FEEC Federació d'Entitats Excursionistes de Catalunya

Agenda / Competició

Cames de Ferro al Puigsacalm 42km i altres distàncies

Distància 42km
Desnivell 2900m

Aquesta prova forma part de
20a Copa Catalana de Curses per Muntanya

Garrotxa Curses per Muntanya

29 de maig 2022 - 8h

Sant Esteve d'en Bas

Via Verda del Carrilet Olot Girona, 17176 San Esteban d'en Bas, Girona

Preu a determinar

Entitats organitzadores

GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA

Contacte

972 69 02 07 / camesdeferro@geca.cat

Aquesta cursa està creada pel Grup Excursionista Cultural i Alpinista (GECA) que porta més de 40 anys en actiu guiant a adults, jovent i mainada per la muntanya; el 2015 vam decidir afegir al nostre llistat d’activitats, la cursa de muntanya Cames de Ferro al Puigsacalm.

Cames de Ferro és una cursa 100% solidària, organitzada i guiada per a voluntaris i tot el que recaptem  ho donem a la fundació A. Bosch que manté 3 línies d’investigació a l’Hospital de la Vall d’Hebron, a on cerquen solucions mèdiques a  malalties infantils principalment el càncer infantil.

Gràcies!!!!! 🙂

Totes les distàncies disponibles per poder participar:

  • Marató 42 km (Categoria Absoluta) ENLLAÇ
  • Mitja marató 23 km  ENLLAÇ
  • Cursa 17 km (Categoria Júnior) ENLLAÇ
  • Cursa 12 km (Categoria Juvenil) ENLLAÇ
  • Cursa 10 km (Categoria Cadet) ENLLAÇ
  • Cursa 8 km (Categoria Infantil) ENLLAÇ

