Home ABSOLUTA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 03:22:30 00:00:00 03:22:30
89 482 CAMARA PERALES TONI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 03:22:54 00:00:00 03:22:54
90 618 GARCIA GUERRERO DANIEL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 03:23:04 00:00:00 03:23:04
13 465 VILA TURA LAURA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 03:23:04 00:00:00 03:23:04
91 443 GIRON LLESERA ALBERT Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 03:23:06 00:00:00 03:23:06
92 586 SAENZ AVILA CARLES Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MAÇANETENC 03:23:19 00:00:00 03:23:19
93 186 PASTOR DOMINGO FERRAN Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES 03:23:20 00:00:00 03:23:20
94 221 CUSI BATLLE ALBERT Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. LLANÇANENCA 03:23:26 00:00:00 03:23:26
14 124 RAFOLS MONTIEL CARLA Dona ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT 03:23:50 00:00:00 03:23:50
95 155 FORCADA TUBAU JOAN Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 03:24:02 00:00:00 03:24:02
96 505 SEGARRA TURULL LLUIS Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. LURGELL 03:24:11 00:00:00 03:24:11
97 136 BOLIART ROMERO NIC Home ABSOLUTA CLUB UNIO DESPORTS OBLIGATS I SOFERTS 03:25:08 00:00:00 03:25:08
98 624 RALLO TOLOS FRANC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. REFALGARI 03:25:12 00:00:00 03:25:12
99 489 TORRES LEGASPI MARIUS Home ABSOLUTA ASS. D'ESP. DE MUNTANYA DE CAPELLADES 03:26:30 00:00:00 03:26:30
100 654 BOIX BUFIAS CARLES Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DOLOT 03:26:42 00:00:00 03:26:42
101 171 GUAL RUIZ JOAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 03:26:54 00:00:00 03:26:54
102 255 DEOLA TRASSERRA FERRAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. CALLUS 03:26:59 00:00:00 03:26:59
103 519 FERNANDEZ ESPINOSA DAVID Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA DEL PRAT DE LLOBREGAT 03:27:30 00:00:00 03:27:30
104 632 SALVANY GARCIA MARTI Home ABSOLUTA ASS. ESP. PALLARS 03:28:36 00:00:00 03:28:36
105 154 CUÑE SALA RAMON Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE GRACIA 03:28:39 00:00:00 03:28:39
15 701 AGUILAR BRUCH LAIA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. CALLDETENES 03:28:42 00:00:00 03:28:42
106 274 BOTINES PUERTAS AMAT Home ABSOLUTA AGRUP. EXCTA. CATALUNYA 03:29:51 00:00:00 03:29:51
16 528 SISCART SERRA AINA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 03:30:40 00:00:00 03:30:40
107 11 MAYANS BUENO JORDI Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 03:30:43 00:00:00 03:30:43
108 174 VICENS FRANQUESA LLUIS Home ABSOLUTA CLUB ESQUI GIRONA 03:30:50 00:00:00 03:30:50
109 162 CARAVACA FUENTES PAU Home ABSOLUTA CLUB ESQUI GIRONA 03:30:54 00:00:00 03:30:54
110 566 ROVIRA ESPINOSA DANIEL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. SANT CELONI 03:32:00 00:00:00 03:32:00
111 220 OLIVAS ESCARRA LLUIS Home ABSOLUTA CLUB ESQUI GIRONA 03:33:11 00:00:00 03:33:11
112 447 GRANE DE DALMAU MARC Home ABSOLUTA AGRUP. CIENTIFICO EXCTA. MATARO 03:33:20 00:00:00 03:33:20
113 329 HEREDIA BERMUDEZ JUAN Home ABSOLUTA CLUB ATLETIC ESPLUGUI 03:33:35 00:00:00 03:33:35
17 411 CORBELLA ALCANTARA CARLOTA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA 03:33:38 00:00:00 03:33:38
114 217 FERNANDEZ MORENO MIGUEL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 03:34:19 00:00:00 03:34:19
18 573 BUTI GARCIA NATALIA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE SITGES 03:35:22 00:00:00 03:35:22
19 452 MALYSEVA JELENA Dona ABSOLUTA CLUB ESPORTIU GARRAF RUNNERS 03:35:42 00:00:00 03:35:42
20 502 BUSCA SUAU ELISENDA Dona ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE SABADELL 03:36:08 00:00:00 03:36:08
115 20 GARCIA AMADO XAVIER Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 03:36:17 00:00:00 03:36:17
116 659 DE LA CERDA CISTERNES VALENTIN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 03:36:49 00:00:00 03:36:49
21 666 CANO LOPEZ MARIA JOSE Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE TERRASSA 03:36:49 00:00:00 03:36:49
117 660 ALBERDI ERAUSKIN IÑIGO Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA 03:36:51 00:00:00 03:36:51
22 472 ESPINACH CARBO PAULA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 03:37:35 00:00:00 03:37:35
23 671 PALOMINO MORALES KARINA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 03:37:59 00:00:00 03:37:59
118 279 BOSCH SENTMARTI PAU Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. CALLDETENES 03:38:21 00:00:00 03:38:21
119 397 ROCA VILALTA JAUME Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 03:38:24 00:00:00 03:38:24
24 1012 TORTADES VERDAGUER EROLA Dona ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 03:38:24 00:00:00 03:38:24
120 356 MORLANS PEREJUAN ANTONI Home ABSOLUTA CLUB ATLETIC ESPLUGUI 03:39:41 00:00:00 03:39:41
121 478 FADO ANRI ARNAU Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 03:40:15 00:00:00 03:40:15
122 364 DALMAU MASSANAS IVAN Home ABSOLUTA PORTAL DE LES GAVARRES CLUB ESP. SANT MARTI VELL 03:41:23 00:00:00 03:41:23
123 657 CURTO ARAGONES MARC Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA TORTOSA 03:41:33 00:00:00 03:41:33
