FEEC Federació d'Entitats Excursionistes de Catalunya

Agenda / Competició

CEM la Cameta Coixa

Distància 20km
Desnivell 1400m +

Aquesta prova forma part de
19a Copa Catalana de Curses per Muntanya

Ribera d'Ebre Curses per Muntanya

18 d'abril 2021 - 9:30h - 13h

Miravet

Plaça de l’Arenal de Miravet

Preu 30€ FEDME - 28€ FEEC

Entitats organitzadores

CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA

Contacte

620262129 / lacameta@gmail.com

RECORREGUT: S’iniciarà per alguns carrers del poble direcció al castell (com les primeres edicions de la cameta), des d’on agafarem els camins i senders recuperats dels nostres avantpassats, vorejarem el riu Ebre recorrent el bosc de ribera pel camí de sirga, passarem pel pas de Barrufemes, des d’on pujarem fins al punt més alt de la cursa on hi ha una talaia àrab que controla el curs fluvial i tota la ribera. De tornada, recorrerem senders envoltats d’elements de pedra seca i records de la guerra civil, pujarem al castell i baixarem pel camí vell arribant al Cap de la Vila i a l’arribada.

Hi hauran cinc recorreguts:

  1. Absolut: Amb un recorregut aproximat de 21 km sobre camins senders, barrancs, corriols i asfalt.
  2. Júnior: Amb un recorregut aproximat de 19 km sobre camins senders, barrancs, corriols i asfalt.
  3. Juvenil: Amb un recorregut aproximat de 11 km sobre camins senders, corriols i asfalt.
  4. Cadet: Amb un recorregut aproximat de 10 km sobre camins senders, corriols i asfalt.
  5. Infantil: Amb un recorregut aproximat de 4 km sobre camins senders, corriols i asfalt.

PREUS:

Federats FEDME   30€
Federats FEEC 28€
Socis/es Cameta Coixa   20€


*En cas de no realitzar-se la cursa, l’organització retornarà la totalitat de la inscripció menys 3€ en concepte de gestió.

HORARIS:

  • La recollida de dorsals s’efectuarà el mateix dia de 7:00 a 8:15 i el dia anterior de les 18:00 a les 19:00 hores a la plaça de l’Arenal.
  • Per recollir el dorsal serà obligatori la presentació del DNI. En cas d’estar federat, també serà obligatori la presentació de la targeta federativa o bé mostrar la llicència a la app de la FEEC.
  • La sortida de la cursa serà a les 9:00h del dia 18 de Abril de 2020 des de la plaça de l’Arenal. Els participants de la categoria absoluta i júnior disposaran de 4:30 hores des de la prova per finalitzar els recorreguts. El participant que arribi després de l’hora fixada no constarà a les classificacions de l’organització..

Us recordem que ha de portar el full de responsabilitat signat

(trobarà als documents tècnics d’aquesta inscripció)

i que llegeixi atentament el protocol covid  que trobarà: http://www.lacametacoixa.cat/reglament/#

Per més informació podeu consultar la web de l’entitat organitzadora:

http://www.lacametacoixa.cat/

Classificació de la prova per categoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE CATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL PUNTS CATEGORIA
1 12 GARCIA TERRONES SERGI Home ABSOLUTA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 01:58:14 00:00:00 01:58:14 100
2 14 BARTI SOLA ISAAC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DOLOT 01:58:21 00:00:00 01:58:21 88
3 46 VIDAL CUGAT DAVID Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 02:01:41 00:00:00 02:01:41 78
4 6 AURELL BOVE PERE Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 02:03:02 00:00:00 02:03:02 72
5 30 ROVIRA VALLEJO DAVID Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. SANT JOAN DE LES ABADESSES 02:05:27 00:00:00 02:05:27 68
6 234 BUTACI RAUL Home ABSOLUTA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER 02:05:34 00:00:00 02:05:34 66
7 22 VILA FIGUERAS JOAN POL Home ABSOLUTA CLUB ESP. LARENY 02:07:59 00:00:00 02:07:59 64
8 58 ROY BARALDES JORDI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLO 02:08:21 00:00:00 02:08:21 62
9 37 BARRIOS SOLSONA EDUARD Home ABSOLUTA ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL AAEET 02:09:50 00:00:00 02:09:50 60
10 17 MARTIN CRUZADO ADRI Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. LLORENÇA 02:10:19 00:00:00 02:10:19 58
11 15 OLLE BERNADES MARC Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 02:10:40 00:00:00 02:10:40 56
12 235 ROMANI RODES MARCEL Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. DE CATALUNYA DE GRÀCIA 02:11:43 00:00:00 02:11:43 54
13 18 GARCIA NUVIALA SAMUEL Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 02:12:12 00:00:00 02:12:12 52
14 28 VILA FABRA PAU Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MONTBLANC 02:12:50 00:00:00 02:12:50 50
15 77 LLEIXA QUIROGA PAU Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 02:14:04 00:00:00 02:14:04 48
16 31 CORREA ORRI JORDI Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 02:15:46 00:00:00 02:15:46 46
17 11 CARDOZO MACHADO DIEGO Home ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 02:16:54 00:00:00 02:16:54 44
18 36 CABALLE FABRA FRANCESC Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MONTBLANC 02:18:18 00:00:00 02:18:18 42
19 55 HERRERA COSCOLLANO VICENT Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA 02:18:24 00:00:00 02:18:24 40
20 38 RUBIO BOBET IVAN Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE ALPI VALL DEL SEGADELL 02:20:01 00:00:00 02:20:01 38
21 42 REQUENA JUAN ORIOL Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 02:20:10 00:00:00 02:20:10 36
22 32 ARILLA SUBIAS NESTOR Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 02:20:13 00:00:00 02:20:13 34
23 232 SANTAMARIA MARTINEZ ENRIQUE Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 02:21:56 00:00:00 02:21:56 32
24 27 NIETO CERRILLO ANGEL Home ABSOLUTA CLUB UNIO DESPORTS OBLIGATS I SOFERTS 02:22:20 00:00:00 02:22:20 30
25 21 GARCIA ARGENTO VICENT Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. AZIMUT 02:22:25 00:00:00 02:22:25 28
26 88 SOLSONA NOVELL XAVIER Home ABSOLUTA CLUB UNIO DESPORTS OBLIGATS I SOFERTS 02:22:31 00:00:00 02:22:31 26
27 25 PLATERO BELMONTE ORIOL Home ABSOLUTA CLUB DATLETISME TERRES DE L'EBRE 02:22:42 00:00:00 02:22:42 24
28 63 LARROYA PAIXA FERRAN Home ABSOLUTA CLUB ESP. LARENY 02:24:17 00:00:00 02:24:17 22
29 54 ROTA COLLELL MARC Home ABSOLUTA CLUB ATLETIC LESPORTIU TORELLO 02:24:37 00:00:00 02:24:37 20
30 43 MARINE CALERO DAVID Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 02:24:46 00:00:00 02:24:46 18
31 33 PORRAS MELENDEZ DAVID Home ABSOLUTA ASS. ESP. BLANCAFORT 02:27:31 00:00:00 02:27:31 16
32 59 JULIA TORRES JORDI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. CAMBRILS 02:28:01 00:00:00 02:28:01 14
33 16 OSETE BUSELLI QUIMET Home ABSOLUTA CLUB PATXANGUERUS D'ALFORJA 02:28:19 00:00:00 02:28:19 12
34 64 FAZIO ZALANYI ZENO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 02:28:22 00:00:00 02:28:22 10
35 62 ARRASTRARIA LLUCH XAVI Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 02:29:31 00:00:00 02:29:31 8
36 26 ARRUFAT VILAMAJO PAU Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. BORGES GARRIGUES 02:29:46 00:00:00 02:29:46 6
37 124 QUERALT QUERALT ANDREU Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 02:30:59 00:00:00 02:30:59 4
38 150 RALFAS PERALES SERGIO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 02:31:37 00:00:00 02:31:37 2
1 4 NAVARRO GARCIA ROSA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 02:31:39 00:00:00 02:31:39 100
39 23 OLIVE MARTI FRAN Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 02:31:40 00:00:00 02:31:40 2
