FEEC Federació d'Entitats Excursionistes de Catalunya

Qui som

/

Vegueries

Calendari de vegueries


REGIÓ I (Baix Llobregat)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
18 de gener, 2023 20:30h CENTRE MUNTANYENC I DE RECERQUES OLESÀ - C/ de l'Esglèsia 39 - 08640 Olesa de Montserrat
15 de febrer, 2023 20:00h - Telemàtica
22 de mar, 2023 20:30h CENTRE EXCTA. ESPARREGUERA LG Piscina Municipal Zona Esportiva s/n - 08292 Esparreguera
12 d'abril, 2023 20:00h - Telemàtica
17 de maig, 2023 20:30h CENTRE EXCTA. SANT JOAN DESPÍ - Camí del Mig 37 - 08970 Sant Joan Despí
14 de juny, 2023 20:00h - Telemàtica
12 de juliol, 2023 20:30h SOPAR DE FI DE CURS Pendent
13 de setembre, 2023 20:00h - Telemàtica
18 d'octubre, 2023 20:30h SECCIÓ EXCTA. ATENEU SANTJUSTENC - C/ Ateneu 3 - 08960 Sant Just Desvern
15 de novembre, 2023 20:00h - Telemàtica
13 de desembre, 2023 20:30h UNIÓ EXCTA. CATALUNYA DE CORNELLÀ Edifici Precsa - Parc Can Mercader Crta. de l'Hospitalet s/n, 4ta planta - 08940 Cornellà
Representant Territorial: Lluís Solé Sugrañes

REGIÓ I (Barcelonès)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
7 de febrer, 2024 20:00 CENTRE EXCTA. ELS BLAUS - C/Cornet i Mas, 15 - Barcelona
6 de mar, 2024 20:00 FOMENT EXCTA. DE BARCELONA - C/Creu de Molers, 6 - Barcelona
3 d'abril, 2024 20:00 C.E. PICA D'ESTATS C/ Duran i Bas, 16, BCNA
8 de maig, 2024 20:00 UNIÓ EXCTA. CATALUNYA DE BARCELONA C/Calàbria 66 - Barcelona
5 de juny, 2024 20:00 UNIÓ EXCTA. CATALUNYA DE SANTS C/Jocs Florals, 51-53 - Barcelona
10 de juliol, 2024 20:00 AGRUP. EXCTA. MUNTANYA C/Montsec, 19 - Barcelona
2 d'octubre, 2024 20:00 CLUB EXCTA. GRÀCIA Passatge Mulet, 4 - Barcelona
6 de novembre, 2024 20:00 CENTRE EXCTA. CATALUNYA C/Paradís, 10 - Barcelona
18 de desembre, 2024 20:00 UNIÓ EXCTA. CATALUNYA DE GRÀCIA C/Encarnació, 131-133 - Barcelona
Representant Territorial: Adrià Campo Vilà

REGIÓ I (Maresme)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
19 de febrer, 2024 20:00 GRUP EXCTA. CANET DE MAR Hotel d'entitats Riera de Gavarra 38 - Canet de Mar
12 de mar, 2024 20:00 ASS. ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR Altell Rocòdrom Santa Eulàlia 140 - Vilassar de Mar
8 d'abril, 2024 20:00 ASS. ESP. MUNTANYENCS D'ARENYS DE MUNT Tocant a la biblioteca Camí Rial de Can Bellsolell, 5 - Arenys de Munt
14 de maig, 2024 20:00 ASS. LA MASSA CENTRE DE CULT. VILASSARENC (SE) Entrada per darrere el bar Mestra Viladrosa 56 - Vilassar de Dalt
Representant Territorial: Toni Hosta Privat

REGIÓ I (Vallès)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
30 de gener, 2024 20:30 CLUB EXCTA. PALAUTORDERA
11 de mar, 2024 20:30 CLUB MUNTANYENC TERRASSA -
29 d'abril, 2024 20:30 LES GUILLES, JUNTS PELS CAMINS
21 de maig, 2024 20:30 CLUB ESPORTS DE MUNTANYA CERDANYOLA
8 de juliol, 2024 20:30 CENTRE EXCTA. RELLINARS
30 de setembre, 2024 20:30 CLUB MUNTANYENC MOLLET
20 d'octubre, 2024 20:30 ASS. EXCTA. L'AMETLLA DEL VALLÈS
25 de novembre, 2024 20:30 COMISSIÓ SANT ANTONI ABAT - CANOVELLES
16 de desembre, 2024 20:30 UNIÓ EXCTA. SABADELL
Representant Territorial: Mª Teresa Feliu Ferrando