124 370 BLANCO I CRITG ALEIX Home ABSOLUTA CLUB ESQUI GIRONA 03:41:48 00:00:00 03:41:48
125 218 SEGALES BERENGUER SANTI Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 03:42:10 00:00:00 03:42:10
126 222 CORRALES JORDI Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. DE CATALUNYA MATARO 03:42:13 00:00:00 03:42:13
25 491 ROS CASTET ARAN Dona ABSOLUTA CLUB ESQUI VAL DARAN 03:42:34 00:00:00 03:42:34
127 559 DAUDEN ESMEL CRISTOFOL Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA TORTOSA 03:42:50 00:00:00 03:42:50
128 45 BISQUERT PARES ANIOL Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 03:43:18 00:00:00 03:43:18
129 658 GAITX ARAGONES XAVIER Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 03:44:18 00:00:00 03:44:18
130 416 DE LA FUENTE PI FERRAN Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC MOLLET 03:44:20 00:00:00 03:44:20
131 295 ARRUFAT BARTOLOME CARLOS Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ESPARREGUERA 03:44:25 00:00:00 03:44:25
26 226 RIVERA TORRESCUSA MONTSE Dona ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. LLANÇANENCA 03:44:51 00:00:00 03:44:51
132 169 GANIGUE PASTORET MAGI Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA VALL DE CAMPRODON 03:45:29 00:00:00 03:45:29
133 375 AGUILERA SANE EDUARD Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TARADELL 03:46:35 00:00:00 03:46:35
134 182 BELTRAN SOLDEVILA TONI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. COMARCA DE BAGES 03:47:13 00:00:00 03:47:13
135 302 ESCAMILLA MORCILLO ERIC Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 03:48:14 00:00:00 03:48:14
136 577 VALLVERDU COLOM RAIMON Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 03:48:26 00:00:00 03:48:26
137 339 GIL COTS JORDI Home ABSOLUTA CLUB ATLETIC ESPLUGUI 03:48:39 00:00:00 03:48:39
138 14 CORTES PELEGRIN ANDREU Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 03:49:22 00:00:00 03:49:22
27 170 ELIAS PAPIO EVA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. SENSE FRONTERES 03:50:07 00:00:00 03:50:07
139 173 VERTIZ BACA SERGIO Home ABSOLUTA CLUB ESQUI GIRONA 03:50:20 00:00:00 03:50:20
140 609 BERNAUS FERNANDEZ AARON Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 03:50:50 00:00:00 03:50:50
141 85 SOCIATS ASENSIO RICARD Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 03:51:24 00:00:00 03:51:24
142 500 AMIGO BOTIFOLL JORDI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA 03:51:38 00:00:00 03:51:38
143 602 FUMADO ARASA DIRK Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. REFALGARI 03:51:57 00:00:00 03:51:57
144 503 GUERRERO FERNANDEZ TONI Home ABSOLUTA ASS. ESP. GRUP EXCTA. BELL MATI 03:52:06 00:00:00 03:52:06
145 180 MONTAL ROURA XEVI Home ABSOLUTA CLUB ESQUI GIRONA 03:52:07 00:00:00 03:52:07
146 448 SANCHEZ GARCIA PAU Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLO 03:52:08 00:00:00 03:52:08
147 299 CARBONELL PRAT MIQUEL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 03:52:20 00:00:00 03:52:20
148 195 PIELLA VILARDELL GENIS Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. CALLDETENES 03:52:41 00:00:00 03:52:41
149 346 BOU PLANELL PERE Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 03:53:24 00:00:00 03:53:24
150 604 GALCERAN COLOMER MIQUEL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. BANYOLES 03:54:34 00:00:00 03:54:34
151 306 PRAT GODAYOL ARCADI Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 03:54:52 00:00:00 03:54:52
28 227 SOLER COZAR MIREIA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 03:55:06 00:00:00 03:55:06
152 373 MARTI GUARDIA MARC Home ABSOLUTA CLUB ATLETIC ESPLUGUI 03:55:11 00:00:00 03:55:11
153 175 GALLACH CHAVES EDUARD Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 03:55:18 00:00:00 03:55:18
154 485 DIAZ ARNAU ANTONIO Home ABSOLUTA ASS. MUNTANYENCS BERGUEDANS 03:56:34 00:00:00 03:56:34
155 269 OFERIL FERNANDEZ HUMBERT Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TARADELL 03:57:40 00:00:00 03:57:40
156 260 TALARN CAUBET JOAQUIM Home ABSOLUTA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 03:57:53 00:00:00 03:57:53
157 572 PALOS LLABERIA DAVID Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 03:58:45 00:00:00 03:58:45
158 332 FABREGAT CASAL FRANCESC XAVIER Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLO 03:59:08 00:00:00 03:59:08
159 100 SARRA FERRER GUILLEM Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 04:00:26 00:00:00 04:00:26
160 608 ALCAIDE CARRASCO ANGEL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 04:00:43 00:00:00 04:00:43
161 237 PARDO SUCH ORIOL Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE SABADELL 04:01:08 00:00:00 04:01:08
162 205 SIVILL PASCUAL ORIOL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 04:01:10 00:00:00 04:01:10
163 207 BAUSILI CUADRAS ALBERT Home ABSOLUTA CLUB ESQUI GIRONA 04:02:25 00:00:00 04:02:25
164 211 SOLER BUSQUETS JORDI Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. I ESPORTIU GIRONI 04:02:29 00:00:00 04:02:29
165 231 ARTIGAS ROIG MARC Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 04:03:12 00:00:00 04:03:12
166 569 VISCARRI ROMERO DANI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 04:03:33 00:00:00 04:03:33
167 611 GUITART PUJOL ADRIA Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. PONT DE VILOMARA 04:03:55 00:00:00 04:03:55
