FEEC Federació d'Entitats Excursionistes de Catalunya

Qui som

/

Vegueries

Calendari de vegueries


REGIÓ I (Baix Llobregat)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
9 de gener, 2019 21:00 SECCIÓ EXCURSIONISTA DE L'ATENEU SANTJUSTENC - C/Ateneu, 17, Sant Just Desvern
6 de febrer, 2019 21:00 CENTRE EXCTA. SANT LLORENÇ - Torres i Bages, 13, Sant Feliu de Llobregat
6 de mar, 2019 21:00 CENTRE EXCTA. TORRELLENC Parc de Can Sostres Carrer del Papa Joan XXIII, 4, Torrelles de Llobregat
3 d'abril, 2019 21:00 CENTRE CULT. ESPLUGUES (GELADE) (SE) - C/Àngel Guimerà, 27-29, Esplugues de Llobregat
8 de maig, 2019 21:00 CENTRE EXCTA. D'ABRERA - C/Major, 22, Abrera
5 de juny, 2019 21:00 UNIÓ EXCTA. CATALUNYA PRAT DEL LLOBREGAT - Avda. del Canal, 176, El Prat de Llobregat
3 de juliol, 2019 20:00 UNIÓ EXCTA. CATALUNYA DE CORNELLÀ Parc de Can Mercader Ctra. de l'Hospitalet, 78, Cornellà de Llobregat
18 de setembre, 2019 21:00 CLUB EXCTA. ESPARREGUERA Piscines Municipals d'Estiu C/Llobregat, 22, Esparreguera
9 d'octubre, 2019 21:00 ASS. ESP. ESPELEOCORB Local 4 Passatge Piscina, 2, Corbera de Llobregat
6 de novembre, 2019 21:00 CENTRE EXCTA. BEGUES Petit Casal Passeig de l'Esglèsia, 1, Begues
11 de desembre, 2019 21:00 CENTRE EXCTA. SANT BOI Can Massallera C/Mallorca, 30, Sant Boi de Llobregat
Representant Territorial: Lluís Solé Sugrañes

REGIÓ I (Barcelonès)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
12 de gener, 2022 20:00 FOMENT EXCTA. MARTINENC (SE) C/Provença, 591 - Barcelona
12 de gener, 2022 20:00h FOMENT MARTINENC (SE) - C/Provença, 51
9 de febrer, 2022 20:00 CENTRE EXCTA. ELS BLAUS C/Cornet i Mas, 15 - Barcelona
9 de mar, 2022 20:00 FOMENT EXCTA. DE BARCELONA C/Creu de Molers, 6 - Barcelona
6 d'abril, 2022 20:00 ASS. EXCTA. CATALUNYA C/Padilla 255, 1er - Barcelona
11 de maig, 2022 20:00 UNIÓ EXCTA. CATALUNYA DE BARCELONA C/Calàbria 66 - Barcelona
8 de juny, 2022 20:00 UNIÓ EXCTA. CATALUNYA DE SANTS C/Jocs Florals, 51-53 - Barcelona
13 de juliol, 2022 20:00 AGRUP. EXCTA. MUNTANYA C/Montsec, 19 - Barcelona
7 de setembre, 2022 20:00 CLUB EXCTA. PICA D'ESTATS C/Duran i Bas,16 - Barcelona
19 d'octubre, 2022 20:00 CLUB EXCTA. GRÀCIA Passatge Mulet, 4 - Barcelona
9 de novembre, 2022 20:00 CENTRE EXCTA. CATALUNYA C/Paradís, 10 - Barcelona
14 de desembre, 2022 20:00 UNIÓ EXCTA. CATALUNYA DE GRÀCIA C/Encarnació, 131-133 - Barcelona
Representant Territorial: Adrià Campo Vilà

