FEEC Federació d'Entitats Excursionistes de Catalunya

Agenda / Competició

Vertical Sobrepuny

Distància 3.53km
Desnivell 775m +

Aquesta prova forma part de
11a Copa Catalana de Curses Verticals

Berguedà Curses per Muntanya

10 d'abril 2021 - 15:30h - 17:00

La Nou de Berguedà

Preu 15€

Entitats organitzadores

ASS. MUNTANYENCS BERGUEDANS

Contacte

646638972 / amberguedans@gmail.com

aneto

Per vuitè any l’Associació de Muntanyencs Berguedans organitza la VIII Vertical Sobrepuny a la Nou de Berguedà.

Si el que t’agrada és l’explosivitat no et pots perdre la vertical, 800m de desnivell en 4km per arribar al cim del Sobrepuny, un dels miradors més espectaculars de la comarca del Berguedà.

Enguany el Vertical Sobrepuny forma part de la XI Copa Catalana de Curses Verticals de la FEEC

DIA: Dissabte 10 Abril 2021

HORARI: 15:30h a 17h

LLOC: La Nou Berguedà

PREU:15€ Federats FEEC

Edat mínima per participar: 13 anys. (adjuntem Autorització de menors)

Seguint amb el protocol còvid, heu de portar signat el Full d’autoresposabilitat que adjuntem en els documents tècnics d’aquesta inscripció.

