FEEC Federació d'Entitats Excursionistes de Catalunya

Logotip cursa vertikalm, surt un corredor perdent pixels corrents en direcció a una fletxa taronja ascendent en una gràfica
Logotip cursa vertikalm, surt un corredor perdent pixels corrents en direcció a una fletxa taronja ascendent en una gràfica

Agenda / Competició

7a Vertikalm

Distància 5 km
Desnivell 975 m

Aquesta prova forma part de
2022 - Campionat de Catalunya de Curses Verticals

Garrotxa Curses per Muntanya

16 d'octubre 2022 - 8:00 h - 13:30 h

Sant Privat d'en Bas

Plaça Major de Sant Privat

Preu Federat: 14 € No Federat 19,50 € no soci + 1€

Entitats organitzadores

GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA

Contacte

972 69 02 07 / geca@geca.cat

La VertiKalM, una cursa 100% solidària, és el quilòmetre vertical al Puigsacalm que s’inicia a la Vall d’en Bas, just a la plaça del pintoresc poble de Sant Privat a 525 mts i, en un recorregut completament senyalitzat de menys de 5 km, s’enfila fins al cim del Puigsacalm a 1514 m.

Aquesta 7a VertiKalM forma part del Campionat de Catalunya de curses Verticals i forma part de la 12a Copa Catalana de Curses Verticals.

Els primers 1.000 mts de recorregut són més o menys suaus per pista, corriols i altre cop pista, resseguint el curs del riu Gurn fins al Pla d’en Xurri, des d’on s’inicia el trajecte més costerut pel tradicional Camí dels Matxos amb alguna variant que s’enfila enmig de roures, faigs i boixos per retallar camí i guanyar alçada fins a arribar a la pista que porta a Santa Magdalena (1.100 mts). A partir de la pista s’agafa la canal del Grau de les Eugues, també amb alguna que altre variant per guiar-nos directament fins al mateix cim del Puigsacalm (1.514 mts). Des del cim, en dies clars, podrem divisar un magnífic panorama sobre les Valls d’en Bas i d’Olot fins al Golf de Roses, Puig Neulós, el Santuari del Mont, Comanegra, Canigó, tot el Pirineu d’Ull de Ter i Vall de Núria. Mirant a cara oest veurem la Serra del Cadí i girant la vista en direcció sud, tindrem unes magnífiques vistes del Pedraforca, Serra d’en Sitja, plana de Vic, Montserrat, el Montseny, les Guilleries, el Cabreres i la Vall d’Hostoles.

 

El Grup Excursionista, Cultural i Alpinista GECA organitza anualment, cada 3r diumenge d’octubre, una cursa competitiva i solidària amb gran renom i molta participació, patrocinada per NOEL ALIMENTÀRIA, destinant tota la recaptació a la Fundació A. Bosch que té com a objectiu promoure la investigació i recerca de solucions mèdiques, biomèdiques i quirúrgiques de les malalties infantils amb col·laboració de l’Hospital Vall d’Hebron de Barcelona.

 