168 263 AUTET GUBIERAS MIQUEL Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 04:03:56 00:00:00 04:03:56
169 633 BORRALLO LLAURADO SERGI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. REDDIS 04:04:18 00:00:00 04:04:18
170 261 LLEVADOT REDO SEBASTIA Home ABSOLUTA ASS. EXC. DE CORNUDELLA DE MONTSANT 04:04:21 00:00:00 04:04:21
171 25 MARCO LEGUA MANUEL Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 04:04:36 00:00:00 04:04:36
172 17 MERCADER VILA EDUARD Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 04:04:54 00:00:00 04:04:54
173 498 CANDELA RUBIO HECTOR Home ABSOLUTA CLUB NATACIO TERRASSA 04:05:30 00:00:00 04:05:30
174 507 PEREZ PEREZ JAUME Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 04:06:11 00:00:00 04:06:11
175 1006 SERRA PARAREDA EDUARD Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TARADELL 04:06:18 00:00:00 04:06:18
29 241 HILL MOLINA SILVIA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 04:06:36 00:00:00 04:06:36
30 113 ITURRIA MARCH SILVIA Dona ABSOLUTA CLUB ATLETIC ESPLUGUI 04:07:04 00:00:00 04:07:04
176 425 DUBE ESCALA MOISES Home ABSOLUTA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 04:07:28 00:00:00 04:07:28
31 585 SOLER PALOMO PATRICIA Dona ABSOLUTA GRUP EXCTA. CAMPDEVANOL 04:07:31 00:00:00 04:07:31
177 355 NAVARRO GIMENO MARC Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ESPARREGUERA 04:07:50 00:00:00 04:07:50
178 167 CARCOLE SANS FRANCESC XAVIER Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 04:08:18 00:00:00 04:08:18
32 638 SURIOL TOLRA ANNA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 04:08:34 00:00:00 04:08:34
179 281 VILAJOSANA AMAT JORDI Home ABSOLUTA ASS. ESP. ULLASTRELL 04:09:25 00:00:00 04:09:25
180 264 CARBAJO RUIZ JOSE MANUEL Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA VALL DE CAMPRODON 04:10:03 00:00:00 04:10:03
181 250 AREVALO SEBASTIAN JULIO VICTOR Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 04:10:36 00:00:00 04:10:36
182 128 SUBIRANA SALABERT FRANCESC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. SERRAGRENYADA 04:11:15 00:00:00 04:11:15
183 184 AGUILAR VILADOMAT ANGEL Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. I ESPORTIU GIRONI 04:12:08 00:00:00 04:12:08
184 612 LLORT IGAL ARITZ Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. CAMINAIRES DE VILAMAJOR 04:12:50 00:00:00 04:12:50
185 1004 CASTILLO SOLANS JOAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 04:12:58 00:00:00 04:12:58
186 156 COLL MARTI JOAN Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 04:13:27 00:00:00 04:13:27
187 168 MORA GARCIA JOSEP Home ABSOLUTA CLUB ESP. LES PANTERES GROGUES 04:13:32 00:00:00 04:13:32
188 456 MASFERRER MESA ORIOL Home ABSOLUTA ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 04:13:53 00:00:00 04:13:53
189 563 LLAVINA ALTIMIRA JORDI Home ABSOLUTA ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 04:13:58 00:00:00 04:13:58
190 460 CENDROS CAMARA ALBERT Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA 04:14:50 00:00:00 04:14:50
33 249 MONDEJAR PONT MERITXELL Dona ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 04:15:01 00:00:00 04:15:01
191 328 CANADELL GRAU MIQUEL Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA DE LA VALL DE TENES 04:15:53 00:00:00 04:15:53
192 590 ERIKSSON PER Home ABSOLUTA CLUB ESPORTIU GARRAF RUNNERS 04:16:35 00:00:00 04:16:35
193 380 IZQUIERDO FERNANDEZ JONATAN Home ABSOLUTA CLUB DESPORTS DE MUNTANYA CERDANYOLA 04:16:41 00:00:00 04:16:41
194 422 PARERA BERDALA BERNAT Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. CAMINAIRES DE VILAMAJOR 04:16:55 00:00:00 04:16:55
34 694 FATJO DE MARTIN NURIA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 04:17:35 00:00:00 04:17:35
195 615 MASACHS GELMA JOSEP Home ABSOLUTA AGRUP. EXCTA. CATALUNYA 04:17:39 00:00:00 04:17:39
196 601 DE JODAR LUIS RICARD Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 04:17:53 00:00:00 04:17:53
197 628 CARRILLO PATIÑO LLUIS Home ABSOLUTA CLUB CAMÍ DELS IBERS TRAIL RUNNING 04:19:07 00:00:00 04:19:07
198 408 ESCURA BOSNASTRE ALBERT Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 04:21:13 00:00:00 04:21:13
199 368 GALLEGO ARJONA SERGI Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 04:21:18 00:00:00 04:21:18
200 399 VIDAL VALLES BERNAT Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 04:23:29 00:00:00 04:23:29
201 248 FREIJO ESPIN FERNANDO Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. SORDS CATALUNYA 04:25:48 00:00:00 04:25:48
202 206 HERNANDEZ NAVARRO JAUME Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 04:27:19 00:00:00 04:27:19
35 122 ABABEI ABABEI ALINA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 04:27:41 00:00:00 04:27:41
203 436 TARIN ARCALA MARC Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE GRACIA 04:28:16 00:00:00 04:28:16
204 286 HERNANDEZ MONTALBAN ANTONIO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE GRACIA 04:29:59 00:00:00 04:29:59
205 533 REOLID DIAZ OSCAR Home ABSOLUTA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 04:33:09 00:00:00 04:33:09
206 384 SUCH SUAREZ IGNASI Home ABSOLUTA AGRUP. EXCTA. CATALUNYA 04:33:56 00:00:00 04:33:56
207 544 CAPELL PERNIA SALVADOR Home ABSOLUTA CLUB ESCALADA I MUNTANYA PARDINYES 04:34:40 00:00:00 04:34:40
