FEEC Federació d'Entitats Excursionistes de Catalunya

logotip cursa trepitja garrotja, color taronja
logotip cursa trepitja garrotja, color taronja

Agenda / Competició

VIII Ultra Trepitja Garrotxa Solidària

Distància 84 KM
Desnivell 4500 M

Aquesta prova forma part de
10a Copa Catalana de Curses d'Ultraresistència

Garrotxa Curses per Muntanya

22 d'octubre 2022 - 8:00 h / 23 d'octubre 2022 - 14:30 h

Oix

Preu A determinar

Entitats organitzadores

CENTRE EXCTA. D'OLOT

Contacte

ceo@ceolot.cat

Classificació de la prova per categoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE CATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL PUNTS CATEGORIA
1 60 GILIBETS BARBENS LAIA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. SOLSONES 13:20:04 0:00:00 13:20:04 1191
2 54 SIMARRO VALLS BELEN Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 15:04:27 0:00:00 15:04:27 1141
3 66 ESCAMILLA MIQUEL LIDIA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 15:19:10 0:00:00 15:19:10 1101
4 31 BONET COSTA MERITXELL Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 15:24:51 0:00:00 15:24:51 1071
5 70 PEIRO PIFARRE NEUS Dona ABSOLUTA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 15:31:41 0:00:00 15:31:41 1051
6 48 DOMINGO MASDEU ALICIA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 16:32:30 0:00:00 16:32:30 1031
7 47 RIVERA TORRESCUSA MONTSE Dona ABSOLUTA UNIO EXCTA. LLANÇANENCA 17:26:50 0:00:00 17:26:50 1011
8 37 CODINA ALES NÚRIA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 17:48:23 0:00:00 17:48:23 991
9 63 BASANTA BAYO EVA Dona ABSOLUTA AGRUP. EXCTA. TALAIA 17:55:37 0:00:00 17:55:37 971
1 24 TODA MAS ALEIX Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 10:18:59 0:00:00 10:18:59 1191
2 25 SALVAT FARGAS ISAAC Home ABSOLUTA CENTRE EST. RIUDOMENCS ARNAU PALOMAR (SE) 11:07:07 0:00:00 11:07:07 1141
3 57 BAIG PUJOL ROGER Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. BESALÚ 11:37:38 0:00:00 11:37:38 1101
4 45 CARRERAS CARBONELL JOSEP Home ABSOLUTA SKI CLUB CAMPRODON (SE) 12:26:17 0:00:00 12:26:17 1071
5 51 TODA CALLAU MARC Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 13:01:43 0:00:00 13:01:43 1051
6 27 CARRERAS DORCA ENRIC Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES 13:20:35 0:00:00 13:20:35 1031
7 32 SABALLS MARANYA FLAVI Home ABSOLUTA CLUB ESP. BELLCAIRENC 13:50:00 0:00:00 13:50:00 1011
8 62 GUELL VILLAR ORIOL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ULLDECONA 14:10:56 0:00:00 14:10:56 991
9 71 LIEBANAS RUIZ JOAN CARLES Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 14:38:55 0:00:00 14:38:55 971
10 68 PONS ROQUETA JOAN Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 15:13:59 0:00:00 15:13:59 951
11 40 BUQUERAS PAMIES ANTONIO Home ABSOLUTA OBRINT TRAÇA CLUB ESPORTIU 15:19:24 0:00:00 15:19:24 941
12 35 PUIG COLLDERRAM POL Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. CALDES DE MONTBUI 15:31:41 0:00:00 15:31:41 931
13 49 XAMPRO CAMPS CARLES Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLO 15:58:51 0:00:00 15:58:51 921
14 38 GONZALEZ PLAZA JOSEP Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 16:07:52 0:00:00 16:07:52 911
15 26 ANDREU SUGRAÑES JORDI Home ABSOLUTA CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA 16:32:31 0:00:00 16:32:31 901
16 29 CARLES ROQUE JOAN Home ABSOLUTA CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS 16:44:54 0:00:00 16:44:54 891
17 42 PALLEJA ELIAS JOAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE GRACIA 17:16:44 0:00:00 17:16:44 886
18 64 CASES BLASI JORDI Home ABSOLUTA ESPOT ESQUI CLUB VALLS D'ANEU 17:22:46 0:00:00 17:22:46 881
19 52 FABREGAT CASAL FRANCESC XAVIER Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. DE VILADRAU KD1/2 H 17:25:04 0:00:00 17:25:04 876
20 58 FELIP RODON FRANCESC Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS 17:25:51 0:00:00 17:25:51 871
21 50 ATIENZA RIGAU MARIANO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MAÇANETENC 17:26:49 0:00:00 17:26:49 866
22 46 HERNANDEZ MARTIN ISAAC Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. EMPORDANES 17:26:49 0:00:00 17:26:49 861
23 56 CAMPASOL PALAU JORDI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. EMPORDANES 17:34:59 0:00:00 17:34:59 856
24 39 PORCEL DE PERALTA BAUDRACCO ULISES DANIEL Home ABSOLUTA CLUB ALPI PALAMOS 17:48:25 0:00:00 17:48:25 851
25 41 TRIANO ARAGON MARCOS Home ABSOLUTA CLUB ALPI PALAMOS 17:48:27 0:00:00 17:48:27 846
26 34 ESTIVILL ROIG JOAN Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. ELS BIRIMBINS DE PRADES 17:59:09 0:00:00 17:59:09 841
27 36 BURLO IRIGARAY JESÚS Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. ELS BIRIMBINS DE PRADES 17:59:10 0:00:00 17:59:10 836
3 SEXE 4 CATEGORIA