També es poden fer donacions a la web www.fundacioabosch.es

Classificació de la prova per categoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE CATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL
1 18 ARANDA ESCAMILLA ARNAU Home SENIOR ASS ESP MATXACUCA 0:41:01 0:00:00 0:41:01
2 13 RULLAN ESTARELLES PERE Home SENIOR LA MOLINA CLUB DESPORTS 0:41:46 0:00:00 0:41:46
3 63 BOLET ARAGONES JORDI Home SENIOR UNIO EXCTA VIC 0:42:01 0:00:00 0:42:01
4 60 SOLER SUCARRATS DAVID Home SENIOR CENTRE MUNTANYENC I DE RECERQUES OLESA 0:43:21 0:00:00 0:43:21
5 77 BELTRAN SERGI Home SENIOR ASS ESP EKKE LLEIDA 0:43:49 0:00:00 0:43:49
6 12 ROMANI RODES MARCEL Home SENIOR UNIO EXCTA DE CATALUNYA DE GRACIA 0:44:51 0:00:00 0:44:51
7 35 SUNYER MINGO CARLES Home SENIOR FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA SALLENTI 0:45:04 0:00:00 0:45:04
8 32 OLLE BERNADES MARC Home SENIOR GRUP EXCTA OLIANA 0:45:12 0:00:00 0:45:12
9 85 ALIS SANCHEZ JORDI Home SENIOR CLUB ESQUI CERDANYA SKIMO TEAM 0:45:24 0:00:00 0:45:24
10 73 VALLS RAMON JOAN Home SENIOR GRUP EXCTA SERRALADA 0:45:31 0:00:00 0:45:31
11 66 GIL MORA ARNAU Home SENIOR GRUP EXCTA CAMPDEVANOL 0:46:25 0:00:00 0:46:25
12 33 VILA FARRE JOEL Home SENIOR CENTRE EXCTA DOLOT 0:46:35 0:00:00 0:46:35
13 26 GUARDIA COLOMER MARC Home SENIOR CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 0:46:38 0:00:00 0:46:38
14 16 SANTAMARIA MARTINEZ ENRIQUE Home SENIOR CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 0:46:48 0:00:00 0:46:48
15 84 BARTI SOLA ISAAC Home SENIOR CLUB NATACIO OLOT 0:46:48 0:00:00 0:46:48
16 72 ANTICH DRESAIRE ARNAU Home SENIOR CLUB EXCTA DE GRACIA 0:48:22 0:00:00 0:48:22
17 6 MORENO CAMPS LLEÏR Home SENIOR CENTRE EXCTA SOLSONES 0:49:16 0:00:00 0:49:16
18 76 FARGAS BUSQUETS SALVI Home SENIOR CLUB EXCTA MADTEAM 0:49:49 0:00:00 0:49:49
1 19 SABATA FONT CLAUDIA Dona SENIOR CLUB ESQUI BERGUEDA SE 0:49:56 0:00:00 0:49:56
19 34 SALA MIARONS NIL Home SENIOR GRUP EXCTA MANLLEU 0:50:11 0:00:00 0:50:11
20 27 MARTIN PASCUAL JORDI Home SENIOR GRUP EXCURSIONISTA DE CAMPDEVANOL 0:50:26 0:00:00 0:50:26
21 44 PARAROLS PALOMERAS FRANCESC TAVIL Home SENIOR CENTRE EXCTA DOLOT 0:50:36 0:00:00 0:50:36
2 38 ARCOS ZAFRA MERCEDES Dona SENIOR CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT 0:50:47 0:00:00 0:50:47
3 10 HOSPITAL RAMON NURIA Dona SENIOR CLUB CAMI DELS IBERS TRAIL RUNNING 0:51:26 0:00:00 0:51:26