36 94 NARDI CASTILLO MERITXELL Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. RIPOLL 04:35:06 00:00:00 04:35:06
208 662 DE CASTRO CABAL MARC Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 04:35:48 00:00:00 04:35:48
209 203 LOPEZ CASTRO JESUS Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 04:37:25 00:00:00 04:37:25
210 233 FONT PASTOR JOSEP MARIA Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE ALPI VALL DEL SEGADELL 04:39:05 00:00:00 04:39:05
211 515 TORRES BELTRAN MARC Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 04:40:02 00:00:00 04:40:02
212 190 REYNER TORRES XAVIER Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. I ESPORTIU GIRONI 04:40:54 00:00:00 04:40:54
213 467 CARRETERO GIL JORDI Home ABSOLUTA CLUB ATLETIC CALDERI 04:42:13 00:00:00 04:42:13
37 593 PELLICER VIZARRO MARTA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ESQUIROL 04:44:28 00:00:00 04:44:28
214 631 SALVADOR RINCON FRANCESC XAVIER Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 04:44:29 00:00:00 04:44:29
38 293 GONZALEZ LAZARO ROSA MARIA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. CALLUS 04:45:14 00:00:00 04:45:14
215 287 PEREZ GONZALEZ JAVIER Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ESPARREGUERA 04:45:22 00:00:00 04:45:22
216 86 ERRA MARTIN DAVID Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. DE VILADRAU 04:46:29 00:00:00 04:46:29
217 178 SANZ MAGRANE JORDI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA 04:48:54 00:00:00 04:48:54
218 672 GIMENO OLIVERES GERARD Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 04:49:23 00:00:00 04:49:23
219 641 JULIBERT MOLINE JAUME Home ABSOLUTA CLUB ESP. KORRETONENCS 04:49:32 00:00:00 04:49:32
39 267 PINEDA CASADEMONT EULALIA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA 04:49:40 00:00:00 04:49:40
120 383 DARMENGOL I PARRA ORIOL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MAÇANETENC 04:49:46 00:00:00 04:49:46
121 614 HOYOS CHACON JAIRO Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE SABADELL 04:49:54 00:00:00 04:49:54
122 484 ARRIETA SEGURA JOSEP Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE RUBI 04:50:17 00:00:00 04:50:17
40 181 MATARRODONA JOFRE CRISTINA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 04:50:59 00:00:00 04:50:59
123 514 MUÑOZ BLAS DAVID Home ABSOLUTA CLUB ALPINO BARCELONA 04:51:19 00:00:00 04:51:19
124 378 CARRILLO TORRES MIGUEL CARLOS Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 04:52:10 00:00:00 04:52:10
125 374 MANSILLA EROLES XAVIER Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR 04:52:33 00:00:00 04:52:33
41 325 LUCAS CONDO LOURDES Dona ABSOLUTA SOCIETAT AMICS DE LA MUNTANYA 04:52:54 00:00:00 04:52:54
126 582 PALACIOS GONZALO ISAAC Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 04:53:31 00:00:00 04:53:31
127 280 CAYUELA MURCIA FELIX Home ABSOLUTA CLUB CICLISTA PLATJA DARO 04:53:42 00:00:00 04:53:42
128 224 BERENGUER RIUS JOAN Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL 04:54:13 00:00:00 04:54:13
129 446 FILLAT SOBRINO JORDI Home ABSOLUTA CLUB ESCALADA I MUNTANYA PARDINYES 04:55:40 00:00:00 04:55:40
230 234 TRIADO GUARDIA SERGI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 04:58:13 00:00:00 04:58:13
231 692 MARTI ROS MARC Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. AMICS M. STA. COL. CERVELLO 04:58:48 00:00:00 04:58:48
232 283 ALBA PINO MIGUEL JOSE Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ESPARREGUERA 05:00:43 00:00:00 05:00:43
233 151 CAPSETA NIETO KENNETH Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE GRACIA 05:00:45 00:00:00 05:00:45
234 542 HERNANDEZ ALABAU CARLES Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. CAMINAIRES DE VILAMAJOR 05:05:03 00:00:00 05:05:03
235 683 SANCHIS NONELL JOSE MARIA Home ABSOLUTA GRUP DE MUNTANYA ARGENTONA 05:05:31 00:00:00 05:05:31
236 381 RAMIO MIER FRANCESC Home ABSOLUTA CLUB ESQUI GIRONA 05:05:40 00:00:00 05:05:40
237 428 PERIS FOLGADO KIKO Home ABSOLUTA ASS. ESP. PALLARS 05:07:30 00:00:00 05:07:30
238 133 ESCUDE PARRA EDUARD Home ABSOLUTA CLUB ESCALADA I MUNTANYA PARDINYES 05:17:34 00:00:00 05:17:34
1 3010 SAGUES ROVIRA BIEL Home INFANTIL ASS. EXCTA. CASTELLTERÇOL 00:24:53 00:00:00 00:24:53
2 3001 GUITARAS PAIXAU JOAN Home INFANTIL CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 00:25:43 00:00:00 00:25:43
3 3020 BAQUE GOMEZ PAU Home INFANTIL CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 00:26:41 00:00:00 00:26:41
4 3002 FONT ROSELL MARC Home INFANTIL CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 00:27:55 00:00:00 00:27:55
5 3006 DE LA VIUDA SANCHEZ ARATZ Home INFANTIL CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 00:30:03 00:00:00 00:30:03
6 3051 VALLBONA YLLA CATALA MARTI Home INFANTIL UNIÓ EXCTA. VIC 00:30:40 00:00:00 00:30:40
7 3011 ROVIRA MORATIN NIL Home INFANTIL UNIO EXCTA. DE CATALUNYA DE GRACIA 00:31:30 00:00:00 00:31:30
8 3017 ROCIAS SACREST GIL Home INFANTIL CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 00:32:51 00:00:00 00:32:51
9 3009 SALAT GUARDIET ORIOL Home INFANTIL CLUB EXCTA. MADTEAM 00:39:25 00:00:00 00:39:25
10 3021 CASANOVAS NICOLAU ROGER Home INFANTIL CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 00:42:51 00:00:00 00:42:51