REGIÓ II (Alt Empordà, Baix Empordà, Garrotxa, Pla de l'Estany, Gironès i La Selva)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
12 de gener, 2024 20:00 CENTRE EXCTA.DE BANYOLES BANYOLES C/ del Puig 6
2 de febrer, 2024 20:00 CLUB ESP. TRAIL RUNNING MONTGRÍ Casa Pastors C/ Major 31, Torroella de Montgrí
15 de mar, 2024 20:00 CENTRE EXCTA. FARNERS Cercle Cultural Colomenc Cercle Cultural Colomenc, Santa Coloma de Farners
12 d'abril, 2024 20:00 COLLA EXCTA. CASSANENCA Espai Jove de l'Escorxador Espai Jove de l'Escorxador, Cassà de la Selva
10 de maig, 2024 20:00 CLUB EXCTA. MAÇANETENC Centre Cívic Maçanetenc Centre Cívic Maçanetenc, Maçanet de Cabrenys
7 de juny, 2024 20:00 CLUB ATLME OLOT TERRA DE VOLCANS Pista d'Atletisme Tussols Basil Pista d'Atletisme Tussols Basil, Olot
13 de setembre, 2024 20:00 CENTRE EXCTA. D'OLOT Passeig de l'Escultor Miquel Blay, 5 - 17800 Olot
18 d'octubre, 2024 20:00h ASS. BESCANÓ CORRE Ateneu República de Bescanó C/ Major 55, Bescanó
8 de novembre, 2024 20:00 ASS EXCTA. DE QUART Local Social de Quart Local Socia de Quart
Representant Territorial: Josep Joan Coucelo i Aladid

REGIÓ III (Alt Penedès, Baix Penedès i Garraf)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
30 de gener, 2024 20:30h CLUB EXCURSIONISTA DE GELIDA Gelida c/ del Mossèn Jaume Via, 17
27 de febrer, 2024 Cancel·lada -- -- Cancel·lada
2 d'abril, 2024 20:30h GRUP DE MUNTANYA DE SANT SADURNÍ D'ANOIA Casal d'Entitats de Sant Sadurní dAnoia c/ de Marc Mir, 15
7 de maig, 2024 20:30h CENTRE EXCURSIONISTA DEL PENEDÈS Vilafranca del Penedès c/ del Pare Martí Grivé, 11
28 de maig, 2024 20:30h CENTRE EXCTA. DE SANT JAUME DELS DOMENYS Casa de Cultura - St. Jaume dels Domenys c/ Germanor, 8.
2 de juliol, 2024 20:30h ASSOCIACIÓ EXCURSIONISTA MONTMELL Llorenç del Penedès c/ del Mestre González, 6.
23 de juliol, 2024 20:30h SENDERISTES BISBALENCS La Bisbal del Penedès Plaça Major, 11-13
1 d'octubre, 2024 20:30 ASS. EXCTA. CAMPI QUI PUGUI La Joncosa del Montmell c/ Major, 12
29 d'octubre, 2024 20:30h GRUP DE MUNTANYA DE LA LIRA VENDRELLENCA El Vendrell c/ de Sant Jordi, 7
26 de novembre, 2024 20:30h ASS. CLUB ESPORTIU L'ARBOÇ L'Arboç c/ del Jardí, 22
17 de desembre, 2024 20:30h AGRUPACIÓ EXCURSIONISTA TALAIA Vilanova i la Geltrú c/ del Comerç, 4
Representant Territorial: Joan Raventós i Hill

REGIÓ IV (Alt Camp, Baix Camp, Conca de Barberà, Priorat, Riera d'Ebre i Tarragonès)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
5 de febrer, 2024 20:00 CENTRE EXCTA. ARÍTJOL La Selva del Camp c/ Vilar, 21
4 de mar, 2024 20:00 CENTRE EXCTA. CAMBRILS Cambrils Cambrils
8 d'abril, 2024 20:00 CLUB EXCTA. VINYOLS Vinyols i els Arcs Passatge Primer d'Octubre, s/n
6 de maig, 2024 20:00 CENTRE EXCTA. MASPUJOLS Maspujols c/ Sant Roc, 11
27 de maig, 2024 20.00 CLUB EXCTA. SARRALENC Sarral c/ Hospital, 13
8 de juliol, 2024 20:00 ASS. D'AMICS MUNTANYES DE PRADES Mont-ral c/ Major, 4. Casa de Cultura
26 de juliol, 2024 VEGUERIA REGIÓ 4 per concretar
7 d'octubre, 2024 20.00 CENTRE EXCTA. REDDIS Reus Ctra. Tarragona - Mas Tallapedra, s/n
4 de novembre, 2024 20.00 ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS Reus c/ d'Orient, 17. baixos
2 de desembre, 2024 20.00 REUS DEPORTIU (SE) Reus c/ Antoni Gaudí, 66
16 de desembre, 2024 20:00 CENTRE EXCTA. TARRAGONA Tarragona Sant Antoni Ma Claret, 11. baixos interior
Representant Territorial: Esther Llorens i Garriga

