FEEC Federació d'Entitats Excursionistes de Catalunya

Agenda / Competició

Berga Trail (Ultra Ensija)

Distància 60 KM
Desnivell 3413 M

Aquesta prova forma part de
Campionat de Catalunya de Curses d'ultraresistència per muntanya individual i per equips

Berguedà Curses per Muntanya

4 de juny 2022

Berga

Preu A determinar

Classificació de la prova per categoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE CATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL
1 45 GILIBETS I BARBENS LAIA Dona ABSOLUTA CENTRE EXCTA. SOLSONES 8:47:52 0:00:00 8:47:52
2 72 MUIXI CASALDALIGA MARTA Dona ABSOLUTA ASS. ESP. DIEDRE 8:49:05 0:00:00 8:49:05
3 77 OLIVARES ANNA Dona ABSOLUTA CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT 9:12:35 0:00:00 9:12:35
4 62 MALYSEVA JELENA Dona ABSOLUTA CLUB ESPORTIU GARRAF RUNNERS 9:27:01 0:00:00 9:27:01
5 70 MORENO MORATONA SUSANA Dona ABSOLUTA JOVENTUT ATLETICA MONTCADA 9:33:46 0:00:00 9:33:46
6 54 MARTI ARAGONES LLUNA Dona ABSOLUTA ASS. EXCTA. SANT VICENÇ DE MONTALT 9:54:54 0:00:00 9:54:54
7 9 AYMERICH RIBAS CRISTINA Dona ABSOLUTA LA LIRA VENDRELLENCA SE 11:46:55 0:00:00 11:46:55
8 30 DOMINGO MASDEU ALICIA Dona ABSOLUTA CLUB EXCTA. ARITJOL 12:43:03 0:00:00 12:43:03
9 110 SIERRA BERNAT OLGA Dona ABSOLUTA GRUP EXCTA. OLIANA 13:31:26 0:00:00 13:31:26
1 119 TODA MAS ALEIX Home ABSOLUTA CLUB ESP. L'ARENY 6:30:36 0:00:00 6:30:36
2 78 OLLE BERNADES MARC Home ABSOLUTA GRUP EXCTA. OLIANA 6:38:16 0:00:00 6:38:16
3 55 LLADO HERNANDEZ WIFRED Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. SOLSONES 7:01:00 0:00:00 7:01:00
4 100 FERNANDEZ FERNANDEZ RAMON NICOLAS Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. UECANOIA 7:21:50 0:00:00 7:21:50
5 56 LLAMAS BOZA XAVI Home ABSOLUTA ASS. ESP. I CULT. CAPGIRELL 7:39:12 0:00:00 7:39:12
6 99 RUIZ OLLER LLUIS Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 7:45:11 0:00:00 7:45:11
7 35 FERNANDEZ BOSCH EDUARD Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 7:46:57 0:00:00 7:46:57
8 25 COSTA PUIGPELAT MARC Home ABSOLUTA CLUB ESP. 2 X 2 SANTPEDOR 7:47:20 0:00:00 7:47:20
9 107 SERRA MACIA EUGENI Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 7:49:38 0:00:00 7:49:38
10 19 CARRASCO BELLMUNT DAVID Home ABSOLUTA CLUB D'ESQUI LA POBLA DE SEGUR SE 8:19:48 0:00:00 8:19:48
11 33 ESPIÑA MARTINEZ XAVIER Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. SOLSONES 8:28:37 0:00:00 8:28:37
12 1 ADELANTADO GUITART ELEUTERI Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 8:32:30 0:00:00 8:32:30
13 112 SOLE VERA JORDI Home ABSOLUTA ASS. CENTRE EXCTA. DE LA LLACUNA SE 8:40:48 0:00:00 8:40:48
14 29 DELICADO CASANOVA DAVID Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. SERRAGRENYADA 8:41:12 0:00:00 8:41:12
15 10 BARTRINA SANGLAS JORDI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. SERRAGRENYADA 8:41:14 0:00:00 8:41:14
16 64 LAZARO LLORENS MARTI Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. SANT VICENÇ DE MONTALT 8:42:13 0:00:00 8:42:13
17 40 FRANCO BAENA JORDI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TORELLO 8:50:25 0:00:00 8:50:25
18 8 ARTETA CASTELAR UNAI Home ABSOLUTA ASS. ESP. CENTRE ALPI VALL DEL SEGADELL 8:50:56 0:00:00 8:50:56
19 76 NIETO BLANCO DAVID Home ABSOLUTA FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA. SALLENTI 9:12:45 0:00:00 9:12:45
20 82 PEREZ FERRER JESUS Home ABSOLUTA CLUB ESPORTIU GARRAF RUNNERS 9:12:57 0:00:00 9:12:57
21 113 SOLER ESPARBE JOAN Home ABSOLUTA ASS. MUNTANYENCS BERGUEDANS 9:22:04 0:00:00 9:22:04
22 127 VELASCO ALCANYIS LADIS Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 9:27:17 0:00:00 9:27:17