REGIÓ I (Maresme)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
15 de febrer, 2021 20:00 -
15 d'abril, 2021 20:00 -
4 de maig, 2021 20:00 -
7 de juny, 2021 20:00 -
8 de juny, 2021 20:00 -
7 de setembre, 2021 20:00 -
5 de novembre, 2021 20:00 -
9 de novembre, 2021 20:00 -
14 de desembre, 2021 20:00 -
Representant Territorial: Xavier Pallàs Sanabria

REGIÓ I (Vallès)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
31 de gener, 2022 20:30 CLUB INDEPENDENT DE CATALUNYA C/Barcelona 63H 5C - 08210 Barberà del Vallès
28 de febrer, 2022 20:30 CENTRE EXCTA. SANT CELONI C/Sant Antoni, 16 - 08470, Sant Celoni
28 de mar, 2022 20:30 CLUB MUNTANYENC TERRASSA C/Alexandre Galí 4, sot. - 08225 Terrassa
2 de maig, 2022 20:30 COMISSIÓ SANT ANTONI ABAT (SE) C/Sant Feliu s/n - 08420 Canovelles
30 de maig, 2022 20:30 CLUB EXCTA. SANT QUIRZE DEL VALLÈS Avda. Egara 11, local E - 08192 Sant Quirze del Vallès
4 de juliol, 2022 20:30 CLUB CENTRE EXCTA. PALAU-SOLITÀ I PLEGAMANS Camí Reial 56 (Can Cortés) - 08184 Palau-Solità i Plegamans
3 d'octubre, 2022 20:30 ASS. ESP. PROJECTE INCLUSIU CIM Avda. Guiera 6 - 08290 Cerdanyola del Vallès
21 de novembre, 2022 20:30 AGRUP. EXCTA. GRANOLLERS C/Corró 10 - 08401 Granollers
19 de desembre, 2022 20:30 UNIÓ EXCTA. SABADELL C/Salut 14-16 - 08202 Sabadell
Representant Territorial: Mª Teresa Feliu Ferrando

REGIÓ II (Alt Empordà, Baix Empordà, Garrotxa, Pla de l'Estany, Gironès i La Selva)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
21 de gener, 2022 20:00 ASS. EXCTA. I CULT. ORIGEN GIRONA Centre Cívic Sant Narcís Plaça de l'Assumpció, 27 - Girona
11 de febrer, 2022 20:00 GRUP EXCTA. FORCES, FORTS I FERMS Casa de Cultura Plaça Gravalosa s/n - St. Hilari Sacalm
11 de mar, 2022 20:00 CENTRE EXCTA. MAÇANETENC C/Rectoria, 16 - Maçanet de Cabrenys
8 d'abril, 2022 20:00 ASS. EXCTA I CULT. ORIGEN GIRONA Centre Cívic Sant Narcís Plaça de l'Assumpció 27 - Girona
13 de maig, 2022 20:00 CENTRE EXCTA. LLORET DE MAR C/Joan Fuster i Ortells, 14 - Lloret de Mar
17 de juny, 2022 20:00 COLLA EXCTA. CASSANENCA Espai Jove l'Escorxador Carrer Enric Coris, 11 - Cassà de la Selva
8 de juliol, 2022 20:00 CENTRE EXCTA. MONTCLAR C/Antoni de Capmany, 100 - Sant Feliu de Guíxols
16 de setembre, 2022 20:00 CENTRE EXCTA. D'OLOT Passeig de l'Escultor Miquel Blay, 5 - Olot
14 d'octubre, 2022 20:00h GRUP EXCTA. I ESPORTIU GIRONÍ Complex Esportiu GEiEG Avinguda de Montilivi, 149 - Girona
11 de novembre, 2022 20:00 GECA - Lletissonada C/Sant Josep 3, planta 2 - Sant Esteve d'en Bas
Representant Territorial: Josep Joan Coucelo i Aladid

