FEEC Federació d'Entitats Excursionistes de Catalunya

Agenda / Competició

XIII EDICIÓ DE LA CAMETA COIXA

Distància 21km
Desnivell 1400m

Aquesta prova forma part de
20a Copa Catalana de Curses per Muntanya

Tarragonès Curses per Muntanya

20 de març 2022 - 9:30 - 13h

Miravet

Plaça de l’Arenal de Miravet

Preu a determinar

Entitats organitzadores

CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA

Contacte

lacameta@gmail.com

El recorregut s’iniciarà per alguns carrers del poble direcció al castell (com les primeres edicions de la cameta), des d’on agafarem els camins i senders recuperats dels nostres avantpassats.

Vorejarem el riu Ebre recorrent el bosc de ribera pel camí de sirga, passarem pel pas de Barrufemes, des d’on pujarem fins al punt més alt de la cursa on hi ha una talaia àrab que controla el curs fluvial i tota la ribera.

De tornada, recorrerem senders envoltats d’elements de pedra seca i records de la guerra civil, pujarem al castell i baixarem pel camí vell arribant al Cap de la Vila i a l’arribada.

Devolucions de les inscripcions: En cas de cancel·lació de la cursa per causes de força major es retornarà l’import de la inscripció menys 5€ per despeses de gestió.

Us hi esperem!!