Classificació de la prova per categoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE CATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL PUNTS CATEGORIA
1 184 MARGARIT SOLE JAN Home SENIOR ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:29:56 00:00:00 00:29:56 100
2 2 RULLAN ESTARELLES PERE Home SENIOR LA MOLINA CLUB DESPORTS 00:30:35 00:00:00 00:30:35 88
1 59 PEREZ ANGLES ALBERT Home JUNIOR CLUB ESQUÍ CERDANYA SKIMO TEAM 00:30:40 00:00:00 00:30:40 100
1 51 JAUME AMETLLER IU Home JUVENIL ASS. ESP. I CULT. CAPGIRELL 00:31:04 00:00:00 00:31:04 100
3 1 BOLET ARAGONES JORDI Home SENIOR CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 00:31:23 00:00:00 00:31:23 78
2 41 CASTILLO PAREDES JAN Home JUVENIL CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 00:31:23 00:00:00 00:31:23 88
3 46 NET PUIG IU Home JUVENIL ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 00:31:36 00:00:00 00:31:36 78
4 47 PUJIULA COLOM ANIOL Home JUVENIL GRUP EXCTA. CULT. ALPI. LLETISSONADA 00:31:50 00:00:00 00:31:50 72
4 5 BARTI SOLA ISAAC Home SENIOR CENTRE EXCTA. DOLOT 00:31:56 00:00:00 00:31:56 72
5 34 VIDAL CUGAT DAVID Home SENIOR CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 00:32:13 00:00:00 00:32:13 68
6 136 ROMANI RODES MARCEL Home SENIOR UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA DE GRACIA 00:32:14 00:00:00 00:32:14 66
7 183 PRADES MONTFORT DAVID Home SENIOR ASS. ESP. MATXACUCA 00:32:20 00:00:00 00:32:20 64
8 129 FERRER CAMAÑES ALBERT Home SENIOR ALTRES FEDERACIONS 00:32:21 00:00:00 00:32:21 62
9 6 BALLUS CASAS ALBERT Home SENIOR CLUB EXCTA. CALLDETENES 00:32:39 00:00:00 00:32:39 60
10 8 MORALES LOPEZ JOSEP Home SENIOR ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:32:59 00:00:00 00:32:59 58
5 97 TORRELLA OLLER JAN Home JUVENIL UNIOEXCTA. DE CATALUNYA BAGA 00:33:06 00:00:00 00:33:06 68
11 80 VILA FIGUERAS JOAN POL Home SENIOR CLUB ESP. LARENY 00:33:38 00:00:00 00:33:38 56
12 9 ALIS SANCHEZ JORDI Home SENIOR CLUB ESQUÍ CERDANYA SKIMO TEAM 00:33:39 00:00:00 00:33:39 54
13 90 PALAU ABELLO MARCEL Home SENIOR CASP ANTICS ALUMNES ASSOCIATS 00:33:53 00:00:00 00:33:53 52
14 38 MARIN I LLUCH PAU Home SENIOR CLUB ESQUÍ CERDANYA SKIMO TEAM 00:34:12 00:00:00 00:34:12 50
2 127 CODINA MIRALLES POL Home JUNIOR CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 00:34:14 00:00:00 00:34:14 88
3 11 MIRET TOMAS JOSEP Home JUNIOR UNIO EXCTA. URGELLENCA 00:34:17 00:00:00 00:34:17 78
15 104 OLLE BERNADES MARC Home SENIOR CLUB EXCTA. UECANOIA 00:34:17 00:00:00 00:34:17 48
16 27 ARMADAS SABATE TXIA Home SENIOR CLUB EXCTA. MADTEAM 00:34:18 00:00:00 00:34:18 46
17 66 SOLER SUCARRATS DAVID Home SENIOR CENTRE MUNTANYENC I DE RECERQUES OLESA 00:34:23 00:00:00 00:34:23 44
18 37 ROSET ROJO JOSEP Home SENIOR CENTRE EXCTA. NAVAS 00:34:43 00:00:00 00:34:43 42
19 25 GELONCH AZNAR ADRIA Home SENIOR CLUB EXCTA. PRIORAT 00:34:48 00:00:00 00:34:48 40
20 4 CARDONA COLL NIL Home SENIOR SKI CLUB CAMPRODON 00:34:55 00:00:00 00:34:55 38
4 53 SAGUE SORS QUIRZE Home JUNIOR ASS. ESP. I CULT. CAPGIRELL 00:35:14 00:00:00 00:35:14 72
21 26 SANTAMARIA MARTINEZ ENRIQUE Home SENIOR CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 00:35:21 00:00:00 00:35:21 36
22 32 VIDAL GARCIA JORDI Home SENIOR CLUB EXCTA. MONTBLANC 00:35:26 00:00:00 00:35:26 34
23 33 DUARRI GUILA ADRIA Home SENIOR AGRUP. CULT. ESP. BOMBERS DE BARCELONA 00:35:35 00:00:00 00:35:35 32
24 160 GUARDIA COLOMER MARC Home SENIOR CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 00:35:42 00:00:00 00:35:42 30
5 42 JUAN SABATER ORIOL Home JUNIOR UNIO EXCTA. DE CATALUNYA MATARO 00:35:45 00:00:00 00:35:45 68