4 25 PUJOL VALENCIA ANNA Dona SENIOR CLUB EXCTA MADTEAM 0:51:48 0:00:00 0:51:48
22 40 SERRA URO SERGI Home SENIOR CLUB ESQUI BERGUEDA SE 0:52:08 0:00:00 0:52:08
23 28 CARDEñOSA ARRAYAS GABRIEL Home SENIOR UNIO EXCTA DE SABADELL 0:52:35 0:00:00 0:52:35
24 23 CRUXENT CORT JORDI Home SENIOR ASS ESP CENTRE ALPI 0:52:42 0:00:00 0:52:42
25 48 SOLER TORRADAS JORDI Home SENIOR CLUB CENTRE EXCTA LLORENÇA 0:52:46 0:00:00 0:52:46
5 21 RIUS HERNANDEZ CAROLINA Dona SENIOR CLUB EXCTA MADTEAM 0:53:12 0:00:00 0:53:12
26 75 FIGULS TORREBADELLA LLUIS Home SENIOR ASS ESP PALLARS SE 0:53:18 0:00:00 0:53:18
6 64 TARRAGO CLOP NURIA Dona SENIOR FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA SALLENTI 0:53:24 0:00:00 0:53:24
27 57 FABREGA CORDONETS DAVID Home SENIOR GRUP EXCTA CULT ALPI LLETISSONADA 0:53:28 0:00:00 0:53:28
28 52 PATIÑO UBIA DAVID Home SENIOR CLUB EXCTA UECANOIA 0:53:52 0:00:00 0:53:52
29 43 FARRAS ORIOL Home SENIOR SECCIO EXCURSIONISTA DE LATENEU SANTJUSTENC 0:53:55 0:00:00 0:53:55
7 67 SANCHEZ GONZALEZ SHEILA Dona SENIOR CLUB EXCTA MONTBLANC 0:53:59 0:00:00 0:53:59
30 81 OLIVE PI LLUIS Home SENIOR CENTRE EXCTA SANT FELIU CODINES 0:54:53 0:00:00 0:54:53
31 11 SERDA FERRER ESTEVE Home SENIOR CLUB EXCTA MADTEAM 0:55:22 0:00:00 0:55:22
32 14 DURAN SALA MARTI Home SENIOR GRUP EXCTA CULT ALPI LLETISSONADA 0:55:30 0:00:00 0:55:30
33 46 GRABOLEDA GARRIGA ENRIC Home SENIOR CLUB EXCTA EMPORDANES 0:55:39 0:00:00 0:55:39
34 30 MARINE CALERO DAVID Home SENIOR CENTRE EXCTA MOLINS DE REI 0:56:07 0:00:00 0:56:07
8 61 ROS CASTET ARAN Dona SENIOR CLUB ESQUI VAL DARAN SE 0:56:14 0:00:00 0:56:14
9 86 PINTO BIESCAS AIDA Dona SENIOR CLUB EXCTA MADTEAM 0:56:22 0:00:00 0:56:22
35 62 GATON RODRIGUEZ CARLOS Home SENIOR UNIO EXCTA DE SABADELL 0:56:42 0:00:00 0:56:42
36 69 DOMENECH VALOIX JOAN Home SENIOR CLUB EXCTA OLO 0:57:16 0:00:00 0:57:16
37 89 BARCONS CODINA JOSEP MARIA Home SENIOR CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA 0:57:26 0:00:00 0:57:26
38 15 PRAT SOLER ANTONI Home SENIOR GRUP EXCTA OLIANA 0:57:55 0:00:00 0:57:55
39 47 LOPEZ MORAL GERARD Home SENIOR ASS EXCTA SANT VICENÇ DE MONTALT 0:58:29 0:00:00 0:58:29
40 20 MURILLO FUENTES CARLOS MIGUEL Home SENIOR AGRUP EXCTA MONTSANT 0:58:39 0:00:00 0:58:39
10 59 DOMENECH MARTINEZ AITANA Dona SENIOR CENTRE MUNTANYENC I DE RECERQUES OLESA 0:58:42 0:00:00 0:58:42