Classificació de la prova per categoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE CATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL PUNTS CATEGORIA
1 130 RAMOS GONZALEZ MARCOS Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACONS 1:58:00 0:00:00 1:58:00 100
2 1 SIMON AYMERICH ANDREU Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 1:59:38 0:00:00 1:59:38 88
3 39 ROMANI RODES MARCEL Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. DE CATALUNYA DE GRACIA 2:02:03 0:00:00 2:02:03 78
4 3 CUESTA SANTAMARIA JONATAN Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 2:02:20 0:00:00 2:02:20 72
5 44 BUTACI RAUL Home ABSOLUTA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 2:03:18 0:00:00 2:03:18 68
6 82 BELTRAN SERGI Home ABSOLUTA ASS. ESP. EKKE LLEIDA 2:03:57 0:00:00 2:03:57 66
7 19 TARRES ROGER Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. EL SENDERO DE RIUDECOL 2:03:57 0:00:00 2:03:57 64
8 115 ARANDA ESCAMILLA ARNAU Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 2:04:48 0:00:00 2:04:48 62
9 228 ROVIRA VALLEJO DAVID Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSE 2:04:59 0:00:00 2:04:59 60
10 68 PORQUERAS SIMO GENIS Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 2:05:00 0:00:00 2:05:00 58
11 58 DA COSTA MENDOZA VICTOR Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. FARNERS 2:05:10 0:00:00 2:05:10 56
12 45 VILA FIGUERAS JOAN POL Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 2:06:18 0:00:00 2:06:18 54
13 67 MORENO IVAN Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. COMARCA DE BAGES 2:09:32 0:00:00 2:09:32 52
14 223 BASIYD MUSTAPHA Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACONS 2:11:03 0:00:00 2:11:03 50
15 24 CARDOZO MACHADO DIEGO Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 2:11:36 0:00:00 2:11:36 48
16 196 SALVAT FARGAS ISAAC Home ABSOLUTA CENTRE EST. RIUDOMENCS ARNAU PALOMAR (SE) 2:11:49 0:00:00 2:11:49 46
17 142 VALLDEORIOLA BLANCAFORT XAVI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDEN 2:12:57 0:00:00 2:12:57 44
18 61 LARROYA PAIXA FERRAN Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 2:13:46 0:00:00 2:13:46 42
19 262 BARRIOS SOLSONA EDUARD Home ABSOLUTA ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET 2:14:11 0:00:00 2:14:11 40
20 9 VIDAL GARCIA JORDI Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 2:14:29 0:00:00 2:14:29 38
21 40 MAS CACERES LLUISMA Home ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 2:15:44 0:00:00 2:15:44 36
22 20 CAMES MALMIERCA OSCAR Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 2:16:14 0:00:00 2:16:14 34
23 52 PEREZ GOMEZ CRISTIAN Home ABSOLUTA CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA 2:16:25 0:00:00 2:16:25 32
24 71 PAGES PUIGDEVALL JOSEP Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MACANETENC 2:16:42 0:00:00 2:16:42 30
25 144 MARINE CALERO DAVID Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 2:17:10 0:00:00 2:17:10 28
26 120 JULVE LARA JOSEP M Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 2:17:30 0:00:00 2:17:30 26
27 30 ROTA COLLELL MARC Home ABSOLUTA CLUB ATLETIC L'ESPORTIU TORELL 2:17:36 0:00:00 2:17:36 24
28 226 BARRERO ALBERT Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACONS 2:17:57 0:00:00 2:17:57 22
29 36 VILA FABRA PAU Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MONTBLANC 2:18:04 0:00:00 2:18:04 20
30 72 MARTI MARSAL MARC Home ABSOLUTA CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS 2:19:03 0:00:00 2:19:03 18
31 117 LLEIXA QUIROGA PAU Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 2:19:57 0:00:00 2:19:57 16
32 118 SUNYER MINGO CARLES Home ABSOLUTA FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA. SALLENT 2:20:07 0:00:00 2:20:07 14
33 151 SOLSONA NOVELL XAVIER Home ABSOLUTA CLUB "UNIO D'ESPORTS OBLIGATS I SOFERT" (CUDOS) 2:20:29 0:00:00 2:20:29 12
34 28 CAMPRUBI FONT MARC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLO 2:21:48 0:00:00 2:21:48 10
35 22 SALA PUIGDERRAJOLS ORIOL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLO 2:22:37 0:00:00 2:22:37 8
36 168 SANTAMARIA MARTINEZ ENRIQUE Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 2:22:44 0:00:00 2:22:44 6
37 63 QUERALT QUERALT ANDREU Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 2:23:08 0:00:00 2:23:08 4
38 27 NAVARRO BARBERA JORDI Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. DE CATALUNYA TORTOS 2:23:28 0:00:00 2:23:28 2
39 4 CALVO VIGARA JULEN Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 2:23:30 0:00:00 2:23:30 2
40 64 JULIA TORRES JORDI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. CAMBRILS 2:23:56 0:00:00 2:23:56 2
41 147 GARCIA LOPEZ JOSE M Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA 2:24:47 0:00:00 2:24:47 2
42 284 GUTIERREZ TOLEDO KIKE Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACONS 2:25:03 0:00:00 2:25:03 2
43 173 HERRERA COSCOLLANO VICENT Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA 2:26:03 0:00:00 2:26:03 2