1 2023 SOUSA MIRANDA GONÇALO Home CADET CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 00:29:37 00:00:00 00:29:37
2 2046 PUIGVERT PALACIOS LLUÍS Home CADET CLUB ESQUI GIRONA 00:31:19 00:00:00 00:31:19
3 2034 LOPEZ VILAJUSANA ADRIA Home CADET CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 00:31:44 00:00:00 00:31:44
4 2034 LOPEZ VILAJUSANA ADRIA Home CADET CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 00:31:44 00:00:00 00:31:44
5 2016 BERTRAN BAREA OT Home CADET UNIÓ EXCTA. URGELLENCA 00:32:06 00:00:00 00:32:06
6 2000 COSTA YLLA MARTI Home CADET ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:32:58 00:00:00 00:32:58
7 2024 ALVAREZ DEL VAL AARON Home CADET CLUB ESP. MINDUNDIS TEAM 00:33:58 00:00:00 00:33:58
8 2012 MARTINEZ MARTINEZ MARC Home CADET CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 00:35:00 00:00:00 00:35:00
9 2031 MITJANS PIJOAN MARTÍ Home CADET ASS. EXCTA. MONTMELL 00:35:44 00:00:00 00:35:44
10 2054 GUITART FIGOLS PAU Home CADET ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:36:20 00:00:00 00:36:20
11 2049 PUJOL CASELLAS RAMON Home CADET UNIÓ EXCTA. VIC 00:36:20 00:00:00 00:36:20
1 2028 LASALLE GRATACOS GABRIELA Dona CADET CLUB ESP. MINDUNDIS TEAM 00:36:44 00:00:00 00:36:44
12 2053 GUITERAS PAIXAU PAU Home CADET CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 00:36:59 00:00:00 00:36:59
13 2048 JULIÀ ROGER Home CADET CLUB ESQUI GIRONA 00:37:09 00:00:00 00:37:09
14 2041 GÓMEZ DE LA TORRE I ARMENGOU MARTÍ Home CADET CLUB ESQUI GIRONA 00:37:24 00:00:00 00:37:24
15 2045 CEDO CUENCA JOFRE Home CADET UNIÓ EXCTA. VIC 00:38:59 00:00:00 00:38:59
2 2032 CORDOBA MATIAS RUT Dona CADET CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 00:40:27 00:00:00 00:40:27
16 2029 NIETO MARTINEZ ANTONIO Home CADET UNIÓ EXCTA. VIC 00:42:43 00:00:00 00:42:43
3 2022 ROCIAS SACREST EROLA Dona CADET CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 00:44:00 00:00:00 00:44:00
4 2047 BADIA HERNANZ MARIONA Dona CADET CLUB ESQUI GIRONA 00:44:13 00:00:00 00:44:13
5 2013 MARTINEZ CANTERAS LUCIA Dona CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 00:44:38 00:00:00 00:44:38
6 2008 MARTIN RODRIGUEZ CLAUDIA Dona CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 00:46:34 00:00:00 00:46:34
17 2030 GELPÍ SEGURÓ JAN Home CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 00:47:19 00:00:00 00:47:19
1 8064 PUCHOL SOTERAS NIL Home JUNIOR CLUB EXCTA. MADTEAM 01:22:09 00:00:00 01:22:09
2 8020 MIRET TOMAS JOSEP Home JUNIOR UNIÓ EXCTA. URGELLENCA 01:22:44 00:00:00 01:22:44
3 8047 CABEZA PINTOR SERGI Home JUNIOR CLUB EXCTA. MADTEAM 01:25:13 00:00:00 01:25:13
4 8029 BELLA PINYOL ROGER Home JUNIOR CLUB ATLETIC ESPLUGUI 01:28:17 00:00:00 01:28:17
5 8045 CABALLERIA GOMEZ RAMON Home JUNIOR GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 01:29:36 00:00:00 01:29:36
6 8034 CALERO MAÑAS ERIK Home JUNIOR CENTRE EXCTA. DEL PENEDES 01:32:34 00:00:00 01:32:34
7 8025 CODINA MIRALLES POL Home JUNIOR CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 01:32:44 00:00:00 01:32:44
8 8043 XIFRE GOMIS ARNAU Home JUNIOR AGRUP. EXCTA. CATALUNYA 01:35:16 00:00:00 01:35:16
9 8032 JULVE LARA JOSEP M. Home JUNIOR CLUB EXCTA. MONTBLANC 01:35:30 00:00:00 01:35:30
10 8015 SAGUE SORS QUIRZE Home JUNIOR ASS. ESP. I CULT. CAPGIRELL 01:41:31 00:00:00 01:41:31
1 8055 GONFAUS SELLES LAIA Dona JUNIOR ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 01:42:54 00:00:00 01:42:54
11 8033 ROIG FRANCESC Home JUNIOR ASS. D'ESP. DE MUNTANYA DE CAPELLADES 01:43:07 00:00:00 01:43:07
2 8016 TARRAGO CLOP NúRIA Dona JUNIOR FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA. SALLENTI 01:47:12 00:00:00 01:47:12
12 8054 OLIVERAS PUIG JORDI Home JUNIOR UNIÓ EXCTA. VIC 01:48:10 00:00:00 01:48:10
3 8030 LUSCHER ALEMANY MIREIA Dona JUNIOR UNIÓ EXCTA. VIC 01:56:24 00:00:00 01:56:24
13 8007 OLARIA MORENO POL Home JUNIOR CLUB EXCTA. ARITJOL 01:56:27 00:00:00 01:56:27
4 8046 SANCHEZ GONZALEZ SHEILA Dona JUNIOR CLUB ESP. LARENY 02:04:01 00:00:00 02:04:01
14 8021 LLORD FARRE JORDI Home JUNIOR CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 02:14:09 00:00:00 02:14:09
15 8009 JUAN SABATER ORIOL Home JUNIOR UNIO EXCTA. DE CATALUNYA MATARO 02:22:51 00:00:00 02:22:51
16 8017 LEON GUERRERO IVAN Home JUNIOR AGRUP. EXCTA. GRANOLLERS 03:02:07 00:00:00 03:02:07
1 9036 JAUME AMETLLER IU Home JUVENIL ASS. ESP. I CULT. CAPGIRELL 01:15:58 00:00:00 01:15:58
2 9049 NET PUIG IU Home JUVENIL ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 01:16:18 00:00:00 01:16:18
3 9056 CASTILLO PAREDES JAN Home JUVENIL CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 01:16:46 00:00:00 01:16:46
4 9012 TORRELLA OLLER JAN Home JUVENIL UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA BAGA 01:19:12 00:00:00 01:19:12
5 9035 PUJIULA COLOM ANIOL Home JUVENIL GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 01:27:07 00:00:00 01:27:07
6 9011 ALVAREZ DEL VAL GAEL Home JUVENIL CLUB ESP. MINDUNDIS TEAM 01:27:50 00:00:00 01:27:50
7 9057 BARCONS COMAPOSADA LLEIR Home JUVENIL ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 01:30:20 00:00:00 01:30:20
8 9002 MIRABET ARDERIU PEP Home JUVENIL CENTRE EXCTA. REFALGARI 01:35:27 00:00:00 01:35:27
