FEEC Federació d'Entitats Excursionistes de Catalunya

Agenda / Competició

12a Cara Amon 2021

Distància Juvenil i Junior - 3km, Cadet i Infantil - 2km
Desnivell Juvenil i junior - 900+- , Cadet i Infantil - 500+-

Aquesta prova forma part de
Campionat de Catalunya de Curses Verticals de Categories Base

Alta Ribagorça Curses per Muntanya

15 de maig 2021 - 11h - 15h

Barruera

Preu 26€ i 32€

Entitats organitzadores

CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGORÇA

Contacte

659531224 / gsubira@oxigenservices.com

– Barruera (Vall de Boí)

HORARIS:

– Lliurament de dorsals: 8:30h (zona Village – Barruera)

– Inici: 11h (sortida en massa de totes les categories)

– Lliurament de premis: 15:30h

PREUS ESTABLERTS:

 

FEDERAT o FEDERADA FEEC  26€
NO FEDERAT/FEDERADA FEEC  32€
SOCI/A CEAR 20€    

 

MATERIAL OBLIGATORI:

Jaqueta paravent.

Permés l’ús dels bastons.

L’organització recomana dur guants.

La cursa es podrà suspendre o modificar per seguretat.

RECORREGUTS SEGONS CATEGORIA:

– Recorregut Juvenil i Júnior:

* Distància total: 3km

* Ascensió acumulada: 900 m+

– Recorregut Cadet i Infantil:

* Distància total: 2km

* Ascensió acumulada: 500 m+

 