44 31 AMBLAS ESTRADA DAVID Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. PRAT 2:26:03 0:00:00 2:26:03 2
45 62 FAZIO ZALANYI ZENO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2:26:24 0:00:00 2:26:24 2
46 69 CASANOVAS PUIG XAVIER Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DEL PENEDES 2:26:27 0:00:00 2:26:27 2
47 5 SANS GRAU DAVID Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 2:26:43 0:00:00 2:26:43 2
48 182 CABALLERO PARRAMON CESAR Home ABSOLUTA ASS. ESP. CULTURAL ANA (SE) 2:27:09 0:00:00 2:27:09 2
49 23 ARBONES CERVELLO ALFONS Home ABSOLUTA ASS. ESP. PALLARS (SE) 2:27:21 0:00:00 2:27:21 2
50 10 MONTAGUT GIMENEZ JOSEP Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 2:27:49 0:00:00 2:27:49 2
51 231 VIEITEZ MARC Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACONS 2:28:23 0:00:00 2:28:23 2
52 73 VALLS CARLES Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. FORCES, FORTS I FERMS 2:28:34 0:00:00 2:28:34 2
53 125 ANTICH DRESAIRE ARNAU Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE GRACIAI 2:28:48 0:00:00 2:28:48 2
54 42 TRINIDAD RICO NACHO Home ABSOLUTA ASS. ESP. LA MITJA DEL CASTELL 2:29:01 0:00:00 2:29:01 2
55 167 RUBIO BOBET IVAN Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTREALPI"VALL DEL SEGADELL" 2:30:31 0:00:00 2:30:31 2
56 55 SALSENCH CONSTANCIO CARLES Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 2:30:39 0:00:00 2:30:39 2
57 54 FLORES GRIFOL DIDAC Home ABSOLUTA CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA 2:31:12 0:00:00 2:31:12 2
58 157 ALANYA TARRAGO XAVIER Home ABSOLUTA ASS. ESP. CARA NORD 2:31:40 0:00:00 2:31:40 2
59 90 CIRIA BONET MANEL Home ABSOLUTA CLOS PONS THAI RUNNERS ASS. ESP 2:32:28 0:00:00 2:32:28 2
60 250 SANS GARGALLO ARTURO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACONS 2:32:38 0:00:00 2:32:38 2
61 152 LECINA RATERO JORDI Home ABSOLUTA ASS. LA MASSA, CENTRE DE CULT. VILASSARENC (SE) 2:33:01 0:00:00 2:33:01 2
62 14 MOSEGUI TORA RAFEL Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 2:34:07 0:00:00 2:34:07 2
63 132 ARGILES IGLESIAS ARNAU Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. BORGES GARRIGUES 2:35:48 0:00:00 2:35:48 2
64 41 FIOL AUMATELL GERARD Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLO 2:36:06 0:00:00 2:36:06 2
65 57 BELTRAN CUNI POL Home ABSOLUTA ASS. LA MASSA, CENTRE DE CULT. VILASSARENC (SE) 2:37:30 0:00:00 2:37:30 2
66 154 ROQUET SAQUES LLUIS Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLO 2:37:45 0:00:00 2:37:45 2
67 180 IGLESIAS CHAPARRO DAVID Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. PUIGCASTELLAR 2:38:24 0:00:00 2:38:24 2
68 241 GALCERAN COLOMER MIQUEL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. BANYOLES 2:38:25 0:00:00 2:38:25 2
69 122 FARGAS NAVARRO ARNAU Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MONTBLANC 2:42:55 0:00:00 2:42:55 2
70 21 MAGRINYA FONT ORIOL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2:43:46 0:00:00 2:43:46 2
71 136 CABEZA PINTOR SERGI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2:44:17 0:00:00 2:44:17 2
72 177 VERGES BOSCH DAVID Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. D'ALCOVER 2:44:33 0:00:00 2:44:33 2
73 141 CRUXENT CORT JORDI Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTREALPI"VALL DEL SEGADELL" 2:44:58 0:00:00 2:44:58 2
74 88 ALABART MARCH JOSEP RAMON Home ABSOLUTA ASS. ESPORTIVA COTA 705 2:45:22 0:00:00 2:45:22 2
75 113 ARRUFAT VILAMAJO PAU Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. BORGES GARRIGUES 2:45:40 0:00:00 2:45:40 2
76 138 GARCIA ALAMO XAVI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2:45:45 0:00:00 2:45:45 2
77 65 SICART GINE EDUARD Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. "LA PICOSSA" 2:47:00 0:00:00 2:47:00 2
78 296 FERRUS JORNET MIQUEL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE FLIX 2:47:11 0:00:00 2:47:11 2
79 43 COSTA DORCA SERGI Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. CENTELLES 2:47:20 0:00:00 2:47:20 2
80 18 LOPEZ PAGES SERGI Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. EL SENDERO DE RIUDECOLS 2:48:31 0:00:00 2:48:31 2
81 163 BARBOSA VIDAL PABLO GOAR Home ABSOLUTA JOVENTUT ATLETICA MONTCAD 2:50:08 0:00:00 2:50:08 2
82 49 SERRES COLELL XAVIER Home ABSOLUTA ASS. ESPORTIVA COTA 705 2:51:28 0:00:00 2:51:28 2
83 70 MONREAL RIUS SANTI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 2:54:31 0:00:00 2:54:31 2
84 89 GARRETA CLUSELLA JORDI Home ABSOLUTA ASS. ESP. ULLASTRELL 2:55:11 0:00:00 2:55:11 2
85 169 TORRES FIGUEROA XEVI Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR 2:55:36 0:00:00 2:55:36 2
86 94 PRAT SOLER ANTONI Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. OLIANA 2:55:50 0:00:00 2:55:50 2
87 183 FLORENZA VILLAGRASA JOAQUIN Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACONS 2:55:53 0:00:00 2:55:53 2
88 32 LOPEZ ROMERO JUAN FRANCISCO Home ABSOLUTA GRUP D'INVEST. RECERQ. I ESPELEOLOGIA SESROVIRES 2:57:25 0:00:00 2:57:25 2