9 9053 MORAGAS FORCADA JORDI Home JUVENIL UNIÓ EXCTA. VIC 01:35:55 00:00:00 01:35:55
10 9037 TORNE SOLA LLUC Home JUVENIL CLUB EXCTA. UECANOIA 01:37:35 00:00:00 01:37:35
11 9040 AHICART TORT GERARD Home JUVENIL ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 01:43:44 00:00:00 01:43:44
12 9038 CAPDEVILA GARCIA ARAN Home JUVENIL ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 01:44:16 00:00:00 01:44:16
13 9018 FORTUNYO LLEBERIA PAU Home JUVENIL CENTRE EXCTA. DE FLIX 01:46:42 00:00:00 01:46:42
14 9008 CARDONA MORENO NIL Home JUVENIL UNIÓ EXCTA. URGELLENCA 01:47:44 00:00:00 01:47:44
15 9028 CORDOBA MATIAS MAR Home JUVENIL CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 01:48:50 00:00:00 01:48:50
16 9042 URGELES ROURA OLEGUER Home JUVENIL UNIO EXCTA. DE CATALUNYA MATARO 01:49:15 00:00:00 01:49:15
17 702 GUITART BARRAL BERTA Home JUVENIL ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 01:55:12 00:00:00 01:55:12
18 9031 CANTERO POUS POL Home JUVENIL GRUP EXCTA. CAMPDEVANOL 01:55:12 00:00:00 01:55:12
19 9014 ESQUERDA AMEZCUA MARTI Home JUVENIL CENTRE EXCTA. DE TERRASSA 01:55:32 00:00:00 01:55:32
20 9004 CRESPIERA PIELLA PAU Home JUVENIL CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 01:55:35 00:00:00 01:55:35
3 SEXE 4 CATEGORIA

Classificació de la prova per subcategoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE SUBCATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL
1 1016 BARTI SOLA ISAAC Home PROMESA CENTRE EXCTA. DOLOT 02:23:59 00:00:00 02:23:59
2 1022 CASES DE MATIAS ARNAU Home PROMESA ESPOT ESQUI CLUB VALLS DANEU 02:25:50 00:00:00 02:25:50
3 77 MORALES LOPEZ JOSEP Home PROMESA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 02:28:34 00:00:00 02:28:34
4 64 COLL TURRA PAU Home PROMESA SKI CLUB CAMPRODON 02:31:28 00:00:00 02:31:28
5 290 FONT SEGU MARTI Home PROMESA CLUB DESPORTS DE MUNTANYA CERDANYOLA 02:32:09 00:00:00 02:32:09
6 229 VIZCAINO MUNOZ MARC Home PROMESA CLUB EXCTA. RIPOLL 02:32:17 00:00:00 02:32:17
7 1034 LLADO HERNANDEZ WIFRED Home PROMESA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 02:41:57 00:00:00 02:41:57
8 539 MARIN I LLUCH PAU Home PROMESA CLUB ESQUICERDANYA SKIMO TEAM 02:53:01 00:00:00 02:53:01
9 461 SUNYER MINGO CARLES Home PROMESA FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA. SALLENTI 02:54:40 00:00:00 02:54:40
10 421 BORRALLERAS ESTRUCH JORDI Home PROMESA UNIÓ EXCTA. PRATS 02:58:02 00:00:00 02:58:02
11 276 PRATS LOPEZ NIL Home PROMESA UNIÓ EXCTA. PRATS 03:03:02 00:00:00 03:03:02
12 437 ARRUFAT VILAMAJO PAU Home PROMESA CENTRE EXCTA. BORGES GARRIGUES 03:05:18 00:00:00 03:05:18
13 444 ANTICH DRESAIRE ARNAU Home PROMESA CLUB EXCTA. DE GRACIA 03:10:56 00:00:00 03:10:56
14 497 RAMADA MUÑOZ NIL Home PROMESA CLUB EXCTA. DE GRACIA 03:16:15 00:00:00 03:16:15
15 493 RODRIGUEZ VALLS ORIOL Home PROMESA CENTRE ALPI GIRONELLA 03:20:55 00:00:00 03:20:55
16 618 GARCIA GUERRERO DANIEL Home PROMESA CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 03:23:04 00:00:00 03:23:04
17 45 BISQUERT PARES ANIOL Home PROMESA UNIÓ EXCTA. VIC 03:43:18 00:00:00 03:43:18
18 100 SARRA FERRER GUILLEM Home PROMESA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 04:00:26 00:00:00 04:00:26
19 237 PARDO SUCH ORIOL Home PROMESA UNIÓ EXCTA. DE SABADELL 04:01:08 00:00:00 04:01:08
20 498 CANDELA RUBIO HECTOR Home PROMESA CLUB NATACIO TERRASSA 04:05:30 00:00:00 04:05:30
1 1017 GUIRADO SANCHEZ ANNA Dona PROMESA ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 03:03:03 00:00:00 03:03:03
2 620 BALCELLS SERRA CELIA Dona PROMESA CENTRE EXCTA. QUERALT 03:09:27 00:00:00 03:09:27
3 526 ESCLUSA BALLUS CARLA Dona PROMESA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 03:14:22 00:00:00 03:14:22
4 124 RAFOLS MONTIEL CARLA Dona PROMESA CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT 03:23:50 00:00:00 03:23:50
5 491 ROS CASTET ARAN Dona PROMESA CLUB ESQUI VAL DARAN 03:42:34 00:00:00 03:42:34
1 36 BES GINESTA JORDI Home VETERA CLUB ESQUI GIRONA 02:39:48 00:00:00 02:39:48
2 490 GALOBARDES MUÑOZ CARLOS Home VETERA CLUB ESP. TORDERA 02:42:44 00:00:00 02:42:44
3 674 SEGOVIA ALIAS ANTONIO Home VETERA CLUB POLIESPORTIU PUIGCERDA 02:48:12 00:00:00 02:48:12
4 605 BARRIOS SOLSONA EDUARD Home VETERA ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL 02:49:12 00:00:00 02:49:12
5 591 SANTAMARIA MARTINEZ ENRIQUE Home VETERA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 02:51:46 00:00:00 02:51:46
6 1009 ARMADAS SABATE JOSEP Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 02:52:36 00:00:00 02:52:36
7 423 PINYOL MASANA JORDI Home VETERA CENTRE EXCTA. DEL PENEDES 02:53:26 00:00:00 02:53:26
8 44 GENSANA FARRE DAVID Home VETERA CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGORÇA 03:00:35 00:00:00 03:00:35
9 393 ROSA PADROS MIQUEL Home VETERA CENTRE EXCTA. ESQUIROL 03:01:35 00:00:00 03:01:35
10 172 CASAS PRADES ALBERT Home VETERA AGRUP. EXCTA. PALAFRUGELL 03:01:47 00:00:00 03:01:47
11 538 IBARRA DELGADO JOSEP Home VETERA CLUB EXCTA. CAMINAIRES DE VILAMAJOR 03:03:57 00:00:00 03:03:57
12 337 CASANOVAS GARCIA XAVIER Home VETERA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 03:05:42 00:00:00 03:05:42
13 1030 ESTEVEZ ALVAREZ RAUL Home VETERA ASS. ESP. MATXACUCA 03:07:37 00:00:00 03:07:37