25 64 OLIVA TARTAJADA DAVID Home SENIOR UNIO EXCTA. VIC 00:35:45 00:00:00 00:35:45 28
6 56 CABEZA PINTOR SERGI Home JUNIOR CLUB EXCTA. MADTEAM 00:35:46 00:00:00 00:35:46 66
7 48 CABALLERIA GOMEZ RAMON Home JUNIOR GRUP EXCTA. CULT. ALPI. LLETISSONADA 00:35:53 00:00:00 00:35:53 64
26 12 SUNYER MINGO CARLES Home SENIOR FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA. SALLENTI 00:36:06 00:00:00 00:36:06 26
27 68 REQUENA JUAN ORIOL Home SENIOR ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:36:06 00:00:00 00:36:06 24
28 168 CALDERO BALAÑA GENIS Home SENIOR ESPOT ESQUICLUB VALLS DANEU 00:36:06 00:00:00 00:36:06 22
29 111 CANTENYS VILALTA MARC Home SENIOR ALTRES FEDERACIONS 00:36:14 00:00:00 00:36:14 20
6 54 ALVAREZ DEL VAL GAEL Home JUVENIL CLUB ESP. MINDUNDIS TEAM 00:36:15 00:00:00 00:36:15 66
30 119 FERRE HUGUET JOSEP Home SENIOR CLUB EXCTA. PRIORAT 00:36:15 00:00:00 00:36:15 18
31 36 CABRERA MONTAÑA GUILLEM Home SENIOR ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:36:30 00:00:00 00:36:30 16
32 174 BARCELO BADIA FERRAN Home SENIOR UNIO EXCTA. DE CATALUNYA BARCELONA 00:36:41 00:00:00 00:36:41 14
8 137 PORTA PRAT PERE Home JUNIOR UNIO EXCTA. VIC 00:36:51 00:00:00 00:36:51 62
33 114 RIBA BURDO JOAN Home SENIOR CLUB EXCTA. BANDOLERS DE SANT FELIU SASSERRA 00:36:51 00:00:00 00:36:51 12
34 31 PRUNA GALOCHA ENRIC Home SENIOR CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 00:36:54 00:00:00 00:36:54 10
35 70 SUBIRANA DALMAU FABIA Home SENIOR UNIO EXCTA. VIC 00:36:58 00:00:00 00:36:58 8
36 71 MASSO GOMEZ ORIOL Home SENIOR CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 00:37:01 00:00:00 00:37:01 6
37 10 BACARDIT TUDELA NIL Home SENIOR FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA. SALLENTI 00:37:05 00:00:00 00:37:05 4
38 139 COCA JAVIER Home SENIOR CLUB EXCTA. SANT VICENÇ 00:37:09 00:00:00 00:37:09 2
39 172 PUJOL RUBIO JORDI Home SENIOR CLUB EXCTA. CALLDETENES 00:37:10 00:00:00 00:37:10 2
9 55 BELLA PINYOL ROGER Home JUNIOR CLUB ATLETIC ESPLUGUI 00:37:16 00:00:00 00:37:16 60
40 29 FARGAS BUSQUETS SALVI Home SENIOR CLUB EXCTA. MADTEAM 00:37:23 00:00:00 00:37:23 2
41 133 RAMADA NIL Home SENIOR CLUB EXCTA. DE GRACIA 00:37:31 00:00:00 00:37:31 2
42 128 CASTELLOTE BORRELL MIQUEL Home SENIOR UNIO EXCTA. DE CATALUNYA DE GRACIA 00:38:03 00:00:00 00:38:03 2
43 39 ESTEVEZ ALVAREZ RAUL Home SENIOR ASS. ESP. MATXACUCA 00:38:07 00:00:00 00:38:07 2
1 14 GUIRADO SANCHEZ ANNA Dona SENIOR ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 00:38:12 00:00:00 00:38:12 100
10 50 CALERO MAÑAS ERIK Home JUNIOR CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS 00:38:20 00:00:00 00:38:20 58
44 173 RUBIO BOBET IVAN RUBIO BOBET Home SENIOR ASS. ESP. CENTRE ALPI VALL DEL SEGADELL 00:38:28 00:00:00 00:38:28 2
45 171 RIBA PUIGORIOL JOAN Home SENIOR UNIO EXCTA. PRATS 00:38:32 00:00:00 00:38:32 2
7 49 TORNE LLUC Home JUVENIL CLUB EXCTA. UECANOIA 00:38:34 00:00:00 00:38:34 64
8 130 ESQUERDA MART1 Home JUVENIL CENTRE EXCTA. DE TERRASSA 00:38:43 00:00:00 00:38:43 62
2 21 PONS TORRES MIREIA Dona SENIOR CENTRE EXCTA. DE RUBI 00:38:53 00:00:00 00:38:53 88
46 164 GUIMERA MULLOR JOSEP Home SENIOR CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 00:38:53 00:00:00 00:38:53 2
47 88 ABELLA CALLARISA JOAN Home SENIOR CENTRE EXCTA. REFALGARI 00:38:58 00:00:00 00:38:58 2
48 96 GONFAUS CASTAÑO ALBERT Home SENIOR ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:38:58 00:00:00 00:38:58 2
9 58 CAPDEVILA GARCIA ARAN Home JUVENIL ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:38:59 00:00:00 00:38:59 60
3 20 SABATA FONT CLAUDIA Dona SENIOR CLUB ESQUI BERGUEDA 00:39:02 00:00:00 00:39:02 78