41 41 PUJIULA RAMISA LLUIS Home SENIOR CENTRE EXCTA DOLOT 0:58:52 0:00:00 0:58:52
11 54 BANEGAS MORALES MARILI Dona SENIOR CLUB ESP BELLCAIRENC 0:58:57 0:00:00 0:58:57
12 24 MORENO MORATONA SUSANA Dona SENIOR JOVENTUT ATLETICA MONTCADA 0:59:07 0:00:00 0:59:07
42 58 CAMARA PERALES TONI Home SENIOR CLUB EXCTA MADTEAM 0:59:22 0:00:00 0:59:22
43 17 PAGES PIFERRER MIQUEL Home SENIOR CLUB EXCTA EMPORDANES 0:59:27 0:00:00 0:59:27
44 80 GUITERAS PAIXAU JOAN Home SENIOR TRAIL MOIANES 0:59:43 0:00:00 0:59:43
45 45 RECARENS ILLA ALBERT Home SENIOR CLUB EXCTA VOLTREGANES ARS 0:59:56 0:00:00 0:59:56
13 88 ESCAMILLA MIQUEL LIDIA Dona SENIOR ASS ESP MATXACUCA 1:01:29 0:00:00 1:01:29
46 83 MARTINEZ JOSEP Home SENIOR CLUB EXCTA MOIANES INDEPENDENT 1:01:35 0:00:00 1:01:35
47 3 CABALLE PLANAS RAMON Home SENIOR CLUB ESQUI BERGUEDA SE 1:01:38 0:00:00 1:01:38
48 55 NUÑEZ PUJOL DAVID Home SENIOR CLUB EXCTA UECANOIA 1:01:46 0:00:00 1:01:46
14 2 RIVERA TORRESCUSA MONTSE Dona SENIOR UNIO EXCTA LLANÇANENCA 1:02:09 0:00:00 1:02:09
49 79 ESCURA ALBERT Home SENIOR CLUB EXCTA MADTEAM 1:02:53 0:00:00 1:02:53
50 8 SANTOLARIA CLAVAGUERA JAUME Home SENIOR CLUB EXCTA EMPORDANES 1:03:10 0:00:00 1:03:10
51 68 MARTIN CABAÑES LLUIS Home SENIOR CENTRE EXCTA DOLOT 1:03:12 0:00:00 1:03:12
15 42 CASELLAS CUNILL MIREIA Dona SENIOR CLUB EXCTA CALLDETENES 1:03:27 0:00:00 1:03:27
16 70 CLEMENTE ALARCON INMA Dona SENIOR CLUB EXCTA ESPARREGUERA 1:04:05 0:00:00 1:04:05
17 7 PUIG COLOMER CRISTINA Dona SENIOR ASS ESP TRAIL XICS MONTSENY 1:05:22 0:00:00 1:05:22
52 1 SUBIRANA SALABERT FRANCESC Home SENIOR CENTRE EXCTA SERRAGRENYADA 1:06:06 0:00:00 1:06:06
18 87 VIDAL ULLASTRE MARIA Dona SENIOR UNIO EXCTA VIC 1:07:04 0:00:00 1:07:04
53 71 VENTURA PASTOR SALVADO Home SENIOR AAEET 1:07:10 0:00:00 1:07:10
54 39 CASTILLO SOLANS JOAN Home SENIOR CLUB EXCTA MOIANES INDEPENDENT 1:07:42 0:00:00 1:07:42
19 37 DOMINGO MASDEU ALICIA Dona SENIOR CLUB EXCTA ARITJOL 1:08:36 0:00:00 1:08:36
55 9 SANCHEZ GONZALEZ MIQUEL MIVASAGO Home SENIOR CLUB EXCTA ARITJOL 1:09:58 0:00:00 1:09:58
56 4 VALES FABREGA EDUARD Home SENIOR CENTRE EXCTA DOLOT 1:10:07 0:00:00 1:10:07
20 5 BADIA TORRES LAURA Dona SENIOR CENTRE EXCTA CARDONA 1:10:37 0:00:00 1:10:37
57 82 MARLES DIAZ SANTI Home SENIOR ASS ESP MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 1:11:30 0:00:00 1:11:30
58 29 ROVIRO PARAREDA PERE Home SENIOR UNIO EXCTA VIC 1:12:31 0:00:00 1:12:31
