FEEC Federació d'Entitats Excursionistes de Catalunya

Agenda / Competició

13a Cara Amón

Distància 4.7km
Desnivell 1380m

Aquesta prova forma part de
12a Copa catalana de curses verticals

Alta Ribagorça Curses per Muntanya

21 de maig 2022 - 11h - 15h

Barruera

Preu a determinar

Entitats organitzadores

CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGORÇA

Contacte

659531224 / gsubira@oxigenservices.com

Classificació de la prova per categoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE CATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL PUNTS CATEGORIA
1 68 THOMAS DARRODES Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 0:55:48 0:00:00 0:55:48 100
2 72 BOLET ARAGONES JORDI Home ABSOLUTA UNIO EXCTA VIC 0:55:49 0:00:00 0:55:49 88
3 71 BALLUS ALBERT Home ABSOLUTA GRUP EXCTA MANLLEU 0:57:17 0:00:00 0:57:17 78
4 75 ROMANI RODES MARCEL Home ABSOLUTA UNIO EXCTA DE CATALUNYA DE GRACIA 0:57:42 0:00:00 0:57:42 72
5 63 OLLE BERNADES MARC Home ABSOLUTA GRUP EXCTA OLIANA 0:58:02 0:00:00 0:58:02 68
6 85 SUNYER MINGO CARLES Home ABSOLUTA FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA SALLENTI 1:00:35 0:00:00 1:00:35 66
7 84 COLL TURRA PAU Home ABSOLUTA SKI CLUB CAMPRODON SE 1:02:20 0:00:00 1:02:20 64
8 42 SANTAMARIA MARTINEZ ENRIQUE Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 1:04:12 0:00:00 1:04:12 62
9 90 VALLS RAMON JOAN Home ABSOLUTA GRUP EXCTA SERRALADA 1:04:42 0:00:00 1:04:42 60
10 78 BELTRAN SERGI Home ABSOLUTA ASS ESP EKKE LLEIDA 1:05:32 0:00:00 1:05:32 58
11 59 RUIZ OLLER LLUIS Home ABSOLUTA ASS ESP MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 1:05:46 0:00:00 1:05:46 56
12 6 FARGAS BUSQUETS SALVI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA MADTEAM 1:05:59 0:00:00 1:05:59 54
13 74 GIL MORA ARNAU Home ABSOLUTA GRUP EXCTA CAMPDEVANOL 1:06:11 0:00:00 1:06:11 52
14 52 SOLER SUCARRATS DAVID Home ABSOLUTA CENTRE MUNTANYENC I DE RECERQUES OLESA 1:06:57 0:00:00 1:06:57 50
15 5 HANNEQUIN ERIC Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 1:07:39 0:00:00 1:07:39 48
16 67 REDOLAD GARCIA POL MAKURI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 1:08:28 0:00:00 1:08:28 46
17 37 CIBAT EMMANUEL Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 1:08:40 0:00:00 1:08:40 44
18 62 VALLS CARLES Home ABSOLUTA GRUP EXCTA FORCES FORTS I FERMS 1:09:35 0:00:00 1:09:35 42
19 15 MARTIN PASCUAL JORDI Home ABSOLUTA GRUP EXCTA CAMPDEVANOL 1:10:24 0:00:00 1:10:24 40
20 45 PRUNA GALOCHA ENRIC Home ABSOLUTA CLUB ESP CERDANYA PIRINEUS 1:10:53 0:00:00 1:10:53 38
21 99 CRUXENT CORT JORDI Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE ALPI VALL DEL SEGADELL 1:12:58 0:00:00 1:12:58 36
22 87 ANTICH DRESAIRE ARNAU Home ABSOLUTA CLUB EXCTA DE GRACIA 1:13:48 0:00:00 1:13:48 34
23 47 PATIÑO UBIA DAVID Home ABSOLUTA CLUB EXCTA UECANOIA 1:14:07 0:00:00 1:14:07 32
24 33 SOLER TORRADAS JORDI Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA LLORENÇA 1:14:47 0:00:00 1:14:47 30
25 80 MASSO GOMEZ ORIOL Home ABSOLUTA CLUB ESP 2 X 2 SANTPEDOR 1:15:30 0:00:00 1:15:30 28
26 14 FIGULS TORREBADELLA LLUIS Home ABSOLUTA ASS ESP PALLARS SE 1:16:45 0:00:00 1:16:45 26
27 32 MARSE VIDAL PERE Home ABSOLUTA CLUB EXCTA UECANOIA 1:16:49 0:00:00 1:16:49 24
