FEEC Federació d'Entitats Excursionistes de Catalunya

Qui som

/

Vegueries

Calendari de vegueries


REGIÓ I (Baix Llobregat)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
9 de gener, 2019 21:00 SECCIÓ EXCURSIONISTA DE L'ATENEU SANTJUSTENC - C/Ateneu, 17, Sant Just Desvern
6 de febrer, 2019 21:00 CENTRE EXCTA. SANT LLORENÇ - Torres i Bages, 13, Sant Feliu de Llobregat
6 de mar, 2019 21:00 CENTRE EXCTA. TORRELLENC Parc de Can Sostres Carrer del Papa Joan XXIII, 4, Torrelles de Llobregat
3 d'abril, 2019 21:00 CENTRE CULT. ESPLUGUES (GELADE) (SE) - C/Àngel Guimerà, 27-29, Esplugues de Llobregat
8 de maig, 2019 21:00 CENTRE EXCTA. D'ABRERA - C/Major, 22, Abrera
5 de juny, 2019 21:00 UNIÓ EXCTA. CATALUNYA PRAT DEL LLOBREGAT - Avda. del Canal, 176, El Prat de Llobregat
3 de juliol, 2019 20:00 UNIÓ EXCTA. CATALUNYA DE CORNELLÀ Parc de Can Mercader Ctra. de l'Hospitalet, 78, Cornellà de Llobregat
18 de setembre, 2019 21:00 CLUB EXCTA. ESPARREGUERA Piscines Municipals d'Estiu C/Llobregat, 22, Esparreguera
9 d'octubre, 2019 21:00 ASS. ESP. ESPELEOCORB Local 4 Passatge Piscina, 2, Corbera de Llobregat
6 de novembre, 2019 21:00 CENTRE EXCTA. BEGUES Petit Casal Passeig de l'Esglèsia, 1, Begues
11 de desembre, 2019 21:00 CENTRE EXCTA. SANT BOI Can Massallera C/Mallorca, 30, Sant Boi de Llobregat
Representant Territorial: Lluís Solé Sugrañes

REGIÓ I (Barcelonès)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
13 de gener, 2021 20:00 FOMENT EXCTA. MARTINENC (SE) C/Provença, 591, Barcelona
10 de febrer, 2021 20:00 CENTRE EXCTA. ELS BLAUS C/Cornet i Mas 15, Barcelona
10 de mar, 2021 20:00 FOMENT EXCTA. DE BARCELONA C/Creu de Molers 6, Barcelona
14 d'abril, 2021 20:00 ASS. EXCTA. CATALUNYA C/Padilla 255, 1er, Barcelona
5 de maig, 2021 20:00 UEC BARCELONA C/Calàbria 66, Barcelona
8 de juny, 2021 20:00 UEC SANTS C/Jocs Florals 51-53, Barcelona
7 de juliol, 2021 20:00 ASS. EXCTA. MUNTANYA C/Montsec 19, Barcelon
8 de setembre, 2021 20:00 CENTRE EXCTA. PICA D'ESTATS C/Duran i Bas 16, Barcelona
5 d'octubre, 2021 20:00 CLUB EXCTA. GRÀCIA Passatge Mulet 4, Barcelona
3 de novembre, 2021 20:00 CENTRE EXCTA. CATALUNYA C/Paradís 10, Barcelona
15 de desembre, 2021 20:00 UEC GRÀCIA C/Encarnació 131-133, Barcelona
Representant Territorial: Adrià Campo Vilà

REGIÓ I (Maresme)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
28 de gener, 2019 20:30 UNIÓ EXCTA. CATALUNYA MATARÓ - C/Nou, 29, Mataró
25 de febrer, 2019 20:30 AGRUP. CIENTÍFICO-EXCTA. MATARÓ - Passatge del Pou d'Avall, 1, Mataró
25 de mar, 2019 20:30 UNIÓ EXCTA. CATALUNYA MATARÓ - C/Nou, 29, Mataró
29 d'abril, 2019 20:30 AGRUP. CIENTÍFICO-EXCTA. MATARÓ - Passatge del Pou d'Avall, 1, Mataró
20 de maig, 2019 20:30 UNIÓ EXCTA. CATALUNYA MATARÓ - C/Nou, 29, Mataró
24 de juny, 2019 20:30 AGRUP. CIENTÍFICO-EXCTA. MATARÓ - Passatge del Pou d'Avall, 1, Mataró
22 de juliol, 2019 20:30 UNIÓ EXCTA. CATALUNYA MATARÓ - C/Nou, 29, Mataró
23 de setembre, 2019 20:30 AGRUP. CIENTÍFICO-EXCTA. MATARÓ - Passatge del Pou d'Avall, 1, Mataró
28 d'octubre, 2019 20:30 UNIÓ EXCTA. CATALUNYA MATARÓ - C/Nou, 29, Mataró
25 de novembre, 2019 20:30 AGRUP. CIENTÍFICO-EXCTA. MATARÓ - Passatge del Pou d'Avall, 1, Mataró
16 de desembre, 2019 20:30 UNIÓ EXCTA. CATALUNYA MATARÓ - C/Nou, 29, Mataró
Representant Territorial: Xavier Pallàs Sanabria