Classificació de la prova per categoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE CATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL PUNTS CATEGORIA
1 156 OLLE BERNADES MARC Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. OLIANA 4:27:29 0:00:00 4:27:29 100
2 110 PORQUERAS SIMO GENIS Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 4:38:00 0:00:00 4:38:00 88
3 165 ROTA COLLELL MARC Home ABSOLUTA CLUB ATLÈTIC L'ESPORTIU TORELL 4:46:29 0:00:00 4:46:29 78
4 126 VALLDEORIOLA BLANCAFORT XAVI Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDEN 4:48:39 0:00:00 4:48:39 72
5 113 TARRES ROGER Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. EL SENDERO DE RIUDECOLS 4:50:29 0:00:00 4:50:29 68
6 167 BARRIOS SOLSONA EDUARD Home ABSOLUTA ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET 4:54:12 0:00:00 4:54:12 66
7 127 PAGES PUIGDEVALL JOSEP Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MAÇANETEN 5:00:51 0:00:00 5:00:51 64
8 151 BARTRA GUAL DE TORRELLA GASPAR Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE EXCTA. VILASSAR DE MAR 5:05:45 0:00:00 5:05:45 62
9 115 MARINE CALERO DAVID Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 5:10:03 0:00:00 5:10:03 60
10 152 GARCIA COBOS ALBERT Home ABSOLUTA CLUB CAMI DELS IBERS TRAIL RUNNING 5:10:09 0:00:00 5:10:09 58
11 142 SANTAMARIA MARTINEZ ENRIQUE Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 5:12:36 0:00:00 5:12:36 56
12 128 SALSENCH CONSTANCIO CARLES Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 5:19:06 0:00:00 5:19:06 54
13 131 JULVE LARA JOSEP M Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 5:22:53 0:00:00 5:22:53 52
14 125 LARROYA PAIXA FERRAN Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 5:22:53 0:00:00 5:22:53 50
15 124 VILA FIGUERAS JOAN POL Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 5:22:54 0:00:00 5:22:54 48
16 111 FIOL AUMATELL GERARD Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLO 5:26:58 0:00:00 5:26:58 46
17 180 DELGADO SANGLAS JORDI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLO 5:27:00 0:00:00 5:27:00 44
18 160 SOLSONA NOVELL XAVIER Home ABSOLUTA CLUB "UNIO D'ESPORTS OBLIGATS I SOFERTS" (CUDOS) 5:28:11 0:00:00 5:28:11 42
19 202 DURAN SALA DAVID Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 5:28:55 0:00:00 5:28:55 40
20 103 VILA FABRA PAU Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MONTBLANC 5:28:58 0:00:00 5:28:58 38
21 118 PEREZ GOMEZ CRISTIAN Home ABSOLUTA CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA 5:35:39 0:00:00 5:35:39 36
22 122 SALA PUIGDERRAJOLS ORIOL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLO 5:36:00 0:00:00 5:36:00 34
23 106 RUBIO BOBET IVAN Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE ALPI VALL DEL SEGADELL 5:37:20 0:00:00 5:37:20 32
24 168 ANTICH DRESAIRE ARNAU Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE GRÀCI 5:38:48 0:00:00 5:38:48 30
25 101 ROQUET SAQUES LLUIS Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLO 5:40:12 0:00:00 5:40:12 28
26 163 MAS CACERES LLUISMA Home ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 5:43:20 0:00:00 5:43:20 26
27 140 AMBLAS ESTRADA DAVID Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. PRATS 5:43:43 0:00:00 5:43:43 24
28 178 CASAS SOLER CESC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLO 5:48:37 0:00:00 5:48:37 22
29 120 FLORES GRIFOL DIDAC Home ABSOLUTA CENTRE QUITXALLA EXCURSIONISTA 5:50:29 0:00:00 5:50:29 20
1 112 GONZALEZ BARRACHINA NATALIA Dona ABSOLUTA ASS. DEPORTIVA RUNNING VIGIA 5:52:35 0:00:00 5:52:35 100