28 35 CIERCO GARRIDO CARLOS Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA ALTA RIBAGORÇA 1:17:31 0:00:00 1:17:31 22
29 39 GENSANA FARRE DAVID Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA ALTA RIBAGORÇA 1:18:28 0:00:00 1:18:28 20
30 66 LEON JORDI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA DE BALAGUER 1:19:19 0:00:00 1:19:19 18
31 88 ORTEGA CALERO MARCOS Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA DE LLEIDA 1:20:26 0:00:00 1:20:26 16
32 54 CARDENAS RAUL Home ABSOLUTA ASS ESP PALLARS SE 1:21:37 0:00:00 1:21:37 14
33 41 ROURA FARRARONS JOSEP Home ABSOLUTA GRUP EXCTA FORCES FORTS I FERMS 1:22:24 0:00:00 1:22:24 12
34 82 BAYES COSTA GENIS Home ABSOLUTA GRUP EXCTA FORCES FORTS I FERMS 1:23:50 0:00:00 1:23:50 10
35 26 OLIVE PI LLUIS Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA SANT FELIU CODINES 1:24:25 0:00:00 1:24:25 8
36 56 CAMARA PERALES TONI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA MADTEAM 1:24:27 0:00:00 1:24:27 6
37 8 VENTURA PASTOR SALVADO Home ABSOLUTA ASS ALUMN EX ALUMN ESCOLA TREBALL SE AAEET 1:26:31 0:00:00 1:26:31 4
38 81 ESTEVEZ ALVAREZ RAUL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA UECANOIA 1:27:30 0:00:00 1:27:30 2
39 95 BARCONS CODINA JOSEP MARIA Home ABSOLUTA CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA 1:27:51 0:00:00 1:27:51 2
40 12 NUÑEZ PUJOL DAVID Home ABSOLUTA CLUB EXCTA UECANOIA 1:29:03 0:00:00 1:29:03 2
41 50 RUIZ JAVIER Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA ALTA RIBAGORÇA 1:30:15 0:00:00 1:30:15 2
42 31 CASTILLO SOLANS JOAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA MOIANES INDEPENDENT 1:31:35 0:00:00 1:31:35 2
43 91 AYLLON ARAGONES ANDREU Home ABSOLUTA CLUB EXCTA ARITJOL 1:32:03 0:00:00 1:32:03 2
44 9 RIBES JOAQUIM Home ABSOLUTA CLOS PONS THAI RUNNERS ASS ESP 1:32:33 0:00:00 1:32:33 2
45 24 ESCURA ALBERT Home ABSOLUTA CLUB EXCTA MADTEAM 1:36:08 0:00:00 1:36:08 2
46 30 TORREJON RUIZ ANTONIO Home ABSOLUTA UNIO EXCTA DE SABADELL 1:37:48 0:00:00 1:37:48 2
47 20 FERRER GIRON JOSE MARIA Home ABSOLUTA ASS EXCTA MONTMELL 1:38:05 0:00:00 1:38:05 2
48 23 BONET GUITART IGNASI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA MADTEAM 1:38:35 0:00:00 1:38:35 2
49 16 GUIU SANZ MARIO Home ABSOLUTA ASS ESP EKKE LLEIDA 1:41:28 0:00:00 1:41:28 2
50 2 SANCHEZ GONZALEZ MIQUEL MIVASAGO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA ARITJOL 1:42:07 0:00:00 1:42:07 2
51 4 SOLER CASTELLTORT EMILI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA UECANOIA 1:44:05 0:00:00 1:44:05 2
52 1 ROVIRO PARAREDA PERE Home ABSOLUTA UNIO EXCTA VIC 1:46:28 0:00:00 1:46:28 2
53 22 MARLES DIAZ SANTI Home ABSOLUTA ASS ESP MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 1:48:56 0:00:00 1:48:56 2
54 19 GARZON CESAR Home ABSOLUTA UNIO EXCTA URGELLENCA 1:49:32 0:00:00 1:49:32 2
55 7 LLEIXA TAL MARIA BLAI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA XERTA 1:58:26 0:00:00 1:58:26 2
56 13 BOVE SANS MIQUEL ANGEL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA ARITJOL 2:00:23 0:00:00 2:00:23 2
57 10 VILELLA CASELLAS JORDI Home ABSOLUTA CENTRE ALPI DE GIRONELLA 2:06:06 0:00:00 2:06:06 2