49 176 RELATS MOLINA XEVI Home SENIOR CENTRE EXCTA. TARADELL 00:39:02 00:00:00 00:39:02 2
1 45 GONFAUS SELLES MARTINA Dona JUVENIL ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:39:05 00:00:00 00:39:05 100
4 17 GABARRO MORENTE GEORGINA Dona SENIOR CLUB EXCTA. UECANOIA 00:39:18 00:00:00 00:39:18 72
5 73 VILARNAU COMPTE CRISTINA Dona SENIOR CLUB CENTRE EXCTA. LA VALL DEL TERRI 00:39:22 00:00:00 00:39:22 68
50 117 GRAS VIVES JOSEP Home SENIOR ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:39:25 00:00:00 00:39:25 2
51 100 PATIÑO UBIA DAVID Home SENIOR CLUB EXCTA. UECANOIA 00:39:36 00:00:00 00:39:36 2
52 142 PONT TORNE FRANCESC Home SENIOR ASS. ESP. MATXACUCA 00:39:39 00:00:00 00:39:39 2
53 89 TURA MORALES EDUARD Home SENIOR CLUB CENTRE EXCTA. CALDES DE MONTBUI 00:39:49 00:00:00 00:39:49 2
11 60 OLARIA MORENO POL Home JUNIOR CLUB EXCTA. ARITJOL 00:39:58 00:00:00 00:39:58 56
54 143 CARDONA CHAMORRO JAUME Home SENIOR GRUP EXCTA. FORCES FORTS I FERMS 00:39:58 00:00:00 00:39:58 2
55 106 TAPIAS PLANAS ALBERT Home SENIOR CLUB EXCTA. SANT QUIRZE DEL VALLES 00:40:05 00:00:00 00:40:05 2
56 28 MARSE VIDAL PERE Home SENIOR CLUB EXCTA. UECANOIA 00:40:23 00:00:00 00:40:23 2
57 99 FORCADA TUBAU JOAN Home SENIOR ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:40:27 00:00:00 00:40:27 2
58 69 NEILA PEREZ DAVID Home SENIOR CENTRE EXCTA. DE RUBI 00:40:39 00:00:00 00:40:39 2
1 44 GONFAUS SELLES LAIA Dona JUNIOR ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:40:43 00:00:00 00:40:43 100
59 62 ESPINAL SACRISTAN LLUIS Home SENIOR CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 00:40:45 00:00:00 00:40:45 2
12 125 XIFRE GOMIS ARNAU Home JUNIOR AGRUP. EXCTA. CATALUNYA 00:40:49 00:00:00 00:40:49 54
6 81 PUJOL VALENCIA ANNA Dona SENIOR CLUB EXCTA. MADTEAM 00:40:52 00:00:00 00:40:52 66
7 113 CRUXENT CORT JORDI Dona SENIOR CLUB EXCTA. MADTEAM 00:40:56 00:00:00 00:40:56 64
10 24 GUITART BARRAL BERTA Home JUVENIL ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:40:59 00:00:00 00:40:59 58
60 169 RIUS HERNANDEZ CAROLINA Home SENIOR ALTRES FEDERACIONS 00:41:03 00:00:00 00:41:03 2
61 23 ARCOS ZAFRA MERCEDES Home SENIOR CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT 00:41:06 00:00:00 00:41:06 2
62 112 LOOMANS GUARDIA BERNAT Home SENIOR CENTRE EXCTA. GUISSONENC 00:41:23 00:00:00 00:41:23 2
63 30 AYLLON ARAGONES ANDREU Home SENIOR CLUB EXCTA. ARITJOL 00:41:27 00:00:00 00:41:27 2
64 102 PATIÑO UBIA XAVIER Home SENIOR CLUB EXCTA. UECANOIA 00:41:30 00:00:00 00:41:30 2
65 159 ROURA FARRARONS JOSEP Home SENIOR GRUP EXCTA. FORCES FORTS I FERMS 00:41:34 00:00:00 00:41:34 2
66 120 FIGULS TORREBADELLA LLUIS Home SENIOR ASS. ESP. PALLARS 00:41:43 00:00:00 00:41:43 2
67 165 CIURANA SALES MARTI Home SENIOR UNIO EXCTA. VIC 00:41:55 00:00:00 00:41:55 2
68 155 CABALLE PLANAS RAMON Home SENIOR CLUB ESQUI BERGUEDA 00:41:59 00:00:00 00:41:59 2
69 147 PLA PERRAMON PERE Home SENIOR CLUB EXCTA. MADTEAM 00:42:02 00:00:00 00:42:02 2
8 19 VILA TURA LAURA Dona SENIOR CLUB EXCTA. MADTEAM 00:42:04 00:00:00 00:42:04 62
9 18 CASTELLSAGUE BONADA ONA Dona SENIOR AGRUP. CULT. ESP. BOMBERS DE BARCELONA 00:42:05 00:00:00 00:42:05 60
2 179 TORRA GENDRAU ARES Dona JUVENIL ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:42:05 00:00:00 00:42:05 88
10 105 PUYALS BOIX LIDIA Dona SENIOR UNIO EXCTA. URGELLENCA 00:42:07 00:00:00 00:42:07 58
70 123 FERRANDEZ CANYADELL DAVID Home SENIOR UNIO EXCTA. VIC 00:42:20 00:00:00 00:42:20 2
71 167 ELVIRA COLOM XAVIER Home SENIOR CLUB EXCTA. MADTEAM 00:42:24 00:00:00 00:42:24 2
72 131 GOAR BARBOSA PABLO Home SENIOR JOVENTUT ATLETICA MONTCADA 00:42:47 00:00:00 00:42:47 2
73 84 ESTEBAN QUERENCIA OSCAR Home SENIOR CLUB POLIESPORTIU PUIGCERDA 00:43:02 00:00:00 00:43:02 2