59 36 BOVE SANS MIQUEL ANGEL Home SENIOR CLUB EXCTA ARITJOL 1:19:01 0:00:00 1:19:01
21 74 TORTOSA TUA MA FRANCESCA Dona SENIOR ESPOT ESQUI CLUB VALLS DANEU 1:41:14 0:00:00 1:41:14
1 201 JAUME AMETLLER IU Home JUNIOR ASS ESP I CULT CAPGIRELL 0:41:30 0:00:00 0:41:30
2 206 PUJIULA COLOM ANIOL Home JUNIOR GRUP EXCTA CULT ALPI LLETISSONADA 0:42:34 0:00:00 0:42:34
3 202 PUCHOL SOTERAS NIL Home JUNIOR CLUB EXCTA MADTEAM 0:45:54 0:00:00 0:45:54
4 209 CABALLERIA GOMEZ RAMON Home JUNIOR GRUP EXCTA CULT ALPI LLETISSONADA 0:46:13 0:00:00 0:46:13
5 204 PORTA PRAT PERE Home JUNIOR UNIO EXCTA VIC 0:50:54 0:00:00 0:50:54
6 207 BALLBE PERES JAN Home JUNIOR ASS ESP ULLASTRELL 0:51:07 0:00:00 0:51:07
1 205 LUSCHER ALEMANY MIREIA Dona JUNIOR UNIO EXCTA VIC 1:03:00 0:00:00 1:03:00
1 305 CASTILLO PAREDES JAN Home JUVENIL CLUB EXCTA MOIANES INDEPENDENT 0:34:53 0:00:00 0:34:53
2 310 PUIGVERT PALACIOS LLUIS Home JUVENIL CLUB ESQUI GIRONA SE 0:35:36 0:00:00 0:35:36
3 304 NET PUIG ÏU Home JUVENIL ASS ESP TRAIL XICS MONTSENY 0:36:10 0:00:00 0:36:10
4 309 BARCONS COMAPOSADA LLEÏR Home JUVENIL ESP MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 0:37:02 0:00:00 0:37:02
5 306 AHICART TORT GERARD Home JUVENIL ASS ESP MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 0:43:25 0:00:00 0:43:25
6 312 MARTINEZ MARC Home JUVENIL CLUB EXCTA MOIANES INDEPENDENT 0:44:07 0:00:00 0:44:07
7 301 ESQUERDA MARTI Home JUVENIL CENTRE EXCTA DE TERRASSA 0:48:56 0:00:00 0:48:56
1 313 GONFAUS SELLES MARTINA Dona JUVENIL ASS ESP MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 0:49:35 0:00:00 0:49:35
2 302 CORDOBA MATIAS MAR Dona JUVENIL CLUB EXCTA DE SANT QUIRZE 0:55:23 0:00:00 0:55:23
8 308 JULIA ROGER Home JUVENIL CLUB ESQUI GIRONA SE 0:55:23 0:00:00 0:55:23
3 311 ESCURA PERRIER LINA Dona JUVENIL CLUB EXCTA MADTEAM 0:56:07 0:00:00 0:56:07
1 408 SOLER CAPDEVILA ALBERT Home CADET CLUB CENTRE EXCTA LLORENÇA 0:18:49 0:00:00 0:18:49
2 409 SAGUES ROVIRA BIEL Home CADET CLUB EXCTA MOIANES INDEPENDENT 0:19:28 0:00:00 0:19:28
3 405 PUIGVERT PALACIOS JAN Home CADET CLUB ESQUI GIRONA SE 0:22:06 0:00:00 0:22:06
4 401 ROVIRA MORATIN NIL Home CADET UNIO EXCTA DE CATALUNYA DE GRACIA 0:22:36 0:00:00 0:22:36
5 411 PUJOL CASELLAS RAMON Home CADET UNIO EXCTA VIC 0:23:02 0:00:00 0:23:02
6 402 RODRIGUEZ BALLBE ORI Home CADET CLUB ESQUÍ LA POBLA DE SEGUR 0:23:55 0:00:00 0:23:55