23 92 RODRIGUEZ CUSCO SERGI RODRIGUEZ CUSCO Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. VALLIRANA 9:32:32 0:00:00 9:32:32
24 102 SANCHIS LOPEZ JOSE Home ABSOLUTA JOVENTUT ATLETICA MONTCADA 9:33:45 0:00:00 9:33:45
25 131 VILA FONT LLUIS Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. SANT FELIU CODINES 9:40:21 0:00:00 9:40:21
26 36 FERNANDEZ PUENTE EMILIO Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 9:43:15 0:00:00 9:43:15
27 111 SOLA CORDOBA MOI Home ABSOLUTA SKI CLUB CAMPRODON SE 9:51:14 0:00:00 9:51:14
28 109 SERRA RODRIGUEZ MARC Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. SOLSONES 10:01:22 0:00:00 10:01:22
29 86 PONS ROQUETA JOAN Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 10:05:31 0:00:00 10:05:31
30 44 GARROSSET GORGAS JAUME Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TARRAGONA 10:25:29 0:00:00 10:25:29
31 90 RODRIGUEZ BAUTISTA GERARD Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. URGELLENCA 10:30:21 0:00:00 10:30:21
32 51 IBAÑEZ MARIN FRAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. MADTEAM 10:40:29 0:00:00 10:40:29
33 16 CABO PATON FRANC Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 10:44:03 0:00:00 10:44:03
34 98 ROYO REVERTER DIDAC Home ABSOLUTA AGRUP. EXCTA. ALCANAR 10:50:16 0:00:00 10:50:16
35 125 VAN DROOGE BAREND Home ABSOLUTA ASS. EXCTA. LILLET 10:53:53 0:00:00 10:53:53
36 79 ORTIZ PEREZ ANTONIO Home ABSOLUTA JOVENTUT ATLETICA MONTCADA 10:56:14 0:00:00 10:56:14
37 80 PALLEJA ELIAS JOAN Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. DE GRACIA 11:08:31 0:00:00 11:08:31
38 108 SERRA MARTI JOAN Home ABSOLUTA CENTRE ALPI GIRONELLA 11:19:35 0:00:00 11:19:35
39 68 MONTRAVETA RODRIGUEZ FRANCESC XAVIER Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. SOLSONES 11:22:38 0:00:00 11:22:38
40 91 RODRIGUEZ COMELLAS EDUARD Home ABSOLUTA ASS. MUNTANYENCS BERGUEDANS 11:25:28 0:00:00 11:25:28
41 85 PLANAS COLL ROBERT Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 11:27:21 0:00:00 11:27:21
42 18 CARRASCO FRANCH JORDI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. MONTSERRAT 11:42:27 0:00:00 11:42:27
43 49 HERNANDEZ ACEVEDO RAUL Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. URGELLENCA 11:43:25 0:00:00 11:43:25
44 61 MALLOFRE ABANTE ALEIX Home ABSOLUTA LA LIRA VENDRELLENCA SE 11:46:54 0:00:00 11:46:54
45 58 LOPEZ HERNANDEZ JORDI Home ABSOLUTA JOVENTUT ATLETICA MONTCADA 12:00:38 0:00:00 12:00:38
46 65 MARTINEZ ALTARRIBA CARLOS Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. RIPOLLET 12:09:47 0:00:00 12:09:47
47 11 BEAS PIZARRO IVAN Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. RIPOLLET 12:09:49 0:00:00 12:09:49
48 5 ANGLES TALLADA JOAQUIM Home ABSOLUTA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 12:10:59 0:00:00 12:10:59
49 96 ROMERO LOPEZ GUILLEM Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. DE SABADELL 12:31:14 0:00:00 12:31:14
50 122 TUBAU ALEMANY VICENÇ Home ABSOLUTA UNIO EXCTA. LLANÇANENCA 12:49:53 0:00:00 12:49:53
51 13 BERGA LOPEZ JORDI Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. TARRAGONA 13:10:34 0:00:00 13:10:34
52 93 RODRIGUEZ ROLDAN SERGIO Home ABSOLUTA CENTRE EXCTA. DE TERRASSA 13:10:34 0:00:00 13:10:34
53 117 TAPIAS PLANAS ALBERT Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. SANT QUIRZE DEL VALLES 13:26:36 0:00:00 13:26:36
54 88 REIG ADERN SALVADOR Home ABSOLUTA CLUB EXCTA. SANT QUIRZE DEL VALLES 13:40:00 0:00:00 13:40:00
55 69 MONTSERRAT CORDON JUAN Home ABSOLUTA JOVENTUT ATLETICA MONTCADA 14:01:57 0:00:00 14:01:57
3 SEXE 4 CATEGORIA