74 93 SERDA FERRER ESTEVE Home SENIOR CLUB EXCTA. MADTEAM 00:43:09 00:00:00 00:43:09 2
75 181 GARRA SORIA CESAR Home SENIOR CLUB EXCTA. MADTEAM 00:43:27 00:00:00 00:43:27 2
76 91 TOMAS UBEDA ARISTARCO Home SENIOR CLUB EXCTA. MADTEAM 00:43:41 00:00:00 00:43:41 2
11 67 DOMENECH MARTINEZ AITANA Dona SENIOR CENTRE MUNTANYENC I DE RECERQUES OLESA 00:43:45 00:00:00 00:43:45 56
12 78 ROCA RIERA SILVIA Dona SENIOR CENTRE EXCTA. TARADELL 00:43:50 00:00:00 00:43:50 54
77 135 SALADIE OLIVE CARLES Home SENIOR CLUB EXCTA. MADTEAM 00:44:19 00:00:00 00:44:19 2
13 161 FERNANDEZ OLIVER NURIA Dona SENIOR CENTRE EXCTA. TORELLO 00:44:21 00:00:00 00:44:21 52
78 108 GRANE DE DALMAU MARC Home SENIOR AGRUP. CIENTIFICO EXCTA. MATARO 00:44:21 00:00:00 00:44:21 2
79 122 MURILLO FUENTES CARLOS MIGUEL Home SENIOR AGRUP. EXCTA. MONTSANT 00:44:35 00:00:00 00:44:35 2
2 182 COSTA DIEZ MARIA Dona JUNIOR ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:44:37 00:00:00 00:44:37 88
11 124 PLANAS DOMENECH BERNAT Home JUVENIL CLUB ESQUI GIRONA 00:44:41 00:00:00 00:44:41 56
3 151 CORDOBA MATIAS MAR Dona JUVENIL CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 00:44:50 00:00:00 00:44:50 78
14 82 GUITERAS RIUPAIRO ANNA Dona SENIOR CLUB ATLETIC LESPORTIU TORELLO 00:44:56 00:00:00 00:44:56 50
4 154 ESCURA PERRIER LINA Dona JUVENIL CLUB EXCTA. MADTEAM 00:45:17 00:00:00 00:45:17 72
12 110 CRESPIERA PIELLA PAU Home JUVENIL CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 00:45:27 00:00:00 00:45:27 54
15 16 ROS CASTET ARAN Dona SENIOR CLUB ESQUIVAL DARAN 00:45:28 00:00:00 00:45:28 48
80 76 CAMARA PERALES TONI Home SENIOR CLUB EXCTA. MADTEAM 00:45:31 00:00:00 00:45:31 2
16 134 CORBELLA ALCANTARA CARLOTA Dona SENIOR CLUB EXCTA. INDEPENDENT DE CATALUNYA 00:45:33 00:00:00 00:45:33 46
81 98 MARTINEZ GARCIA JOSEP Home SENIOR CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 00:45:38 00:00:00 00:45:38 2
82 94 PARCERISAS BRUGAROLA LLUIS Home SENIOR UNIO EXCTA. VIC 00:45:50 00:00:00 00:45:50 2
13 138 MERIDA ALBALADEJO ADRIA Home JUNIOR CENTRE MUNTANYENC SANT LLORENÇ 00:45:50 00:00:00 00:45:50 52
17 13 CASELLAS CUNILL MIREIA Dona SENIOR UNIO EXCTA. VIC 00:45:59 00:00:00 00:45:59 44
83 177 LLOBET ESQUIUS FRANCESC Home SENIOR CLUB EXCTA. UECANOIA 00:46:02 00:00:00 00:46:02 2
18 175 AIZCORBE MARGINET MAR Dona SENIOR UNIO EXCTA. DE CATALUNYA BARCELONA 00:46:04 00:00:00 00:46:04 42
19 87 CORNET AUGE CLARA Dona SENIOR CLUB ESQUI BERGUEDA 00:46:08 00:00:00 00:46:08 40
84 35 VILLAR YANEZ PAU Home SENIOR UNIO EXCTA. DE CATALUNYA BARCELONA 00:46:26 00:00:00 00:46:26 2
85 156 INFANTE LAGUNILLA CARMELO Home SENIOR CLUB EXCTA. MADTEAM 00:46:51 00:00:00 00:46:51 2
86 148 LOPEZ VARGAS CARLOS Home SENIOR CLUB CENTRE EXCTA. PI TALLAT 00:47:07 00:00:00 00:47:07 2
87 140 LIEBANAS RUIZ JOAN CARLES Home SENIOR CLUB EXCTA. MADTEAM 00:47:09 00:00:00 00:47:09 2
20 65 AGUT FUENTES SILVIA Dona SENIOR CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 00:47:23 00:00:00 00:47:23 38
5 43 PLANAS SANCHEZ JOANA Dona JUVENIL ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 00:47:28 00:00:00 00:47:28 68
3 52 LUSCHER ALEMANY MIREIA Dona JUNIOR UNIO EXCTA. VIC 00:47:35 00:00:00 00:47:35 78
4 79 TARRAGO CLOP NURIA Dona JUNIOR FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA. SALLENTI 00:47:39 00:00:00 00:47:39 72
88 115 NUÑEZ PUJOL DAVID Home SENIOR CLUB EXCTA. UECANOIA 00:48:23 00:00:00 00:48:23 2
89 116 SOLER CASTELLTORT EMILI Home SENIOR CLUB EXCTA. UECANOIA 00:48:26 00:00:00 00:48:26 2
90 74 SERRA PARAREDA EDUARD Home SENIOR CENTRE EXCTA. TARADELL 00:48:33 00:00:00 00:48:33 2