89 134 PIJUAN MOR JOFRE Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. BORGES GARRIGUES 2:57:38 0:00:00 2:57:38 2
90 166 ESCAURIAZA FRANCO AITOR Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 2:58:38 0:00:00 2:58:38 2
91 8 DURAN CARMONA ERIC Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 2:59:06 0:00:00 2:59:06 2
92 98 IZQUIERDO IZQUIERDO JAVIER Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 3:00:18 0:00:00 3:00:18 2
93 126 SUBIRATS GIL JOSEP Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 3:01:48 0:00:00 3:01:48 2
94 171 PUIG CARLES JOSEP Home ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 3:01:56 0:00:00 3:01:56 2
95 111 JOANIQUET ESTRADA ALEX Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE GRACIAI 3:04:24 0:00:00 3:04:24 2
96 215 CANYARDO CERVERA GUILLERMO Home ABSOLUTA CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA 3:04:59 0:00:00 3:04:59 2
97 102 RAVENTOS SABATE ESTEVE Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 3:05:00 0:00:00 3:05:00 2
98 150 AMAT ALMEYDA XAVI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 3:05:31 0:00:00 3:05:31 2
99 128 SEGURA SERRES MARC Home ABSOLUTA ASS. ESPORTIVA COTA 705 3:05:51 0:00:00 3:05:51 2
100 187 MIES VIDAL PACO Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. REFALGARO 3:08:49 0:00:00 3:08:49 2
101 85 SALADIE OLIVE CARLES Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 3:09:21 0:00:00 3:09:21 2
102 107 ESCURRIOLA NAVARRO RAMON Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. DE CATALUNYA TORTOS 3:09:42 0:00:00 3:09:42 2
103 12 TORRES BELTRAN MARC Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 3:10:00 0:00:00 3:10:00 2
104 170 PUIG MASCARELL GABRIEL Home ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 3:10:16 0:00:00 3:10:16 2
105 116 OLLE SANLLEHI ARNAU Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 3:11:16 0:00:00 3:11:16 2
106 35 GARCIA HIERRO CRISTOBAL Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 3:11:18 0:00:00 3:11:18 2
107 162 PAGES PIFERRER MIQUEL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. EMPORDANES 3:11:47 0:00:00 3:11:47 2
108 34 CHIES SIRISI OSCAR Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL 3:12:30 0:00:00 3:12:30 2
109 155 MARGINET ROBAS JAIME Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 3:13:37 0:00:00 3:13:37 2
110 179 TALARN CAUBET JOAQUIM Home ABSOLUTA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 3:14:04 0:00:00 3:14:04 2
111 188 ROIGE SANS JOSEP MARIA Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 3:14:06 0:00:00 3:14:06 2
112 247 ESPANYA SALVADO JUAN MIGUEL Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACONS 3:15:32 0:00:00 3:15:32 2
113 105 GARCIA SANGUESA DAMI Home ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 3:15:37 0:00:00 3:15:37 2
114 99 POSTIGUILLO GALA DAVID Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. AMICS M. STA. COL. CERVELLO 3:17:16 0:00:00 3:17:16 2
115 75 ARINYO FUSTE PEDRO Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 3:18:20 0:00:00 3:18:20 2
116 181 LLANOS PELEGRIN RAFA Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. "LA PICOSSA" 3:19:17 0:00:00 3:19:17 2
117 146 ALFONSO GOMEZ JORDI Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. "LA PICOSSA" 3:19:25 0:00:00 3:19:25 2
118 109 CURTO SALVADO ALBERT Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 3:19:40 0:00:00 3:19:40 2
119 189 ORTIZ PEREZ ANTONIO Home ABSOLUTA JOVENTUT ATLETICA MONTCAD 3:20:28 0:00:00 3:20:28 2
120 86 ALBESA RUBIO XAVIER Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ULLDECONA 3:23:28 0:00:00 3:23:28 2
121 174 CASTILLO SOLANS JOAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDEN 3:24:01 0:00:00 3:24:01 2
122 260 BELTRAN MARTINEZ-AGUADO RAMON Home ABSOLUTA AGRUP. EXCTA. ALCANAR 3:26:01 0:00:00 3:26:01 2
123 160 SANS FERRER ALBERT Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ULLDECONA 3:26:48 0:00:00 3:26:48 2
124 80 PELLICER NUNYEZ JORDI Home ABSOLUTA ASS. CLUB ESPORTIU L'ARBOC 3:30:10 0:00:00 3:30:10 2
125 110 SANGENIS VATHJE JOAQUIM Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 3:31:33 0:00:00 3:31:33 2
126 234 GARCIA NAVARRO ALEJANDRO Home ABSOLUTA ASS. CLUB ESPORTIU L'ARBOC 3:31:46 0:00:00 3:31:46 2
127 93 MAS FUSTER RAMON Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 3:32:53 0:00:00 3:32:53 2
128 140 SUNYEN PINYOL EDUARD Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DEL PENEDES 3:32:55 0:00:00 3:32:55 2
129 38 VEGA CLOT JORDI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. SARRALENC 3:32:57 0:00:00 3:32:57 2
130 148 NIELLA PITARCH MANUEL Home ABSOLUTA ASS. ESP. CARA NORD 3:35:13 0:00:00 3:35:13 2
131 164 GASOL BOLEDA MARC Home ABSOLUTA AGRUP. CULT. ESP. BOMBERS DE BARCELONA (SE) 3:37:28 0:00:00 3:37:28 2
132 186 PONS MORATO JOSEP M Home ABSOLUTA CLUB ATLETIC ESPLUGUI 3:41:37 0:00:00 3:41:37 2
133 25 DELHOM OTALORA MARTI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. REFALGARI 3:45:18 0:00:00 3:45:18 2
