FEEC Federació d'Entitats Excursionistes de Catalunya

Agenda / Competició

6a Vertikalm

Distància 5km
Desnivell 975m+

Aquesta prova forma part de
11a Copa Catalana de Curses Verticals

Garrotxa Curses per Muntanya

17 d'octubre 2021

Sant Privat d'en Bas

Preu Federats i socis entitat =14€ / Federats no socis entitat= 15€ / No federats socis entitat = 18€ / No federats i no socis entitat = 19€

Entitats organitzadores

GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA

Contacte

972 69 02 07 / camesdeferro@geca.cat

La VertiKalM és el quilometre vertical al Puigsecalm, que s’inicia a la Vall d’en Bas, just a la plaça del pintoresc poble de Sant Privat de 525mts, i en un recorregut complement senyalitzat de menys de 5km s’enfila fins el cim del Puigsecalm a 1514m.

Aquesta 6a VertiKalM forma part de la 11a Copa Catalana de Curses Verticals

Horari de sortida:

Lloc de trobada:

PREUS:    FEDERATS FEEC NO FEDERAT FEEC
SOCI LLETISSONADA 14€ 18€
MO SOCI LLETISSONADA 15€ 19€

 

Els primers 1.000mts de recorregut son mes o menys suaus per pista, corriols i altre cop pista, resseguint el curs del riu Gurn fins el Pla d’en Xurri, des de on s’inicia el trajecte mes costerut per el tradicional Camí dels Matxos, amb alguna variant, que s’enfila enmig de roures, faigs i boixos, per retallar camí i guanyar alçada fins arribar a la pista que porta a Santa Magdalena (1.100mts). A partir de la pista s’agafa la canal del Grau de les Eugues, també amb alguna que altre variant per guiar-nos directament fins el mateix cim del Puigsacalm (1.514mts).

Des del cim, en dies clars, podrem divisar un magnífic panorama sobre les Valls d’en Bas i d’Olot fins al Golf de Roses, Puig Neulós, el Santuari del Mont, Comanegra, Canigó, tot el Pirineu d’Ull de Ter i Vall de Núria, mirant a cara oest veurem la Serra del Cadi i girant la vista en direcció sud tindrem unes magnífiques vistes del Pedraforca, Serra d’en Sitja, plana de Vic, Montserrat, el Montseny, les Guilleries, el Cabreres i la Vall d’Hostoles.

El Grup Excursionista, Cultural  i Alpinista GECA, organitza anualment cada 3er diumenge d’octubre una cursa competitiva i solidaria amb gran renom i molta participació, patrocinada per NOEL ALIMENTARIA, destinant tota la recaptació a la Fundació A.Bosch que té com objectiu promoure la investigació i recerca de solucions mèdiques, biomèdiques i quirúrgiques a les malalties infantils amb col·laboració de l’Hospital Vall d’Hebron de Barcelona.  També es poden fer donacions a la web www.fundacióabosch.es

Per més informació podeu consultar la pàgina web de l’entitat organitzadora: 