14 454 RUSIÑOL GUITERAS QUIM Home VETERA UNIÓ EXCTA. VIC 03:11:41 00:00:00 03:11:41
15 359 DE CAMPO JIMENEZ DANIEL Home VETERA ASS. ESP. MATXACUCA 03:14:12 00:00:00 03:14:12
16 562 GARRA SORIA CESAR Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 03:14:55 00:00:00 03:14:55
17 649 COLL CULEBRAS SERGI Home VETERA CENTRE EXCTA. DOLOT 03:20:31 00:00:00 03:20:31
18 443 GIRON LLESERA ALBERT Home VETERA CLUB EXCTA. ARITJOL 03:23:06 00:00:00 03:23:06
19 586 SAENZ AVILA CARLES Home VETERA CLUB EXCTA. MAÇANETENC 03:23:19 00:00:00 03:23:19
20 489 TORRES LEGASPI MARIUS Home VETERA ASS. D'ESP. DE MUNTANYA DE CAPELLADES 03:26:30 00:00:00 03:26:30
21 255 DEOLA TRASSERRA FERRAN Home VETERA CLUB EXCTA. CALLUS 03:26:59 00:00:00 03:26:59
22 11 MAYANS BUENO JORDI Home VETERA UNIÓ EXCTA. VIC 03:30:43 00:00:00 03:30:43
23 174 VICENS FRANQUESA LLUIS Home VETERA CLUB ESQUI GIRONA 03:30:50 00:00:00 03:30:50
24 217 FERNANDEZ MORENO MIGUEL Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 03:34:19 00:00:00 03:34:19
25 20 GARCIA AMADO XAVIER Home VETERA UNIÓ EXCTA. VIC 03:36:17 00:00:00 03:36:17
26 659 DE LA CERDA CISTERNES VALENTIN Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 03:36:49 00:00:00 03:36:49
27 660 ALBERDI ERAUSKIN IÑIGO Home VETERA CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA 03:36:51 00:00:00 03:36:51
28 397 ROCA VILALTA JAUME Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 03:38:24 00:00:00 03:38:24
29 356 MORLANS PEREJUAN ANTONI Home VETERA CLUB ATLETIC ESPLUGUI 03:39:41 00:00:00 03:39:41
30 374 MANSILLA EROLES XAVIER Home VETERA ASS. ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR 04:52:33 00:00:00 04:52:33
31 658 GAITX ARAGONES XAVIER Home VETERA ASS. ESP. MATXACUCA 03:44:18 00:00:00 03:44:18
32 339 GIL COTS JORDI Home VETERA CLUB ATLETIC ESPLUGUI 03:48:39 00:00:00 03:48:39
33 14 CORTES PELEGRIN ANDREU Home VETERA UNIÓ EXCTA. VIC 03:49:22 00:00:00 03:49:22
34 173 VERTIZ BACA SERGIO Home VETERA CLUB ESQUI GIRONA 03:50:20 00:00:00 03:50:20
35 85 SOCIATS ASENSIO RICARD Home VETERA UNIÓ EXCTA. VIC 03:51:24 00:00:00 03:51:24
36 503 GUERRERO FERNANDEZ TONI Home VETERA ASS. ESP. GRUP EXCTA. BELL MATI 03:52:06 00:00:00 03:52:06
37 180 MONTAL ROURA XEVI Home VETERA CLUB ESQUI GIRONA 03:52:07 00:00:00 03:52:07
38 604 GALCERAN COLOMER MIQUEL Home VETERA CENTRE EXCTA. BANYOLES 03:54:34 00:00:00 03:54:34
39 306 PRAT GODAYOL ARCADI Home VETERA UNIÓ EXCTA. VIC 03:54:52 00:00:00 03:54:52
40 373 MARTI GUARDIA MARC Home VETERA CLUB ATLETIC ESPLUGUI 03:55:11 00:00:00 03:55:11
41 175 GALLACH CHAVES EDUARD Home VETERA UNIÓ EXCTA. VIC 03:55:18 00:00:00 03:55:18
42 485 DIAZ ARNAU ANTONIO Home VETERA ASS. MUNTANYENCS BERGUEDANS 03:56:34 00:00:00 03:56:34
43 260 TALARN CAUBET JOAQUIM Home VETERA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 03:57:53 00:00:00 03:57:53
44 572 PALOS LLABERIA DAVID Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 03:58:45 00:00:00 03:58:45
45 608 ALCAIDE CARRASCO ANGEL Home VETERA CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 04:00:43 00:00:00 04:00:43
46 207 BAUSILI CUADRAS ALBERT Home VETERA CLUB ESQUI GIRONA 04:02:25 00:00:00 04:02:25
47 231 ARTIGAS ROIG MARC Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 04:03:12 00:00:00 04:03:12
48 569 VISCARRI ROMERO DANI Home VETERA CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 04:03:33 00:00:00 04:03:33
49 633 BORRALLO LLAURADO SERGI Home VETERA CLUB EXCTA. REDDIS 04:04:18 00:00:00 04:04:18
50 261 LLEVADOT REDO SEBASTIA Home VETERA ASS. EXC. DE CORNUDELLA DE MONTSANT 04:04:21 00:00:00 04:04:21
51 17 MERCADER VILA EDUARD Home VETERA CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 04:04:54 00:00:00 04:04:54
52 507 PEREZ PEREZ JAUME Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 04:06:11 00:00:00 04:06:11
53 425 DUBE ESCALA MOISES Home VETERA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 04:07:28 00:00:00 04:07:28
54 167 CARCOLE SANS FRANCESC XAVIER Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 04:08:18 00:00:00 04:08:18
55 281 VILAJOSANA AMAT JORDI Home VETERA ASS. ESP. ULLASTRELL 04:09:25 00:00:00 04:09:25
56 264 CARBAJO RUIZ JOSE MANUEL Home VETERA CLUB ESP. DE MUNTANYA VALL DE CAMPRODON 04:10:03 00:00:00 04:10:03
57 250 AREVALO SEBASTIAN JULIO VICTOR Home VETERA UNIÓ EXCTA. VIC 04:10:36 00:00:00 04:10:36
58 1004 CASTILLO SOLANS JOAN Home VETERA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 04:12:58 00:00:00 04:12:58
59 628 CARRILLO PATIÑO LLUIS Home VETERA CLUB CAMÍ DELS IBERS TRAIL RUNNING 04:19:07 00:00:00 04:19:07
60 408 ESCURA BOSNASTRE ALBERT Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 04:21:13 00:00:00 04:21:13
61 368 GALLEGO ARJONA SERGI Home VETERA UNIÓ EXCTA. VIC 04:21:18 00:00:00 04:21:18
62 533 REOLID DIAZ OSCAR Home VETERA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 04:33:09 00:00:00 04:33:09
63 384 SUCH SUAREZ IGNASI Home VETERA AGRUP. EXCTA. CATALUNYA 04:33:56 00:00:00 04:33:56
64 662 DE CASTRO CABAL MARC Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 04:35:48 00:00:00 04:35:48
65 233 FONT PASTOR JOSEP MARIA Home VETERA ASS. ESP. CENTRE ALPI VALL DEL SEGADELL 04:39:05 00:00:00 04:39:05
66 467 CARRETERO GIL JORDI Home VETERA CLUB ATLETIC CALDERI 04:42:13 00:00:00 04:42:13