58 96 VALLS GIMENEZ DAVID Home ABSOLUTA CLUB ATLETISME POBLA DE SEGUR 2:19:06 0:00:00 2:19:06 2
1 403 MIRABET ARDERIU PEP Home JUNIOR CENTRE EXCTA REFALGARI 0:49:03 0:00:00 0:49:03 100
2 402 BALLBE PERES JAN Home JUNIOR ASS. ESP. ULLASTRELL 0:53:59 0:00:00 0:53:59 88
3 404 MORAGAS FORCADA JORDI Home JUNIOR UNIO EXCTA VIC 0:55:55 0:00:00 0:55:55 78
4 401 OLARIA MORENO POL Home JUNIOR CLUB EXCTA ARITJOL 0:57:34 0:00:00 0:57:34 72
5 405 PORTA PRAT PERE Home JUNIOR UNIO EXCTA VIC 1:00:07 0:00:00 1:00:07 68
1 502 BARCONS COMAPOSADA LLEÏR Home JUVENIL ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 0:44:50 0:00:00 0:44:50 100
2 501 ESQUERDA MARTI Home JUVENIL CENTRE EXCTA DE TERRASSA 0:49:37 0:00:00 0:49:37 88
3 507 GOMEZ DE LA TORRE I ARMENGOU MARTI Home JUVENIL CLUB ESQUI GIRONA SE 0:49:56 0:00:00 0:49:56 78
4 509 AHICART TORT GERARD Home JUVENIL ASSOCIACIO ESPORTIVA MOUNTAIN RUNNERS BERGUEDA 0:51:47 0:00:00 0:51:47 72
1 604 SOLER CAPDEVILA ALBERT Home CADET CLUB CENTRE EXCTA LLORENÇA 0:19:16 0:00:00 0:19:16 100
2 605 PUIGVERT PALACIOS JAN Home CADET CLUB ESQUI GIRONA SE 0:22:37 0:00:00 0:22:37 88
3 603 RODRIGUEZ BALLBE ORI Home CADET CLUB D'ATLETISME LA POBLA DE SEGUR 0:23:22 0:00:00 0:23:22 78
4 602 PUJOL CASELLAS RAMON Home CADET UNIO EXCTA VIC 0:24:03 0:00:00 0:24:03 72
1 76 GABARRO MORENTE GEORGINA Dona ABSOLUTA GRUP EXCTA OLIANA 1:10:39 0:00:00 1:10:39 100
2 83 LLAGOSTERA MAGRANS MARTA Dona ABSOLUTA GRUP EXCTA OLIANA 1:11:31 0:00:00 1:11:31 88
3 92 TARRAGO CLOP NURIA Dona ABSOLUTA FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA. SALLENTI 1:13:59 0:00:00 1:13:59 78
4 93 SANCHEZ GONZALEZ SHEILA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA MONTBLANC 1:15:35 0:00:00 1:15:35 72
5 64 RIUS HERNANDEZ CAROLINA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA MADTEAM 1:17:14 0:00:00 1:17:14 68
6 86 ROS CASTET ARAN Dona ABSOLUTA CLUB ESQUI VAL DARAN 1:18:53 0:00:00 1:18:53 66
7 79 CUBILLAS FLORES LORENA Dona ABSOLUTA ASS ESP MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 1:19:20 0:00:00 1:19:20 64
8 29 MORENO MORATONA SUSANA Dona ABSOLUTA JOVENTUT ATLETICA MONTCADA 1:20:12 0:00:00 1:20:12 62
9 55 DOMENECH MARTINEZ AITANA Dona ABSOLUTA CENTRE MUNTANYENC I DE RECERQUES OLESA 1:24:18 0:00:00 1:24:18 60
10 70 RUIZ GARCIA MARTA Dona ABSOLUTA GRUP EXCTA. FORCES, FORTS I FERMS 1:27:59 0:00:00 1:27:59 58
11 44 CLEMENTE ALARCON INMA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA ESPARREGUERA 1:30:18 0:00:00 1:30:18 56
12 43 CASTELLARNAU VILES LAURA Dona ABSOLUTA GRUP EXCTA. OLIANA 1:37:54 0:00:00 1:37:54 54
13 18 DOMINGO MASDEU ALICIA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA ARITJOL 1:38:12 0:00:00 1:38:12 52
14 21 LLORET CAPDEVILA Mª ALBA Dona ABSOLUTA ASS ESP EKKE LLEIDA 1:49:21 0:00:00 1:49:21 50
15 28 GOMEZ RUIZ IOLANDA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA ARITJOL 1:54:46 0:00:00 1:54:46 48
16 11 BENITO PERUCHO LUDDY Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA ARITJOL 2:13:00 0:00:00 2:13:00 46
17 3 TORTOSA TUA MA FRANCESCA Dona ABSOLUTA ESPOT ESQUI CLUB VALLS D'ANEU 2:16:22 0:00:00 2:16:22 44
1 503 ESCURA PERRIER LINA Dona JUVENIL CLUB EXCTA MADTEAM 1:06:55 0:00:00 1:06:55 100
3 SEXE 4 CATEGORIA