REGIÓ III (Alt Penedès, Baix Penedès i Garraf)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
1 de febrer, 2022 20:30h ASS. CLUB ESP. L'ARBOÇ - C/del Jardí, 22 - L'Arboç
8 de mar, 2022 20:30h AGRUP. EXCTA. TALAIA - C/Comerç, 4 - Vilanova i la Geltrú
29 de mar, 2022 20:30h ELS XULIUS, CENTRE SOCIAL RIBETÀ - C/Major, 113 - Sant Pere de Ribes
3 de maig, 2022 20:30h CENTRE EXCTA. SITGES Poliesportiu Pins Bens C/Vidal i Barraquer, s/n - Sitges
24 de maig, 2022 20:30h CLUB EXCTA. OLIVELLA DE MARGALLÓ - C/ Aquari, s/n - Olivella
5 de juliol, 2022 20:30h CLUB EXCTA. GELIDA - C/Mossèn Jaume Via, 17 - Gelida
26 de juliol, 2022 20:30h ASS. EXCTA. SANT PAU D'ORDAL - Pl. Subirats, s/n - Sant Pau d'Ordal
4 d'octubre, 2022 20:30 CLUB ESP. KORRETONENCS Pavelló Municipal C/ Catalunya, 25 - Sant Llorenç d'Hortons
8 de novembre, 2022 20:30h GRUP DE MUNTANYA DE SANT SADURNÍ Casal d'Entitats C/Marc Mir, 15 - Sant Sadurní d'Anoia
29 de novembre, 2022 20:30h CENTRE EXCTA. L'AGULLA - Sant Joan de Mediona
20 de desembre, 2022 20:30h CENTRE EXCTA. PENEDÈS - C/Pare Martí Grivé, 11 - Vilafranca del Penedès
Representant Territorial: Joan Raventós i Hill

REGIÓ IV (Alt Camp, Baix Camp, Conca de Barberà, Priorat, Riera d'Ebre i Tarragonès)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
7 de febrer, 2022 20:00 CENTRE EXCTA. ARÍTJOL Mixta (presencial/telemàtica) La Selva del Camp
7 de mar, 2022 20:00 CENTRE EXCTA. SENSE FRONTERES Mixta (presencial/telemàtica) Els Pallaresos
4 d'abril, 2022 20:00 CENTRE EXCTA. MASPUJOLS Mixta (presencial/telemàtica) Maspujols
9 de maig, 2022 20:00h ASS. ESP. LA PICOSSA Mixta (presencial/telemàtica) Mora d'Ebre
30 de maig, 2022 20.00h CLUB EXCTA. VINYOLS Mixta (presencial/telemàtica) Vinyols i els Arcs
11 de juliol, 2022 20:00h ASS. D'AMICS MUNTANYES DE PRADES Mixta (presencial/telemàtica) Mont-Ral
29 de juliol, 2022 20:00 REFUGI LA MORERA DE MONTSANT Mixta (presencial/telemàtica) La Morera de Montsant
10 d'octubre, 2022 20.00h CENTRE EXCTA. REDDIS Mixta (presencial/telemàtica) Reus
7 de novembre, 2022 20.00h ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS Mixta (presencial/telemàtica) Reus
28 de novembre, 2022 20.00h CENTRE EXCTA. TARRAGONA Mixta (presencial/telemàtica) Tarragona
21 de desembre, 2022 20:00h REUS DEPORTIU (SE) Mixta (presencial/telemàtica) Reus
Representant Territorial: Esther Llorens i Garriga

REGIÓ IX (Alta Ribagorça, Alt Urgell, Pallars Jussà, Pallars Sobirà i Val d'Aran

Data Hora Entitat Lloc Adreça
3 de febrer, 2022 20:30 ENLLAÇ ZOOM Videoconferència
6 d'abril, 2022 20:30 ENLLAÇ ZOOM Videoconferència Att. NOVA DATA !!
2 de juny, 2022 20:45 CENTRE EXCTA. DE LA SEGARRA - C/Major, 118 - Cervera
15 de setembre, 2022 20:45 CENTRE EXCTA. DE LLEIDA - C/ del Comerç, 25 - Lleida
25 de novembre, 2022 20:30 ENLLAÇ ZOOM Videoconferència
Representant Territorial: Joan Ramon Amorós (provisional)