40 52 HERNANDEZ RUBIO DIEGO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 02:32:02 00:00:00 02:32:02 2
41 220 RALLO TOLOS FRANC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. REFALGARI 02:32:17 00:00:00 02:32:17 2
2 74 GUIRADO SANCHEZ ANNA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 02:32:23 00:00:00 02:32:23 88
42 68 CALAFELL VEGAS UNAI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 02:32:47 00:00:00 02:32:47 2
43 60 FUMADO ARASA DIRK Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. REFALGARI 02:33:40 00:00:00 02:33:40 2
44 80 ESPINAL SACRISTAN LLUIS Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 02:33:45 00:00:00 02:33:45 2
45 67 SABATE MASIP ADRIA Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 02:33:52 00:00:00 02:33:52 2
46 84 GIMENO BALLESTER PAU Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. REFALGARI 02:33:59 00:00:00 02:33:59 2
47 57 SEGARRA TURULL LLUIS Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. L’URGELL 02:34:03 00:00:00 02:34:03 2
48 71 ORAA BONET OSCAR Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 02:34:53 00:00:00 02:34:53 2
49 50 FARGAS NAVARRO ARNAU Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MONTBLANC 02:34:54 00:00:00 02:34:54 2
50 45 MOSEGUI TORA RAFEL Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 02:35:26 00:00:00 02:35:26 2
51 8 CUESTA SANTAMARIA JONATAN Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 02:35:31 00:00:00 02:35:31 2
3 233 BARREDA BORT PATRICIA Dona ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 02:37:40 00:00:00 02:37:40 78
52 66 BENAIGES TORIJA EUGENI Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. LA PICOSSA 02:39:08 00:00:00 02:39:08 2
53 134 GUIMERA MULLOR JOSEP Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 02:39:16 00:00:00 02:39:16 2
54 92 MATAS AGUILERA KIKO Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ESQUIROL 02:39:41 00:00:00 02:39:41 2
55 61 BACA MATAS TONI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DEL PENEDES 02:39:43 00:00:00 02:39:43 2
56 72 PARES ROCA JOAN Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 02:40:02 00:00:00 02:40:02 2
57 75 AYLLON ARAGONES ANDREU Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 02:40:15 00:00:00 02:40:15 2
4 90 GABARRO MORENTE GEORGINA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 02:40:30 00:00:00 02:40:30 72
58 65 GARCIA LOPEZ JOSE Mª Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA 02:41:47 00:00:00 02:41:47 2
59 98 LLINARES LLORCA PERE Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 02:42:55 00:00:00 02:42:55 2
60 85 CATALA SALES SERGIO Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 02:44:35 00:00:00 02:44:35 2
61 87 TODA CALLAU MARC Home ABSOLUTA CLUB ESP. LARENY 02:45:47 00:00:00 02:45:47 2
5 169 BALCELLS SERRA CELIA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. QUERALT 02:46:07 00:00:00 02:46:07 68
62 152 MARGINET ROBAS JAIME Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 02:46:08 00:00:00 02:46:08 2
63 53 OMAñA ESPINOSA MANUEL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 02:46:51 00:00:00 02:46:51 2
64 96 RODRIGUEZ SALVADO GERARD Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. DE CATALUNYA TORTOSA 02:47:16 00:00:00 02:47:16 2
65 106 CASTELL FABREGUES LLORENÇ Home ABSOLUTA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 02:48:05 00:00:00 02:48:05 2
66 86 HEREDIA BERMUDEZ JUAN Home ABSOLUTA CLUB ATLETIC ESPLUGUI 02:48:06 00:00:00 02:48:06 2
67 228 GRADOS MARTINEZ DANIEL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 02:48:47 00:00:00 02:48:47 2
68 159 AZORIN RODRIGUEZ ALEJANDRO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 02:49:09 00:00:00 02:49:09 2
69 128 GALEANO SABATE JOSE Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 02:49:50 00:00:00 02:49:50 2
6 35 ORQUIOLA ROJAS FELICIANA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 02:50:11 00:00:00 02:50:11 66
7 117 SOCIATS RAZQUIN ONA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE LA SEGARRA 02:50:22 00:00:00 02:50:22 64
70 151 VILANOVA ARDIT JOSEP Home ABSOLUTA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 02:50:45 00:00:00 02:50:45 2
71 95 DURAN CASTAÑEDA RAFAEL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 02:50:55 00:00:00 02:50:55 2
72 126 BALADA SANCHEZ JORDI Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA 02:50:55 00:00:00 02:50:55 2
73 119 SICART GINE EDUARD Home ABSOLUTA ASS.EXCTA. LA PICOSSA 02:51:48 00:00:00 02:51:48 2
74 164 VERGES BOSCH DAVID Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DALCOVER 02:51:51 00:00:00 02:51:51 2
8 20 BANEGAS MORALES MARILI Dona ABSOLUTA CLUB ESP. BELLCAIRENC 02:52:18 00:00:00 02:52:18 62
75 155 FERRUS JORNET MIQUEL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE FLIX 02:52:28 00:00:00 02:52:28 2