Classificació de la prova per subcategoria

LLOC GENERAL DORSAL NOM SEXE SUBCATEGORIA ENTITAT TEMPS PENALITZACIONS TEMPS TOTAL
1 77 OLIVARES ANNA Dona VETERANA CLUB MUNTANYENC SANT CUGAT 9:12:35 0:00:00 9:12:35
2 70 MORENO MORATONA SUSANA Dona VETERANA JOVENTUT ATLETICA MONTCADA 9:33:46 0:00:00 9:33:46
3 110 SIERRA BERNAT OLGA Dona VETERANA GRUP EXCTA. OLIANA 13:31:26 0:00:00 13:31:26
1 100 FERNANDEZ FERNANDEZ RAMON NICOLAS Home VETERANA CLUB EXCTA. UECANOIA 7:21:50 0:00:00 7:21:50
2 107 SERRA MACIA EUGENI Home VETERANA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 7:49:38 0:00:00 7:49:38
3 33 ESPIÑA MARTINEZ XAVIER Home VETERANA CENTRE EXCTA. SOLSONES 8:28:37 0:00:00 8:28:37
4 29 DELICADO CASANOVA DAVID Home VETERANA CENTRE EXCTA. SERRAGRENYADA 8:41:12 0:00:00 8:41:12
5 10 BARTRINA SANGLAS JORDI Home VETERANA CENTRE EXCTA. SERRAGRENYADA 8:41:14 0:00:00 8:41:14
6 76 NIETO BLANCO DAVID Home VETERANA FOMENT ARQUEOLOGIC EXCTA. SALLENTI 9:12:45 0:00:00 9:12:45
7 82 PEREZ FERRER JESUS Home VETERANA CLUB ESPORTIU GARRAF RUNNERS 9:12:57 0:00:00 9:12:57
8 127 VELASCO ALCANYIS LADIS Home VETERANA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 9:27:17 0:00:00 9:27:17
9 131 VILA FONT LLUIS Home VETERANA CENTRE EXCTA. SANT FELIU CODINES 9:40:21 0:00:00 9:40:21
10 36 FERNANDEZ PUENTE EMILIO Home VETERANA CLUB EXCTA. MADTEAM 9:43:15 0:00:00 9:43:15
11 109 SERRA RODRIGUEZ MARC Home VETERANA CENTRE EXCTA. SOLSONES 10:01:22 0:00:00 10:01:22
12 90 RODRIGUEZ BAUTISTA GERARD Home VETERANA UNIO EXCTA. URGELLENCA 10:30:21 0:00:00 10:30:21
13 125 VAN DROOGE BAREND Home VETERANA ASS. EXCTA. LILLET 10:53:53 0:00:00 10:53:53
14 108 SERRA MARTI JOAN Home VETERANA CENTRE ALPI GIRONELLA 11:19:35 0:00:00 11:19:35
15 85 PLANAS COLL ROBERT Home VETERANA ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 11:27:21 0:00:00 11:27:21
16 49 HERNANDEZ ACEVEDO RAUL Home VETERANA UNIO EXCTA. URGELLENCA 11:43:25 0:00:00 11:43:25