REGIÓ V (Montsià, Baix Ebre i Terra Alta)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
31 de gener, 2022 20:00 TRAIL ROQUETES AEC Antic Ajuntament C/Canal, 11, Roquetes
28 de febrer, 2022 20:00 CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA - LA RÀPITA Local d'Entitats C/Convent, 2, pis 2n, La Ràpita
28 de mar, 2022 20:00 CLUB ESP. MONTASPRE - C/Joventut, 19, Bitem
2 de maig, 2022 20:00 AGRUP. EXCTA. ALCANAR Edifici la Ronda C/Ronda dels Campets, 66 - Alcanar
13 de juny, 2022 20:00 CENTRE EXCTA. REFALGARÍ - Avda. Generalitat 3 - La Sènia
28 de juliol, 2022 20:00 Reunió + Concentració PENDENT
3 d'octubre, 2022 20:00 ASS. EXCTA. AMPOSTA Centre de Tecnificació C/ França, 29, Amposta
7 de novembre, 2022 20:00 UEC TORTOSA - C/Llarga de Sant Vicent. 10, Tortosa
19 de desembre, 2022 20:00 LA JOCA CLUB ALPÍ - C/Sant Bartomeu, 6 - Les Roquetes
Representant Territorial: Joan Mitjavila i Abella

REGIÓ VI (Cerdanya, Ripollès i Osona)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
4 de febrer, 2022 20:30 UNIÓ EXCTA. VIC C/Riera, 22, bxs - Vic
1 d'abril, 2022 20:30 UNIÓ EXCTA. VIC C/Riera, 22, bxs - Vic
27 de maig, 2022 20:30 UNIÓ EXCTA. VIC C/Riera, 22, bxs - Vic
15 de juliol, 2022 20:30 ASS. ESP. CENTRE ALPÍ "VALL DEL SEGADELL" C/Mestre Isern, 24 - Pardines
7 d'octubre, 2022 20:30 UNIÓ EXCTA. VIC C/Riera, 22, bxs - Vic
25 de novembre, 2022 20:30 UNIÓ EXCTA. VIC C/Riera, 22, bxs - Vic
Representant Territorial: Joaquim Pla i Oliva

REGIÓ VII (Anoia, Bages, Berguedà i Solsonès)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
26 de gener, 2022 20:00 ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS Telemàtica C/Roser, 1, bxs - Berga
30 de mar, 2022 20:00 ASS. ESP. MUNTANYA DE CAPELLADES Telemàtica/Presencial Plaça Catalunya, 2, 3er 2na - Capellades
25 de maig, 2022 20:30 FOMENT ARQUEOLÒGIC EXCTA. SALLENTÍ Telemàtica/Presencial C/Torres Amat, 37 - Sallent
27 de juliol, 2022 20:30 CENTRE EXCTA. SÚRIA Telemàtica/Presencial Plaça Sant Joan (prop piscina) - Súria
28 de setembre, 2022 20:00 CENTRE EXCTA. NAVÀS Telemàtica/Presencial Ctra. de Berga, 81, 1r - Navàs
30 de novembre, 2022 20:30 CENTRE EXCTA. MONTSERRAT Telemàtica/Presencial C/Vilanova, 24, pral. - Manresa
Representant Territorial: Antoni Fornells Ges

REGIÓ VIII (Garrigues, Noguera, Pla d'Urgell, Segarra, Segrià i Urgell)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
3 de febrer, 2022 20:30 ENLLAÇ ZOOM Videoconferència
6 d'abril, 2022 20:30 ENLLAÇ ZOOM Videoconferència Att. NOVA DATA !!
2 de juny, 2022 20:45 CENTRE EXCTA. DE LA SEGARRA - C/Major, 118 - Cervera
15 de setembre, 2022 20:45 CENTRE EXCTA. DE LLEIDA - C/ del Comerç, 25 - Lleida
25 de novembre, 2022 20:30 ENLLAÇ ZOOM Videoconferència
Representant Territorial: Joan Ramon Amorós