76 176 ALABART MARCH JOSEP RAMON Home ABSOLUTA ASS. ESPORTIVA COTA 705 02:53:29 00:00:00 02:53:29 2
77 113 GARRETA CLUSELLA JORDI Home ABSOLUTA ASS. ESP. ULLASTRELL 02:53:40 00:00:00 02:53:40 2
78 109 COLOME MONLLAO JUAN RAMON Home ABSOLUTA CLUB ESP. MONTASPRE 02:54:16 00:00:00 02:54:16 2
79 191 FRANCH TRILLA JORDI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 02:56:03 00:00:00 02:56:03 2
80 93 FORTUÑO CALDUCH JOAN Home ABSOLUTA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 02:56:09 00:00:00 02:56:09 2
81 143 CEBOLLA BENITEZ JUAN DAVID Home ABSOLUTA CLUB ESP. LARENY 02:56:22 00:00:00 02:56:22 2
82 94 LLIBEROS REQUESENS RUBEN Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 02:56:27 00:00:00 02:56:27 2
83 133 MARRUECOS MESTRE MARC Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. MONTMELL 02:56:46 00:00:00 02:56:46 2
84 141 LIEBANAS RUIZ JOAN CARLES Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 02:57:25 00:00:00 02:57:25 2
85 116 SEGURA SERRES MARC Home ABSOLUTA ASS. ESPORTIVA COTA 705 02:57:45 00:00:00 02:57:45 2
86 114 SUBIRATS GIL JOSEP Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 02:58:43 00:00:00 02:58:43 2
87 140 MENA CACERES JUAN MANEL Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 02:59:14 00:00:00 02:59:14 2
88 154 MONTESO JIMENEZ DAVID Home ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 02:59:22 00:00:00 02:59:22 2
89 49 LINDEZ RIPOLL ALBERT Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. LA PICOSSA 03:01:14 00:00:00 03:01:14 2
9 107 FARGAS PADRENY CRISTINA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. DALCOVER 03:01:48 00:00:00 03:01:48 60
90 216 PUIG MASCARELL GABRIEL Home ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 03:01:49 00:00:00 03:01:49 2
91 83 GARCIA MARQUES RUBEN Home ABSOLUTA CLUB UNIO DESPORTS OBLIGATS I SOFERTS 03:02:32 00:00:00 03:02:32 2
92 91 DURAN RODRIGUEZ RAFA Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 03:02:42 00:00:00 03:02:42 2
93 99 VILANOVA ARDIT DAVID Home ABSOLUTA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 03:03:06 00:00:00 03:03:06 2
94 47 BALLESTER SADURNI BERNAT Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR 03:03:08 00:00:00 03:03:08 2
95 104 PUIG CARLES JOSEP Home ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 03:03:29 00:00:00 03:03:29 2
10 108 GISBERT ARNAU ANNA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 03:04:01 00:00:00 03:04:01 58
96 101 AUSENSI JIMENEZ JOSEP Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ULLDECONA 03:05:57 00:00:00 03:05:57 2
97 198 ESCURRIOLA NAVARRO RAMON Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. DE CATALUNYA TORTOSA 03:06:01 00:00:00 03:06:01 2
98 131 QUERALT ROIG DANIEL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. REFALGARI 03:07:07 00:00:00 03:07:07 2
99 146 POVILL LLUIS ALBERT Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 03:07:45 00:00:00 03:07:45 2
100 162 TOMÀS GREGORIO ILLAN Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 03:07:57 00:00:00 03:07:57 2
101 161 VILA TEIXIDO ALBERT Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 03:08:22 00:00:00 03:08:22 2
102 172 AMADES MATEU JOSEP MARIA Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 03:08:40 00:00:00 03:08:40 2
103 1 GONZALEZ PUJOL DIDAC Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 03:09:22 00:00:00 03:09:22 2
104 103 GUINOVART TRAGUANY ROGER Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DALCOVER 03:09:32 00:00:00 03:09:32 2
105 100 BORONAT MERCADE ARCADI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 03:10:28 00:00:00 03:10:28 2
106 180 POVILL LLUIS MARC Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 03:11:06 00:00:00 03:11:06 2
11 111 SOLE ARMORA LAIA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 03:12:50 00:00:00 03:12:50 56
107 178 GARCIA SANGUESA DAMIA Home ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 03:13:45 00:00:00 03:13:45 2
108 125 MOLINA VALVERDE JORDI Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 03:13:52 00:00:00 03:13:52 2
109 132 OLTRA GARRIDO QUIQUE Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 03:14:45 00:00:00 03:14:45 2
12 144 SANCHEZ GONZALEZ JESSICA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. LARENY 03:15:42 00:00:00 03:15:42 54
110 153 PAGA SORRIBES FRANCESC Home ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 03:16:18 00:00:00 03:16:18 2
111 129 MORENO SANTACANA CARLOS Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 03:16:19 00:00:00 03:16:19 2
112 189 TALARN CAUBET JOAQUIM Home ABSOLUTA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 03:16:54 00:00:00 03:16:54 2