21 92 GUERID ANNA MAGDALENA Dona SENIOR ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 00:48:59 00:00:00 00:48:59 36
5 150 SANLLEHY SELLART ZOE Dona JUNIOR CLUB ARANES DESPORTS DIUERN 00:48:59 00:00:00 00:48:59 68
91 149 ANGLES TALLADA JOAQUIM Home SENIOR ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:49:51 00:00:00 00:49:51 2
22 22 BERTRAN MASANES ELISABET Dona SENIOR ASS. ESP. MATXACUCA 00:50:15 00:00:00 00:50:15 34
92 72 CASTILLO SOLANS JOAN Home SENIOR CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 00:50:19 00:00:00 00:50:19 2
23 152 HILL SILVIA Dona SENIOR CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 00:50:25 00:00:00 00:50:25 32
93 121 RAYMOND DE LA NOUGARED MARQUES ANDREU Home SENIOR CLUB EXCTA. MADTEAM 00:51:09 00:00:00 00:51:09 2
6 163 CRIBALLES CASALI LIDIA Dona JUVENIL CENTRE EXCTA. TORELLO 00:51:24 00:00:00 00:51:24 66
94 63 AZAROLA PRESTAMERO PEDRO MARIA Home SENIOR UNIO MUNTANYENCA ERAMPRUNYA 00:52:07 00:00:00 00:52:07 2
95 95 BANCELLS BORRAS FRANCESC DASSIS Home SENIOR CENTRE EXCTA. DE RUBI 00:52:31 00:00:00 00:52:31 2
96 85 ROVIRO PARAREDA PERE Home SENIOR UNIO EXCTA. VIC 00:52:56 00:00:00 00:52:56 2
97 126 MARLES DIAZ SANTI Home SENIOR ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:54:25 00:00:00 00:54:25 2
13 103 JIMENEZ ISABAL ALBERT Home JUVENIL CLUB ESP. PRORUNNERS 00:56:16 00:00:00 00:56:16 52
98 144 IZQUIERDO JORDI Home SENIOR UNIO EXCTA. DE CATALUNYA BARCELONA 00:58:09 00:00:00 00:58:09 2
99 162 SANCHEZ GONZALEZ MIQUEL MIVASAGO Home SENIOR CLUB EXCTA. ARITJOL 01:04:13 00:00:00 01:04:13 2
100 83 LLEIXA TAL MARIA BLAI Home SENIOR CENTRE EXCTA. XERTA 01:11:17 00:00:00 01:11:17 2
1 217 PUIGVERT PALACIOS LLUIS Home CADET CLUB ESQUI GIRONA 00:17:01 00:00:00 00:17:01 100
2 202 SOUSA MIRANDA GONÇALO Home CADET CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 00:17:40 00:00:00 00:17:40 88
3 210 LOPEZ VILAJUSANA ADRIA Home CADET CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 00:18:04 00:00:00 00:18:04 78
4 223 COSTA YLLA MARTI Home CADET ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:18:06 00:00:00 00:18:06 72
5 225 BERTRAN BAREA OT Home CADET UNIO EXCTA. URGELLENCA 00:18:32 00:00:00 00:18:32 68
6 232 FONT MARTINEZ BIEL Home CADET CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA 00:19:36 00:00:00 00:19:36 66
7 230 VILANNA SENTIS NIL Home CADET ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 00:19:37 00:00:00 00:19:37 64
8 211 MITJANS PIJOAN MARTI Home CADET ASS. EXCTA. MONTMELL 00:20:04 00:00:00 00:20:04 62
9 218 JULIA ROGER Home CADET CLUB ESQUI GIRONA 00:20:05 00:00:00 00:20:05 60
10 212 PUJOL CASELLAS RAMON Home CADET UNIO EXCTA. VIC 00:20:36 00:00:00 00:20:36 58
11 204 MARTINEZ MARTINEZ MARC Home CADET CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 00:21:02 00:00:00 00:21:02 56
12 228 GOMEZ DE LA TORRE I ARMENGOU MARTI Home CADET CLUB ESQUI GIRONA 00:21:09 00:00:00 00:21:09 54
1 220 LASALLE GRATACOS GABRIELA Dona CADET CLUB ESP. MINDUNDIS TEAM 00:21:13 00:00:00 00:21:13 100
2 229 CORDOBA MATIAS RUT Dona CADET CLUB EXCTA. DE SANT QUIRZE 00:21:44 00:00:00 00:21:44 88
13 224 ALONSO NICO Home CADET ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:21:52 00:00:00 00:21:52 52
3 201 PLANS SAFORAS ALAITZ Dona CADET CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 00:23:15 00:00:00 00:23:15 78
4 236 RECASENS SANCHEZ MIRIAM Dona CADET GRUP EXCTA. FORCES FORTS I FERMS 00:24:26 00:00:00 00:24:26 72
5 221 RAYA BONET CARLA Dona CADET CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA 00:26:47 00:00:00 00:26:47 68
6 216 MARTIN RODRIGUEZ CLAUDIA Dona CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 00:28:14 00:00:00 00:28:14 66
3 SEXE 4 CATEGORIA