http://www.geca.cat/vertikalm/

Classificació de la prova per categoria

?LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE CATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL PUNTS CATEGORIA
1 127 RULLAN ESTARELLES PERE Home ABSOLUTA LA MOLINA CLUB D'ESPORTS 0:40:40 0:00:00 0:40:40 100
2 130 ROMANI RODES MARCEL Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA DE GRÀCIA 0:41:16 0:00:00 0:41:16 88
3 160 BOLET ARAGONES JORDI Home ABSOLUTA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 0:41:36 0:00:00 0:41:36 78
4 203 SOLDEVILA BUSQUETS ARNAU Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0:42:50 0:00:00 0:42:50 72
5 216 DOMENECH GUIX ALEIX Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. D'OLOT 0:44:24 0:00:00 0:44:24 68
6 170 OLLE BERNADES MARC Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 0:44:48 0:00:00 0:44:48 66
7 146 VIDAL CUGAT DAVID Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 0:44:51 0:00:00 0:44:51 64
8 198 GUARDIA COLOMER MARC Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 0:45:36 0:00:00 0:45:36 62
9 199 ARMADAS SABATE TXIA Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0:45:46 0:00:00 0:45:46 60
10 134 CASTELLOTE BORRELL MIQUEL Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA DE GRÀCIA 0:46:38 0:00:00 0:46:38 58
11 226 SANTAMARIA MARTINEZ ENRIQUE Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 0:47:06 0:00:00 0:47:06 56
12 137 RODRIGUEZ SALVADOR POL Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA D'OLESA DE MONTSERRAT 0:47:42 0:00:00 0:47:42 54
13 129 ABELENDA SERRAMITJANA MARC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. BANYOLES 0:48:17 0:00:00 0:48:17 52
14 165 BOTINES PUERTAS AMAT Home ABSOLUTA AGRUP. EXCTA. "CATALUNYA" 0:49:00 0:00:00 0:49:00 50
15 143 SALA MIARONS NIL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0:49:21 0:00:00 0:49:21 48
16 171 FARGAS BUSQUETS SALVI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0:49:35 0:00:00 0:49:35 46
17 136 ANTICH DRESAIRE ARNAU Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE GRÀCIA 0:49:53 0:00:00 0:49:53 44
18 228 PRUNA GALOCHA ENRIC Home ABSOLUTA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 0:50:30 0:00:00 0:50:30 42
19 169 PARAROLS PALOMERAS FRANCESC TAVIL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. D'OLOT 0:50:42 0:00:00 0:50:42 40
1 178 GABARRO MORENTE GEORGINA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 0:50:59 0:00:00 0:50:59 100
20 204 GUIMERA MULLOR JOSEP Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 0:51:14 0:00:00 0:51:14 38
21 132 CARDONA CHAMORRO JAUME Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. FORCES, FORTS I FERMS 0:51:33 0:00:00 0:51:33 36
22 233 ROQUET SAQUES LLUIS Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLÓ 0:52:36 0:00:00 0:52:36 34
23 227 ROURA COLL POL Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. AMERENC ESQUELLES 0:52:52 0:00:00 0:52:52 32
24 145 PONT TORNE FRANCESC Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 0:53:03 0:00:00 0:53:03 30
25 172 PATIÑO UBIA DAVID Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 0:53:04 0:00:00 0:53:04 28
2 149 LLAGOSTERA MAGRANS MARTA Dona ABSOLUTA 4000 PEUS ASS. EXCTA. COLLBATÓ 0:53:23 0:00:00 0:53:23 88
26 163 MARSE VIDAL PERE Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 0:53:24 0:00:00 0:53:24 26
27 185 CIURANA MARTI Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 0:53:41 0:00:00 0:53:41 24
28 213 BOIX BUFIAS CARLES Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. D'OLOT 0:53:49 0:00:00 0:53:49 22
29 167 FIGULS TORREBADELLA LLUIS Home ABSOLUTA ASS. ESP. PALLARS (SE) 0:54:07 0:00:00 0:54:07 20