1 412 PLANS SAFORAS UMA Dona CADET CLUB EXCTA MOIANES INDEPENDENT 0:24:37 0:00:00 0:24:37
7 415 USTRELL I SANTA EULALIA MARçAL Home CADET CLUB CENTRE EXCTA CENTELLES 0:26:56 0:00:00 0:26:56
2 403 CORDOBA MATIAS RUT Dona CADET CLUB EXCTA DE SANT QUIRZE 0:26:56 0:00:00 0:26:56
3 406 LLESUY ISANTA CLAUDIA Dona CADET CLUB DESQUI LA POBLA DE SEGUR SE 0:27:31 0:00:00 0:27:31
8 407 CREIXELLS AGUILAR GUERAU Home CADET CLUB DESQUI LA POBLA DE SEGUR SE 0:28:09 0:00:00 0:28:09
4 413 PLANS SAFORAS ALAITZ Dona CADET CLUB EXCTA MOIANES INDEPENDENT 0:30:30 0:00:00 0:30:30
5 404 PONT SERVENT ALBA Dona CADET CLUB DESQUI LA POBLA DE SEGUR SE 0:30:47 0:00:00 0:30:47
1 516 GUITARAS PAIXAU JOAN Home INFANTIL CLUB EXCTA MOIANES INDEPENDENT 0:20:08 0:00:00 0:20:08
2 515 FONT ROSELL MARC Home INFANTIL CLUB EXCTA MOIANES INDEPENDENT 0:20:26 0:00:00 0:20:26
3 506 MENA LLOBERA POL Home INFANTIL ASS DESP DE MUNTANYA DE CAPELLADES 0:21:44 0:00:00 0:21:44
4 518 CREUS ROVIRA ORIOL Home INFANTIL ASS EXCTA CASTELLTERÇOL 0:22:45 0:00:00 0:22:45
5 517 DE LA VIUDA SANCHEZ ARATZ Home INFANTIL CLUB EXCTA MOIANES INDEPENDENT 0:23:05 0:00:00 0:23:05
6 507 TORRENT CORTADA ERNEST Home INFANTIL CLUB EXCTA MADTEAM 0:23:06 0:00:00 0:23:06
7 508 MUÑOZ BLANCO FERRAN Home INFANTIL CLUB EXCTA MADTEAM 0:25:05 0:00:00 0:25:05
8 513 GUITERAS TANTIÑA JOFRE Home INFANTIL CLUB EXCTA MOIANES INDEPENDENT 0:25:27 0:00:00 0:25:27
9 505 CERES ALONSO PEPE Home INFANTIL CLUB EXCTA MADTEAM 0:25:34 0:00:00 0:25:34
1 509 OUZEMMOU RABAB Dona INFANTIL CLUB DATLETISAME LA POBLA DE SEGUR SE 0:25:41 0:00:00 0:25:41
10 501 CLUSELLA SALVANS LAU Home INFANTIL CLUB EXCTA MOIANES INDEPENDENT TRAIL MOIANES 0:26:10 0:00:00 0:26:10
2 514 ROCA PAUTAS AINA Dona INFANTIL ASS ESP MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 0:28:08 0:00:00 0:28:08
11 502 ARIAS PERERA ELOI Home INFANTIL CLUB EXCTA MOIANES INDEPENDENT TRAIL MOIANES 0:29:15 0:00:00 0:29:15
12 511 CREIXELLS AGUILAR MAIOL Home INFANTIL CAPSCLUB DESQUI LA POBLA DE SEGUR SE 0:29:55 0:00:00 0:29:55
3 503 MARTIN RODRIGUEZ BLANCA Dona INFANTIL CLUB EXCTA MADTEAM 0:31:10 0:00:00 0:31:10
4 510 ESPINOS BALAGUE GAIA Dona INFANTIL CLUB DESQUI LA POBLA DE SEGUR SE 0:32:21 0:00:00 0:32:21
13 519 ARREBOLA SERRA ANIOL Home INFANTIL CLUB NATACIO OLOT 0:32:58 0:00:00 0:32:58
14 504 BRUNA BARBA GUIU Home INFANTIL ASS ESP PALLARS SE 0:33:22 0:00:00 0:33:22
3 SEXE 4 CATEGORIA