13 167 CASTELLARNAU VILES LAURA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGORÇA 03:17:15 00:00:00 03:17:15 52
113 165 SANS FERRER ALBERT Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ULLDECONA 03:17:59 00:00:00 03:17:59 2
114 163 GOMEZ MARCOS OSCAR Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 03:18:45 00:00:00 03:18:45 2
115 118 PALAU MIR MARC Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. CATALUNYA DE REUS 03:18:54 00:00:00 03:18:54 2
14 157 VALENZUELA MENA SANDRA MARIA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 03:19:00 00:00:00 03:19:00 50
116 81 ALORAS VERSTOEP VICTOR Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 03:19:50 00:00:00 03:19:50 2
117 179 JOSEP MARIA ROIGE SANS Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 03:20:24 00:00:00 03:20:24 2
118 70 COLOMER ALTIMIRA JORDI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 03:20:27 00:00:00 03:20:27 2
15 194 LUQUE DAUDE ARIADNA Dona ABSOLUTA ATLETISME TERRES DE LEBRE 03:21:09 00:00:00 03:21:09 48
119 130 CARCOLE SANS XAVI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 03:21:14 00:00:00 03:21:14 2
120 73 SUBIRANA SALABERT FRANCESC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. SERRAGRENYADA 03:23:29 00:00:00 03:23:29 2
121 142 PALLARES MARTI JOSEP Home ABSOLUTA ASS. ESPORTIVA COTA 705 03:23:41 00:00:00 03:23:41 2
122 231 COMIN GIMENO NANDO Home ABSOLUTA ASS. ESPORTIVA COTA 705 03:24:23 00:00:00 03:24:23 2
123 69 NUÑEZ OLLE ORIOL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. AZIMUT 03:25:42 00:00:00 03:25:42 2
16 173 ESPINACH CARBO PAULA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 03:26:02 00:00:00 03:26:02 46
17 188 CLARAVALL FARRAS ARIADNA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 03:27:06 00:00:00 03:27:06 44
18 102 TISCAR MATHEU LETICIA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. ULLDECONA 03:28:19 00:00:00 03:28:19 42
19 200 SIERRA BERNAT OLGA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. PICA DESTATS 03:29:09 00:00:00 03:29:09 40
124 183 CASTILLO SOLANS JOAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 03:30:05 00:00:00 03:30:05 2
20 207 MUR CERVELLO SORAYA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE FLIX 03:30:46 00:00:00 03:30:46 38
125 208 MUR CERVELLO ENRIC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE FLIX 03:30:49 00:00:00 03:30:49 2
126 112 CURTO SALVADO ALBERT Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 03:32:21 00:00:00 03:32:21 2
127 166 REVERTE MOYA MANEL Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA 03:32:24 00:00:00 03:32:24 2
21 192 CABALLE FABRA RAQUEL Dona ABSOLUTA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 03:33:25 00:00:00 03:33:25 36
22 196 ESTORACH ARSASA MIRIAM Dona ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 03:33:41 00:00:00 03:33:41 34
128 148 ROCA LLOBET JOSEP Home ABSOLUTA CLUB UNIO DESPORTS OBLIGATS I SOFERTS 03:34:15 00:00:00 03:34:15 2
129 214 ANDREU LOPEZ AARON Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 03:34:33 00:00:00 03:34:33 2
23 197 BORRAS PIÑOL ANGELS Dona ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 03:34:44 00:00:00 03:34:44 32
24 147 PEGUEROLES CLEMENTE NURIA Dona ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 03:35:01 00:00:00 03:35:01 30
130 195 CORNADO ROYO ARCADI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TARRAGONA 03:36:57 00:00:00 03:36:57 2
131 89 PORRES FURIO CLAUDIO Home ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 03:38:57 00:00:00 03:38:57 2
132 105 VICENTE SIMEON Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 03:38:58 00:00:00 03:38:58 2
25 203 VALERO EXPOSITO REYES Dona ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL 03:40:27 00:00:00 03:40:27 28
133 110 GABALDA FERRE ELOI Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 03:40:50 00:00:00 03:40:50 2
26 211 ZAPLANA ALCARAZ PAQUI Dona ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 03:43:43 00:00:00 03:43:43 26
134 215 VIDAL CABRE JOSEP Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 03:43:46 00:00:00 03:43:46 2
135 205 PASCUAL GINOVART EDUARD Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. SALOUENC 03:45:44 00:00:00 03:45:44 2
136 160 MARTI SANZ DAVID Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. SALOUENC 03:45:46 00:00:00 03:45:46 2
137 206 PRATS FERRE IGNASI M Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 03:48:27 00:00:00 03:48:27 2
27 230 CORCHIE CATALINA Dona ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 03:50:22 00:00:00 03:50:22 24
28 193 RUIZ MARTINEZ VANESSA Dona ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. MASDENVERGE 03:52:19 00:00:00 03:52:19 22