REGIÓ IX (Alta Ribagorça, Alt Urgell, Pallars Jussà, Pallars Sobirà i Val d'Aran

Representant Territorial: Eduard Requena i Amadas

REGIÓ V (Montsià, Baix Ebre i Terra Alta)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
29 de gener, 2024 20:00 LA JOCA CLUB ALPÍ - C/ Sant Bartomeu 6 - Les Roquetes
26 de febrer, 2024 20:00 CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA Local d'Entitats C/Convent, 2, pis 2n - La Ràpita
25 de mar, 2024 20:00 CE MONTASPRE - BITEM - C/ Joventut, 19 - Bitem
29 d'abril, 2024 20:00 CC EXC. MASDENVERGE - C/. Escoles, 5 - Masdenverge
20 de maig, 2024 20:00 AGRUP. EXCTA. ALCANAR Edifici la Ronda C/Ronda dels Campets, 66 - Alcanar
1 de juliol, 2024 20:00 CE REGALGARÍ - LA SÈNIA Centre d'Entitats Av. Generalitat, 3 - la Sénia
1 d'agost, 2024 20:00 CE CAMINADORS ELS MUNTELLS - Passeig del Riet, 13 - Els Muntells
30 de setembre, 2024 20:00 MONTBIKE - AMPOSTA - Centre de Tecnificació - Amposta
28 d'octubre, 2024 20:00 UEC TORTOSA Centre de Tecnificació Llarga de Sant Vicent, 10 - Tortosa
25 de novembre, 2024 20:00 TRAIL ROQUETES AEC - Zona Esportiva (Sala Audiovisual) Camp de futbol
Representant Territorial: Joan Mitjavila i Abella

REGIÓ VI (Cerdanya, Ripollès i Osona)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
2 de febrer, 2024 20:30 UNIÓ EXCTA. VIC C/Riera, 22, bxs - Vic
12 d'abril, 2024 20:30 UNIÓ EXCTA. VIC C/Riera, 22, bxs - Vic
31 de maig, 2024 20:30 UNIÓ EXCTA. VIC C/Riera, 22, bxs - Vic
26 de juliol, 2024 20:30 CLUB ESP. PIRINENC L'ESQUELLA C/Mestre Isern, 24 - Pardines
4 d'octubre, 2024 20:30 UNIÓ EXCTA. VIC C/Riera, 22, bxs - Vic
29 de novembre, 2024 20:30 UNIÓ EXCTA. VIC C/Riera, 22, bxs - Vic
Representant Territorial: Joaquim Pla i Oliva

REGIÓ VII (Anoia, Bages, Berguedà i Solsonès)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
31 de gener, 2024 20:00 ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS Telemàtica C/Roser, 1, bxs - Berga
27 de mar, 2024 20:00 ASS. ESP. MUNTANYA DE CAPELLADES Telemàtica Plaça Catalunya, 2, 3er 2na - Capellades
29 de maig, 2024 20:30 CENTRE EXCTA. SOLSONÈS Telemàtica/Presencial Prolongació Pssg. Pere Claret, Casal de Cultura i Joventut. Solsona
31 de juliol, 2024 20:00 FOMENT ARQUEOLÒGIC EXCTA. SALLENTÍ Telemàtica C/Torres Amat, 37 - Sallent
25 de setembre, 2024 20:00 CENTRE EXCTA. SÚRIA Telemàtica Plaça Sant Joan (prop piscina). Súria
27 de novembre, 2024 20:30 CENTRE EXCTA. NAVÀS Telemàtica/Presencial Ctra. de Berga, 81, 1r. Navàs
Representant Territorial: Antoni Fornells Ges

REGIÓ VIII (Garrigues, Noguera, Pla d'Urgell, Segarra, Segrià i Urgell)

Data Hora Entitat Lloc Adreça
8 de febrer, 2024 20:00h CLUB ALPÍ BELL-LLOC Bell-lloc d'Urgell Plaça Major, 8
11 d'abril, 2024 20:00h CLUB EXCURSIONISTA VALLFOGONA Vallfogona de Balaguer Passeig Sant Jordi, 26
6 de juny, 2024 20:00h GRUP EXCTA. SERRALADA Mollerussa Edifici Sant Jordi - Av. Canal s/n
5 de setembre, 2024 20:00h ATENEU POPULAR (SE) La Fuliola Plaça de l'Ajuntament s/n
28 de novembre, 2024 20:00h ASS. EXCTA. EL PALAU D'ANGLESOLA El Palau d'Anglesola c/ Sant Josep, 1. 2n pis
Representant Territorial: Ramon-Pere Mateu i Español