134 96 BARROETA MASSOT LUIS Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA 3:51:32 0:00:00 3:51:32 2
135 104 TOMAS PASCUAL XAVI Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA 3:52:58 0:00:00 3:52:58 2
136 11 SOLE POYO JOSEP Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 3:56:14 0:00:00 3:56:14 2
137 87 OLESA VALLESPI JOSEP MARIA Home ABSOLUTA ASS. ESPORTIVA COTA 705 3:59:27 0:00:00 3:59:27 2
138 101 LLETI NAVARRO FERNANDO Home ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 4:02:52 0:00:00 4:02:52 2
139 137 SIMO VILA JUAN ANDRES Home ABSOLUTA AGRUP. EXCTA. ALCANAR 4:09:35 0:00:00 4:09:35 2
140 91 MARTI ROS MARC Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. AMICS M. STA. COL. CERVELLO 4:13:26 0:00:00 4:13:26 2
1 510 SAGUES ROVIRA BIEL Home CADET CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDEN 0:53:14 0:00:00 0:53:14 100
2 514 DOMINGUEZ ORFILA MANUEL Home CADET CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT 0:58:33 0:00:00 0:58:33 88
3 504 ROVIRA MORATIN NIL Home CADET UNIO EXCTA. DE CATALUNYA DE GRACIA 0:59:15 0:00:00 0:59:15 78
4 502 VILANNA SENTIS NIL Home CADET ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 1:00:39 0:00:00 1:00:39 72
5 515 SANCHO SERRA ANDREU Home CADET CLUB EXCTA. ARITJOL 1:02:26 0:00:00 1:02:26 68
6 512 PUJOL CASELLAS RAMON Home CADET UNIO EXCTA. VI 1:03:25 0:00:00 1:03:25 66
7 520 CAMBREDO AGORRETA SANDRO Home CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 1:05:27 0:00:00 1:05:27 64
8 519 RASERO SAURA BIEL Home CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 1:06:17 0:00:00 1:06:17 62
9 505 SALAT GUARDIET ORIOL Home CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 1:06:57 0:00:00 1:06:57 60
10 516 LAPUERTA CARDONA FRANCESC Home CADET CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 1:06:57 0:00:00 1:06:57 58
11 521 RAMIREZ PERXACHS POL Home CADET ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 1:06:59 0:00:00 1:06:59 56
1 403 NET PUIG IU Home JUVENIL ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 0:57:47 0:00:00 0:57:47 100
2 410 CASTILLO PAREDES JAN Home JUVENIL CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDEN 0:59:14 0:00:00 0:59:14 88
3 409 PUIGVERT PALACIOS LLUIS Home JUVENIL CLUB ESQUI GIRONA (SE 1:00:41 0:00:00 1:00:41 78
4 418 MENENDEZ PERE Home JUVENIL CLUB MUNTANYENC DE TERRASSA 1:01:23 0:00:00 1:01:23 72
5 404 ALVAREZ DEL VAL GAEL Home JUVENIL CLUB ESP. MINDUNDIS TEAM 1:04:24 0:00:00 1:04:24 68
6 407 ESQUERDA MARTI Home JUVENIL CENTRE EXCTA. DE TERRASSA 1:04:26 0:00:00 1:04:26 66
7 413 CABRE SALSENCH JOAN Home JUVENIL CLUB ESP. L'ARENY 1:08:22 0:00:00 1:08:22 64
8 415 FLORENCIO PUJOL MARC Home JUVENIL CLUB ESP. L'ARENY 1:09:05 0:00:00 1:09:05 62
9 416 PARISE MARC Home JUVENIL CLUB EXCTA. MADTEAM 1:10:38 0:00:00 1:10:38 60
10 414 FORTUNYO LLEBERIA PAU Home JUVENIL CENTRE EXCTA. DE FLIX 1:11:25 0:00:00 1:11:25 58
11 419 GUITART FIGOLS PAU Home JUVENIL ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 1:13:08 0:00:00 1:13:08 56
12 406 CIVIT MARCET ORIOL Home JUVENIL CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT 1:18:28 0:00:00 1:18:28 54
13 408 ALABART FERRE BLAI Home JUVENIL ASS. ESPORTIVA COTA 705 1:18:28 0:00:00 1:18:28 52
14 402 BAJADOR BATALLA ALEIX Home JUVENIL CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 1:23:43 0:00:00 1:23:43 50
15 405 SOLE ROMEU JAN Home JUVENIL CENTRE EXCTA. QUERALT 1:33:22 0:00:00 1:33:22 48
1 355 JAUME AMETLLER IU Home JUNIOR ASS. ESP. I CULT. CAPGIRELL 1:34:02 0:00:00 1:34:02 100
2 364 PUCHOL SOTERAS NIL Home JUNIOR CLUB EXCTA. MADTEAM 1:37:59 0:00:00 1:37:59 88
3 353 PUJIULA COLOM ANIOL Home JUNIOR GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 1:38:59 0:00:00 1:38:59 78
4 359 BELLA PINYOL ROGER Home JUNIOR CLUB ATLETIC ESPLUGUI 1:43:10 0:00:00 1:43:10 72
5 352 CABALLERIA GOMEZ RAMON Home JUNIOR GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 1:44:04 0:00:00 1:44:04 68
6 361 VILALTA GUITART POL Home JUNIOR UNIO EXCTA. VI 1:48:40 0:00:00 1:48:40 66
7 357 CALERO MANYAS ERIK Home JUNIOR CENTRE EXCTA. DEL PENEDES 1:54:11 0:00:00 1:54:11 64
8 354 MIRABET ARDERIU PEP Home JUNIOR CENTRE EXCTA. REFALGARI 2:12:30 0:00:00 2:12:30 62
9 358 VALLESPI SERRES LLUC Home JUNIOR ASS. ESPORTIVA COTA 705 2:15:25 0:00:00 2:15:25 60
10 362 OLARIA MORENO POL Home JUNIOR CLUB EXCTA. ARITJOL 2:20:40 0:00:00 2:20:40 58
1 37 GIL CLAPERA NURIA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 2:23:22 0:00:00 2:23:22 100
2 77 GONZALEZ BARRACHINA NATALIA Dona ABSOLUTA ASS. DEPORTIVA RUNNING VIGIA 2:25:23 0:00:00 2:25:23 88
3 119 ESCLUSA BALLUS CARLA Dona ABSOLUTA CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA 2:27:09 0:00:00 2:27:09 78
4 127 TARRAGO CLOP NURIA Dona ABSOLUTA FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA. SALLENT 2:27:51 0:00:00 2:27:51 72
5 60 FERNANDEZ BONEL ANNA Dona ABSOLUTA GRUP EXCTA. OLIANA 2:31:53 0:00:00 2:31:53 68