138 199 ALBESA AGUILO GERARD Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. LA PICOSSA 03:52:27 00:00:00 03:52:27 2
29 168 RIBERA LOMBARTE CRISTINA Dona ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 03:54:05 00:00:00 03:54:05 20
30 184 CABALLE FABRA GEMMA Dona ABSOLUTA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 03:57:07 00:00:00 03:57:07 18
139 209 QUIROS PONFERRADA DAVID Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. LA PICOSSA 03:57:51 00:00:00 03:57:51 2
140 201 SOLE POYO JOSEP Home ABSOLUTA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 03:58:20 00:00:00 03:58:20 2
141 174 ARMENTEROS RUIZ JUAN CARLOS Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 03:59:25 00:00:00 03:59:25 2
142 204 SALAT FERNANDEZ JORDI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. GUISSONENC 04:02:38 00:00:00 04:02:38 2
143 120 FERRER CABECERAN TOMAS Home ABSOLUTA ALTRES FEDERACIONS 04:06:02 00:00:00 04:06:02 2
144 226 MARTINEZ ROSELL POL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA 04:08:46 00:00:00 04:08:46 2
145 190 ALCARRAZ ESPELTA JAUME Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL 04:10:04 00:00:00 04:10:04 2
31 218 PORRES VALLES LAIA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MONTBLANC 04:15:46 00:00:00 04:15:46 16
146 212 MORESO ABELLA VICTOR Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. REFALGARI 04:15:46 00:00:00 04:15:46 2
147 202 BERENGUER RIUS JOAN Home ABSOLUTA CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL 04:19:04 00:00:00 04:19:04 2
32 224 SANCHEZ HURTADO CARMEN Dona ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 04:31:35 00:00:00 04:31:35 14
1 308 JULVE LARA JOSEP M Home JUNIOR CLUB EXCTA. MONTBLANC 01:46:59 00:00:00 01:46:59 100
2 301 PUCHOL SOTERAS NIL Home JUNIOR CLUB EXCTA. MADTEAM 01:49:46 00:00:00 01:49:46 88
3 304 CALERO MAÑAS ERIK Home JUNIOR CENTRE EXCTA. DEL PENEDES 01:52:38 00:00:00 01:52:38 78
4 303 XIFRE GOMIS ARNAU Home JUNIOR AGRUP. EXCTA. CATALUNYA 01:57:40 00:00:00 01:57:40 72
5 309 SAGUE SORS QUIRZE Home JUNIOR ASS. ESP. I CULT. CAPGIRELL 01:59:59 00:00:00 01:59:59 68
6 307 OLARIA MORENO POL Home JUNIOR CLUB EXCTA. ARITJOL 02:09:23 00:00:00 02:09:23 66
1 305 TARRAGO CLOP NURIA Dona JUNIOR FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA. SALLENTI 02:15:45 00:00:00 02:15:45 100
1 402 MIRABET ARDERIU PEP Home JUVENIL CENTRE EXCTA. REFALGARI 01:05:06 00:00:00 01:05:06 100
2 407 TORNE SOLA LLUC Home JUVENIL CLUB EXCTA. UECANOIA 01:05:53 00:00:00 01:05:53 88
3 404 GIBERT SOLE ORIOL Home JUVENIL CLUB EXCTA. MONTBLANC 01:06:51 00:00:00 01:06:51 78
4 409 FLORENCIO PUJOL MARC Home JUVENIL CLUB ESPORTIU LARENY 01:09:08 00:00:00 01:09:08 72
6 410 RAMON LLORENTE DAVID Home JUVENIL CLUB EXCTA. MADTEAM 01:13:27 00:00:00 01:13:27 68
7 403 BAJADOR BATALLA ALEIX Home JUVENIL CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 01:16:57 00:00:00 01:16:57 66
1 405 BERENGUEL SOTO AROA Dona JUVENIL CLUB DESPORTS DE MUNTANYA CERDANYOLA 01:18:53 00:00:00 01:18:53 100
8 406 CRESPIERA PIELLA PAU Home JUVENIL CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 01:22:01 00:00:00 01:22:01 64
9 401 ALABART FERRE BLAI Home JUVENIL ASS. ESPORTIVA COTA 705 01:22:05 00:00:00 01:22:05 62
2 411 ESCURA PERRIER LINA Dona JUVENIL CLUB EXCTA. MADTEAM 01:28:53 00:00:00 01:28:53 88
1 506 CABRE SALSENCH JOAN Home CADET CLUB ESP. LARENY 00:57:08 00:00:00 00:57:08 100
2 514 ALVAREZ DEL VAL AARON Home CADET CLUB ESP. MINDUNDIS TEAM 00:58:43 00:00:00 00:58:43 88
3 510 MARTINEZ MARTINEZ MARC Home CADET CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 00:58:57 00:00:00 00:58:57 78
4 512 VILANNA SENTIS NIL Home CADET CLUB TRAIL XICS MONTSENY 01:03:08 00:00:00 01:03:08 72
5 509 CIVIT MARCET ORIOL Home CADET CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT 01:03:25 00:00:00 01:03:25 68
6 508 SANCHO SERRA ANDREU Home CADET CLUB EXCTA. ARITJOL 01:04:11 00:00:00 01:04:11 66
7 513 PUJOL CASELLAS RAMON Home CADET UNIO EXCTA. VIC 01:04:56 00:00:00 01:04:56 64
1 503 LASALLE GRATACOS GABRIELA Dona CADET CLUB ESP. MINDUNDIS TEAM 01:05:05 00:00:00 01:05:05 100
2 511 PLANS SAFORAS ALAITZ Dona CADET CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 01:14:42 00:00:00 01:14:42 88
3 507 MARTIN RODRIGUEZ CLAUDIA Dona CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 01:19:52 00:00:00 01:19:52 78
4 501 MARTINEZ CANTERAS LUCIA Dona CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 01:21:45 00:00:00 01:21:45 72
5 502 RAYA BONET CARLA Dona CADET CENTRE EXCTA. DE CATALUNYA 01:22:41 00:00:00 01:22:41 68
6 505 REBULL DE LA VEGA ANNA Dona CADET CLUB DATLETISME TERRES DE LEBRE 01:27:44 00:00:00 01:27:44 66
7 504 MARGINET VIDAL LAIA Dona CADET CLUB ESP. LARENY 01:33:36 00:00:00 01:33:36 64
3 SEXE 4 CATEGORIA

