FEEC Federació d'Entitats Excursionistes de Catalunya

Agenda / Competició

Ultra Trail Muntanyes Costa Daurada

Distància 65 KM
Desnivell 3300 M

Aquesta prova forma part de
10a Copa Catalana de Curses d'Ultraresistència

Baix Camp Curses per Muntanya

14 de maig 2022

Prades

Preu A determinar

Entitats organitzadores

AGRUP. CULT. VILA-SECA (SE)

Contacte

​606 451 453 / ​info@naturetime.es

Classificació de la prova per categoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE CATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL PUNTS CATEGORIA
1 4 TODA MAS ALEIX Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 6:49:41 0:00:00 6:49:41 1118
2 2 SALVAT FARGAS ISAAC Home ABSOLUTA CENTRE EST. RIUDOMENCS ARNAU PALOMAR (SE) 7:13:49 0:00:00 7:13:49 1068
3 819 DOMENECH ALVAREZ SAU Home ABSOLUTA CLUB ESP. D'ACTIVITATS DE MUNTANYA PARETS-CAM 7:21:18 0:00:00 7:21:18 1028
4 814 CABALLE FABRA FRANCESC Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MONTBLANC 8:32:15 0:00:00 8:32:15 998
5 45 HERNANDEZ MORALES IVAN Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE ALPÍ "VALL DEL SEGADELL" 8:43:51 0:00:00 8:43:51 978
6 39 SALSENCH CONSTANCIO CARLES Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 8:54:20 0:00:00 8:54:20 958
7 78 PADROSA DANES GUILLEM Home ABSOLUTA CLUB ALPÍ BELL-LLOC 9:05:58 0:00:00 9:05:58 938
8 50 BOVER BALDERICH JOSEP Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ 9:08:14 0:00:00 9:08:14 918
9 76 ORTIZ BRAULIO ELOI Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL 9:11:22 0:00:00 9:11:22 898
10 55 CASANOVAS JIMENEZ ADRIA Home ABSOLUTA CLUB D'EXCURSIONISME VILAPLANA 9:23:52 0:00:00 9:23:52 878
11 806 BORREGO ORPINELL ADRIA Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MONTBLANC 9:41:04 0:00:00 9:41:04 868
12 68 M JULVE LARA JOSEP Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 9:41:14 0:00:00 9:41:14 858
13 3 TODA CALLAU MARC Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 9:59:38 0:00:00 9:59:38 848
14 16 PERPIÑA MEDIEL TOMAS Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. ELS BIRIMBINS DE PRADES 10:10:52 0:00:00 10:10:52 838
1 61 SIMARRO VALLS BELEN Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 10:46:31 0:00:00 10:46:31 1118
15 27 PONS ROQUETA JOAN Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ 10:46:55 0:00:00 10:46:55 828
16 56 CARRASCO PASTOR JUAN Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. CAMPDEVÀNOL 11:20:56 0:00:00 11:20:56 818
17 13 CERVELLO CASTELLANO DANIEL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ANOIA 11:22:07 0:00:00 11:22:07 813
2 63 ELENA FERRERES SEBASTIA MARIA Dona ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA TORTOSA 11:22:08 0:00:00 11:22:08 1068
3 11 PEIRO PIFARRE NEUS Dona ABSOLUTA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 11:22:08 0:00:00 11:22:08 1028
18 33 CARLES LIEBANAS RUIZ JOAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 11:22:08 0:00:00 11:22:08 808
19 44 CASES BLASI JORDI Home ABSOLUTA ESPOT ESQUÍ CLUB VALLS D'ÀNEU 11:30:22 0:00:00 11:30:22 803
20 803 VILA TEIXIDO ALBERT Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ 11:41:05 0:00:00 11:41:05 798
4 40 DOMINGO MASDEU ALICIA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARÍTJOL 11:44:35 0:00:00 11:44:35 998
5 32 BOIX CARBONES LAURA Dona ABSOLUTA CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS 11:48:26 0:00:00 11:48:26 978
6 35 QUINTERO CLERGAS ANNA Dona ABSOLUTA ASS. EXCTA. EL SENDERÓ DE RIUDECOLS 11:58:32 0:00:00 11:58:32 958
21 79 SALAS PALLICER ANTONI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. GARRIGUENC 11:59:42 0:00:00 11:59:42 793
22 60 ESTIVILL ROIG JOAN Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. ELS BIRIMBINS DE PRADES 12:13:07 0:00:00 12:13:07 788
23 804 PIJUAN VIDIELLA JAUME Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. VINYOLS 12:22:18 0:00:00 12:22:18 783
24 810 JOAQUINGERONA ALARCON JOSE Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 12:28:31 0:00:00 12:28:31 778
7 69 CODINA NURIA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 12:28:35 0:00:00 12:28:35 938
25 54 FELIP RODON FRANCESC Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS 12:33:51 0:00:00 12:33:51 773
26 77 BURLO IRIGARAY JESUS Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. ELS BIRIMBINS DE PRADES 12:33:55 0:00:00 12:33:55 768
27 42 BUQUERAS ANTONIO Home ABSOLUTA OBRINT TRAÇA CLUB ESPORTIU 12:34:15 0:00:00 12:34:15 763
28 821 ANTONIOGUZMAN SASTRE JOSE Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TARRAGONA 12:50:40 0:00:00 12:50:40 758
29 816 UBACH GRAS FRANCESCA Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 12:59:03 0:00:00 12:59:03 753
8 29 BASANTA BAYO EVA Dona ABSOLUTA AGRUP. EXCTA. TALAIA 12:59:36 0:00:00 12:59:36 918
30 823 TUBAU ALEMANY VICENÇ Home ABSOLUTA UNIÓ EXCTA. LLANÇANENCA 13:02:44 0:00:00 13:02:44 748
31 30 GUELL VILLAR ORIOL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ULLDECONA 13:07:55 0:00:00 13:07:55 743
32 71 PONS FONT JORDI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 13:18:50 0:00:00 13:18:50 738
33 64 SERRANDO VARGAS FERNANDO Home ABSOLUTA ASS. ESP. EKKE LLEIDA 13:24:21 0:00:00 13:24:21 733
3 SEXE 4 CATEGORIA

