FEEC Federació d'Entitats Excursionistes de Catalunya

Agenda / Competició

Olla de Núria

Distància 3.78km
Desnivell 986m +

Aquesta prova forma part de
Campionat de Catalunya de Curses Verticals

Ripollès Curses per Muntanya

12 de juny 2021

Vall de Núria

Preu (a determinar)

Entitats organitzadores

UNIÓ EXCTA. VIC

Contacte

938855120 / secretaria@unioexcursionistavic.org

Classificació de la prova per categoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE CATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIO TEMPS TOTAL
1 1027 RULLAN ESTARELLES PERE Home ABSOLUTA LA MOLINA CLUB DESPORTS 00:42:24 00:00:00 00:42:24
2 1022 CASES DE MATIAS ARNAU Home ABSOLUTA ESPOT ESQUI CLUB VALLS DANEU 00:44:37 00:00:00 00:44:37
3 25 ALIS SANCHEZ JORDI Home ABSOLUTA CLUB ESQUÍ CERDANYA SKIMO TEAM 00:44:52 00:00:00 00:44:52
4 1018 BOLET ARAGONES JORDI Home ABSOLUTA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 00:45:03 00:00:00 00:45:03
5 1019 LOPEZ DE SAGREDO XICOTA FERNANDO Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 00:46:24 00:00:00 00:46:24
6 72 VIDAL CUGAT DAVID Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 00:46:43 00:00:00 00:46:43
7 93 COMELLAS ESPELT ROGER Home ABSOLUTA CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA 00:49:07 00:00:00 00:49:07
8 145 BES GINESTA JORDI Home ABSOLUTA CLUB ESQUI GIRONA 00:49:29 00:00:00 00:49:29
9 97 SOLER SUCARRATS DAVID Home ABSOLUTA CENTRE MUNTANYENC I DE RECERQUES OLESA 00:49:50 00:00:00 00:49:50
10 119 VIDAL GARCIA JORDI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MONTBLANC 00:49:57 00:00:00 00:49:57
11 99 OLLE BERNADES MARC Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 00:50:35 00:00:00 00:50:35
12 106 SANTAMARIA MARTINEZ ENRIQUE Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 00:51:07 00:00:00 00:51:07
13 82 SUNYER MINGO CARLES Home ABSOLUTA FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA. SALLENTI 00:51:13 00:00:00 00:51:13
14 129 BELTRAN SERGI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE LLEIDA 00:51:17 00:00:00 00:51:17
15 123 COSTA LLANSANA QUIM Home ABSOLUTA CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS 00:51:44 00:00:00 00:51:44
16 1001 GUARDIA COLOMER MARC Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 00:51:44 00:00:00 00:51:44
17 1030 ESTEVEZ ALVAREZ RAUL Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 00:52:20 00:00:00 00:52:20
1 1025 AVILES CASTAÑO SHEILA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 00:52:40 00:00:00 00:52:40
18 1009 ARMADAS SABATE TXIA Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 00:53:01 00:00:00 00:53:01
19 125 PIFARRE MAS EDUARD Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. BORGES GARRIGUES 00:53:11 00:00:00 00:53:11
20 122 GISBERT ARNAU RAMON Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 00:53:35 00:00:00 00:53:35
2 1017 GUIRADO SANCHEZ ANNA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 00:54:07 00:00:00 00:54:07
21 59 FARGAS BUSQUETS SALVI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 00:54:12 00:00:00 00:54:12
22 91 RELATS MOLINA XEVI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TARADELL 00:54:24 00:00:00 00:54:24
23 141 RIBA PUIGORIOL JOAN Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. PRATS 00:54:37 00:00:00 00:54:37
24 76 MARTINEZ MONTOSA ROBERT Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. LA PICOSSA 00:54:45 00:00:00 00:54:45
25 64 ANTICH DRESAIRE ARNAU Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE GRACIA 00:55:02 00:00:00 00:55:02
26 65 CRUZ I MIQUEL Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 00:55:07 00:00:00 00:55:07
27 73 CARDONA CHAMORRO JAUME Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. FORCES, FORTS I FERMS 00:55:25 00:00:00 00:55:25
28 71 ABELLA CALLARISA JOAN Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. REFALGARI 00:55:39 00:00:00 00:55:39
3 15 CARRION BERTRAN GISELA Dona ABSOLUTA ELS XULIUS CENTRE SOCIAL RIBETA 00:56:07 00:00:00 00:56:07
29 57 GIRON LLESERA ALBERT Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 00:56:13 00:00:00 00:56:13
30 89 GONFAUS CASTAÑO ALBERT Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:56:36 00:00:00 00:56:36
4 92 GABARRO MORENTE GEORGINA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 00:57:06 00:00:00 00:57:06
31 116 GRAS VIVES JOSEP Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:57:38 00:00:00 00:57:38
5 96 VILARNAU COMPTE CRISTINA Dona ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. LA VALL DEL TERRI 00:57:39 00:00:00 00:57:39
32 70 CARDONA MORENO NIL Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. URGELLENCA 00:57:40 00:00:00 00:57:40