Classificació de la prova per subcategoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE SUBCATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL PUNTS SUBATEGORIA
1 12 GARCIA TERRONES SERGI Home PROMESA CLUB ESP. CERDANYA PIRINEUS 01:58:14 00:00:00 01:58:14 100
2 14 BARTI SOLA ISAAC Home PROMESA CENTRE EXCTA. DOLOT 01:58:21 00:00:00 01:58:21 88
3 77 LLEIXA QUIROGA PAU Home PROMESA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 02:14:04 00:00:00 02:14:04 78
4 27 NIETO CERRILLO ANGEL Home PROMESA CLUB UNIO DESPORTS OBLIGATS I SOFERTS 02:22:20 00:00:00 02:22:20 72
5 25 PLATERO BELMONTE ORIOL Home PROMESA CLUB DATLETISME TERRES DE L'EBRE 02:22:42 00:00:00 02:22:42 68
6 26 ARRUFAT VILAMAJO PAU Home PROMESA CENTRE EXCTA. BORGES GARRIGUES 02:29:46 00:00:00 02:29:46 66
7 50 FARGAS NAVARRO ARNAU Home PROMESA CLUB EXCTA. MONTBLANC 02:34:54 00:00:00 02:34:54 64
8 75 AYLLON ARAGONES ANDREU Home PROMESA CLUB EXCTA. ARITJOL 02:40:15 00:00:00 02:40:15 62
9 143 CEBOLLA BENITEZ JUAN DAVID Home PROMESA CLUB ESP. LARENY 02:56:22 00:00:00 02:56:22 60
10 116 SEGURA SERRES MARC Home PROMESA ASS. ESPORTIVA COTA 705 02:57:45 00:00:00 02:57:45 58
11 114 SUBIRATS GIL JOSEP Home PROMESA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 02:58:43 00:00:00 02:58:43 56
1 74 GUIRADO SANCHEZ ANNA Dona PROMESA ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 02:32:23 00:00:00 02:32:23 100
2 169 BALCELLS SERRA CELIA Dona PROMESA CENTRE EXCTA. QUERALT 02:46:07 00:00:00 02:46:07 88
3 111 SOLE ARMORA LAIA Dona PROMESA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 03:12:50 00:00:00 03:12:50 78
4 144 SANCHEZ GONZALEZ JESSICA Dona PROMESA CLUB ESP. LARENY 03:15:42 00:00:00 03:15:42 72
1 37 BARRIOS SOLSONA EDUARD Home VETERA ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL AAEET 02:09:50 00:00:00 02:09:50 100
2 232 SANTAMARIA MARTINEZ ENRIQUE Home VETERA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 02:21:56 00:00:00 02:21:56 88
3 21 GARCIA ARGENTO VICENT Home VETERA CENTRE EXCTA. AZIMUT 02:22:25 00:00:00 02:22:25 78
4 88 SOLSONA NOVELL XAVIER Home VETERA CLUB UNIO DESPORTS OBLIGATS I SOFERTS 02:22:31 00:00:00 02:22:31 72
5 43 MARINE CALERO DAVID Home VETERA CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 02:24:46 00:00:00 02:24:46 68
6 62 ARRASTRARIA LLUCH XAVI Home VETERA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 02:29:31 00:00:00 02:29:31 66
7 23 OLIVE MARTI FRAN Home VETERA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 02:31:40 00:00:00 02:31:40 64
8 84 GIMENO BALLESTER PAU Home VETERA CENTRE EXCTA. REFALGARI 02:33:59 00:00:00 02:33:59 62
9 134 GUIMERA MULLOR JOSEP Home VETERA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 02:39:16 00:00:00 02:39:16 60
10 92 MATAS AGUILERA KIKO Home VETERA CENTRE EXCTA. ESQUIROL 02:39:41 00:00:00 02:39:41 58
11 61 BACA MATAS TONI Home VETERA CENTRE EXCTA. DEL PENEDES 02:39:43 00:00:00 02:39:43 56
12 65 GARCIA LOPEZ JOSE Mª Home VETERA CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA 02:41:47 00:00:00 02:41:47 54
13 98 LLINARES LLORCA PERE Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 02:42:55 00:00:00 02:42:55 52
14 85 CATALA SALES SERGIO Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 02:44:35 00:00:00 02:44:35 50
15 87 TODA CALLAU MARC Home VETERA CLUB ESP. LARENY 02:45:47 00:00:00 02:45:47 48
16 152 MARGINET ROBAS JAIME Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 02:46:08 00:00:00 02:46:08 46
17 53 OMAñA ESPINOSA MANUEL Home VETERA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 02:46:51 00:00:00 02:46:51 44
18 159 AZORIN RODRIGUEZ ALEJANDRO Home VETERA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 02:49:09 00:00:00 02:49:09 42
19 164 VERGES BOSCH DAVID Home VETERA CLUB EXCTA. DALCOVER 02:51:51 00:00:00 02:51:51 40
20 109 COLOME MONLLAO JUAN RAMON Home VETERA CLUB ESP. MONTASPRE 02:54:16 00:00:00 02:54:16 38
21 191 FRANCH TRILLA JORDI Home VETERA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 02:56:03 00:00:00 02:56:03 36
22 133 MARRUECOS MESTRE MARC Home VETERA ASS. EXCTA. MONTMELL 02:56:46 00:00:00 02:56:46 34
23 140 MENA CACERES JUAN MANEL Home VETERA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 02:59:14 00:00:00 02:59:14 32
24 216 PUIG MASCARELL GABRIEL Home VETERA CLUB BTT MONTBIKE 03:01:49 00:00:00 03:01:49 30
25 91 DURAN RODRIGUEZ RAFA Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 03:02:42 00:00:00 03:02:42 28
26 104 PUIG CARLES JOSEP Home VETERA CLUB BTT MONTBIKE 03:03:29 00:00:00 03:03:29 26
27 198 ESCURRIOLA NAVARRO RAMON Home VETERA UNIO EXCTA. DE CATALUNYA TORTOSA 03:06:01 00:00:00 03:06:01 24
28 131 QUERALT ROIG DANIEL Home VETERA CENTRE EXCTA. REFALGARI 03:07:07 00:00:00 03:07:07 22