Classificació de la prova per subcategoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE SUBCATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL PUNTS SUBCATEGORIA
1 85 SUNYER MINGO CARLES Home PROMESA FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA SALLENTI 1:00:35 0:00:00 1:00:35 100
2 90 VALLS RAMON JOAN Home PROMESA GRUP EXCTA SERRALADA 1:04:42 0:00:00 1:04:42 88
3 87 ANTICH DRESAIRE ARNAU Home PROMESA CLUB EXCTA DE GRACIA 1:13:48 0:00:00 1:13:48 78
4 88 ORTEGA CALERO MARCOS Home PROMESA CENTRE EXCTA DE LLEIDA 1:20:26 0:00:00 1:20:26 72
5 91 AYLLON ARAGONES ANDREU Home PROMESA CLUB EXCTA ARITJOL 1:32:03 0:00:00 1:32:03 68
1 92 TARRAGO CLOP NURIA Dona PROMESA FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA. SALLENTI 1:13:59 0:00:00 1:13:59 100
2 93 SANCHEZ GONZALEZ SHEILA Dona PROMESA CLUB EXCTA MONTBLANC 1:15:35 0:00:00 1:15:35 88
3 86 ROS CASTET ARAN Dona PROMESA CLUB ESQUI VAL DARAN 1:18:53 0:00:00 1:18:53 78
1 42 SANTAMARIA MARTINEZ ENRIQUE Home VETERA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 1:04:12 0:00:00 1:04:12 100
2 37 CIBAT EMMANUEL Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 1:08:40 0:00:00 1:08:40 88
3 45 PRUNA GALOCHA ENRIC Home VETERA CLUB ESP CERDANYA PIRINEUS 1:10:53 0:00:00 1:10:53 78
4 99 CRUXENT CORT JORDI Home VETERA ASS. ESP. CENTRE ALPI VALL DEL SEGADELL 1:12:58 0:00:00 1:12:58 72
5 47 PATIÑO UBIA DAVID Home VETERA CLUB EXCTA UECANOIA 1:14:07 0:00:00 1:14:07 68
6 33 SOLER TORRADAS JORDI Home VETERA CLUB CENTRE EXCTA LLORENÇA 1:14:47 0:00:00 1:14:47 66
7 32 MARSE VIDAL PERE Home VETERA CLUB EXCTA UECANOIA 1:16:49 0:00:00 1:16:49 64
8 35 CIERCO GARRIDO CARLOS Home VETERA CENTRE EXCTA ALTA RIBAGORÇA 1:17:31 0:00:00 1:17:31 62
9 39 GENSANA FARRE DAVID Home VETERA CENTRE EXCTA ALTA RIBAGORÇA 1:18:28 0:00:00 1:18:28 60
10 41 ROURA FARRARONS JOSEP Home VETERA GRUP EXCTA FORCES FORTS I FERMS 1:22:24 0:00:00 1:22:24 58
11 81 ESTEVEZ ALVAREZ RAUL Home VETERA CLUB EXCTA UECANOIA 1:27:30 0:00:00 1:27:30 56
12 31 CASTILLO SOLANS JOAN Home VETERA CLUB EXCTA MOIANES INDEPENDENT 1:31:35 0:00:00 1:31:35 54
13 30 TORREJON RUIZ ANTONIO Home VETERA UNIO EXCTA DE SABADELL 1:37:48 0:00:00 1:37:48 52
1 29 MORENO MORATONA SUSANA Dona VETERA JOVENTUT ATLETICA MONTCADA 1:20:12 0:00:00 1:20:12 100
2 44 CLEMENTE ALARCON INMA Dona VETERA CLUB EXCTA ESPARREGUERA 1:30:18 0:00:00 1:30:18 88
3 43 CASTELLARNAU VILES LAURA Dona VETERA GRUP EXCTA. OLIANA 1:37:54 0:00:00 1:37:54 78