REGIÓ I (Vallès)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
11 de gener, 2021 20:30 Videoconferència
1 de febrer, 2021 20:30 Videoconferència
1 de mar, 2021 20:30 Videoconferència
29 de mar, 2021 20:30 Videoconferència
26 d'abril, 2021 20:30 Videoconferència
31 de maig, 2021 20:30 Videoconferència
28 de juny, 2021 20:30 LES GUILLES, JUNTS PELS CAMINS El Figaró - Tagamanent
26 de juliol, 2021 20:30 CLUB MUNTANYENC MOLLET
4 de novembre, 2021 20:30 CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT
22 de novembre, 2021 20:30 CENTRE EXCTA. SANT CELONI
20 de desembre, 2021 20:30 CLUB EXCTA. INDEP. DE CATALUNYA
Representant Territorial: Mª Teresa Feliu Ferrando

REGIÓ II (Alt Empordà, Baix Empordà, Garrotxa, Pla de l'Estany, Gironès i La Selva)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
15 de gener, 2021 20:00 Videoconferència
12 de febrer, 2021 20:00 Videoconferència
12 de mar, 2021 20:00 Videoconferència -
16 d'abril, 2021 20:00 Videoconferència -
14 de maig, 2021 20:30 ASS. COLLA EXCTA. L'ISARD Bescanó Carrer de Dalt 12
11 de juny, 2021 20:30 CENTRE EXCTA. D'OLOT Olot Pssg. Escultor Miquel Blay, 5
17 de setembre, 2021 20:30 CLUB ALPÍ PALAMÓS Palamós Plaça Vila-romà, s/n.
15 d'octubre, 2021 20:30 CENTRE EXCTA. FARNERS Santa Coloma de Farners C/Malva, 53
12 de novembre, 2021 20:30 GECA LLETISSONADA Sant Esteve d'en Vas C/Sant Josep, 3, planta 2
10 de desembre, 2021 20:30 CENTRE EXCTA. LLORET DE MAR Lloret de Mar C/Joan Fuster i Ortells, 14
Representant Territorial: Francesc Francès Avila

REGIÓ III (Alt Penedès, Baix Penedès i Garraf)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
2 de febrer, 2021 21:00 ASS. EXCTA. CAMPI QUI PUGUI - La Joncosa del Montmell
2 de mar, 2021 21:00 GRUP DE MUNTANYA LA LIRA VENDRELLENCA - C/ Sant Jordi, 7, El Vendrell
30 de mar, 2021 21:00 FAUNA CUBELLES CAMINA (SE) - Cubelles
27 d'abril, 2021 21:00 AGRUP. EXCTA. TALAIA - C/ Comerç, 4, Vilanova i la Geltrú
25 de maig, 2021 21:00 ELS XULIUS. CENTRE SOCIAL RIBETÀ - C/ Major, 13 Sant Pere de Ribes
22 de juny, 2021 21:00 CENTRE EXCTA. DE SITGES Poliesportiu Pins Bens C/ Vidal i Barraquer, s/n. Sitges
27 de juliol, 2021 21:00 ASS. EXCTA. SANT PAU D'ORDAL - Centre Agrícola Sant Pau d’Ordal
5 d'octubre, 2021 21:00 CLUB EXCTA. GELIDA - C/ Mossèn Jaume Via, 17 Gelida
2 de novembre, 2021 21:00 CLUB ESPORTIU KORRETONENCS - St. Llorenç d'Hortons
23 de novembre, 2021 21:00 GRUP DE MUNTANYA SANT SADURNÍ D'ANOIA Casal d'Entitats C/ Marc Mir, 15, Sant Sadurní d’Anoia
21 de desembre, 2021 21:00 CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS - C/ Pare Martí Grivé, 11 Vilafranca del Penedès
Representant Territorial: Joan Raventós i Hill

REGIÓ IV (Alt Camp, Baix Camp, Conca de Barberà, Priorat, Riera d'Ebre i Tarragonès)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
8 de febrer, 2021 20:00 Telemàtica
8 de mar, 2021 20:00 Telemàtica
12 d'abril, 2021 20:00 Telemàtica
3 de maig, 2021 21:30 ASS. ESP. "LA PICOSSA" Mora d'Ebre C/Pi Maragall, 15, 43740
31 de maig, 2021 21:30 CLUB EXCTA. VINYOLS Vinyols i els Arcs Passatge Primer d'Octubre, s/n, 43391
30 de juny, 2021 21:30 CLUB EXCTA. SENSE FRONTERES Els Pallaressos C/Gaudí, 59, 43151
30 de juliol, 2021 20:00 REFUGI LA MORERA DE MONTSANT La Morera de Montsant C/Major, 6, 43361
18 de setembre, 2021 21:30 ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS Reus C/Orient, 17, bxs., 43204
8 de novembre, 2021 21:30 CENTRE EXCTA. REDDIS Reus Raval de Robuster, 36, 4320
29 de novembre, 2021 21:30 CENTRE EXCTA. TARRAGONA Tarragona C/ Sant Antoni M. Claret 11, bxs. interior, 43002
22 de desembre, 2021 21:30 REUS DEPORTIU (SE) Reus C/Antoni Gaudí, 66, 43203
Representant Territorial: Esther Llorens i Garriga