29 172 AMADES MATEU JOSEP MARIA Home VETERA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 03:08:40 00:00:00 03:08:40 20
30 1 GONZALEZ PUJOL DIDAC Home VETERA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 03:09:22 00:00:00 03:09:22 18
31 103 GUINOVART TRAGUANY ROGER Home VETERA CLUB EXCTA. DALCOVER 03:09:32 00:00:00 03:09:32 16
32 125 MOLINA VALVERDE JORDI Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 03:13:52 00:00:00 03:13:52 14
33 129 MORENO SANTACANA CARLOS Home VETERA CLUB EXCTA. ARITJOL 03:16:19 00:00:00 03:16:19 12
34 189 TALARN CAUBET JOAQUIM Home VETERA TRAIL ROQUETES ASS. ESPORTIVA I CULTURAL 03:16:54 00:00:00 03:16:54 10
35 165 SANS FERRER ALBERT Home VETERA CENTRE EXCTA. ULLDECONA 03:17:59 00:00:00 03:17:59 8
36 81 ALORAS VERSTOEP VICTOR Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 03:19:50 00:00:00 03:19:50 6
37 130 CARCOLE SANS XAVI Home VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 03:21:14 00:00:00 03:21:14 4
38 183 CASTILLO SOLANS JOAN Home VETERA CLUB EXCTA. MOIANES INDEPENDENT 03:30:05 00:00:00 03:30:05 2
39 166 REVERTE MOYA MANEL Home VETERA CLUB CENTRE EXCTA. LA FORADADA 03:32:24 00:00:00 03:32:24 2
40 148 ROCA LLOBET JOSEP Home VETERA CLUB UNIO DESPORTS OBLIGATS I SOFERTS 03:34:15 00:00:00 03:34:15 2
41 105 VICENTE SIMEON Home VETERA ALTRES FEDERACIONS 03:38:58 00:00:00 03:38:58 2
42 215 VIDAL CABRE JOSEP Home VETERA CLUB EXCTA. TRAIL TARRACO 03:43:46 00:00:00 03:43:46 2
43 209 QUIROS PONFERRADA DAVID Home VETERA ASS. EXCTA. LA PICOSSA 03:57:51 00:00:00 03:57:51 2
44 190 ALCARRAZ ESPELTA JAUME Home VETERA CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL 04:10:04 00:00:00 04:10:04 2
1 4 NAVARRO GARCIA ROSA Dona VETERA CLUB ESP. DE MUNTANYA LA CAMETA COIXA 02:31:39 00:00:00 02:31:39 100
2 233 BARREDA BORT PATRICIA Dona VETERA ALTRES FEDERACIONS 02:37:40 00:00:00 02:37:40 88
3 167 CASTELLARNAU VILES LAURA Dona VETERA CENTRE EXCTA. ALTA RIBAGORÇA 03:17:15 00:00:00 03:17:15 78
4 200 SIERRA BERNAT OLGA Dona VETERA CLUB EXCTA. PICA DESTATS 03:29:09 00:00:00 03:29:09 72
5 196 ESTORACH ARSASA MIRIAM Dona VETERA CLUB BTT MONTBIKE 03:33:41 00:00:00 03:33:41 68
6 197 BORRAS PIÑOL ANGELS Dona VETERA CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 03:34:44 00:00:00 03:34:44 66
7 193 RUIZ MARTINEZ VANESSA Dona VETERA CLUB CENTRE EXCTA. MASDENVERGE 03:52:19 00:00:00 03:52:19 64
1 71 ORAA BONET OSCAR Home MASTER 50 CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 02:34:53 00:00:00 02:34:53 100
2 72 PARES ROCA JOAN Home MASTER 50 CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 02:40:02 00:00:00 02:40:02 88
3 176 ALABART MARCH JOSEP RAMON Home MASTER 50 ASS. ESPORTIVA COTA 705 02:53:29 00:00:00 02:53:29 78
4 113 GARRETA CLUSELLA JORDI Home MASTER 50 ASS. ESP. ULLASTRELL 02:53:40 00:00:00 02:53:40 72
5 141 LIEBANAS RUIZ JOAN CARLES Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 02:57:25 00:00:00 02:57:25 68
6 49 LINDEZ RIPOLL ALBERT Home MASTER 50 ASS. EXCTA. LA PICOSSA 03:01:14 00:00:00 03:01:14 66
7 47 BALLESTER SADURNI BERNAT Home MASTER 50 ASS. ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR 03:03:08 00:00:00 03:03:08 64
8 178 GARCIA SANGUESA DAMIA Home MASTER 50 CLUB BTT MONTBIKE 03:13:45 00:00:00 03:13:45 62
9 70 COLOMER ALTIMIRA JORDI Home MASTER 50 CLUB EXCTA. ALLIBERADRENALINA 03:20:27 00:00:00 03:20:27 60
10 69 NUÑEZ OLLE ORIOL Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. AZIMUT 03:25:42 00:00:00 03:25:42 58
11 112 CURTO SALVADO ALBERT Home MASTER 50 CLUB CENTRE EXCTA. TRENCACIMS 03:32:21 00:00:00 03:32:21 56
12 205 PASCUAL GINOVART EDUARD Home MASTER 50 CLUB EXCTA. SALOUENC 03:45:44 00:00:00 03:45:44 54
13 206 PRATS FERRE IGNASI M Home MASTER 50 CLUB EXCTA. ARITJOL 03:48:27 00:00:00 03:48:27 52
14 174 ARMENTEROS RUIZ JUAN CARLOS Home MASTER 50 CLUB EXCTA. ARITJOL 03:59:25 00:00:00 03:59:25 50
15 204 SALAT FERNANDEZ JORDI Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. GUISSONENC 04:02:38 00:00:00 04:02:38 48
16 202 BERENGUER RIUS JOAN Home MASTER 50 CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL 04:19:04 00:00:00 04:19:04 46
1 203 VALERO EXPOSITO REYES Dona MASTER 50 CLUB CENTRE EXCTA. SERRES DEL MESTRAL 03:40:27 00:00:00 03:40:27 100
2 224 SANCHEZ HURTADO CARMEN Dona MASTER 50 CLUB BTT MONTBIKE 04:31:35 00:00:00 04:31:35 88
1 179 JOSEP MARIA ROIGE SANS Home MASTER 60 CLUB EXCTA. ARITJOL 03:20:24 00:00:00 03:20:24 100
2 73 SUBIRANA SALABERT FRANCESC Home MASTER 60 CENTRE EXCTA. SERRAGRENYADA 03:23:29 00:00:00 03:23:29 88
3 142 PALLARES MARTI JOSEP Home MASTER 60 ASS. ESPORTIVA COTA 705 03:23:41 00:00:00 03:23:41 78
SEXE CATEGORIA