3 133 PUIGARNAU COMA SILVIA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 0:54:28 0:00:00 0:54:28 78
30 151 FABREGA CORDONETS DAVID Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 0:54:33 0:00:00 0:54:33 18
4 190 VILA TURA LAURA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0:55:12 0:00:00 0:55:12 72
5 187 PUJOL VALENCIA ANNA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0:55:12 0:00:00 0:55:12 68
6 218 PINTO BIESCAS AIDA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0:55:35 0:00:00 0:55:35 66
31 142 PATIñO UBIA XAVIER Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 0:55:39 0:00:00 0:55:39 16
32 175 CAMARA PERALES TONI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0:56:41 0:00:00 0:56:41 14
33 182 TOMAS UBEDA ARISTARCO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0:57:15 0:00:00 0:57:15 12
34 217 LOPEZ MORAL GERARD Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 0:57:25 0:00:00 0:57:25 10
7 223 ROS CASTET ARAN Dona ABSOLUTA CLUB ESQUÍ VAL D'ARAN (SE) 0:57:56 0:00:00 0:57:56 64
35 156 PARCERISAS BRUGAROLA LLUIS Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 0:59:41 0:00:00 0:59:41 8
36 234 SALADIE OLIVE CARLES Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 1:00:03 0:00:00 1:00:03 6
37 206 PUJIULA RAMISA LLUIS Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. D'OLOT 1:00:49 0:00:00 1:00:49 4
38 144 LAGRESA COMBRIU MARTI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MAÇANETENC 1:00:52 0:00:00 1:00:52 2
8 210 DOMENECH MARTINEZ AITANA Dona ABSOLUTA CENTRE MUNTANYENC I DE RECERQUES OLESÀ 1:00:58 0:00:00 1:00:58 62
39 197 NUÑEZ PUJOL DAVID Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 1:02:46 0:00:00 1:02:46 2
9 220 PLANA PUJOL JORDINA Dona ABSOLUTA GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 1:03:00 0:00:00 1:03:00 60
40 148 GOMEZ VILA MIKE Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 1:03:09 0:00:00 1:03:09 2
41 225 EL MAHMOUDI CARRERAS DAVID Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. FARNERS 1:03:13 0:00:00 1:03:13 2
42 222 MARTINEZ G JOSEP Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT 1:03:17 0:00:00 1:03:17 2
43 201 SOLER CASTELLTORT EMILI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 1:03:21 0:00:00 1:03:21 2
10 207 PUIG RICH NURIA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. I CULT. CAPGIRELL 1:03:55 0:00:00 1:03:55 58
11 183 GUERID ANNA MAGDALENA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 1:04:19 0:00:00 1:04:19 56
12 186 GUITERAS ANNA Dona ABSOLUTA CLUB ATLÈTIC L'ESPORTIU TORELLÓ 1:04:42 0:00:00 1:04:42 54
44 221 DURAN SALA MARTI Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 1:05:55 0:00:00 1:05:55 2
45 205 SALA OLIVERAS JAUME Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. OLÓ 1:06:09 0:00:00 1:06:09 2
13 193 CAÑAS RUIZ HELENA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 1:06:22 0:00:00 1:06:22 52
46 215 FEIXAS FEIXAS MOISES Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 1:06:30 0:00:00 1:06:30 2
47 138 BANCELLS BORRAS FRANCESC D'ASSIS Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE RUBÍ 1:07:51 0:00:00 1:07:51 2
48 184 ROVIRO PARAREDA PERE Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. VIC 1:08:39 0:00:00 1:08:39 2
49 153 GRAU LOPEZ JAUME Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 1:09:05 0:00:00 1:09:05 2
14 174 HUGUET PEREZ ANNA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 1:09:08 0:00:00 1:09:08 50
15 195 DOMENE DELGADO IRENE Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 1:10:01 0:00:00 1:10:01 48