33 101 CLOT JORDI Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:58:04 00:00:00 00:58:04
34 56 FIGULS TORREBADELLA LLUIS Home ABSOLUTA ASS. ESP. PALLARS 00:58:12 00:00:00 00:58:12
6 69 CASTELLSAGUE BONADA ONA Dona ABSOLUTA AGRUP. CULT. ESP. BOMBERS DE BARCELONA 00:58:43 00:00:00 00:58:43
35 1002 ESTRADERA CABALLERO RUBEN Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DEL PENEDES 00:59:08 00:00:00 00:59:08
36 147 MARSE VIDAL PERE Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 01:00:07 00:00:00 01:00:07
37 104 LOOMANS GUARDIA BERNAT Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. GUISSONENC 01:00:22 00:00:00 01:00:22
38 139 SERDA FERRER ESTEVE Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 01:00:32 00:00:00 01:00:32
39 66 TURA MORALES EDUARD Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. CALDES DE MONTBUI 01:00:33 00:00:00 01:00:33
7 111 DOMENECH MARTINEZ AITANA Dona ABSOLUTA CENTRE MUNTANYENC I DE RECERQUES OLESA 01:00:49 00:00:00 01:00:49
8 81 ESCLUSA BALLUS CARLA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 01:01:18 00:00:00 01:01:18
40 90 ESTEBAN OSCAR Home ABSOLUTA CLUB POLIESPORTIU PUIGCERDA 01:02:21 00:00:00 01:02:21
9 77 ROS CASTET ARAN Dona ABSOLUTA CLUB ESQUI VAL DARAN 01:02:25 00:00:00 01:02:25
41 16 MENASSANCH FARRE ADRIA Home ABSOLUTA CLUB ESPORTIU GARRAF RUNNERS 01:03:41 00:00:00 01:03:41
10 83 PINTO BIESCAS AIDA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 01:03:44 00:00:00 01:03:44
42 136 BOLAÑOS PACHECO NACHO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 01:03:53 00:00:00 01:03:53
11 19 AGUILAR BRUCH JANA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. CALLDETENES 01:04:03 00:00:00 01:04:03
43 85 GOAR BARBOSA PABLO Home ABSOLUTA JOVENTUT ATLETICA MONTCADA 01:04:16 00:00:00 01:04:16
44 132 FERRUS JORNET MIQUEL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE FLIX 01:04:23 00:00:00 01:04:23
45 124 MURILLO FUENTES CARLOS MIGUEL Home ABSOLUTA AGRUP. EXCTA. MONTSANT 01:04:53 00:00:00 01:04:53
12 1012 TORTADES VERDAGUER EROLA Dona ABSOLUTA UNIO EXCTA. VIC 01:05:36 00:00:00 01:05:36
46 86 GATON RODRIGUEZ CARLOS Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. DE SABADELL 01:06:24 00:00:00 01:06:24
47 53 FERRANDEZ CANYADELL DAVID Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. VIC 01:06:52 00:00:00 01:06:52
13 94 CASELLAS CUNILL MIREIA Dona ABSOLUTA UNIO EXCTA. VIC 01:07:02 00:00:00 01:07:02
48 17 SOLER CASTELLTORT EMILI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 01:08:22 00:00:00 01:08:22
49 143 GUERRERO BADENAS DANI Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC DE TERRASSA 01:08:29 00:00:00 01:08:29
14 131 CASTELLARNAU VILES LAURA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGORÇA 01:08:33 00:00:00 01:08:33
50 98 COSTA DORCA SERGI Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. CENTELLES 01:08:36 00:00:00 01:08:36
15 115 GARCIA PUIGBO ARIADNA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. NAVAS 01:08:40 00:00:00 01:08:40
51 14 CALVO BOATELLA ANDREU Home ABSOLUTA GRUP DE MUNTANYA ARGENTONA 01:09:51 00:00:00 01:09:51
52 120 ROIGE SANS JOSEP MARIA Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 01:10:49 00:00:00 01:10:49
53 1004 CASTILLO SOLANS JOAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 01:12:20 00:00:00 01:12:20
16 21 GALVANY ROSELLO SARA LAIA Dona ABSOLUTA ASS. LA MASSA CENTRE DE CULT. VILASSARENC 01:12:26 00:00:00 01:12:26
54 1006 SERRA PARAREDA EDUARD Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TARADELL 01:14:23 00:00:00 01:14:23
55 134 SUBIRANA SALABERT FRANCESC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. SERRAGRENYADA 01:14:37 00:00:00 01:14:37
17 102 GUERID ANNA MAGDALENA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 01:14:52 00:00:00 01:14:52
56 75 ROVIRO PARAREDA PERE Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. VIC 01:16:26 00:00:00 01:16:26
57 88 ARUMI JORDI Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. VIC 01:16:32 00:00:00 01:16:32
18 138 MORERA I BLANCH MARTA Dona ABSOLUTA ATENEU DACCIO CULTURAL 01:17:07 00:00:00 01:17:07
58 18 MARLèS DIAZ SANTI Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 01:20:15 00:00:00 01:20:15
59 51 ROVIRA JUANOLA ALBERT Home ABSOLUTA ASS. ESP. GRUP EXCTA. BELL MATI 01:21:35 00:00:00 01:21:35
19 12 RUEDA ORTIZ MARIA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. EMPORDANES 01:29:54 00:00:00 01:29:54
60 60 SANCHEZ GONZALEZ MIQUEL MIVASAGO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 01:37:20 00:00:00 01:37:20
61 54 MENDEZ RIERA MIQUEL Home ABSOLUTA JOVENTUT ATLETICA MONTCADA 01:44:53 00:00:00 01:44:53
20 149 TORTOSA TUA MA FRANCESCA Dona ABSOLUTA ESPOT ESQUI CLUB VALLS DANEU 01:47:14 00:00:00 01:47:14
3 SEXE 4 CATEGORIA