Classificació de la prova per subcategoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE SUBCATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL
1 18 ARANDA ESCAMILLA ARNAU Home PROMESA ASS ESP MATXACUCA 0:41:01 0:00:00 0:41:01
2 35 SUNYER MINGO CARLES Home PROMESA FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA SALLENTI 0:45:04 0:00:00 0:45:04
3 73 VALLS RAMON JOAN Home PROMESA GRUP EXCTA SERRALADA 0:45:31 0:00:00 0:45:31
4 84 BARTI SOLA ISAAC Home PROMESA CLUB NATACIO OLOT 0:46:48 0:00:00 0:46:48
5 72 ANTICH DRESAIRE ARNAU Home PROMESA CLUB EXCTA DE GRACIA 0:48:22 0:00:00 0:48:22
6 47 LOPEZ MORAL GERARD Home PROMESA ASS EXCTA SANT VICENÇ DE MONTALT 0:58:29 0:00:00 0:58:29
1 64 TARRAGO CLOP NURIA Dona PROMESA FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA SALLENTI 0:53:24 0:00:00 0:53:24
2 67 SANCHEZ GONZALEZ SHEILA Dona PROMESA CLUB EXCTA MONTBLANC 0:53:59 0:00:00 0:53:59
3 61 ROS CASTET ARAN Dona PROMESA CLUB ESQUI VAL DARAN SE 0:56:14 0:00:00 0:56:14
4 87 VIDAL ULLASTRE MARIA Dona PROMESA UNIO EXCTA VIC 1:07:04 0:00:00 1:07:04
5 5 BADIA TORRES LAURA Dona PROMESA CENTRE EXCTA CARDONA 1:10:37 0:00:00 1:10:37
1 16 SANTAMARIA MARTINEZ ENRIQUE Home VETERA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 0:46:48 0:00:00 0:46:48
2 44 PARAROLS PALOMERAS FRANCESC TAVIL Home VETERA CENTRE EXCTA DOLOT 0:50:36 0:00:00 0:50:36
3 40 SERRA URO SERGI Home VETERA CLUB ESQUI BERGUEDA SE 0:52:08 0:00:00 0:52:08
4 28 CARDEñOSA ARRAYAS GABRIEL Home VETERA UNIO EXCTA DE SABADELL 0:52:35 0:00:00 0:52:35
5 23 CRUXENT CORT JORDI Home VETERA ASS ESP CENTRE ALPI 0:52:42 0:00:00 0:52:42
6 48 SOLER TORRADAS JORDI Home VETERA CLUB CENTRE EXCTA LLORENÇA 0:52:46 0:00:00 0:52:46
7 57 FABREGA CORDONETS DAVID Home VETERA GRUP EXCTA CULT ALPI LLETISSONADA 0:53:28 0:00:00 0:53:28
8 52 PATIÑO UBIA DAVID Home VETERA CLUB EXCTA UECANOIA 0:53:52 0:00:00 0:53:52
9 43 FARRAS ORIOL Home VETERA SECCIO EXCURSIONISTA DE LATENEU SANTJUSTENC 0:53:55 0:00:00 0:53:55
10 11 SERDA FERRER ESTEVE Home VETERA CLUB EXCTA MADTEAM 0:55:22 0:00:00 0:55:22
11 30 MARINE CALERO DAVID Home VETERA CENTRE EXCTA MOLINS DE REI 0:56:07 0:00:00 0:56:07
12 69 DOMENECH VALOIX JOAN Home VETERA CLUB EXCTA OLO 0:57:16 0:00:00 0:57:16
13 17 PAGES PIFERRER MIQUEL Home VETERA CLUB EXCTA EMPORDANES 0:59:27 0:00:00 0:59:27
14 45 RECARENS ILLA ALBERT Home VETERA CLUB EXCTA VOLTREGANES ARS 0:59:56 0:00:00 0:59:56
15 8 SANTOLARIA CLAVAGUERA JAUME Home VETERA CLUB EXCTA EMPORDANES 1:03:10 0:00:00 1:03:10
16 68 MARTIN CABAÑES LLUIS Home VETERA CENTRE EXCTA DOLOT 1:03:12 0:00:00 1:03:12