67 287 PEREZ GONZALEZ JAVIER Home VETERA CLUB EXCTA. ESPARREGUERA 04:45:22 00:00:00 04:45:22
68 86 ERRA MARTIN DAVID Home VETERA ASS. EXCTA. DE VILADRAU 04:46:29 00:00:00 04:46:29
69 672 GIMENO OLIVERES GERARD Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 04:49:23 00:00:00 04:49:23
70 641 JULIBERT MOLINE JAUME Home VETERA CLUB ESP. KORRETONENCS 04:49:32 00:00:00 04:49:32
71 378 CARRILLO TORRES MIGUEL CARLOS Home VETERA UNIÓ EXCTA. VIC 04:52:10 00:00:00 04:52:10
72 234 TRIADO GUARDIA SERGI Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 04:58:13 00:00:00 04:58:13
73 151 CAPSETA NIETO KENNETH Home VETERA CLUB EXCTA. DE GRACIA 05:00:45 00:00:00 05:00:45
74 542 HERNANDEZ ALABAU CARLES Home VETERA CLUB EXCTA. CAMINAIRES DE VILAMAJOR 05:05:03 00:00:00 05:05:03
75 428 PERIS FOLGADO KIKO Home VETERA ASS. ESP. PALLARS 05:07:30 00:00:00 05:07:30
1 34 ANDREU TRIAS LAIA Dona VETERA CLUB EXCTA. CALLUS 03:05:47 00:00:00 03:05:47
2 502 BUSCA SUAU ELISENDA Dona VETERA UNIÓ EXCTA. DE SABADELL 03:36:08 00:00:00 03:36:08
3 666 CANO LOPEZ MARIA JOSE Dona VETERA CENTRE EXCTA. DE TERRASSA 03:36:49 00:00:00 03:36:49
4 226 RIVERA TORRESCUSA MONTSE Dona VETERA UNIÓ EXCTA. LLANÇANENCA 03:44:51 00:00:00 03:44:51
5 113 ITURRIA MARCH SILVIA Dona VETERA CLUB ATLETIC ESPLUGUI 04:07:04 00:00:00 04:07:04
6 638 SURIOL TOLRA ANNA Dona VETERA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 04:08:34 00:00:00 04:08:34
7 249 MONDEJAR PONT MERITXELL Dona VETERA UNIÓ EXCTA. VIC 04:15:01 00:00:00 04:15:01
8 94 NARDI CASTILLO MERITXELL Dona VETERA CLUB EXCTA. RIPOLL 04:35:06 00:00:00 04:35:06
9 293 GONZALEZ LAZARO ROSA MARIA Dona VETERA CLUB EXCTA. CALLUS 04:45:14 00:00:00 04:45:14
10 325 LUCAS CONDO LOURDES Dona VETERA SOCIETAT AMICS DE LA MUNTANYA 04:52:54 00:00:00 04:52:54
1 163 GRABOLEDA GARRIGA ENRIC Home MASTER 50 CLUB EXCTA. EMPORDANES 03:05:19 00:00:00 03:05:19
2 143 AGUILAR TAUSTE JORDI Home MASTER 50 CLUB EXCTA. CALLDETENES 03:06:11 00:00:00 03:06:11
3 511 PARES ROCA JOAN Home MASTER 50 CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 03:13:47 00:00:00 03:13:47
4 321 DONAIRE BIFET OSCAR Home MASTER 50 UNIÓ EXCTA. MATADEPERA 03:19:17 00:00:00 03:19:17
5 220 OLIVAS ESCARRA LLUIS Home MASTER 50 CLUB ESQUI GIRONA 03:33:11 00:00:00 03:33:11
6 295 ARRUFAT BARTOLOME CARLOS Home MASTER 50 CLUB EXCTA. ESPARREGUERA 03:44:25 00:00:00 03:44:25
7 182 BELTRAN SOLDEVILA TONI Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. COMARCA DE BAGES 03:47:13 00:00:00 03:47:13
8 577 VALLVERDU COLOM RAIMON Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 03:48:26 00:00:00 03:48:26
9 500 AMIGO BOTIFOLL JORDI Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA 03:51:38 00:00:00 03:51:38
10 299 CARBONELL PRAT MIQUEL Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 03:52:20 00:00:00 03:52:20
11 346 BOU PLANELL PERE Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 03:53:24 00:00:00 03:53:24
12 211 SOLER BUSQUETS JORDI Home MASTER 50 GRUP EXCTA. I ESPORTIU GIRONI 04:02:29 00:00:00 04:02:29
13 263 AUTET GUBIERAS MIQUEL Home MASTER 50 UNIÓ EXCTA. VIC 04:03:56 00:00:00 04:03:56
14 184 AGUILAR VILADOMAT ANGEL Home MASTER 50 GRUP EXCTA. I ESPORTIU GIRONI 04:12:08 00:00:00 04:12:08
15 168 MORA GARCIA JOSEP Home MASTER 50 CLUB ESP. LES PANTERES GROGUES 04:13:32 00:00:00 04:13:32
16 328 CANADELL GRAU MIQUEL Home MASTER 50 UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA DE LA VALL DE TENES 04:15:53 00:00:00 04:15:53
17 590 ERIKSSON PER Home MASTER 50 CLUB ESPORTIU GARRAF RUNNERS 04:16:35 00:00:00 04:16:35
18 399 VIDAL VALLES BERNAT Home MASTER 50 UNIÓ EXCTA. VIC 04:23:29 00:00:00 04:23:29
19 248 FREIJO ESPIN FERNANDO Home MASTER 50 CLUB CENTRE EXCTA. SORDS CATALUNYA 04:25:48 00:00:00 04:25:48
20 206 HERNANDEZ NAVARRO JAUME Home MASTER 50 UNIÓ EXCTA. VIC 04:27:19 00:00:00 04:27:19
21 203 LOPEZ CASTRO JESUS Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 04:37:25 00:00:00 04:37:25
22 190 REYNER TORRES XAVIER Home MASTER 50 GRUP EXCTA. I ESPORTIU GIRONI 04:40:54 00:00:00 04:40:54
23 631 SALVADOR RINCON FRANCESC XAVIER Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 04:44:29 00:00:00 04:44:29
24 614 HOYOS CHACON JAIRO Home MASTER 50 UNIÓ EXCTA. DE SABADELL 04:49:54 00:00:00 04:49:54
25 484 ARRIETA SEGURA JOSEP Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. DE RUBI 04:50:17 00:00:00 04:50:17
26 280 CAYUELA MURCIA FELIX Home MASTER 50 CLUB CICLISTA PLATJA DARO 04:53:42 00:00:00 04:53:42
27 224 BERENGUER RIUS JOAN Home MASTER 50 CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL 04:54:13 00:00:00 04:54:13
28 692 MARTI ROS MARC Home MASTER 50 ASS. EXCTA. AMICS M. STA. COL. CERVELLO 04:58:48 00:00:00 04:58:48
29 283 ALBA PINO MIGUEL JOSE Home MASTER 50 CLUB EXCTA. ESPARREGUERA 05:00:43 00:00:00 05:00:43
1 128 SUBIRANA SALABERT FRANCESC Home MASTER 60 CENTRE EXCTA. SERRAGRENYADA 04:11:15 00:00:00 04:11:15
2 178 SANZ MAGRANE JORDI Home MASTER 60 CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA 04:48:54 00:00:00 04:48:54
3 683 SANCHIS NONELL JOSE MARIA Home MASTER 60 GRUP DE MUNTANYA ARGENTONA 05:05:31 00:00:00 05:05:31
1 267 PINEDA CASADEMONT EULALIA Dona MASTER 60 CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA 04:49:40 00:00:00 04:49:40
SEXE CATEGORIA