6 2 NAVARRO GARCIA ROSA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 2:34:33 0:00:00 2:34:33 66
7 139 SOCIATS RAZQUIN ONA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE LA SEGARRA 2:38:33 0:00:00 2:38:33 64
8 190 RIUS HERNANDEZ CAROLINA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2:39:34 0:00:00 2:39:34 62
9 123 BALCELLS SERRA CELIA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. QUERALT 2:44:19 0:00:00 2:44:19 60
10 76 ARTELLS DE JORGE NURIA Dona ABSOLUTA CLUB ESQUI GIRONA (SE 2:46:25 0:00:00 2:46:25 58
11 59 VIDIELLA PINYOL SANDRA Dona ABSOLUTA ASS. ESPORTIVA COTA 705 2:48:02 0:00:00 2:48:02 56
12 47 PUJOL VALENCIA ANNA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 2:48:55 0:00:00 2:48:55 54
13 153 LLOBAT I GRACIA EVA CRISTINA Dona ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 2:49:09 0:00:00 2:49:09 52
14 175 FLORENCIO CABRE NURIA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 2:52:28 0:00:00 2:52:28 50
15 131 VALLES DE LANUZA CLARA Dona ABSOLUTA UNIO EXCTA. VI 2:56:57 0:00:00 2:56:57 48
16 124 SANCHEZ GONZALEZ SHEILA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MONTBLANC 2:57:20 0:00:00 2:57:20 46
17 7 SOLE ARMORA LAIA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 2:59:43 0:00:00 2:59:43 44
18 232 CROS JEANNE Dona ABSOLUTA ALTRES FEDERACONS 3:01:04 0:00:00 3:01:04 42
19 56 CASTELLA MORILLO SONIA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. CENTREALPI"VALL DEL SEGADELL" 3:04:43 0:00:00 3:04:43 40
20 6 ESPINACH CARBO PAULA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 3:10:02 0:00:00 3:10:02 38
21 81 BANEGAS MORALES MARILI Dona ABSOLUTA CLUB ESP. BELLCAIRENC 3:12:09 0:00:00 3:12:09 36
22 53 DOVAL SANMARTIN LAIA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLO 3:12:36 0:00:00 3:12:36 34
23 239 RAMOS PALACIOS LIDIA Dona ABSOLUTA AGRUP. EXCTA. TALAIA 3:15:22 0:00:00 3:15:22 32
24 50 CABANES BALANZA SOFIA Dona ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA 3:27:13 0:00:00 3:27:13 30
25 165 FRIAS GARRET DINA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 3:28:09 0:00:00 3:28:09 28
26 112 URENYA ANTOLIN PILI Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. FARNERS 3:29:25 0:00:00 3:29:25 26
27 74 RUIZ GARCIA MARTA Dona ABSOLUTA GRUP EXCTA. FORCES, FORTS I FERMS 3:29:56 0:00:00 3:29:56 24
28 92 LUCAS CONDO LOURDES Dona ABSOLUTA SOCIETAT AMICS DE LA MUNTANYA 3:31:35 0:00:00 3:31:35 22
29 79 ALONSO RAMOS CARME Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. CAMINAIRES DE VILAMAJOR 3:32:05 0:00:00 3:32:05 20
30 172 SIERRA BERNAT OLGA Dona ABSOLUTA GRUP EXCTA. OLIANA 3:32:52 0:00:00 3:32:52 18
31 17 MARTINEZ TORRES SARA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MONTBLANC 3:32:59 0:00:00 3:32:59 16
32 256 VILELLA SEGARRA GEMMA Dona ABSOLUTA CLUB "UNIO D'ESPORTS OBLIGATS I SOFERT" (CUDOS) 3:35:01 0:00:00 3:35:01 14
33 208 CABRE SEDO EVA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 3:41:48 0:00:00 3:41:48 12
34 178 CABALLE FABRA RAQUEL Dona ABSOLUTA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 3:43:35 0:00:00 3:43:35 10
35 33 NAVARRO CAVALLE OLGA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 3:47:26 0:00:00 3:47:26 8
36 84 PALAU BALLETBO AGATA Dona ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT 3:49:19 0:00:00 3:49:19 6
37 149 GAMEZ TORRENT ENCARNA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ULLDECONA 3:49:19 0:00:00 3:49:19 4
38 108 ROSET DE ANDRES ESTHER Dona ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT 4:05:02 0:00:00 4:05:02 2
1 517 PLANS SAFORAS UMA Dona CADET CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDEN 1:01:05 0:00:00 1:01:05 100
2 508 RECASENS SANCHEZ MIRIAM Dona CADET GRUP EXCTA. FORCES, FORTS I FERMS 1:06:38 0:00:00 1:06:38 88
3 503 LLESUY ISANTA CLAUDIA Dona CADET CLUB D'ESQUI LA POBLA DE SEGUR (SE 1:07:01 0:00:00 1:07:01 78
4 501 CORDOBA MATIAS RUT Dona CADET CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 1:09:47 0:00:00 1:09:47 72
5 513 TORRENTBO MACIA BRUNA Dona CADET UNIO EXCTA. VI 1:15:18 0:00:00 1:15:18 68
6 511 MARTIN RODRIGUEZ CLAUDIA Dona CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 1:15:46 0:00:00 1:15:46 66
7 509 PLANS SAFORAS ALAITZ Dona CADET CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDEN 1:17:32 0:00:00 1:17:32 64
8 507 RAYA BONET CARLA Dona CADET CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA 1:27:06 0:00:00 1:27:06 62
9 506 DE HARO SANCHEZ ZOE Dona CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 1:38:13 0:00:00 1:38:13 60
1 411 PLANAS SANCHEZ JOANA Dona JUVENIL ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 1:23:27 0:00:00 1:23:27 100
2 412 ESCURA PERRIER LINA Dona JUVENIL CLUB EXCTA. MADTEAM 1:26:41 0:00:00 1:26:41 88
3 420 MARTINEZ CANTERAS LUCIA Dona JUVENIL CLUB EXCTA. MADTEAM 1:29:07 0:00:00 1:29:07 78
1 356 LUSCHER ALEMANY MIREIA Dona JUNIOR UNIO EXCTA. VI 2:12:30 0:00:00 2:12:30 100
2 363 CURTO CALLAU MARINA Dona JUNIOR UNIO EXCTA. VI 2:20:49 0:00:00 2:20:49 88
3 SEXE 4 CATEGORIA