Classificació de la prova per categoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE CATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL
1 410 CODINA MIRALLES POL Home JUNIOR CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 00:41:22 00:00:00 00:41:22
2 407 BELLA PINYOL ROGER Home JUNIOR CLUB ATLETIC ESPLUGUI 00:42:00 00:00:00 00:42:00
3 404 CABEZA PINTOR SERGI Home JUNIOR CLUB EXCTA. MADTEAM 00:42:26 00:00:00 00:42:26
4 409 SAGUE SORS QUIRZE Home JUNIOR ASS. ESP. I CULT. CAPGIRELL 00:43:37 00:00:00 00:43:37
5 406 CASANOVAS RAIMON Home JUNIOR UNIO EXCTA. DE CATALUNYA MATARO 00:48:14 00:00:00 00:48:14
1 408 GONFAUS SELLES LAIA Dona JUNIOR ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:49:26 00:00:00 00:49:26
6 403 CALERO MAÑAS ERIK Home JUNIOR CENTRE EXCURSIONISTA DEL PENEDES 00:49:29 00:00:00 00:49:29
7 412 OLARIA MORENO POL Home JUNIOR CLUB EXCTA. ARITJOL 00:54:30 00:00:00 00:54:30
2 413 TARRAGO CLOP NURIA Dona JUNIOR FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA. SALLENTI 00:55:11 00:00:00 00:55:11
3 402 SANCHEZ GONZALEZ SHEILA Dona JUNIOR CLUB ESP. LARENY 00:56:19 00:00:00 00:56:19
4 405 LUSCHER ALEMANY MIREIA Dona JUNIOR UNIO EXCTA. VIC 00:58:07 00:00:00 00:58:07
1 516 CASTILLO PAREDES JAN Home JUVENIL CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 00:37:02 00:00:00 00:37:02
2 506 NET PUIG IU Home JUVENIL ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 00:37:29 00:00:00 00:37:29
3 510 JAUME AMETLLER IU Home JUVENIL ASS. ESP. I CULT. CAPGIRELL 00:37:46 00:00:00 00:37:46
4 514 PUJIULA COLOM ANIOL Home JUVENIL GRUP EXCTA. CULT. ALPI. LLETISSONADA 00:39:15 00:00:00 00:39:15
5 503 TORRELLA OLLER JAN Home JUVENIL UNIO EXCTA. DE CATALUNYA BAGA 00:42:02 00:00:00 00:42:02
6 513 ALVAREZ DEL VAL GAEL Home JUVENIL CLUB ESP. MINDUNDIS TEAM 00:43:03 00:00:00 00:43:03
7 511 ESQUERDA AMEZCUA MARTI Home JUVENIL CENTRE EXCTA. DE TERRASSA 00:46:54 00:00:00 00:46:54
1 517 GUITART BARRAL BERTA Dona JUVENIL ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:48:41 00:00:00 00:48:41
2 508 GONFAUS SELLES MARTINA Dona JUVENIL ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:48:49 00:00:00 00:48:49
3 505 BUTXACA BRAU MARIA Dona JUVENIL ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:51:29 00:00:00 00:51:29
8 501 CANAL CUNILL PAU Home JUVENIL UNIO EXCTA. DE CATALUNYA BAGA 00:51:36 00:00:00 00:51:36
4 515 ESCURA PERRIER LINA Dona JUVENIL CLUB EXCTA. MADTEAM 00:52:28 00:00:00 00:52:28
9 504 PLANAS DOMENECH BERNAT Home JUVENIL CLUB ESQUI GIRONA 00:53:11 00:00:00 00:53:11
5 502 BERENGUEL SOTO AROA Dona JUVENIL CLUB D’ESPORTS DE MUNTANYA CERDANYOLA 00:53:57 00:00:00 00:53:57
6 507 CORDOBA MATIAS MAR Dona JUVENIL CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 00:57:38 00:00:00 00:57:38
7 512 PLANAS SANCHEZ JOANA Dona JUVENIL ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 01:00:57 00:00:00 01:00:57
1 602 PUIGVERT PALACIOS LLUIS Home CADET CLUB ESQUI GIRONA 00:18:41 00:00:00 00:18:41
2 618 COSTA YLLA MARTI Home CADET ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:19:14 00:00:00 00:19:14
3 615 LOPEZ VILAJUSANA ADRIA Home CADET CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 00:19:46 00:00:00 00:19:46
4 616 ALVAREZ DEL VAL AARON Home CADET CLUB ESP. MINDUNDIS TEAM 00:20:21 00:00:00 00:20:21
5 620 VILANNA SENTIS NIL Home CADET ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 00:21:06 00:00:00 00:21:06
6 625 PUJOL CASELLAS RAMON Home CADET UNIO EXCTA. VIC 00:21:26 00:00:00 00:21:26
7 623 MARTINEZ MARTINEZ MARC Home CADET CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 00:21:33 00:00:00 00:21:33
8 621 BERTRAN BAREA OT Home CADET UNIO EXCTA. URGELLENCA 00:21:39 00:00:00 00:21:39
9 626 MITJANS PIJOAN MARTI Home CADET ASS. EXCTA. MONTMELL 00:22:24 00:00:00 00:22:24
10 603 JULIA MUJAL ROGER Home CADET CLUB ESQUI GIRONA 00:22:48 00:00:00 00:22:48
11 622 BALCELLS ARNAU Home CADET CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGORÇA 00:22:53 00:00:00 00:22:53
1 612 LASALLE GRATACOS GABRIELA Dona CADET CLUB ESP. MINDUNDIS TEAM 00:23:07 00:00:00 00:23:07
12 611 VELAZQUEZ GRAU POL Home CADET CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 00:24:29 00:00:00 00:24:29
2 610 CORDOBA MATIAS RUT Dona CADET CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 00:24:34 00:00:00 00:24:34
13 604 GOMEZ DE LA TORRE I ARMENGOU MARTI Home CADET CLUB ESQUI GIRONA 00:24:34 00:00:00 00:24:34
3 617 PLANS SAFORAS ALAITZ Dona CADET CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 00:24:54 00:00:00 00:24:54
14 606 PONS RODRIGUEZ ARAN Home CADET CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 00:26:18 00:00:00 00:26:18
15 619 GELPI SEGURO JAN Home CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 00:26:39 00:00:00 00:26:39
4 605 RECASENS SANCHEZ MIRIAM Dona CADET GRUP EXCTA. FORCES FORTS I FERMS 00:27:31 00:00:00 00:27:31
5 608 MARTIN RODRIGUEZ CLAUDIA Dona CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 00:29:48 00:00:00 00:29:48
6 607 RAYA BONET CARLA Dona CADET CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA 00:31:16 00:00:00 00:31:16
16 609 RANEA VILA ROGER Home CADET CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 00:31:48 00:00:00 00:31:48
1 715 SAGUES ROVIRA BIEL Home INFANTIL ASS. EXCTA. CASTELLTERÇOL 00:18:57 00:00:00 00:18:57
2 711 GUITARAS PAIXAU JOAN Home INFANTIL CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 00:19:20 00:00:00 00:19:20
3 713 FONT ROSELL MARC Home INFANTIL CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 00:20:26 00:00:00 00:20:26
4 710 DE LA VIUDA SANCHEZ ARATZ Home INFANTIL CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 00:22:34 00:00:00 00:22:34
1 712 PLANS SAFORAS UMA Dona INFANTIL CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 00:22:41 00:00:00 00:22:41
2 709 LLESUY ISANTA CLAUDIA Dona INFANTIL CLUB DESQUI LA POBLA DE SEGUR 00:24:04 00:00:00 00:24:04
5 704 BALAGUERO PEGUERO GENIS Home INFANTIL CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 00:24:31 00:00:00 00:24:31
3 706 UTGE ALEU JANA Dona INFANTIL CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 00:26:03 00:00:00 00:26:03
6 702 FUSTER FANTOVA LAU Home INFANTIL CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGORÇA 00:26:09 00:00:00 00:26:09
4 708 TORRENTBO MACIA BRUNA Dona INFANTIL UNIO EXCTA. VIC 00:27:57 00:00:00 00:27:57
5 705 GRACIA ESTRADA NOA Dona INFANTIL CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 00:28:48 00:00:00 00:28:48
6 707 MIRALPEIX BUSQUETS BRUNA Dona INFANTIL GRUP EXCTA. FORCES FORTS I FERMS 00:29:21 00:00:00 00:29:21
3 SEXE 4 CATEGORIA

Classificació de la prova per subcategoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE SUBCATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL
SEXE CATEGORIA