4 28 GOMEZ RUIZ IOLANDA Dona VETERA CLUB EXCTA ARITJOL 1:54:46 0:00:00 1:54:46 72
1 6 FARGAS BUSQUETS SALVI Home MASTER 60 CLUB EXCTA MADTEAM 1:05:59 0:00:00 1:05:59 100
2 5 HANNEQUIN ERIC Home MASTER 60 ALTRES FEDERACIONS 1:07:39 0:00:00 1:07:39 88
3 2 SANCHEZ GONZALEZ MIQUEL MIVASAGO Home MASTER 60 CLUB EXCTA ARITJOL 1:42:07 0:00:00 1:42:07 78
4 4 SOLER CASTELLTORT EMILI Home MASTER 60 CLUB EXCTA UECANOIA 1:44:05 0:00:00 1:44:05 72
5 1 ROVIRO PARAREDA PERE Home MASTER 60 UNIO EXCTA VIC 1:46:28 0:00:00 1:46:28 68
1 3 TORTOSA TUA MA FRANCESCA Dona MASTER 60 ESPOT ESQUI CLUB VALLS D'ANEU 2:16:22 0:00:00 2:16:22 100
1 15 MARTIN PASCUAL JORDI Home MASTER 50 GRUP EXCTA CAMPDEVANOL 1:10:24 0:00:00 1:10:24 100
2 14 FIGULS TORREBADELLA LLUIS Home MASTER 50 ASS ESP PALLARS SE 1:16:45 0:00:00 1:16:45 88
3 26 OLIVE PI LLUIS Home MASTER 50 CENTRE EXCTA SANT FELIU CODINES 1:24:25 0:00:00 1:24:25 78
4 8 VENTURA PASTOR SALVADO Home MASTER 50 ASS ALUMN EX ALUMN ESCOLA TREBALL SE AAEET 1:26:31 0:00:00 1:26:31 72
5 95 BARCONS CODINA JOSEP MARIA Home MASTER 50 CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA 1:27:51 0:00:00 1:27:51 68
6 12 NUÑEZ PUJOL DAVID Home MASTER 50 CLUB EXCTA UECANOIA 1:29:03 0:00:00 1:29:03 66
7 9 RIBES JOAQUIM Home MASTER 50 CLOS PONS THAI RUNNERS ASS ESP 1:32:33 0:00:00 1:32:33 64
8 24 ESCURA ALBERT Home MASTER 50 CLUB EXCTA MADTEAM 1:36:08 0:00:00 1:36:08 62
9 20 FERRER GIRON JOSE MARIA Home MASTER 50 ASS EXCTA MONTMELL 1:38:05 0:00:00 1:38:05 60
10 23 BONET GUITART IGNASI Home MASTER 50 CLUB EXCTA MADTEAM 1:38:35 0:00:00 1:38:35 58
11 16 GUIU SANZ MARIO Home MASTER 50 ASS ESP EKKE LLEIDA 1:41:28 0:00:00 1:41:28 56
12 22 MARLES DIAZ SANTI Home MASTER 50 ASS ESP MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 1:48:56 0:00:00 1:48:56 54
13 19 GARZON CESAR Home MASTER 50 UNIO EXCTA URGELLENCA 1:49:32 0:00:00 1:49:32 52
14 7 LLEIXA TAL MARIA BLAI Home MASTER 50 CENTRE EXCTA XERTA 1:58:26 0:00:00 1:58:26 50
15 13 BOVE SANS MIQUEL ANGEL Home MASTER 50 CLUB EXCTA ARITJOL 2:00:23 0:00:00 2:00:23 48
16 10 VILELLA CASELLAS JORDI Home MASTER 50 CENTRE ALPI DE GIRONELLA 2:06:06 0:00:00 2:06:06 46
17 96 VALLS GIMENEZ DAVID Home MASTER 50 CLUB ATLETISME POBLA DE SEGUR 2:19:06 0:00:00 2:19:06 44
1 18 DOMINGO MASDEU ALICIA Dona MASTER 50 CLUB EXCTA ARITJOL 1:38:12 0:00:00 1:38:12 100
2 21 LLORET CAPDEVILA Mª ALBA Dona MASTER 50 ASS ESP EKKE LLEIDA 1:49:21 0:00:00 1:49:21 88
3 11 BENITO PERUCHO LUDDY Dona MASTER 50 CLUB EXCTA ARITJOL 2:13:00 0:00:00 2:13:00 78
SEXE CATEGORIA