Classificació de la prova per subcategoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE SUBCATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL PUNTS SUBATEGORIA
1 5 BARTI SOLA ISAAC Home PROMESA CENTRE EXCTA. DOLOT 00:31:56 00:00:00 00:31:56 100
2 8 MORALES LOPEZ JOSEP Home PROMESA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:32:59 00:00:00 00:32:59 88
3 38 MARIN I LLUCH PAU Home PROMESA CLUB ESQUÍ CERDANYA SKIMO TEAM 00:34:12 00:00:00 00:34:12 78
4 25 GELONCH AZNAR ADRIA Home PROMESA CLUB EXCTA. PRIORAT 00:34:48 00:00:00 00:34:48 72
5 32 VIDAL GARCIA JORDI Home PROMESA CLUB EXCTA. MONTBLANC 00:35:26 00:00:00 00:35:26 68
6 12 SUNYER MINGO CARLES Home PROMESA FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA. SALLENTI 00:36:06 00:00:00 00:36:06 66
7 133 RAMADA NIL Home PROMESA CLUB EXCTA. DE GRACIA 00:37:31 00:00:00 00:37:31 64
8 171 RIBA PUIGORIOL JOAN Home PROMESA UNIO EXCTA. PRATS 00:38:32 00:00:00 00:38:32 62
9 30 AYLLON ARAGONES ANDREU Home PROMESA CLUB EXCTA. ARITJOL 00:41:27 00:00:00 00:41:27 60
10 35 VILLAR YANEZ PAU Home PROMESA UNIO EXCTA. DE CATALUNYA BARCELONA 00:46:26 00:00:00 00:46:26 58
1 16 ROS CASTET ARAN Dona PROMESA CLUB ESQUIVAL DARAN 00:45:28 00:00:00 00:45:28 100
1 27 ARMADAS SABATE TXIA Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 00:34:18 00:00:00 00:34:18 100
2 26 SANTAMARIA MARTINEZ ENRIQUE Home VETERA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 00:35:21 00:00:00 00:35:21 88
3 119 FERRE HUGUET JOSEP Home VETERA CLUB EXCTA. PRIORAT 00:36:15 00:00:00 00:36:15 78
4 174 BARCELO BADIA FERRAN Home VETERA UNIO EXCTA. DE CATALUNYA BARCELONA 00:36:41 00:00:00 00:36:41 72
5 31 PRUNA GALOCHA ENRIC Home VETERA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 00:36:54 00:00:00 00:36:54 68
6 39 ESTEVEZ ALVAREZ RAUL Home VETERA ASS. ESP. MATXACUCA 00:38:07 00:00:00 00:38:07 66
7 164 GUIMERA MULLOR JOSEP Home VETERA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 00:38:53 00:00:00 00:38:53 64
8 100 PATIÑO UBIA DAVID Home VETERA CLUB EXCTA. UECANOIA 00:39:36 00:00:00 00:39:36 62
9 143 CARDONA CHAMORRO JAUME Home VETERA GRUP EXCTA. FORCES FORTS I FERMS 00:39:58 00:00:00 00:39:58 60
10 28 MARSE VIDAL PERE Home VETERA CLUB EXCTA. UECANOIA 00:40:23 00:00:00 00:40:23 58
11 23 ARCOS ZAFRA MERCEDES Home VETERA CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT 00:41:06 00:00:00 00:41:06 56
12 102 PATIÑO UBIA XAVIER Home VETERA CLUB EXCTA. UECANOIA 00:41:30 00:00:00 00:41:30 54
13 159 ROURA FARRARONS JOSEP Home VETERA GRUP EXCTA. FORCES FORTS I FERMS 00:41:34 00:00:00 00:41:34 52
14 147 PLA PERRAMON PERE Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 00:42:02 00:00:00 00:42:02 50
15 131 GOAR BARBOSA PABLO Home VETERA JOVENTUT ATLETICA MONTCADA 00:42:47 00:00:00 00:42:47 48
16 84 ESTEBAN QUERENCIA OSCAR Home VETERA CLUB POLIESPORTIU PUIGCERDA 00:43:02 00:00:00 00:43:02 46
17 93 SERDA FERRER ESTEVE Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 00:43:09 00:00:00 00:43:09 44
18 181 GARRA SORIA CESAR Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 00:43:27 00:00:00 00:43:27 42
19 122 MURILLO FUENTES CARLOS MIGUEL Home VETERA AGRUP. EXCTA. MONTSANT 00:44:35 00:00:00 00:44:35 40
20 177 LLOBET ESQUIUS FRANCESC Home VETERA CLUB EXCTA. UECANOIA 00:46:02 00:00:00 00:46:02 38