Classificació de la prova per subcategoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE SUBCATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL PUNTS SUBCATEGORIA
1 45 HERNANDEZ MORALES IVAN Home VETERA ASS. ESP. CENTRE ALPÍ "VALL DEL SEGADELL" 8:43:51 0:00:00 8:43:51 1118
2 76 ORTIZ BRAULIO ELOI Home VETERA CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL 9:11:22 0:00:00 9:11:22 1068
3 3 TODA CALLAU MARC Home VETERA CLUB ESP. L'ARENY 9:59:38 0:00:00 9:59:38 1028
4 16 PERPIÑA MEDIEL TOMAS Home VETERA ASS. EXCTA. ELS BIRIMBINS DE PRADES 10:10:52 0:00:00 10:10:52 998
5 56 CARRASCO PASTOR JUAN Home VETERA GRUP EXCTA. CAMPDEVÀNOL 11:20:56 0:00:00 11:20:56 978
6 810 JOAQUINGERONA ALARCON JOSE Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 12:28:31 0:00:00 12:28:31 958
7 821 ANTONIOGUZMAN SASTRE JOSE Home VETERA CENTRE EXCTA. TARRAGONA 12:50:40 0:00:00 12:50:40 938
1 61 SIMARRO VALLS BELEN Dona VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 10:46:31 0:00:00 10:46:31 1118
2 32 BOIX CARBONES LAURA Dona VETERA CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS 11:48:26 0:00:00 11:48:26 1068
3 35 QUINTERO CLERGAS ANNA Dona VETERA ASS. EXCTA. EL SENDERÓ DE RIUDECOLS 11:58:32 0:00:00 11:58:32 1028
4 69 CODINA NURIA Dona VETERA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 12:28:35 0:00:00 12:28:35 998
5 29 BASANTA BAYO EVA Dona VETERA AGRUP. EXCTA. TALAIA 12:59:36 0:00:00 12:59:36 978
1 27 PONS ROQUETA JOAN Home MASTER 60 ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ 10:46:55 0:00:00 10:46:55 1118
2 54 FELIP RODON FRANCESC Home MASTER 60 ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS 12:33:51 0:00:00 12:33:51 1068
3 77 BURLO IRIGARAY JESUS Home MASTER 60 ASS. EXCTA. ELS BIRIMBINS DE PRADES 12:33:55 0:00:00 12:33:55 1028
4 71 PONS FONT JORDI Home MASTER 60 CLUB EXCTA. UECANOIA 13:18:50 0:00:00 13:18:50 998
1 63 ELENA FERRERES SEBASTIA MARIA Dona MASTER 50 UNIÓ EXCTA. DE CATALUNYA TORTOSA 11:22:08 0:00:00 11:22:08 1118
2 11 PEIRO PIFARRE NEUS Dona MASTER 50 CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 11:22:08 0:00:00 11:22:08 1068
3 40 DOMINGO MASDEU ALICIA Dona MASTER 50 CLUB EXCTA. ARÍTJOL 11:44:35 0:00:00 11:44:35 1028
1 33 CARLES LIEBANAS RUIZ JOAN Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 11:22:08 0:00:00 11:22:08 1118
2 44 CASES BLASI JORDI Home MASTER 50 ESPOT ESQUÍ CLUB VALLS D'ÀNEU 11:30:22 0:00:00 11:30:22 1068
3 79 SALAS PALLICER ANTONI Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. GARRIGUENC 11:59:42 0:00:00 11:59:42 1028
4 60 ESTIVILL ROIG JOAN Home MASTER 50 ASS. EXCTA. ELS BIRIMBINS DE PRADES 12:13:07 0:00:00 12:13:07 998
5 42 BUQUERAS ANTONIO Home MASTER 50 OBRINT TRAÇA CLUB ESPORTIU 12:34:15 0:00:00 12:34:15 978
6 816 UBACH GRAS FRANCESCA Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 12:59:03 0:00:00 12:59:03 958
7 823 TUBAU ALEMANY VICENÇ Home MASTER 50 UNIÓ EXCTA. LLANÇANENCA 13:02:44 0:00:00 13:02:44 938
8 64 SERRANDO VARGAS FERNANDO Home MASTER 50 ASS. ESP. EKKE LLEIDA 13:24:21 0:00:00 13:24:21 918
SEXE CATEGORIA