REGIÓ IX (Alta Ribagorça, Alt Urgell, Pallars Jussà, Pallars Sobirà i Val d'Aran

Data Hora Entitat Lloc Adreça
4 de febrer, 2021 20:30 ENLLAÇ ZOOM Videoconferència
29 d'abril, 2021 20:30 ENLLAÇ ZOOM Videoconferència
30 de juny, 2021 20:30 ENLLAÇ ZOOM Videoconferència
16 de setembre, 2021 20:30 ENLLAÇ ZOOM Videoconferència
25 de novembre, 2021 20:30 ENLLAÇ ZOOM Videoconferència
Representant Territorial: Joan Ramon Amorós (provisional)

REGIÓ V (Montsià, Baix Ebre i Terra Alta)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
1 de febrer, 2021 20:00 TRAIL ROQUETES AEC Antic Ajuntament C/Canal, 11, Roquetes
1 de mar, 2021 20:00 CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA - LA RÀPITA Local d'Entitats C/Convent, 2, pis 2n, La Ràpita
29 de mar, 2021 20:00 CLUB ESP. MONTASPRE - C/Joventut, 19, Bitem
26 d'abril, 2021 20:00 CLUB CENTRE EXCTA. MASDENVERGE - C/Les Escoles 6, Masdenverge
31 de maig, 2021 20:00 AGRUP. EXCTA D'ALCANAR Edifici La Ronda Ronda del Remei, 68, Alcanar
21 de juny, 2021 20:00 CENTRE EXCTA. REFALGARÍ Avda. Generalitat 3, La Sénia
30 de juliol, 2021 20:00 PENDENT
4 d'octubre, 2021 20:00 ASS. EXCTA. AMPOSTA Centre de Tecnificació C/ França, 29, Amposta
8 de novembre, 2021 20:00 UEC TORTOSA - C/Llarga de Sant Vicent. 10, Tortosa
20 de desembre, 2021 20:00 ASS. EXCTA. LO PASSADOR Espai Puntual Plaça 20 de Maig, 1, Deltebre
Representant Territorial: Joan Mitjavila i Abella

REGIÓ VI (Cerdanya, Ripollès i Osona)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
5 de febrer, 2021 21:00 UNIÓ EXCTA. VIC Vic C/Riera, 22, bxs
9 d'abril, 2021 21:00 UNIÓ EXCTA. VIC Vic C/Riera, 22, bxs
28 de maig, 2021 21:00 UNIÓ EXCTA. VIC Vic C/Riera, 22, bxs
16 de juliol, 2021 21:00 ASS. ESP. CENTRE ALPÍ Pardines C/Mestre Isern, 24
8 d'octubre, 2021 21:00 UNIÓ EXCTA. VIC Vic C/Riera, 22, bxs
26 de novembre, 2021 21:00 UNIÓ EXCTA. VIC Vic C/Riera, 22, bxs
Representant Territorial: Noemí Gonzáles i Mas

REGIÓ VII (Anoia, Bages, Berguedà i Solsonès)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
20 de gener, 2021 20:30 ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS Telemàtica C/Roser, 1, bxs, Berga
24 de mar, 2021 20:30 ASS. ESP. MUNTANYA DE CAPELLADES Telemàtica/Presencial Plaça Catalunya, 2, 3er 2na, Capellades
26 de maig, 2021 20:30 CENTRE EXCTA. NAVÀS Telemàtica/Presencial Ctra. de Berga, 81, 1r
14 de juliol, 2021 20:30 CENTRE EXCTA. SOLSONÈS Telemàtica/Presencial Passeig Pare Claret (Casal de Cultura, local nº 3)
22 de setembre, 2021 20:30 FOMENT ARQUEOLÒGIC EXCTA. SALLENTÍ (FAES) Telemàtica/Presencial C/Torres Amat, 37, Sallent
17 de novembre, 2021 20:30 CENTRE EXCTA. MONTSERRAT Telemàtica/Presencial C/Vilanova 24 pral, Manresa
Representant Territorial: Antoni Fornells Ges

REGIÓ VIII (Garrigues, Noguera, Pla d'Urgell, Segarra, Segrià i Urgell)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
4 de febrer, 2021 20:30 ENLLAÇ ZOOM Videoconferència
29 d'abril, 2021 20:30 ENLLAÇ ZOOM Videoconferència
30 de juny, 2021 20:30 ENLLAÇ ZOOM Videoconferència
16 de setembre, 2021 20:30 ENLLAÇ ZOOM Videoconferència
25 de novembre, 2021 20:30 ENLLAÇ ZOOM Videoconferència
Representant Territorial: Joan Ramon Amorós