Classificació de la prova per subcategoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE SUBCATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL PUNTS SUBCATEGORIA
1 54 SIMARRO VALLS BELEN Dona VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 15:04:27 0:00:00 15:04:27 1191
2 66 ESCAMILLA MIQUEL LIDIA Dona VETERA ASS. ESP. MATXACUCA 15:19:10 0:00:00 15:19:10 1141
3 47 RIVERA TORRESCUSA MONTSE Dona VETERA UNIO EXCTA. LLANÇANENCA 17:26:50 0:00:00 17:26:50 1101
4 37 CODINA ALES NÚRIA Dona VETERA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 17:48:23 0:00:00 17:48:23 1071
5 63 BASANTA BAYO EVA Dona VETERA AGRUP. EXCTA. TALAIA 17:55:37 0:00:00 17:55:37 1051
1 57 BAIG PUJOL ROGER Home VETERA CENTRE EXCTA. BESALÚ 11:37:38 0:00:00 11:37:38 1191
2 45 CARRERAS CARBONELL JOSEP Home VETERA SKI CLUB CAMPRODON (SE) 12:26:17 0:00:00 12:26:17 1141
3 51 TODA CALLAU MARC Home VETERA CLUB ESP. L'ARENY 13:01:43 0:00:00 13:01:43 1101
4 27 CARRERAS DORCA ENRIC Home VETERA UNIO EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES 13:20:35 0:00:00 13:20:35 1071
5 49 XAMPRO CAMPS CARLES Home VETERA CENTRE EXCTA. TORELLO 15:58:51 0:00:00 15:58:51 1051
6 29 CARLES ROQUE JOAN Home VETERA CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS 16:44:54 0:00:00 16:44:54 1031
7 46 HERNANDEZ MARTIN ISAAC Home VETERA CLUB EXCTA. EMPORDANES 17:26:49 0:00:00 17:26:49 1011
8 56 CAMPASOL PALAU JORDI Home VETERA CLUB EXCTA. EMPORDANES 17:34:59 0:00:00 17:34:59 991
9 41 TRIANO ARAGON MARCOS Home VETERA CLUB ALPI PALAMOS 17:48:27 0:00:00 17:48:27 971
1 70 PEIRO PIFARRE NEUS Dona MASTER 50 CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 15:31:41 0:00:00 15:31:41 1191
2 48 DOMINGO MASDEU ALICIA Dona MASTER 50 CLUB EXCTA. ARITJOL 16:32:30 0:00:00 16:32:30 1141
1 71 LIEBANAS RUIZ JOAN CARLES Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 14:38:55 0:00:00 14:38:55 1191
2 40 BUQUERAS PAMIES ANTONIO Home MASTER 50 OBRINT TRAÇA CLUB ESPORTIU 15:19:24 0:00:00 15:19:24 1141
3 38 GONZALEZ PLAZA JOSEP Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 16:07:52 0:00:00 16:07:52 1101
4 64 CASES BLASI JORDI Home MASTER 50 ESPOT ESQUI CLUB VALLS D'ANEU 17:22:46 0:00:00 17:22:46 1071
5 50 ATIENZA RIGAU MARIANO Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MAÇANETENC 17:26:49 0:00:00 17:26:49 1051
6 39 PORCEL DE PERALTA BAUDRACCO ULISES DANIEL Home MASTER 50 CLUB ALPI PALAMOS 17:48:25 0:00:00 17:48:25 1031
7 34 ESTIVILL ROIG JOAN Home MASTER 50 ASS. EXCTA. ELS BIRIMBINS DE PRADES 17:59:09 0:00:00 17:59:09 1011
1 68 PONS ROQUETA JOAN Home MASTER 60 ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 15:13:59 0:00:00 15:13:59 1191
2 26 ANDREU SUGRAÑES JORDI Home MASTER 60 CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA 16:32:31 0:00:00 16:32:31 1141
3 42 PALLEJA ELIAS JOAN Home MASTER 60 CLUB EXCTA. DE GRACIA 17:16:44 0:00:00 17:16:44 1101
4 58 FELIP RODON FRANCESC Home MASTER 60 ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS 17:25:51 0:00:00 17:25:51 1071
5 36 BURLO IRIGARAY JESÚS Home MASTER 60 ASS. EXCTA. ELS BIRIMBINS DE PRADES 17:59:10 0:00:00 17:59:10 1051
SEXE CATEGORIA