Classificació de la prova per subcategoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE SUBCATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL PUNTS SUBCATEGORIA
1 115 ARANDA ESCAMILLA ARNAU Home PROMESA ASS. ESP. MATXACUCA 2:04:48 0:00:00 2:04:48 100
2 9 VIDAL GARCIA JORDI Home PROMESA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 2:14:29 0:00:00 2:14:29 88
3 120 JULVE LARA JOSEP M Home PROMESA CLUB ESP. L'ARENY 2:17:30 0:00:00 2:17:30 78
4 117 LLEIXA QUIROGA PAU Home PROMESA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 2:19:57 0:00:00 2:19:57 72
5 118 SUNYER MINGO CARLES Home PROMESA FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA. SALLENT 2:20:07 0:00:00 2:20:07 68
6 125 ANTICH DRESAIRE ARNAU Home PROMESA CLUB EXCTA. DE GRACIAI 2:28:48 0:00:00 2:28:48 66
7 132 ARGILES IGLESIAS ARNAU Home PROMESA CENTRE EXCTA. BORGES GARRIGUES 2:35:48 0:00:00 2:35:48 64
8 122 FARGAS NAVARRO ARNAU Home PROMESA CLUB EXCTA. MONTBLANC 2:42:55 0:00:00 2:42:55 62
9 136 CABEZA PINTOR SERGI Home PROMESA CLUB EXCTA. MADTEAM 2:44:17 0:00:00 2:44:17 60
10 113 ARRUFAT VILAMAJO PAU Home PROMESA CENTRE EXCTA. BORGES GARRIGUES 2:45:40 0:00:00 2:45:40 58
11 134 PIJUAN MOR JOFRE Home PROMESA CENTRE EXCTA. BORGES GARRIGUES 2:57:38 0:00:00 2:57:38 56
12 8 DURAN CARMONA ERIC Home PROMESA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 2:59:06 0:00:00 2:59:06 54
13 126 SUBIRATS GIL JOSEP Home PROMESA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 3:01:48 0:00:00 3:01:48 52
14 128 SEGURA SERRES MARC Home PROMESA ASS. ESPORTIVA COTA 705 3:05:51 0:00:00 3:05:51 50
15 116 OLLE SANLLEHI ARNAU Home PROMESA CLUB EXCTA. ARITJOL 3:11:16 0:00:00 3:11:16 48
16 260 BELTRAN MARTINEZ-AGUADO RAMON Home PROMESA AGRUP. EXCTA. ALCANAR 3:26:01 0:00:00 3:26:01 46
1 119 ESCLUSA BALLUS CARLA Dona PROMESA CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA 2:27:09 0:00:00 2:27:09 100
2 127 TARRAGO CLOP NURIA Dona PROMESA FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA. SALLENT 2:27:51 0:00:00 2:27:51 88
3 123 BALCELLS SERRA CELIA Dona PROMESA CENTRE EXCTA. QUERALT 2:44:19 0:00:00 2:44:19 78
4 131 VALLES DE LANUZA CLARA Dona PROMESA UNIO EXCTA. VI 2:56:57 0:00:00 2:56:57 72
5 124 SANCHEZ GONZALEZ SHEILA Dona PROMESA CLUB EXCTA. MONTBLANC 2:57:20 0:00:00 2:57:20 68
6 7 SOLE ARMORA LAIA Dona PROMESA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 2:59:43 0:00:00 2:59:43 66
7 256 VILELLA SEGARRA GEMMA Dona PROMESA CLUB "UNIO D'ESPORTS OBLIGATS I SOFERT" (CUDOS) 3:35:01 0:00:00 3:35:01 64
1 142 VALLDEORIOLA BLANCAFORT XAVI Home VETERA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDEN 2:12:57 0:00:00 2:12:57 100
2 262 BARRIOS SOLSONA EDUARD Home VETERA ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET 2:14:11 0:00:00 2:14:11 88
3 144 MARINE CALERO DAVID Home VETERA CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 2:17:10 0:00:00 2:17:10 78
4 151 SOLSONA NOVELL XAVIER Home VETERA CLUB "UNIO D'ESPORTS OBLIGATS I SOFERT" (CUDOS) 2:20:29 0:00:00 2:20:29 72
5 168 SANTAMARIA MARTINEZ ENRIQUE Home VETERA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 2:22:44 0:00:00 2:22:44 68
6 147 GARCIA LOPEZ JOSE M Home VETERA CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA 2:24:47 0:00:00 2:24:47 66
7 284 GUTIERREZ TOLEDO KIKE Home VETERA ALTRES FEDERACONS 2:25:03 0:00:00 2:25:03 64
8 173 HERRERA COSCOLLANO VICENT Home VETERA CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA 2:26:03 0:00:00 2:26:03 62
9 182 CABALLERO PARRAMON CESAR Home VETERA ASS. ESP. CULTURAL ANA (SE) 2:27:09 0:00:00 2:27:09 60
10 10 MONTAGUT GIMENEZ JOSEP Home VETERA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 2:27:49 0:00:00 2:27:49 58
11 167 RUBIO BOBET IVAN Home VETERA ASS. ESP. CENTREALPI"VALL DEL SEGADELL" 2:30:31 0:00:00 2:30:31 56
12 157 ALANYA TARRAGO XAVIER Home VETERA ASS. ESP. CARA NORD 2:31:40 0:00:00 2:31:40 54
13 152 LECINA RATERO JORDI Home VETERA ASS. LA MASSA, CENTRE DE CULT. VILASSARENC (SE) 2:33:01 0:00:00 2:33:01 52
14 154 ROQUET SAQUES LLUIS Home VETERA CENTRE EXCTA. TORELLO 2:37:45 0:00:00 2:37:45 50
15 180 IGLESIAS CHAPARRO DAVID Home VETERA CENTRE EXCTA. PUIGCASTELLAR 2:38:24 0:00:00 2:38:24 48
16 177 VERGES BOSCH DAVID Home VETERA CLUB EXCTA. D'ALCOVER 2:44:33 0:00:00 2:44:33 46
17 141 CRUXENT CORT JORDI Home VETERA ASS. ESP. CENTREALPI"VALL DEL SEGADELL" 2:44:58 0:00:00 2:44:58 44
18 138 GARCIA ALAMO XAVI Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 2:45:45 0:00:00 2:45:45 42
19 296 FERRUS JORNET MIQUEL Home VETERA CENTRE EXCTA. DE FLIX 2:47:11 0:00:00 2:47:11 40
20 163 BARBOSA VIDAL PABLO GOAR Home VETERA JOVENTUT ATLETICA MONTCAD 2:50:08 0:00:00 2:50:08 38
21 169 TORRES FIGUEROA XEVI Home VETERA ASS. ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR 2:55:36 0:00:00 2:55:36 36
22 183 FLORENZA VILLAGRASA JOAQUIN Home VETERA ALTRES FEDERACONS 2:55:53 0:00:00 2:55:53 34
23 166 ESCAURIAZA FRANCO AITOR Home VETERA CLUB EXCTA. ARITJOL 2:58:38 0:00:00 2:58:38 32
24 171 PUIG CARLES JOSEP Home VETERA CLUB BTT MONTBIKE 3:01:56 0:00:00 3:01:56 30
25 215 CANYARDO CERVERA GUILLERMO Home VETERA CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA 3:04:59 0:00:00 3:04:59 28