2 114 PUJOL VALENCIA ANNA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 5:54:23 0:00:00 5:54:23 88
30 149 PADROSA DANES GUILLEM Home ABSOLUTA CLUB ALPI BELL-LLOC 5:58:17 0:00:00 5:58:17 18
31 116 LECINA RATERO JORDI Home ABSOLUTA ASS. LA MASSA, CENTRE DE CULT. VILASSARENC (SE) 6:09:33 0:00:00 6:09:33 16
32 139 ARGILES IGLESIAS ARNAU Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. BORGES GARRIGUES 6:10:22 0:00:00 6:10:22 14
33 119 PINEDA SEGARRA ABEL Home ABSOLUTA ASS. DEPORTIVA RUNNING VIGIA 6:10:22 0:00:00 6:10:22 12
34 172 JUANOLA BECERRA XAVIER Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. AMERENC ESQUELLES 6:13:15 0:00:00 6:13:15 10
35 134 REVERTE MOYA ALBERT Home ABSOLUTA CLUB MONTSANT DE CURSES D'ORIENTACIO 6:15:32 0:00:00 6:15:32 8
36 169 GIMENO BALLESTER PAU Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. REFALGARI 6:15:33 0:00:00 6:15:33 6
37 171 GUIMERA MULLOR JOSEP Home ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 6:17:08 0:00:00 6:17:08 4
38 109 CRUXENT CORT JORDI Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE ALPI "VALL DEL SEGADELL" 6:23:08 0:00:00 6:23:08 2
39 108 CIRIA BONET MANEL Home ABSOLUTA CLOS PONS THAI RUNNERS ASS. ESP 6:27:32 0:00:00 6:27:32 2
40 170 COLL CULEBRAS SERGI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. D'OLOT 6:27:36 0:00:00 6:27:36 2
3 129 FLORENCIO CABRE NURIA Dona ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 6:28:00 0:00:00 6:28:00 78
41 174 GARRETA CLUSELLA JORDI Home ABSOLUTA ASS. ESP. ULLASTRELL 6:28:10 0:00:00 6:28:10 2
42 117 BELTRAN CUNI POL Home ABSOLUTA ASS. LA MASSA, CENTRE DE CULT. VILASSARENC (SE) 6:31:24 0:00:00 6:31:24 2
4 164 LLOBAT I GRACIA EVA CRISTINA Dona ABSOLUTA CLUB BTT MONTBIKE 6:31:50 0:00:00 6:31:50 72
43 137 PRAT SOLER ANTONI Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. OLIANA 6:31:57 0:00:00 6:31:57 2
44 145 IZQUIERDO IZQUIERDO JAVIER Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 6:33:03 0:00:00 6:33:03 2
5 147 BANEGAS MORALES MARILI Dona ABSOLUTA CLUB ESP. BELLCAIRENC 6:35:53 0:00:00 6:35:53 68
45 166 PAGES PIFERRER MIQUEL Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. EMPORDANÈ 6:43:28 0:00:00 6:43:28 2
46 173 LOPEZ SANCHEZ SERGIO Home ABSOLUTA GRUP DE MUNTANYA ARGENTONA 6:46:17 0:00:00 6:46:17 2
47 161 BARRANCOS SOLERA JORDI Home ABSOLUTA CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS 6:55:00 0:00:00 6:55:00 2
6 158 ESCAMILLA MIQUEL LIDIA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. MATXACUCA 7:03:26 0:00:00 7:03:26 66
48 102 GALCERAN COLOMER MIQUEL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. BANYOLES 7:05:09 0:00:00 7:05:09 2
49 154 FORES BOSCH QUEL Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. D'OLOT 7:14:08 0:00:00 7:14:08 2
7 153 MEDINA ALCOJOR JULIA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE ALPI VALL DEL SEGADELL 7:23:04 0:00:00 7:23:04 64
50 179 PENALVA SOLA JOSEP Home ABSOLUTA ASS. CULT. ESP. JONQUERENCA (SE) 7:23:06 0:00:00 7:23:06 2
8 130 ALONSO RAMOS CARME Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. CAMINAIRES DE VILAMAJOR 7:25:30 0:00:00 7:25:30 62
9 105 FRIAS GARRET DINA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 7:29:48 0:00:00 7:29:48 60
51 150 PALLEJA ELIAS JOAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE GRÀCI 7:34:17 0:00:00 7:34:17 2
52 132 ORTIZ PEREZ ANTONIO Home ABSOLUTA JOVENTUT ATLÈTICA MONTCAD 7:37:02 0:00:00 7:37:02 2
53 162 BLANQUERA JORDI Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. AMERENC ESQUELLES 7:43:14 0:00:00 7:43:14 2