17 11 BEAS PIZARRO IVAN Home VETERANA CENTRE EXCTA. RIPOLLET 12:09:49 0:00:00 12:09:49
18 96 ROMERO LOPEZ GUILLEM Home VETERANA UNIO EXCTA. DE SABADELL 12:31:14 0:00:00 12:31:14
19 93 RODRIGUEZ ROLDAN SERGIO Home VETERANA CENTRE EXCTA. DE TERRASSA 13:10:34 0:00:00 13:10:34
1 30 DOMINGO MASDEU ALICIA Dona MASTER 50 CLUB EXCTA. ARITJOL 12:43:03 0:00:00 12:43:03
1 56 LLAMAS BOZA XAVI Home MASTER 50 ASS. ESP. I CULT. CAPGIRELL 7:39:12 0:00:00 7:39:12
2 19 CARRASCO BELLMUNT DAVID Home MASTER 50 CLUB D'ESQUI LA POBLA DE SEGUR SE 8:19:48 0:00:00 8:19:48
3 1 ADELANTADO GUITART ELEUTERI Home MASTER 50 ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 8:32:30 0:00:00 8:32:30
4 113 SOLER ESPARBE JOAN Home MASTER 50 ASS. MUNTANYENCS BERGUEDANS 9:22:04 0:00:00 9:22:04
5 68 MONTRAVETA RODRIGUEZ FRANCESC XAVIER Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. SOLSONES 11:22:38 0:00:00 11:22:38
6 18 CARRASCO FRANCH JORDI Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. MONTSERRAT 11:42:27 0:00:00 11:42:27
7 58 LOPEZ HERNANDEZ JORDI Home MASTER 50 JOVENTUT ATLETICA MONTCADA 12:00:38 0:00:00 12:00:38
8 65 MARTINEZ ALTARRIBA CARLOS Home MASTER 50 CENTRE EXCTA. RIPOLLET 12:09:47 0:00:00 12:09:47
9 122 TUBAU ALEMANY VICENÇ Home MASTER 50 UNIO EXCTA. LLANÇANENCA 12:49:53 0:00:00 12:49:53
1 86 PONS ROQUETA JOAN Home MASTER 60 ASS. ESP. MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDA 10:05:31 0:00:00 10:05:31
2 44 GARROSSET GORGAS JAUME Home MASTER 60 CENTRE EXCTA. TARRAGONA 10:25:29 0:00:00 10:25:29
3 79 ORTIZ PEREZ ANTONIO Home MASTER 60 JOVENTUT ATLETICA MONTCADA 10:56:14 0:00:00 10:56:14
4 80 PALLEJA ELIAS JOAN Home MASTER 60 CLUB EXCTA. DE GRACIA 11:08:31 0:00:00 11:08:31
5 13 BERGA LOPEZ JORDI Home MASTER 60 CENTRE EXCTA. TARRAGONA 13:10:34 0:00:00 13:10:34
6 88 REIG ADERN SALVADOR Home MASTER 60 CLUB EXCTA. SANT QUIRZE DEL VALLES 13:40:00 0:00:00 13:40:00
SEXE CATEGORIA