26 150 AMAT ALMEYDA XAVI Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 3:05:31 0:00:00 3:05:31 26
27 170 PUIG MASCARELL GABRIEL Home VETERA CLUB BTT MONTBIKE 3:10:16 0:00:00 3:10:16 24
28 162 PAGES PIFERRER MIQUEL Home VETERA CLUB EXCTA. EMPORDANES 3:11:47 0:00:00 3:11:47 22
29 155 MARGINET ROBAS JAIME Home VETERA CLUB ESP. L'ARENY 3:13:37 0:00:00 3:13:37 20
30 179 TALARN CAUBET JOAQUIM Home VETERA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 3:14:04 0:00:00 3:14:04 18
31 181 LLANOS PELEGRIN RAFA Home VETERA ASS. EXCTA. "LA PICOSSA" 3:19:17 0:00:00 3:19:17 16
32 146 ALFONSO GOMEZ JORDI Home VETERA ASS. EXCTA. "LA PICOSSA" 3:19:25 0:00:00 3:19:25 14
33 174 CASTILLO SOLANS JOAN Home VETERA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDEN 3:24:01 0:00:00 3:24:01 12
34 160 SANS FERRER ALBERT Home VETERA CENTRE EXCTA. ULLDECONA 3:26:48 0:00:00 3:26:48 10
35 140 SUNYEN PINYOL EDUARD Home VETERA CENTRE EXCTA. DEL PENEDES 3:32:55 0:00:00 3:32:55 8
36 148 NIELLA PITARCH MANUEL Home VETERA ASS. ESP. CARA NORD 3:35:13 0:00:00 3:35:13 6
37 164 GASOL BOLEDA MARC Home VETERA AGRUP. CULT. ESP. BOMBERS DE BARCELONA (SE) 3:37:28 0:00:00 3:37:28 4
38 137 SIMO VILA JUAN ANDRES Home VETERA AGRUP. EXCTA. ALCANAR 4:09:35 0:00:00 4:09:35 2
1 2 NAVARRO GARCIA ROSA Dona VETERA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 2:34:33 0:00:00 2:34:33 100
2 153 LLOBAT I GRACIA EVA CRISTINA Dona VETERA CLUB BTT MONTBIKE 2:49:09 0:00:00 2:49:09 88
3 175 FLORENCIO CABRE NURIA Dona VETERA CLUB ESP. L'ARENY 2:52:28 0:00:00 2:52:28 78
4 165 FRIAS GARRET DINA Dona VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 3:28:09 0:00:00 3:28:09 72
5 172 SIERRA BERNAT OLGA Dona VETERA GRUP EXCTA. OLIANA 3:32:52 0:00:00 3:32:52 68
6 178 CABALLE FABRA RAQUEL Dona VETERA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 3:43:35 0:00:00 3:43:35 66
7 149 GAMEZ TORRENT ENCARNA Dona VETERA CENTRE EXCTA. ULLDECONA 3:49:19 0:00:00 3:49:19 64
1 90 CIRIA BONET MANEL Home MASTER 50 CLOS PONS THAI RUNNERS ASS. ESP 2:32:28 0:00:00 2:32:28 100
2 250 SANS GARGALLO ARTURO Home MASTER 50 ALTRES FEDERACONS 2:32:38 0:00:00 2:32:38 88
3 241 GALCERAN COLOMER MIQUEL Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. BANYOLES 2:38:25 0:00:00 2:38:25 78
4 88 ALABART MARCH JOSEP RAMON Home MASTER 50 ASS. ESPORTIVA COTA 705 2:45:22 0:00:00 2:45:22 72
5 89 GARRETA CLUSELLA JORDI Home MASTER 50 ASS. ESP. ULLASTRELL 2:55:11 0:00:00 2:55:11 68
6 94 PRAT SOLER ANTONI Home MASTER 50 GRUP EXCTA. OLIANA 2:55:50 0:00:00 2:55:50 66
7 98 IZQUIERDO IZQUIERDO JAVIER Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 3:00:18 0:00:00 3:00:18 64
8 111 JOANIQUET ESTRADA ALEX Home MASTER 50 CLUB EXCTA. DE GRACIAI 3:04:24 0:00:00 3:04:24 62
9 102 RAVENTOS SABATE ESTEVE Home MASTER 50 CLUB EXCTA. ARITJOL 3:05:00 0:00:00 3:05:00 60
10 85 SALADIE OLIVE CARLES Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 3:09:21 0:00:00 3:09:21 58
11 107 ESCURRIOLA NAVARRO RAMON Home MASTER 50 UNIO EXCTA. DE CATALUNYA TORTOS 3:09:42 0:00:00 3:09:42 56
12 247 ESPANYA SALVADO JUAN MIGUEL Home MASTER 50 ALTRES FEDERACONS 3:15:32 0:00:00 3:15:32 54
13 105 GARCIA SANGUESA DAMI Home MASTER 50 CLUB BTT MONTBIKE 3:15:37 0:00:00 3:15:37 52
14 99 POSTIGUILLO GALA DAVID Home MASTER 50 ASS. EXCTA. AMICS M. STA. COL. CERVELLO 3:17:16 0:00:00 3:17:16 50
15 109 CURTO SALVADO ALBERT Home MASTER 50 CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 3:19:40 0:00:00 3:19:40 48
16 86 ALBESA RUBIO XAVIER Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. ULLDECONA 3:23:28 0:00:00 3:23:28 46
17 110 SANGENIS VATHJE JOAQUIM Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 3:31:33 0:00:00 3:31:33 44
18 93 MAS FUSTER RAMON Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 3:32:53 0:00:00 3:32:53 42
19 96 BARROETA MASSOT LUIS Home MASTER 50 CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA 3:51:32 0:00:00 3:51:32 40
20 104 TOMAS PASCUAL XAVI Home MASTER 50 CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA 3:52:58 0:00:00 3:52:58 38
21 87 OLESA VALLESPI JOSEP MARIA Home MASTER 50 ASS. ESPORTIVA COTA 705 3:59:27 0:00:00 3:59:27 36
22 101 LLETI NAVARRO FERNANDO Home MASTER 50 CLUB BTT MONTBIKE 4:02:52 0:00:00 4:02:52 34
23 91 MARTI ROS MARC Home MASTER 50 ASS. EXCTA. AMICS M. STA. COL. CERVELLO 4:13:26 0:00:00 4:13:26 32
1 112 URENYA ANTOLIN PILI Dona MASTER 50 CENTRE EXCTA. FARNERS 3:29:25 0:00:00 3:29:25 100
2 92 LUCAS CONDO LOURDES Dona MASTER 50 SOCIETAT AMICS DE LA MUNTANYA 3:31:35 0:00:00 3:31:35 88
3 84 PALAU BALLETBO AGATA Dona MASTER 50 CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT 3:49:19 0:00:00 3:49:19 78
4 108 ROSET DE ANDRES ESTHER Dona MASTER 50 CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT 4:05:02 0:00:00 4:05:02 72
1 187 MIES VIDAL PACO Home MASTER 60 CENTRE EXCTA. REFALGARO 3:08:49 0:00:00 3:08:49 100
2 188 ROIGE SANS JOSEP MARIA Home MASTER 60 CLUB EXCTA. ARITJOL 3:14:06 0:00:00 3:14:06 88
3 189 ORTIZ PEREZ ANTONIO Home MASTER 60 JOVENTUT ATLETICA MONTCAD 3:20:28 0:00:00 3:20:28 78
4 186 PONS MORATO JOSEP M Home MASTER 60 CLUB ATLETIC ESPLUGUI 3:41:37 0:00:00 3:41:37 72
SEXE CATEGORIA