21 148 LOPEZ VARGAS CARLOS Home VETERA CLUB CENTRE EXCTA. PI TALLAT 00:47:07 00:00:00 00:47:07 36
22 72 CASTILLO SOLANS JOAN Home VETERA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 00:50:19 00:00:00 00:50:19 34
23 95 BANCELLS BORRAS FRANCESC DASSIS Home VETERA CENTRE EXCTA. DE RUBI 00:52:31 00:00:00 00:52:31 32
1 73 VILARNAU COMPTE CRISTINA Dona VETERA CLUB CENTRE EXCTA. LA VALL DEL TERRI 00:39:22 00:00:00 00:39:22 100
2 113 CRUXENT CORT JORDI Dona VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 00:40:56 00:00:00 00:40:56 88
3 78 ROCA RIERA SILVIA Dona VETERA CENTRE EXCTA. TARADELL 00:43:50 00:00:00 00:43:50 78
1 29 FARGAS BUSQUETS SALVI Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 00:37:23 00:00:00 00:37:23 100
2 96 GONFAUS CASTAÑO ALBERT Home MASTER 50 ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:38:58 00:00:00 00:38:58 88
3 117 GRAS VIVES JOSEP Home MASTER 50 ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:39:25 00:00:00 00:39:25 78
4 142 PONT TORNE FRANCESC Home MASTER 50 ASS. ESP. MATXACUCA 00:39:39 00:00:00 00:39:39 72
5 120 FIGULS TORREBADELLA LLUIS Home MASTER 50 ASS. ESP. PALLARS 00:41:43 00:00:00 00:41:43 68
6 123 FERRANDEZ CANYADELL DAVID Home MASTER 50 UNIO EXCTA. VIC 00:42:20 00:00:00 00:42:20 66
7 91 TOMAS UBEDA ARISTARCO Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 00:43:41 00:00:00 00:43:41 64
8 135 SALADIE OLIVE CARLES Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 00:44:19 00:00:00 00:44:19 62
9 98 MARTINEZ GARCIA JOSEP Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 00:45:38 00:00:00 00:45:38 60
10 94 PARCERISAS BRUGAROLA LLUIS Home MASTER 50 UNIO EXCTA. VIC 00:45:50 00:00:00 00:45:50 58
11 156 INFANTE LAGUNILLA CARMELO Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 00:46:51 00:00:00 00:46:51 56
12 140 LIEBANAS RUIZ JOAN CARLES Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 00:47:09 00:00:00 00:47:09 54
13 115 NUÑEZ PUJOL DAVID Home MASTER 50 CLUB EXCTA. UECANOIA 00:48:23 00:00:00 00:48:23 52
14 121 RAYMOND DE LA NOUGARED MARQUES ANDREU Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 00:51:09 00:00:00 00:51:09 50
15 63 AZAROLA PRESTAMERO PEDRO MARIA Home MASTER 50 UNIO MUNTANYENCA ERAMPRUNYA 00:52:07 00:00:00 00:52:07 48
16 126 MARLES DIAZ SANTI Home MASTER 50 ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 00:54:25 00:00:00 00:54:25 46
17 144 IZQUIERDO JORDI Home MASTER 50 UNIO EXCTA. DE CATALUNYA BARCELONA 00:58:09 00:00:00 00:58:09 44
18 83 LLEIXA TAL MARIA BLAI Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. XERTA 01:11:17 00:00:00 01:11:17 42
1 161 FERNANDEZ OLIVER NURIA Dona MASTER 50 CENTRE EXCTA. TORELLO 00:44:21 00:00:00 00:44:21 100
2 82 GUITERAS RIUPAIRO ANNA Dona MASTER 50 CLUB ATLETIC LESPORTIU TORELLO 00:44:56 00:00:00 00:44:56 88
3 65 AGUT FUENTES SILVIA Dona MASTER 50 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 00:47:23 00:00:00 00:47:23 78
1 116 SOLER CASTELLTORT EMILI Home MASTER 60 CLUB EXCTA. UECANOIA 00:48:26 00:00:00 00:48:26 100
2 85 ROVIRO PARAREDA PERE Home MASTER 60 UNIO EXCTA. VIC 00:52:56 00:00:00 00:52:56 88
3 162 SANCHEZ GONZALEZ MIQUEL MIVASAGO Home MASTER 60 CLUB EXCTA. ARITJOL 01:04:13 00:00:00 01:04:13 78
SEXE CATEGORIA