16 191 RIBERA SEGALES SARA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. SANT FELIU CODINES 1:12:12 0:00:00 1:12:12 46
50 135 MARLES DIAZ SANTI Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ 1:13:14 0:00:00 1:13:14 2
17 152 MATEOS SANCHEZ ANNA M Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 1:18:03 0:00:00 1:18:03 44
51 159 AMOROS BORRELL XAVIER Home ABSOLUTA CLUB ALPÍ BELL-LLOC 1:18:36 0:00:00 1:18:36 2
18 166 CALVELO CORONADO NEUS Dona ABSOLUTA ASS. ESP. PALLARS (SE) 1:26:23 0:00:00 1:26:23 42
52 231 GOSALVES JORDI Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 1:43:22 0:00:00 1:43:22 2
1 102 CODINA MIRALLES POL Home JUNIOR CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 0:45:03 0:00:00 0:45:03 100
2 108 SAGUE SORS QUIRZE Home JUNIOR ASS. ESP. I CULT. CAPGIRELL 0:46:03 0:00:00 0:46:03 88
3 105 CALERO MAÑAS ERIK Home JUNIOR CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS 0:48:02 0:00:00 0:48:02 78
4 104 BELLA PINYOL ROGER Home JUNIOR CLUB ATLÈTIC ESPLUGUÍ (SE) 0:48:02 0:00:00 0:48:02 72
5 106 FIGULS CALVELO ROGER Home JUNIOR ASS. ESP. PALLARS (SE) 0:49:32 0:00:00 0:49:32 68
6 109 PUIGDOMENECH RIBELL BERNAT Home JUNIOR CENTRE EXCTA. GARRIGUENC 0:56:44 0:00:00 0:56:44 66
7 107 TORRES CAPDEVILA GERARD Home JUNIOR CLUB EXCTA. RIPOLL 0:57:47 0:00:00 0:57:47 64
1 110 PARIS SEGUI MIREIA Dona JUNIOR CLUB ESQUÍ GIRONA (SE) 1:10:02 0:00:00 1:10:02 100
1 57 NET PUIG ÏU Home JUVENIL ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 0:35:42 0:00:00 0:35:42 100
2 59 PUJIULA COLOM ANIOL Home JUVENIL GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 0:36:56 0:00:00 0:36:56 88
3 60 CASTILLO PAREDES JAN Home JUVENIL CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT 0:36:56 0:00:00 0:36:56 78
4 55 BARCONS COMAPOSADA LLEÏR Home JUVENIL ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ 0:37:02 0:00:00 0:37:02 72
5 54 PUYAL MARTINEZ VICTOR Home JUVENIL CLUB ESP. PRORUNNERS 0:46:55 0:00:00 0:46:55 68
6 52 PLANAS DOMENECH BERNAT Home JUVENIL CLUB ESQUÍ GIRONA (SE) 0:48:01 0:00:00 0:48:01 66
1 62 ESCURA PERRIER LINA Dona JUVENIL CLUB EXCTA. MADTEAM 0:50:42 0:00:00 0:50:42 100
2 51 PLANAS SANCHEZ JOANA Dona JUVENIL ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 0:51:43 0:00:00 0:51:43 88
3 58 CORDOBA MATIAS MAR Dona JUVENIL CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 0:57:41 0:00:00 0:57:41 78
7 53 OBIOLS PUIG ROC Home JUVENIL CLUB EXCTA. VIA FORA 1:02:55 0:00:00 1:02:55 64
1 27 PUIGVERT PALACIOS LLUIS Home CADET CLUB ESQUÍ GIRONA (SE) 0:19:50 0:00:00 0:19:50 100
2 30 LOPEZ VILAJUSANA ADRIA Home CADET CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 0:22:23 0:00:00 0:22:23 88
3 32 VILANNA SENTIS NIL Home CADET ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 0:23:31 0:00:00 0:23:31 78
4 33 MARTINEZ MARTINEZ MARC Home CADET CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT 0:24:05 0:00:00 0:24:05 72
5 29 GUITART FIGOLS PAU Home CADET ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ 0:25:37 0:00:00 0:25:37 68
6 28 GOMEZ DE LA TORRE I ARMENGOU MARTI Home CADET CLUB ESQUÍ GIRONA (SE) 0:28:05 0:00:00 0:28:05 66
1 26 PLANS SAFORAS ALAITZ Dona CADET CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT 0:28:54 0:00:00 0:28:54 100
2 31 CORDOBA MATIAS RUT Dona CADET CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 0:28:56 0:00:00 0:28:56 88
3 34 RECASENS SANCHEZ MIRIAM Dona CADET GRUP EXCTA. FORCES, FORTS I FERMS 0:30:21 0:00:00 0:30:21 78
100
88
78
72
68
66
64
62
60
58
56
54
52
50
48
46
44
42
40
38
36
34
32
30
28
26
24
22
20
18
16
14
12
10
8
6
4
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
3 SEXE 4 CATEGORIA