17 39 CASTILLO SOLANS JOAN Home VETERA CLUB EXCTA MOIANES INDEPENDENT 1:07:42 0:00:00 1:07:42
18 4 VALES FABREGA EDUARD Home VETERA CENTRE EXCTA DOLOT 1:10:07 0:00:00 1:10:07
1 38 ARCOS ZAFRA MERCEDES Dona VETERA CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT 0:50:47 0:00:00 0:50:47
2 24 MORENO MORATONA SUSANA Dona VETERA JOVENTUT ATLETICA MONTCADA 0:59:07 0:00:00 0:59:07
3 88 ESCAMILLA MIQUEL LIDIA Dona VETERA ASS ESP MATXACUCA 1:01:29 0:00:00 1:01:29
4 2 RIVERA TORRESCUSA MONTSE Dona VETERA UNIO EXCTA LLANÇANENCA 1:02:09 0:00:00 1:02:09
5 70 CLEMENTE ALARCON INMA Dona VETERA CLUB EXCTA ESPARREGUERA 1:04:05 0:00:00 1:04:05
1 76 FARGAS BUSQUETS SALVI Home MASTER 60 CLUB EXCTA MADTEAM 0:49:49 0:00:00 0:49:49
2 1 SUBIRANA SALABERT FRANCESC Home MASTER 60 CENTRE EXCTA SERRAGRENYADA 1:06:06 0:00:00 1:06:06
3 9 SANCHEZ GONZALEZ MIQUEL MIVASAGO Home MASTER 60 CLUB EXCTA ARITJOL 1:09:58 0:00:00 1:09:58
4 29 ROVIRO PARAREDA PERE Home MASTER 60 UNIO EXCTA VIC 1:12:31 0:00:00 1:12:31
1 74 TORTOSA TUA MA FRANCESCA Dona MASTER 60 ESPOT ESQUI CLUB VALLS DANEU 1:41:14 0:00:00 1:41:14
1 27 MARTIN PASCUAL JORDI Home MASTER 50 GRUP EXCURSIONISTA DE CAMPDEVANOL 0:50:26 0:00:00 0:50:26
2 75 FIGULS TORREBADELLA LLUIS Home MASTER 50 ASS ESP PALLARS SE 0:53:18 0:00:00 0:53:18
3 81 OLIVE PI LLUIS Home MASTER 50 CENTRE EXCTA SANT FELIU CODINES 0:54:53 0:00:00 0:54:53
4 46 GRABOLEDA GARRIGA ENRIC Home MASTER 50 CLUB EXCTA EMPORDANES 0:55:39 0:00:00 0:55:39
5 89 BARCONS CODINA JOSEP MARIA Home MASTER 50 CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA 0:57:26 0:00:00 0:57:26
6 15 PRAT SOLER ANTONI Home MASTER 50 GRUP EXCTA OLIANA 0:57:55 0:00:00 0:57:55
7 20 MURILLO FUENTES CARLOS MIGUEL Home MASTER 50 AGRUP EXCTA MONTSANT 0:58:39 0:00:00 0:58:39
8 41 PUJIULA RAMISA LLUIS Home MASTER 50 CENTRE EXCTA DOLOT 0:58:52 0:00:00 0:58:52
9 80 GUITERAS PAIXAU JOAN Home MASTER 50 TRAIL MOIANES 0:59:43 0:00:00 0:59:43
10 83 MARTINEZ JOSEP Home MASTER 50 CLUB EXCTA MOIANES INDEPENDENT 1:01:35 0:00:00 1:01:35
11 55 NUÑEZ PUJOL DAVID Home MASTER 50 CLUB EXCTA UECANOIA 1:01:46 0:00:00 1:01:46
12 79 ESCURA ALBERT Home MASTER 50 CLUB EXCTA MADTEAM 1:02:53 0:00:00 1:02:53
13 71 VENTURA PASTOR SALVADO Home MASTER 50 AAEET 1:07:10 0:00:00 1:07:10
14 82 MARLES DIAZ SANTI Home MASTER 50 ASS ESP MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 1:11:30 0:00:00 1:11:30
15 36 BOVE SANS MIQUEL ANGEL Home MASTER 50 CLUB EXCTA ARITJOL 1:19:01 0:00:00 1:19:01
1 7 PUIG COLOMER CRISTINA Dona MASTER 50 ASS ESP TRAIL XICS MONTSENY 1:05:22 0:00:00 1:05:22
2 37 DOMINGO MASDEU ALICIA Dona MASTER 50 CLUB EXCTA ARITJOL 1:08:36 0:00:00 1:08:36
SEXE CATEGORIA