54 138 CAMPOY RIVERA SERGIO Home ABSOLUTA ASS. CLUB ESPORTIU L'ARBOÃ 7:52:24 0:00:00 7:52:24 2
55 146 SALELLAS BERDION LLUIS Home ABSOLUTA ASS. CULT. ESP. JONQUERENCA (SE) 8:02:37 0:00:00 8:02:37 2
56 157 BIERA ANGUERA JOAQUIN Home ABSOLUTA ASS. CULT. ESP. JONQUERENCA (SE) 8:02:56 0:00:00 8:02:56 2
57 177 GASOL BOLEDA MARC Home ABSOLUTA AGRUP. CULT. ESP. BOMBERS DE BARCELONA (SE) 8:22:25 0:00:00 8:22:25 2
10 144 UREÑA ANTOLIN PIL Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. FARNERS 8:38:14 0:00:00 8:38:14 58
1 77 MIRABET ARDERIU PEP Home JUNIOR CENTRE EXCTA. REFALGARI 1:35:53 0:00:00 1:35:53 100
2 78 CABALLERIA GOMEZ RAMON Home JUNIOR GRUP EXCTA. CULT. ALPI. - LLETISSONADA 1:37:30 0:00:00 1:37:30 88
3 76 MARGINET VIDAL MARC Home JUNIOR CLUB ESP. L'ARENY 2:01:18 0:00:00 2:01:18 78
1 56 MENENDEZ PERE Home JUVENIL CLUB MUNTANYENC DE TERRASSA 0:56:00 0:00:00 0:56:00 100
2 52 ZURITA I RUIZ ERIK Home JUVENIL CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT 0:59:26 0:00:00 0:59:26 88
3 62 ESQUERDA MARTI Home JUVENIL CENTRE EXCTA. DE TERRASSA 1:01:00 0:00:00 1:01:00 78
4 58 GOMEZ DE LA TORRE I ARMENGOU MARTI Home JUVENIL CLUB ESQUI GIRONA (SE) 1:01:19 0:00:00 1:01:19 72
5 61 URGELES ROURA OLEGUER Home JUVENIL UNIO EXCTA. DE CATALUNYA MATARO 1:02:14 0:00:00 1:02:14 68
6 55 CABRE SALSENCH JOAN Home JUVENIL CLUB ESP. L'ARENY 1:03:44 0:00:00 1:03:44 66
7 60 PLANAS DOMENECH BERNAT Home JUVENIL CLUB ESQUI GIRONA (SE) 1:03:57 0:00:00 1:03:57 64
8 57 MARTINEZ MARC Home JUVENIL CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDEN 1:05:34 0:00:00 1:05:34 62
9 59 JULIA ROGER Home JUVENIL CLUB ESQUI GIRONA (SE) 1:05:38 0:00:00 1:05:38 60
10 54 PARISE MARC Home JUVENIL CLUB EXCTA. MADTEAM 1:07:02 0:00:00 1:07:02 58
11 63 CRESPIERA PIELLA PAU Home JUVENIL CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDEN 1:09:08 0:00:00 1:09:08 56
12 51 FLORENCIO PUJOL MARC Home JUVENIL CLUB ESP. L'ARENY 1:11:18 0:00:00 1:11:18 54
1 53 MARTINEZ CANTERAS LUCIA Dona JUVENIL CLUB EXCTA. MADTEAM 1:43:38 0:00:00 1:43:38 100
1 32 SAGUES ROVIRA BIEL Home CADET CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDEN 0:48:59 0:00:00 0:48:59 100
2 37 PUIGVERT PALACIOS JAN Home CADET CLUB ESQUI GIRONA (SE) 0:53:45 0:00:00 0:53:45 88
3 31 ROVIRA MORATIN NIL Home CADET UNIO EXCTA. DE CATALUNYA DE GRÀCI 0:53:45 0:00:00 0:53:45 78
4 30 VILANNA SENTIS NIL Home CADET ASS. ESP. TRAIL XICS MONTSENY 0:55:14 0:00:00 0:55:14 72
5 43 CANYADA RUIZ ALEX Home CADET CENTRE EXCTA. DE TERRASSA 0:58:26 0:00:00 0:58:26 68
6 26 SENESI ALADJEM OSCAR Home CADET CLUB EXCTA. DE GRÀCI 0:59:15 0:00:00 0:59:15 66
7 29 SALAT GUARDIET ORIOL Home CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 1:01:14 0:00:00 1:01:14 64
8 27 CAMBREDO AGORRETA SANDRO Home CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 1:02:21 0:00:00 1:02:21 62
1 34 PLANS SAFORAS UMA Dona CADET CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDEN 1:03:42 0:00:00 1:03:42 100
9 36 RASERO SAURA BIEL Home CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 1:04:51 0:00:00 1:04:51 60
2 38 TORRENTBO MACIA BRUNA Dona CADET UNIO EXCTA. VIC 1:08:49 0:00:00 1:08:49 88
3 39 MARTIN RODRIGUEZ CLAUDIA Dona CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 1:16:06 0:00:00 1:16:06 78
4 33 PLANS SAFORAS ALAITZ Dona CADET CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDEN 1:17:55 0:00:00 1:17:55 72
5 28 DE HARO SANCHEZ ZOE Dona CADET CLUB EXCTA. MADTEAM 1:50:04 0:00:00 1:50:04 68
3 SEXE 4 CATEGORIA