Classificació de la prova per subcategoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE SUBCATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIO TEMPS TOTAL
1 1022 CASES DE MATIAS ARNAU Home PROMESA ESPOT ESQUI CLUB VALLS DANEU 00:44:37 00:00:00 00:44:37
2 93 COMELLAS ESPELT ROGER Home PROMESA CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA 00:49:07 00:00:00 00:49:07
3 119 VIDAL GARCIA JORDI Home PROMESA CLUB EXCTA. MONTBLANC 00:49:57 00:00:00 00:49:57
4 82 SUNYER MINGO CARLES Home PROMESA FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA. SALLENTI 00:51:13 00:00:00 00:51:13
5 141 RIBA PUIGORIOL JOAN Home PROMESA UNIO EXCTA. PRATS 00:54:37 00:00:00 00:54:37
6 64 ANTICH DRESAIRE ARNAU Home PROMESA CLUB EXCTA. DE GRACIA 00:55:02 00:00:00 00:55:02
7 70 CARDONA MORENO NIL Home PROMESA UNIO EXCTA. URGELLENCA 00:57:40 00:00:00 00:57:40
8 86 GATON RODRIGUEZ CARLOS Home PROMESA UNIO EXCTA. DE SABADELL 01:06:24 00:00:00 01:06:24
9 51 ROVIRA JUANOLA ALBERT Home PROMESA ASS. ESP. GRUP EXCTA. BELL MATI 01:21:35 00:00:00 01:21:35
1 1017 GUIRADO SANCHEZ ANNA Dona PROMESA ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 00:54:07 00:00:00 00:54:07
2 81 ESCLUSA BALLUS CARLA Dona PROMESA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 01:01:18 00:00:00 01:01:18
3 77 ROS CASTET ARAN Dona PROMESA CLUB ESQUI VAL DARAN 01:02:25 00:00:00 01:02:25
4 19 AGUILAR BRUCH JANA Dona PROMESA CLUB EXCTA. CALLDETENES 01:04:03 00:00:00 01:04:03
5 115 GARCIA PUIGBO ARIADNA Dona PROMESA CENTRE EXCTA. NAVAS 01:08:40 00:00:00 01:08:40
1 145 BES GINESTA JORDI Home VETERA CLUB ESQUI GIRONA 00:49:29 00:00:00 00:49:29
2 106 SANTAMARIA MARTINEZ ENRIQUE Home VETERA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 00:51:07 00:00:00 00:51:07
3 1030 ESTEVEZ ALVAREZ RAUL Home VETERA ASS. ESP. MATXACUCA 00:52:20 00:00:00 00:52:20
4 1009 ARMADAS SABATE TXIA Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 00:53:01 00:00:00 00:53:01
5 65 CRUZ I MIQUEL Home VETERA ASS. ESP. MATXACUCA 00:55:07 00:00:00 00:55:07
6 73 CARDONA CHAMORRO JAUME Home VETERA GRUP EXCTA. FORCES, FORTS I FERMS 00:55:25 00:00:00 00:55:25
7 57 GIRON LLESERA ALBERT Home VETERA CLUB EXCTA. ARITJOL 00:56:13 00:00:00 00:56:13
8 147 MARSE VIDAL PERE Home VETERA CLUB EXCTA. UECANOIA 01:00:07 00:00:00 01:00:07
9 139 SERDA FERRER ESTEVE Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 01:00:32 00:00:00 01:00:32
10 90 ESTEBAN OSCAR Home VETERA CLUB POLIESPORTIU PUIGCERDA 01:02:21 00:00:00 01:02:21