Classificació de la prova per subcategoria

?LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE SUBCATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL PUNTS SUBCATEGORIA
1 203 SOLDEVILA BUSQUETS ARNAU Home PROMESA ALTRES FEDERACIONS 0:42:50 0:00:00 0:42:50 100
2 136 ANTICH DRESAIRE ARNAU Home PROMESA CLUB EXCTA. DE GRÀCIA 0:49:53 0:00:00 0:49:53 88
3 217 LOPEZ MORAL GERARD Home PROMESA CLUB EXCTA. MADTEAM 0:57:25 0:00:00 0:57:25 78
4 144 LAGRESA COMBRIU MARTI Home PROMESA CLUB EXCTA. MAÇANETENC 1:00:52 0:00:00 1:00:52 72
1 149 LLAGOSTERA MAGRANS MARTA Dona PROMESA 4000 PEUS ASS. EXCTA. COLLBATÓ 0:53:23 0:00:00 0:53:23 100
2 223 ROS CASTET ARAN Dona PROMESA CLUB ESQUÍ VAL D'ARAN (SE) 0:57:56 0:00:00 0:57:56 88
3 193 CAÑAS RUIZ HELENA Dona PROMESA CLUB EXCTA. MADTEAM 1:06:22 0:00:00 1:06:22 78
1 199 ARMADAS SABATE TXIA Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 0:45:46 0:00:00 0:45:46 100
2 226 SANTAMARIA MARTINEZ ENRIQUE Home VETERA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 0:47:06 0:00:00 0:47:06 88
3 228 PRUNA GALOCHA ENRIC Home VETERA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 0:50:30 0:00:00 0:50:30 78
4 169 PARAROLS PALOMERAS FRANCESC TAVIL Home VETERA CENTRE EXCTA. D'OLOT 0:50:42 0:00:00 0:50:42 72
5 204 GUIMERA MULLOR JOSEP Home VETERA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 0:51:14 0:00:00 0:51:14 68
6 132 CARDONA CHAMORRO JAUME Home VETERA GRUP EXCTA. FORCES, FORTS I FERMS 0:51:33 0:00:00 0:51:33 66
7 233 ROQUET SAQUES LLUIS Home VETERA CENTRE EXCTA. TORELLÓ 0:52:36 0:00:00 0:52:36 64
8 172 PATIÑO UBIA DAVID Home VETERA CLUB EXCTA. UECANOIA 0:53:04 0:00:00 0:53:04 62
9 163 MARSE VIDAL PERE Home VETERA CLUB EXCTA. UECANOIA 0:53:24 0:00:00 0:53:24 60
10 151 FABREGA CORDONETS DAVID Home VETERA GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 0:54:33 0:00:00 0:54:33 58
11 142 PATIñO UBIA XAVIER Home VETERA CLUB EXCTA. UECANOIA 0:55:39 0:00:00 0:55:39 56
12 215 FEIXAS FEIXAS MOISES Home VETERA GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 1:06:30 0:00:00 1:06:30 54
13 138 BANCELLS BORRAS FRANCESC D'ASSIS Home VETERA CENTRE EXCTA. DE RUBÍ 1:07:51 0:00:00 1:07:51 52
14 153 GRAU LOPEZ JAUME Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 1:09:05 0:00:00 1:09:05 50
1 152 MATEOS SANCHEZ ANNA M Dona VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 1:18:03 0:00:00 1:18:03 100
1 171 FARGAS BUSQUETS SALVI Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 0:49:35 0:00:00 0:49:35 100
2 145 PONT TORNE FRANCESC Home MASTER 50 ASS. ESP. MATXACUCA 0:53:03 0:00:00 0:53:03 88
3 167 FIGULS TORREBADELLA LLUIS Home MASTER 50 ASS. ESP. PALLARS (SE) 0:54:07 0:00:00 0:54:07 78
4 182 TOMAS UBEDA ARISTARCO Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 0:57:15 0:00:00 0:57:15 72
5 156 PARCERISAS BRUGAROLA LLUIS Home MASTER 50 UNIÓ EXCTA. VIC 0:59:41 0:00:00 0:59:41 68
6 234 SALADIE OLIVE CARLES Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 1:00:03 0:00:00 1:00:03 66
7 206 PUJIULA RAMISA LLUIS Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. D'OLOT 1:00:49 0:00:00 1:00:49 64
8 197 NUÑEZ PUJOL DAVID Home MASTER 50 CLUB EXCTA. UECANOIA 1:02:46 0:00:00 1:02:46 62
9 222 MARTINEZ G JOSEP Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDENT 1:03:17 0:00:00 1:03:17 60
10 205 SALA OLIVERAS JAUME Home MASTER 50 CLUB EXCTA. OLÓ 1:06:09 0:00:00 1:06:09 58
11 135 MARLES DIAZ SANTI Home MASTER 50 ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ 1:13:14 0:00:00 1:13:14 56
12 159 AMOROS BORRELL XAVIER Home MASTER 50 CLUB ALPÍ BELL-LLOC 1:18:36 0:00:00 1:18:36 54
1 207 PUIG RICH NURIA Dona MASTER 50 ASS. ESP. I CULT. CAPGIRELL 1:03:55 0:00:00 1:03:55 100
2 186 GUITERAS ANNA Dona MASTER 50 CLUB ATLÈTIC L'ESPORTIU TORELLÓ 1:04:42 0:00:00 1:04:42 88
3 191 RIBERA SEGALES SARA Dona MASTER 50 CENTRE EXCTA. SANT FELIU CODINES 1:12:12 0:00:00 1:12:12 78
4 166 CALVELO CORONADO NEUS Dona MASTER 50 ASS. ESP. PALLARS (SE) 1:26:23 0:00:00 1:26:23 72
1 201 SOLER CASTELLTORT EMILI Home MASTER 60 CLUB EXCTA. UECANOIA 1:03:21 0:00:00 1:03:21 100
2 184 ROVIRO PARAREDA PERE Home MASTER 60 UNIÓ EXCTA. VIC 1:08:39 0:00:00 1:08:39 88
3 231 GOSALVES JORDI Home MASTER 60 GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 1:43:22 0:00:00 1:43:22 78
SEXE CATEGORIA