Classificació de la prova per subcategoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE SUBCATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL PUNTS SUBCATEGORIA
1 126 VALLDEORIOLA BLANCAFORT XAVI Home VETERA CLUB EXCTA. MOIANÈS INDEPENDEN 4:48:39 0:00:00 4:48:39 100
2 167 BARRIOS SOLSONA EDUARD Home VETERA ASS. ALUMN. EX ALUMN. ESCOLA TREBALL (SE) - AAEET 4:54:12 0:00:00 4:54:12 88
3 115 MARINE CALERO DAVID Home VETERA CENTRE EXCTA. MOLINS DE REI 5:10:03 0:00:00 5:10:03 78
4 142 SANTAMARIA MARTINEZ ENRIQUE Home VETERA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 5:12:36 0:00:00 5:12:36 72
5 160 SOLSONA NOVELL XAVIER Home VETERA CLUB "UNIO D'ESPORTS OBLIGATS I SOFERTS" (CUDOS) 5:28:11 0:00:00 5:28:11 68
6 106 RUBIO BOBET IVAN Home VETERA ASS. ESP. CENTRE ALPI VALL DEL SEGADELL 5:37:20 0:00:00 5:37:20 66
7 101 ROQUET SAQUES LLUIS Home VETERA CENTRE EXCTA. TORELLO 5:40:12 0:00:00 5:40:12 64
8 116 LECINA RATERO JORDI Home VETERA ASS. LA MASSA, CENTRE DE CULT. VILASSARENC (SE) 6:09:33 0:00:00 6:09:33 62
9 172 JUANOLA BECERRA XAVIER Home VETERA GRUP EXCTA. AMERENC ESQUELLES 6:13:15 0:00:00 6:13:15 60
10 134 REVERTE MOYA ALBERT Home VETERA CLUB MONTSANT DE CURSES D'ORIENTACIO 6:15:32 0:00:00 6:15:32 58
11 169 GIMENO BALLESTER PAU Home VETERA CENTRE EXCTA. REFALGARI 6:15:33 0:00:00 6:15:33 56
12 171 GUIMERA MULLOR JOSEP Home VETERA CLUB MUNTANYENC MONISTROLENC 6:17:08 0:00:00 6:17:08 54
13 109 CRUXENT CORT JORDI Home VETERA ASS. ESP. CENTRE ALPI "VALL DEL SEGADELL" 6:23:08 0:00:00 6:23:08 52
14 170 COLL CULEBRAS SERGI Home VETERA CENTRE EXCTA. D'OLOT 6:27:36 0:00:00 6:27:36 50
15 166 PAGES PIFERRER MIQUEL Home VETERA CLUB EXCTA. EMPORDANÈ 6:43:28 0:00:00 6:43:28 48
16 173 LOPEZ SANCHEZ SERGIO Home VETERA GRUP DE MUNTANYA ARGENTONA 6:46:17 0:00:00 6:46:17 46
17 154 FORES BOSCH QUEL Home VETERA CENTRE EXCTA. D'OLOT 7:14:08 0:00:00 7:14:08 44
18 177 GASOL BOLEDA MARC Home VETERA AGRUP. CULT. ESP. BOMBERS DE BARCELONA (SE) 8:22:25 0:00:00 8:22:25 42
1 129 FLORENCIO CABRE NURIA Dona VETERA CLUB ESP. L'ARENY 6:28:00 0:00:00 6:28:00 100
2 164 LLOBAT I GRACIA EVA CRISTINA Dona VETERA CLUB BTT MONTBIKE 6:31:50 0:00:00 6:31:50 88
3 158 ESCAMILLA MIQUEL LIDIA Dona VETERA ASS. ESP. MATXACUCA 7:03:26 0:00:00 7:03:26 78
4 153 MEDINA ALCOJOR JULIA Dona VETERA ASS. ESP. CENTRE ALPI VALL DEL SEGADELL 7:23:04 0:00:00 7:23:04 72
5 105 FRIAS GARRET DINA Dona VETERA CLUB EXCTA. MADTEAM 7:29:48 0:00:00 7:29:48 68
1 131 JULVE LARA JOSEP M Home PROMESA CLUB ESP. L'ARENY 5:22:53 0:00:00 5:22:53 100
2 168 ANTICH DRESAIRE ARNAU Home PROMESA CLUB EXCTA. DE GRÀCI 5:38:48 0:00:00 5:38:48 88
3 139 ARGILES IGLESIAS ARNAU Home PROMESA CENTRE EXCTA. BORGES GARRIGUES 6:10:22 0:00:00 6:10:22 78
1 108 CIRIA BONET MANEL Home MASTER 50 CLOS PONS THAI RUNNERS ASS. ESP 6:27:32 0:00:00 6:27:32 100
2 174 GARRETA CLUSELLA JORDI Home MASTER 50 ASS. ESP. ULLASTRELL 6:28:10 0:00:00 6:28:10 88
3 137 PRAT SOLER ANTONI Home MASTER 50 GRUP EXCTA. OLIANA 6:31:57 0:00:00 6:31:57 78
4 145 IZQUIERDO IZQUIERDO JAVIER Home MASTER 50 CLUB EXCTA. MADTEAM 6:33:03 0:00:00 6:33:03 72
5 161 BARRANCOS SOLERA JORDI Home MASTER 50 CLUB ATLETISME OLOT TERRA DE VOLCANS 6:55:00 0:00:00 6:55:00 68
6 102 GALCERAN COLOMER MIQUEL Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. BANYOLES 7:05:09 0:00:00 7:05:09 66
7 179 PENALVA SOLA JOSEP Home MASTER 50 ASS. CULT. ESP. JONQUERENCA (SE) 7:23:06 0:00:00 7:23:06 64
8 162 BLANQUERA JORDI Home MASTER 50 GRUP EXCTA. AMERENC ESQUELLES 7:43:14 0:00:00 7:43:14 62
9 146 SALELLAS BERDION LLUIS Home MASTER 50 ASS. CULT. ESP. JONQUERENCA (SE) 8:02:37 0:00:00 8:02:37 60
10 157 BIERA ANGUERA JOAQUIN Home MASTER 50 ASS. CULT. ESP. JONQUERENCA (SE) 8:02:56 0:00:00 8:02:56 58
1 144 UREÑA ANTOLIN PIL Dona MASTER 50 CENTRE EXCTA. FARNERS 8:38:14 0:00:00 8:38:14 100
1 150 PALLEJA ELIAS JOAN Home MASTER 60 CLUB EXCTA. DE GRÀCI 7:34:17 0:00:00 7:34:17 100
2 132 ORTIZ PEREZ ANTONIO Home MASTER 60 JOVENTUT ATLÈTICA MONTCAD 7:37:02 0:00:00 7:37:02 88
SEXE CATEGORIA