11 136 BOLAÑOS PACHECO NACHO Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 01:03:53 00:00:00 01:03:53
12 85 GOAR BARBOSA PABLO Home VETERA JOVENTUT ATLETICA MONTCADA 01:04:16 00:00:00 01:04:16
13 124 MURILLO FUENTES CARLOS MIGUEL Home VETERA AGRUP. EXCTA. MONTSANT 01:04:53 00:00:00 01:04:53
14 143 GUERRERO BADENAS DANI Home VETERA CLUB MUNTANYENC DE TERRASSA 01:08:29 00:00:00 01:08:29
15 1004 CASTILLO SOLANS JOAN Home VETERA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 01:12:20 00:00:00 01:12:20
16 54 MENDEZ RIERA MIQUEL Home VETERA JOVENTUT ATLETICA MONTCADA 01:44:53 00:00:00 01:44:53
1 96 VILARNAU COMPTE CRISTINA Dona VETERA CLUB CENTRE EXCTA. LA VALL DEL TERRI 00:57:39 00:00:00 00:57:39
2 131 CASTELLARNAU VILES LAURA Dona VETERA CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGORÇA 01:08:33 00:00:00 01:08:33
3 21 GALVANY ROSELLO SARA LAIA Dona VETERA ASS. LA MASSA CENTRE DE CULT. VILASSARENC 01:12:26 00:00:00 01:12:26
4 138 MORERA I BLANCH MARTA Dona VETERA ATENEU DACCIO CULTURAL 01:17:07 00:00:00 01:17:07
1 59 FARGAS BUSQUETS SALVI Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 00:54:12 00:00:00 00:54:12
2 89 GONFAUS CASTAÑO ALBERT Home MASTER 50 ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:56:36 00:00:00 00:56:36
3 116 GRAS VIVES JOSEP Home MASTER 50 ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:57:38 00:00:00 00:57:38
4 56 FIGULS TORREBADELLA LLUIS Home MASTER 50 ASS. ESP. PALLARS 00:58:12 00:00:00 00:58:12
5 53 FERRANDEZ CANYADELL DAVID Home MASTER 50 UNIO EXCTA. VIC 01:06:52 00:00:00 01:06:52
6 14 CALVO BOATELLA ANDREU Home MASTER 50 GRUP DE MUNTANYA ARGENTONA 01:09:51 00:00:00 01:09:51
7 18 MARLèS DIAZ SANTI Home MASTER 50 ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 01:20:15 00:00:00 01:20:15
1 12 RUEDA ORTIZ MARIA Dona MASTER 50 CLUB EXCTA. EMPORDANES 01:29:54 00:00:00 01:29:54
1 17 SOLER CASTELLTORT EMILI Home MASTER 60 CLUB EXCTA. UECANOIA 01:08:22 00:00:00 01:08:22
2 120 ROIGE SANS JOSEP MARIA Home MASTER 60 CLUB EXCTA. ARITJOL 01:10:49 00:00:00 01:10:49
3 134 SUBIRANA SALABERT FRANCESC Home MASTER 60 CENTRE EXCTA. SERRAGRENYADA 01:14:37 00:00:00 01:14:37
4 75 ROVIRO PARAREDA PERE Home MASTER 60 UNIO EXCTA. VIC 01:16:26 00:00:00 01:16:26
5 60 SANCHEZ GONZALEZ MIQUEL MIVASAGO Home MASTER 60 CLUB EXCTA. ARITJOL 01:37:20 00:00:00 01:37:20
1 149 TORTOSA TUA MA FRANCESCA Dona MASTER 60 ESPOT ESQUI CLUB VALLS DANEU 01:47:14 00:00:00 01:47:14
SEXE CATEGORIA